Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 6:51 pm

Ta bogaljcina nikad vise klubu ne smije pric
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 6:58 pm

Ako kamatar imena amar Osim ikada bude bilo sta u klubu treba se svi dici na noge i nedopustiti to.sto dalje od kluba amare.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:04 pm

Nadam se da je povratak kamatara samo loš smisao za humor pojedinaca.

Neće me Grbavica zadugo vidjeti vrati li se on.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:04 pm

Tryg je napisao/la:Ja fakat ne mogu da vjerujem kako olahko ljudi odustaju. Jel moguce da pod pritiskom ljudi odma bjeze. Razumijem ja neke stvari, tesko je slusat one idiote na zapadu preko tv-a a ne uzivo.

Ali opet znao je u sta se upusta u pocetku, morao je biti spreman na sve cim malo lose krene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne vjerujem da se tu radi o pritisku. Ljudima jednostavno dopiz.i ginuti da bi slusali sve masovnije i masovnije price kako su nesposobni, kako ne znaju namaknuti pare, kako su lopovi i sta sve ne. Zamisli likovi ti gurnu klub u provaliju, ti se uhvatis u kostac, zaustavis slobodni pad i malo pomalo se cupas, i onda ljudi pocnu pricati kako si nesposoban. Znaci ljudi koji nabiju milionski dug su sposobni a ti koji to pokusavas spasiti si lopov i nesposoban. Vratis 2 miliona duga za godinu dana, usput klub funkcionise, placa se sve na vrijeme i ljudi komentarisu kako ne znas namaknuti pare. Eto vam onda Amar, Ceric i Selimovic onda, neka oni namicu.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:06 pm

Prije 20 dana je neko napisao da ako se smjeni Basic koji je prvi zid odbrane sljedeca ce biti Uprava.
Informacije koje smo dobili sredinom sedmice su bile da Kovacevic nije bio za smjenu Basica vec je vecina u Upravi presudila.
Navodno je bilo i teskih rijeci na tim sastancima.
Cak imaju dvije struje jedna je za te arapske "investitore" a Edis je bio protiv PRODAJE kluba, tako da je ovo sve smisljenjo odradjeno
P.S. svaka cast ekipi na sjeveru koja je cijelu utakmicu prozivala Bekrica.
Ovo je sve njegovo maslo i kao sto neko napisa 2018 se ponavlja
Alea iacta est!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:07 pm

Jedno zaboravljajte, JUG je prekrižio Amara za sva vremena. Koliko god ovi momci imaju minusa, imaju uvijek jedan plus više.
A i igrači su prekriženi, nakon bezrezervne podrške kakvu nikad niko nije imao došlo je vrijeme da se na terenu revanširaju
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:12 pm

Jedini razlog je taj što je predsjednik htio da se radi po trenutnom sistemu još par godina.

I to je jedini razlog.

A na čelo kluba se vjerovatno vraća dobro poznato ime (nije Amar).
Zadnja izmjena: Straus, dana/u sub nov 04, 2023 7:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Fear of the Maniacs!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:14 pm

Straus je napisao/la:
sub nov 04, 2023 7:12 pm
Jedini razlog je taj što je predsjednik htio da se radi po trenutnom sistemu još par godina.

I to je jedini razlog.

A na čelo kluba se vraća dobro poznato ime (nije Amar).
Ko je to poznato ime prosvijetli nas?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:14 pm

Ne znam šta reći ali ja ne mogu podnijeti još jedno " vađenje iz govana" definitivno odustajem od Želje ukoliko se grobari vrate u Želju.
A hoće sigurno možda ne oni direktno ali njihova produžena ruka garant hoće.
Majku im u usta, tako su nam i državu uništili i sjebali govna smrdljiva.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:21 pm

Klub je postao, tj odavno je talac "legendi" i "legendarnog razmišljanja". To pokazuje Haris Alihodžić na klupi.
Njemu svaka čast za igračku karijeru, ali sve poslije toga je za debelog degeneka. Volim i ja Želju, smijem život staviti i više od njega (nije jedino on problem već je u ovom tekstu samo primjer) ali ako ne znam, nema mjesta za mene tu.
Na našu žalost, u Želji ima mjesta za svakoga ko je nekad ranije obukao kopačke, pa mu se sad treba "zahvaliti" tako što će godinu, dvije, pet...nebitan broj, obnašati neku drugu funkciju BEZ OBZIRA ŠTO VEZE O TOME NEMA.
Drugi par rukava su oni koji razmišljaju kako im te legende koje nisu u klubu, govore.
A oba korpusa su ostala u periodu od prije 20 godina, u tom nekom nogometu koji uopšte nije više isti sport sad i tad. Ali ko će njima šta reći, oni su "legende" i ne smije biti da sve živo ne znaju. Bez obzira što na terenu nemaju apsolutno ništa da se uhvate za to da im bude argument u njihovu korist.

I drugo, ali povezano. "Neko" je očito procijenio da je Drljo, Gasal, pa i Amoa ranije Beća i slični igrači, da su budućnost kluba. I ne misli staviti prst na čelo i reći da se možda pogriješilo. Da se ogriješilo o jednog igrača, koji kad god je igrao nije sigurno nikad bio među gorima na terenu, kao gore nabrojani, a dosta puta je lično donio bodove. Ali jbg niti ima 20 godina a očito niti nekog da ga gura. Ali gura ga njegova igra, međutim očito nekim znalcima to nije dovoljno i njima treba 100 utakmica da neko bude baš loš, a da neko drugi bude dobar pa da skontaju da se moraju mijenjati prioriteti. Vjerujem da svi kontate o kome je riječ. Dženan Haračić ima 29 godina, vjerovatno neće napraviti neku karijeru i njemu je Željo vrh karijere. Ali zato odrađuje svoj posao maksimalno i zarađuje svaku marku svoje plate. Za razliku od nekih za koje neko tamo pretpostavlja da bi se na njima moglo zaraditi jer su mladi i "talentovani". A od njih nema ništa, i bolje bi im bilo kako raja voli reći da upišu kakav fakultet.
Od njih ni sad a sve su prilike i nikad neće Željo imati koristi.
Dženan Haračić mora igrati !!!
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:25 pm

Straus je napisao/la:Na dušu onima koji su žmirili na Jabera i na Haračića a čak su i bolji od onih koji igraju prije njih.
Haracic ne moze igrati u prvoj postavi, i ne samo u Zelji nego bilo kojoj ekipe nase lige. Jedino je trebao vise minuta dobiti ovako s klupe.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:34 pm

cipiripi je napisao/la:
sub nov 04, 2023 7:06 pm
Prije 20 dana je neko napisao da ako se smjeni Basic koji je prvi zid odbrane sljedeca ce biti Uprava.
Informacije koje smo dobili sredinom sedmice su bile da Kovacevic nije bio za smjenu Basica vec je vecina u Upravi presudila.
Navodno je bilo i teskih rijeci na tim sastancima.
Cak imaju dvije struje jedna je za te arapske "investitore" a Edis je bio protiv PRODAJE kluba, tako da je ovo sve smisljenjo odradjeno
P.S. svaka cast ekipi na sjeveru koja je cijelu utakmicu prozivala Bekrica.
Ovo je sve njegovo maslo i kao sto neko napisa 2018 se ponavlja
Ako je tačno da je Edis bio protiv prodaje kluba, ako je to kočio on, onda je dobro što je otišao. Ponavljam, ako je tačna ta informacija.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:35 pm

Sjever je par puta prozvao Rumenog da ide , al nista konkretno , bravo za jug i poruku klosarima na terenu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:36 pm

cipiripi je napisao/la:
sub nov 04, 2023 7:06 pm
Prije 20 dana je neko napisao da ako se smjeni Basic koji je prvi zid odbrane sljedeca ce biti Uprava.
Informacije koje smo dobili sredinom sedmice su bile da Kovacevic nije bio za smjenu Basica vec je vecina u Upravi presudila.
Navodno je bilo i teskih rijeci na tim sastancima.
Cak imaju dvije struje jedna je za te arapske "investitore" a Edis je bio protiv PRODAJE kluba, tako da je ovo sve smisljenjo odradjeno
P.S. svaka cast ekipi na sjeveru koja je cijelu utakmicu prozivala Bekrica.
Ovo je sve njegovo maslo i kao sto neko napisa 2018 se ponavlja
Kakv crni Bekric, pita se ko ja i ti za ovo sto se desava u klubu, pa nama u skupstini sjede konobari, sta ces dalje pricati...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:40 pm

Maksuz selam za mamu od onog degenerika s anamo duplog proliva🤮
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:40 pm

Kad se Stilic oporavi??? Sad znamo i vrstu povrede koju vuce od psovanja na Kosevu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:45 pm

kvalitet je napisao/la:
sub nov 04, 2023 7:34 pm
cipiripi je napisao/la:
sub nov 04, 2023 7:06 pm
Prije 20 dana je neko napisao da ako se smjeni Basic koji je prvi zid odbrane sljedeca ce biti Uprava.
Informacije koje smo dobili sredinom sedmice su bile da Kovacevic nije bio za smjenu Basica vec je vecina u Upravi presudila.
Navodno je bilo i teskih rijeci na tim sastancima.
Cak imaju dvije struje jedna je za te arapske "investitore" a Edis je bio protiv PRODAJE kluba, tako da je ovo sve smisljenjo odradjeno
P.S. svaka cast ekipi na sjeveru koja je cijelu utakmicu prozivala Bekrica.
Ovo je sve njegovo maslo i kao sto neko napisa 2018 se ponavlja
Ako je tačno da je Edis bio protiv prodaje kluba, ako je to kočio on, onda je dobro što je otišao. Ponavljam, ako je tačna ta informacija.
Edis sve sto radi je vrhunski. Trebas biti baš ono...da izjaviš ovo što ti jesi. Izgleda da smo opet zaslužili šampanjac. Bašić nije smio otići. Nije kriv sekunde ni za što. Ekipa dobra, eto recimo 8 bodova za pitarima. Jel to tragedija tolika da sve rušimo? Idemo u potpuno vraćanje duga, izgradnju juga ili da se otvara šampanjac?
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 7:53 pm

Ma mi smo debili, zviždino Rustemu koji je dvije utakmice za redom naš najbolji igrač a plješćemo Amoahu i Mekiću koji su katostrofa bili.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 8:03 pm

E ako mu je ovo najbolje što zna, jadni mi sa njim.
Najbolji...🤣🤣🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2023 8:03 pm

Refa1987 je napisao/la:
sub nov 04, 2023 7:53 pm
Ma mi smo debili, zviždino Rustemu koji je dvije utakmice za redom naš najbolji igrač a plješćemo Amoahu i Mekiću koji su katostrofa bili.
Ovo možeš izjaviti ako ti je Rustem brat, rođak, ako si mu dužan novac.

Ovo ako je tačno, ja nemam pojma šta je fudbal.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel, Qooler, SamoNapad i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija