Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 9:47 pm

Traze li trenera ili ce klosari ostaviti da nas vodi rumenige?
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 9:54 pm

kokoška je napisao/la:
sub nov 04, 2023 9:47 pm
Traze li trenera ili ce klosari ostaviti da nas vodi rumenige?
Nista do rep. pauze vjerovatno.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 9:55 pm

Nek ostane Alihodzic , sta fali😁
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 10:54 pm

Trenuno investitor, stratešiki partener ili kako već, osim, ako nije Diglisic, ne dolazi u obzir. Nastaviti ovim putem kojim idemo, nemojmo nasjedati na njihove price, kako su nam drugi odmakli i slicno, bio bi pucanj u noge sada se okrenuti investitoru, a svasvim je jasno da su struje koje zele imovinu pokrenule tu pricu i Edis je vjerovatno postao manjina i glas razuma, zato i odstupa. Mislim da nam je ovo definitivni kraj, ne smijemo ispusiti pricu o investitoru, inace smo Celik.
ONI SADA GOVORE KAO DA SMO MI POTPUNO ZDRAV KLUB, NAVODNO MORA INVESTITOR I MOZDA CE NAM NEKOGA PODVALITI KAO INVESTITORA ALI TO JE SAMO MASKA, CILJ JE KAO I 2018, OTETI IMOVINU. MI SMO TEK JEDAN MALI KORAK NAPRAVILI KA OZDRAVLJENJU, BRZO SE ZABORAVILO U KAKVIM SMO PROBLEMIMA.
SAD TJERAJU KOMPLET UPRAVU, SKUPSTINU, DIREKTORICU, DAKLE SVE JE JASNO. U JUG SE UZDAM, PORUKA IM SE MORA POSLATI. NIKADA VISE "SPASIOCI"
 
Avatar
salle86
Postovi: 5141
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:04 am

E jbg ti vazda u kontru
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:15 am

salle86 je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:04 am
E jbg ti vazda u kontru
Ne kazem ja da nisam za strateskog partnera ali u trenutnim uslovima, ni pod razno, ovi su skontali da zbune navijace i sruse trenutnu Upravu sa pricom o navodnom investitoru, mada se to ne moze tako zvati, znamo da je nemoguce, jer nemamo Zakon o sportu.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:26 am

Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:31 am

alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 am
Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
A ko treba doci?
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:35 am

alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 am
Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
A ko treba doći? Ako će uzeti titulu a ostaviti milione duga nek ne dolazi majke ti.
Ljudi moji nikakav investitor neće doći bez garancije za ulaganja, ok mi garantujemo imovinom, ali čime on nama da garantuje transparentnost trošenja novca.
Bez zakona o sportu mi nismo zaštićeni uopšte i bojim se samo Bosanskog investiranja tj. Uložim par miliona uzmem 20 milions hipoteke na imovinu možda i osvojim titulu ali kad potrošim cca 15 miliona, povučem se a Željo u Kanton i utakmice na stadionu Otoka.
A investitor dobar 5 a građeevinska mafija 100 miliona.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:43 am

alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 am
Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
Da ne lupam i ne nagadjam, a zaista nemam nikakve informacije vidim sta pisu botovi i to me navede na sumnju, volio bih da grijesim ali meni se cini da neko rusi Upravu. Nadam se da ces podijeliti info koje imas sa nama kolega sa foruma, bili bismo ti zhvalni.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:15 am

Zna li iko o cemu se radi osim sto svi nagadjate ovdje
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:34 am

Fascinantan je obrazac kako oni sa duplisport.ba prozivaju ove ljude sto pisu ovdje, apsolutno isti obrazac kao kada je Amar Kamatar dolazio da legalizuje kamatu. Ovaj put naravno najuspjesniji kamatar u historiji kluba ne moze uraditi isto, ali treba jasno prstom pokazati ko su oni. Poimenice ih prozvati. Spisak nije tesko napraviti. Oni su velikim dijelom odgovorni za stanje u kojem se Zeljeznicar nalazi otjeravsi najbolje strukture Zeljeznicara u posljednjih trideset godina. Dusmane kluba moramo identifikovati.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6015
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 7:07 am

alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 am
Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
Kakvom ba kontaktu?

Prica prva.
Istina je da upravni odbor ne funkcionise na istim talasnim duzinama vec neko vrijeme.Na jednoj strani su bili Edis I predsjednik nadzornog odbora koji su zagovarali ovu politiku stabilizacije kluba,i da se tek onda krene u privatizaciju.A sa druge strane imamo nekoliko struja koja svaka vuce na svoju stranu.Ovi drugi vec neko vrijeme vrse pritisak da se krene u privatizaciju kluba po bilo koji cijenu,cak i po pitarskom modelu.Edis nije bio za smjenu Basica ali su ga ostali preglasali.Cak je insisitirao na tome da ovi koji traze smjenu Basica sami snose troskove isplate plata za raskid ugovora.
Danas imamo to sto imamo.
Mahala prica da je Ajfelov toranj jedan od kandidata za predsjesnika.
Prica druga, Arapi.
Vec neko vrijeme tu je oko kluba Romeo Jozak koji je drugi covjek Saudijskog ministarstva sporta.Radi na projektu afirmacije fudbala u Saudiji.Uz njega tu je i jedan od Šapina mislim da je i on Romeo,koji je svojevremeno bio i opcija direktora omladinskog pogona.
Al Jaber je njihov projekat.Za njega su oni platili 90 000 eura naknade za treniranje da bi momak imao ciste papire i mogao potpisati za nas.Jedina stvar koju su trazili da se malom.daje odredjena minutaza.Zasto to Basic nije radio ostaje da pitamo njega.A finasijski bi jako dobro prosli.Sinoc je mali pokazao da je itekako zasluzuje,prije Turanjanina.
Smjenom Basica pojavila se opcija da preko Jozaka angazujemo trenera i strucni stab iz Saudije.Taj trener vec je duzi period u europi i radi odnosno "skoluje" se u jednom od europskih klubova i on je dio gore pomenutog projekta,te bi trebao za par godina da preuzme Saudijsku reprezentaciju kao selektor.Jedini njegov problem je sto nema tog takmicarskog iskustva..U slucaju njegovog angazmana Jozakova obaveza bi bila da povuce nekoliko mladih igraca poput Al JABERA.
Eh sad,pojavila se je i opcija ulaganja u klub jer ovima pare ocigledno nisu problem.i tu nastaju problemi.Edis je bio za opciju da se sve fino sagleda i da se zajednicki donese odluka i da se nista ne dogovara preko koljena.
Rezultat smo vidjeli sinoc.
Nekima je ocigledno zinula guzica.
Tako nam je kako nam je .Idemo dalje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 8:46 am

Cim je kod pitara panika možda i bude nesto dobro. Iskreno bespotrebna tenzija među navijačima na dva foruma a i van toga . Iskreni navijac trazi najbolje a mišljenja se mogu razilaziti s tim da niko ne želi valjda da mu klub propada i slično.
Idealiziranje i slijepo slijeđenje bilo koga nije dobro . Na nama je da se skupimo i zajedno krenemo u nadam se bolje dane, ne treba dozvoliti da nas pitari i dusmani dijele. Važna pobjeda radi mira s tim da ova ekipa je jos sirova za nesto vise.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 8:51 am

Hvala Edise na svemu i sretno dalje. Sta ce biti to niko ziv ne zna. Nadajmo se najboljem za naseg Zelju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 9:01 am

Hvala @dzezvar na info ali ja imam sumnju da nece na dobro, dovoljno je pogledati ko se zdusno zalaze za ovo kao nesto dobro, a to su vrlo dobro poznati botovi svima nama, uglavnom Amawove podguzne muhe. Nije ovo tajming za bilo kakvog "investitora"
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 9:16 am

Dzezvar je napisao/la:
ned nov 05, 2023 7:07 am
alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 am
Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
Kakvom ba kontaktu?

Prica prva.
Istina je da upravni odbor ne funkcionise na istim talasnim duzinama vec neko vrijeme.Na jednoj strani su bili Edis I predsjednik nadzornog odbora koji su zagovarali ovu politiku stabilizacije kluba,i da se tek onda krene u privatizaciju.A sa druge strane imamo nekoliko struja koja svaka vuce na svoju stranu.Ovi drugi vec neko vrijeme vrse pritisak da se krene u privatizaciju kluba po bilo koji cijenu,cak i po pitarskom modelu.Edis nije bio za smjenu Basica ali su ga ostali preglasali.Cak je insisitirao na tome da ovi koji traze smjenu Basica sami snose troskove isplate plata za raskid ugovora.
Danas imamo to sto imamo.
Mahala prica da je Ajfelov toranj jedan od kandidata za predsjesnika.
Prica druga, Arapi.
Vec neko vrijeme tu je oko kluba Romeo Jozak koji je drugi covjek Saudijskog ministarstva sporta.Radi na projektu afirmacije fudbala u Saudiji.Uz njega tu je i jedan od Šapina mislim da je i on Romeo,koji je svojevremeno bio i opcija direktora omladinskog pogona.
Al Jaber je njihov projekat.Za njega su oni platili 90 000 eura naknade za treniranje da bi momak imao ciste papire i mogao potpisati za nas.Jedina stvar koju su trazili da se malom.daje odredjena minutaza.Zasto to Basic nije radio ostaje da pitamo njega.A finasijski bi jako dobro prosli.Sinoc je mali pokazao da je itekako zasluzuje,prije Turanjanina.
Smjenom Basica pojavila se opcija da preko Jozaka angazujemo trenera i strucni stab iz Saudije.Taj trener vec je duzi period u europi i radi odnosno "skoluje" se u jednom od europskih klubova i on je dio gore pomenutog projekta,te bi trebao za par godina da preuzme Saudijsku reprezentaciju kao selektor.Jedini njegov problem je sto nema tog takmicarskog iskustva..U slucaju njegovog angazmana Jozakova obaveza bi bila da povuce nekoliko mladih igraca poput Al JABERA.
Eh sad,pojavila se je i opcija ulaganja u klub jer ovima pare ocigledno nisu problem.i tu nastaju problemi.Edis je bio za opciju da se sve fino sagleda i da se zajednicki donese odluka i da se nista ne dogovara preko koljena.
Rezultat smo vidjeli sinoc.
Nekima je ocigledno zinula guzica.
Tako nam je kako nam je .Idemo dalje.


Ovog Šapinu poznajem iz Olimpika, bio je u mutnim radnjama opasno. Vrtio se i on po Saudiji, uglavnom bez nekog uspjeha gdje je god radio... Nekako previse amatera se spominje u zanimljivoj prici.
Krivina Jug
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 9:17 am

a kad je vakat za investitora? vazda nije vakat. vakat je bio prije 10-15 godina.
dugove nikad necemo svest na 0, imovinu cemo vazda imat.
treba to odraditi na pravi nacin, al ne moze se cekat zakon o sportu jer je sve to klimavo.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6015
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 9:19 am

BC1921 je napisao/la:
ned nov 05, 2023 9:16 am
Dzezvar je napisao/la:
ned nov 05, 2023 7:07 am
alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 am
Ko koga ruši? Ljudi su sami odstupili, čak i ti što trebaju doći su bili u kontaktu sa predsjednikom.
Kakvom ba kontaktu?

Prica prva.
Istina je da upravni odbor ne funkcionise na istim talasnim duzinama vec neko vrijeme.Na jednoj strani su bili Edis I predsjednik nadzornog odbora koji su zagovarali ovu politiku stabilizacije kluba,i da se tek onda krene u privatizaciju.A sa druge strane imamo nekoliko struja koja svaka vuce na svoju stranu.Ovi drugi vec neko vrijeme vrse pritisak da se krene u privatizaciju kluba po bilo koji cijenu,cak i po pitarskom modelu.Edis nije bio za smjenu Basica ali su ga ostali preglasali.Cak je insisitirao na tome da ovi koji traze smjenu Basica sami snose troskove isplate plata za raskid ugovora.
Danas imamo to sto imamo.
Mahala prica da je Ajfelov toranj jedan od kandidata za predsjesnika.
Prica druga, Arapi.
Vec neko vrijeme tu je oko kluba Romeo Jozak koji je drugi covjek Saudijskog ministarstva sporta.Radi na projektu afirmacije fudbala u Saudiji.Uz njega tu je i jedan od Šapina mislim da je i on Romeo,koji je svojevremeno bio i opcija direktora omladinskog pogona.
Al Jaber je njihov projekat.Za njega su oni platili 90 000 eura naknade za treniranje da bi momak imao ciste papire i mogao potpisati za nas.Jedina stvar koju su trazili da se malom.daje odredjena minutaza.Zasto to Basic nije radio ostaje da pitamo njega.A finasijski bi jako dobro prosli.Sinoc je mali pokazao da je itekako zasluzuje,prije Turanjanina.
Smjenom Basica pojavila se opcija da preko Jozaka angazujemo trenera i strucni stab iz Saudije.Taj trener vec je duzi period u europi i radi odnosno "skoluje" se u jednom od europskih klubova i on je dio gore pomenutog projekta,te bi trebao za par godina da preuzme Saudijsku reprezentaciju kao selektor.Jedini njegov problem je sto nema tog takmicarskog iskustva..U slucaju njegovog angazmana Jozakova obaveza bi bila da povuce nekoliko mladih igraca poput Al JABERA.
Eh sad,pojavila se je i opcija ulaganja u klub jer ovima pare ocigledno nisu problem.i tu nastaju problemi.Edis je bio za opciju da se sve fino sagleda i da se zajednicki donese odluka i da se nista ne dogovara preko koljena.
Rezultat smo vidjeli sinoc.
Nekima je ocigledno zinula guzica.
Tako nam je kako nam je .Idemo dalje.


Ovog Šapinu poznajem iz Olimpika, bio je u mutnim radnjama opasno. Vrtio se i on po Saudiji, uglavnom bez nekog uspjeha gdje je god radio... Nekako previse amatera se spominje u zanimljivoj prici.
Mislim da nije to taj Sapina.....A Romeo Jozak je sve samo ne amater.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 9:23 am

Najgore od svega sto je Skupstina podjeljenja. Razmislite malo ko nam je jos sjedio u UO pored Kovacevica, on je jedini tu bio sposoban, ako cemo iskreno, ostalo su stranacki uhljebi, zato su i otjerali covjeka. Dakle, NE privatizaciji u ovom momentu. Ovo smrdi na nesto opasno.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot], salle86, svabo i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija