Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 8:02 pm

Ne vjerujem više ni u kakve akcije, ni u upravu, ni u igrače, ni u ljude u klubu i oko kluba, ni u koga. Nema podrške ni za koga u klubu, ostalo je samo IME.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 8:43 pm

Ma **** sve ovo dok ne dodje konacno jedan covjek s parama koji ce se sve pitati i rastjerat sve okolo
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 8:57 pm

Dešavanja u klubu generalno su preslika dešavanja u našem društvu ... većini ljudi nije ništa vrijedno i bitno u smislu tradicije , identiteta , simbola ... jedino zaista bitno im je lični , često sitnošićardžijski ,interes , pohlepa, gramzivost ...
ne može se jednostavno očekivati nikakav oporavak i napredak u takvoj realnosti .
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 9:39 pm

Teško da ćemo naći boljeg trenera. Igra i ostalo nisu bili toliko loši koliko rezultati, možda smo baš trebali malo istrpiti. Zadnji put kad nismo istrpili rezultate, fasovali smo par miliona minusa.
Ne vidim šta je ovde do trenera. Ako je onako igrao europu, znači da možemo. Ovde se više radi o mentalitetu igrača. Nemaju karakter i to da vjeruju u sebe da su pobjednici. Jednu pobjedi i odma 10 zezni, jer su zadovoljni sitnicama.
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 9:49 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sri nov 01, 2023 3:44 pm
cipiripi je napisao/la:
sri nov 01, 2023 1:53 pm
Dobro je nako prije par dana napisao, Basic je bio glavni STUB ODBRANE KLUBA.

Rusenjem Basica se pokrece lanac akcija koji tesko da ce izdrzati nalete pojedinih hijena.

Ne bih bio iznenadjen da u subotu izgubimo utakmicu jer bi se onda raja OKRENULA protiv Uprave.

Ipak poznavajuci trenerskog maga ocekujem UBJEDLJIVU pobjedu, jer treba se sada dokazati i pokazat da se iz kopacki moze odmah na klupu
Procitano i predvidivo od hijena. Nije se tinta na odluci za otkaz ni osusila, a vec napadaju Upravu.

Pao je prvi bedem kluba jer Uprava, iz svih svojih dobrih namjera i neiskustva u sportakom segmentu, vjeruje Bekricu. Ja i dalje ne zelim da vjerujem da Bekric, kolika kod lisica bio, zeli nauditi Zelji. Moguce da se vodi onom "cilj opravdava sredstva".

Vjerujte da HIJENE citaju ove nase/vase postove i nasladjuju se jer opet vide podjele medju nama. Na nama je sada da budemo BEDEM odbrane i ne dozvolimo hijenama da uspiju u svojo namjeri. Ova Uprava svojim postenim radom i mudima da se uhvati u kostac kada niko nije smio, od mene i od svih nas treba da ima puno vise kredita. Ne slazem se sa odlukom za Basica, ne mirisem Bekrica, ali ne smijemo dozvoliti 2018. da nam se ponovi.

HIJENE SE NECE UMORITI, NE SMIJEMO NI MI!!!
Rumeni je trebao da leti prije Bašića. Kao što kažeš, ja njemu ne vjerujem.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u čet nov 02, 2023 1:32 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 9:52 pm

Basi sve najbolje al realno i zasluzeno. Pa brate mili od 12 utakmica imas 7 poraza i jedan gol u gostima pa da smo drina iz zvornika puno je. Necemo ni mi navijaci imati dovijeka sabura!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 10:01 pm

Došao sam u srijedu i odlazim u srijedu. Do neke nove srijede…

“Dunavom brodovi plove,
Da li se bar jedan zove Željo…”, stoji u objavi Bašića.

Gospodski, al nismo mi za ovoga mi smo za buregdzija, za cevabdzija, Marsa, kladionice i tako.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 11:07 pm

Ja sam danas izgubio svaku nadu u ovaj fudbal,jednostavno ovo je drzava u kojoj preovladava glup,zatupljen,nepismen narod,kako opšte nepismen tako i fudbalski nepismen.

Sve mi se zgadilo,i ovaj seljacki mentalitet i ovo pravljenje legendi od likova koji to nisu,zgadilo mi se mahalisanje,zgadilo mi se ispijanje kafe sa igracima,navijacima.
Zgadio mi se sav taj neprofesionalizam koji obiluje oko i u samom klubu

Ovaj covjek jednostavno nije za nase podneblje,nije za lige gdje cete nakon prvog poraza i kiksa nazivati ublehasem,klaunom,laptop trener,gdje cete stavljati na nermomalni pritisak toliko da su neki prethodni treneri psihicki pukli

Sva ova situacija i ovaj otkaz i ovo stanje kluba meni je ogledalo i odraz ove drzave,ovih ljudi i ovog naroda,seljackog ponasanja i seljackog mentaliteta.

Preko glave je vise da preovladava i pobjedjuje neka skupina ljudi ili pak neki pojedinac,da tamo neka manja mahala uvijek pobjedi cijeli stadion,uvijek podijeli navijace,uvijek donese depresiju i nezainteresovanost za klub.


NERMIN,HVALA I SRETNO,ZIV I ZDRAV BIO,PUNO SRECE U KARIJERI,POTENCIJALA I ZNANJA IMAS,ALI SI DEFINITIVNO ZA NEKI UREDJENIJI SISTEM ZA RAZLIKU OD NASEG SLUCAJA

HVALA!
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:05 am

Mi smo prokletstvo navukli kad smo skandirali uprava napolje, a cementirali kad je babuka vratio ovog ljigavca u klub.
Ovo sad je samo logični slijed događaja.
Volio bih da ovi iz uprave kažu koji je to naš sportski cilj za ovu sezonu.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 569
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:10 am

Nama bi godilo jedno ispadanje, mozda bi pameti dosli i poceli ozbiljnije raditi na svim poljima... citam i ne vjerujem sta ponovo prozivljavamo.
FCŽ
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 12:56 am

Rumeni-Uprava 1:0, Rumeni-navijači 1:0, kad se zaceslja u subotu pored aut linije, kaze, ovaj, ovaj, pa ovaj, vokabular tri rijeci ali zato mu spletke dobro idu.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 6:35 am

Ušli smo u mjesec u kojem su nam rekli da kreće izgradnja juga, još iz kluba nema nijedne info. Zna li neko kad bi trebali izaći u javnost sa bilo čim u vezi toga? Trenutno me to najviše zanima jer smo očigledno digli ruke od sportskog segmenta. Usput da pohvalim ljude za servisiranje duga prema PU, nije mala stvar.

P.S. Svi na Slogu!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 6:47 am

Kako neko moze imati volje za utakmicom nakon ovakve nepravde i tjeranja


Jedino da se koja slatka kaze rumenom
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 7:21 am

poceli piaati da nam je Mesa najveca zelja.... A kako stvari s njim i vremenom stoje jos je danas ok vrijeme pa nam je nevrijeme....
Država Željo
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 8:02 am

Na zalost situacija u svlacionici je dosta narusena.Nermin je morao da ode jer nije uspio uspostaviti red u istoj.Narodski receno izgubio je svlacionicu,a u takvoj situaciji da si Mourinjo moras da ides.
Imalo je malo tu i njegove tvrdoglavosti.Mali Al Jaber je projekat kluba,a Nermin to nije ispostovao,svi smo svjedoci da je mali puno bolji igrac od Turanjanina.
Sto je to tako trebalo bi Nermina pitati.
Nejse da se razumijemo ja sam od samog njegobog dolaska davao mu podrsku i ona dan danas stoji.Smatram da nam je sportski direktor veci problem od trenera.Jako je iskusno odradio ovo vjerovatno jer ima iskustva iz igrackih dana.
Mi.
Idemo dalje,sta je tu je...neke se stvari ipak desavaju pa tako imamo ovu pricu o smanjenju duga prema drzavi sto je jako dobra stvar.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:17 am

Dzezvar je napisao/la:
čet nov 02, 2023 8:02 am
Na zalost situacija u svlacionici je dosta narusena.Nermin je morao da ode jer nije uspio uspostaviti red u istoj.Narodski receno izgubio je svlacionicu,a u takvoj situaciji da si Mourinjo moras da ides.
Imalo je malo tu i njegove tvrdoglavosti.Mali Al Jaber je projekat kluba,a Nermin to nije ispostovao,svi smo svjedoci da je mali puno bolji igrac od Turanjanina.
Sto je to tako trebalo bi Nermina pitati.
Nejse da se razumijemo ja sam od samog njegobog dolaska davao mu podrsku i ona dan danas stoji.Smatram da nam je sportski direktor veci problem od trenera.Jako je iskusno odradio ovo vjerovatno jer ima iskustva iz igrackih dana.
Mi.
Idemo dalje,sta je tu je...neke se stvari ipak desavaju pa tako imamo ovu pricu o smanjenju duga prema drzavi sto je jako dobra stvar.
Evo i ja postavljam ovo pitanje non stop zašto Jaber ne igra nikako. Da li je tu neki problem na relaciji Nermin-Agent-Igrač ne znam, ali mislim da bi s njim bili jači barem 20%.

Znali smo da je svlačionica za ovo kriva i to je to. Sa stokom treba jako i u kost i to je jedino ispravno. Jedne godine i Tomislav Tomić je otišao na tribine jer se k.určio.

Moja podrška je išla Nerminu bez pogovora, nije se izborio i sada mora prihvatiti činjenicu da i nema m.uda da se suprostavi.

Spomenuo si i ovo oko poreza, samo da se nadvoežem da je ovo malo šupački, tj., da budem precizniji tajming objave.
Prošli put su čekali rezultat sa derbija i onda tek objavili da bi smirili raju zbog poraza, kao evo mi vratili porez, pa onda sad isti tajming, dozovlili da se sve poljulja dodatno i evo mi smanjili porez, ne ide to tako gospodo iz Uprave, ne ide...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:46 am

Ludvig Leple je napisao/la:
čet nov 02, 2023 9:17 am
Dzezvar je napisao/la:
čet nov 02, 2023 8:02 am
Na zalost situacija u svlacionici je dosta narusena.Nermin je morao da ode jer nije uspio uspostaviti red u istoj.Narodski receno izgubio je svlacionicu,a u takvoj situaciji da si Mourinjo moras da ides.
Imalo je malo tu i njegove tvrdoglavosti.Mali Al Jaber je projekat kluba,a Nermin to nije ispostovao,svi smo svjedoci da je mali puno bolji igrac od Turanjanina.
Sto je to tako trebalo bi Nermina pitati.
Nejse da se razumijemo ja sam od samog njegobog dolaska davao mu podrsku i ona dan danas stoji.Smatram da nam je sportski direktor veci problem od trenera.Jako je iskusno odradio ovo vjerovatno jer ima iskustva iz igrackih dana.
Mi.
Idemo dalje,sta je tu je...neke se stvari ipak desavaju pa tako imamo ovu pricu o smanjenju duga prema drzavi sto je jako dobra stvar.
Evo i ja postavljam ovo pitanje non stop zašto Jaber ne igra nikako. Da li je tu neki problem na relaciji Nermin-Agent-Igrač ne znam, ali mislim da bi s njim bili jači barem 20%.

Znali smo da je svlačionica za ovo kriva i to je to. Sa stokom treba jako i u kost i to je jedino ispravno. Jedne godine i Tomislav Tomić je otišao na tribine jer se k.určio.

Moja podrška je išla Nerminu bez pogovora, nije se izborio i sada mora prihvatiti činjenicu da i nema m.uda da se suprostavi.

Spomenuo si i ovo oko poreza, samo da se nadvoežem da je ovo malo šupački, tj., da budem precizniji tajming objave.
Prošli put su čekali rezultat sa derbija i onda tek objavili da bi smirili raju zbog poraza, kao evo mi vratili porez, pa onda sad isti tajming, dozovlili da se sve poljulja dodatno i evo mi smanjili porez, ne ide to tako gospodo iz Uprave, ne ide...
Ima tu vjerovatno svega.Ali generalno se je pogubio u zadnje vrijeme.Nije isti pritisak u radomlju i u Zelji.Nije se uspio izboriti sa tim.Po meni je pregorio.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:49 am

505 VITEŠKA je napisao/la:
sri nov 01, 2023 11:07 pm
Ja sam danas izgubio svaku nadu u ovaj fudbal,jednostavno ovo je drzava u kojoj preovladava glup,zatupljen,nepismen narod,kako opšte nepismen tako i fudbalski nepismen.

Sve mi se zgadilo,i ovaj seljacki mentalitet i ovo pravljenje legendi od likova koji to nisu,zgadilo mi se mahalisanje,zgadilo mi se ispijanje kafe sa igracima,navijacima.
Zgadio mi se sav taj neprofesionalizam koji obiluje oko i u samom klubu

Ovaj covjek jednostavno nije za nase podneblje,nije za lige gdje cete nakon prvog poraza i kiksa nazivati ublehasem,klaunom,laptop trener,gdje cete stavljati na nermomalni pritisak toliko da su neki prethodni treneri psihicki pukli

Sva ova situacija i ovaj otkaz i ovo stanje kluba meni je ogledalo i odraz ove drzave,ovih ljudi i ovog naroda,seljackog ponasanja i seljackog mentaliteta.

Preko glave je vise da preovladava i pobjedjuje neka skupina ljudi ili pak neki pojedinac,da tamo neka manja mahala uvijek pobjedi cijeli stadion,uvijek podijeli navijace,uvijek donese depresiju i nezainteresovanost za klub.


NERMIN,HVALA I SRETNO,ZIV I ZDRAV BIO,PUNO SRECE U KARIJERI,POTENCIJALA I ZNANJA IMAS,ALI SI DEFINITIVNO ZA NEKI UREDJENIJI SISTEM ZA RAZLIKU OD NASEG SLUCAJA

HVALA!
Seljakluk smo mi, nacija kompletna nam je seljakluk i sve se na seljački način radi, samo daj okolo kole daj da nije po propisu. Došao je jedan čovjek, da pokuša neukim objasniti kako ide po propisu, otjerase ga, to je to.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:59 am

Ne znam sta bih rekao! Ako je problem u treneru, onda smo mi na konju! Neka, hvala dragom Bogu! Pogubio se malo Basa, izgubio svlacionicu, a igraci su kvarna roba! Da ga je trebalo, istrpiti, jeste, ali se ocigledno ni ova uprava ne snalazi najbolje. Zna se i ko mu je nasapunjao dasku! Izgubili smo perspektivnog trenera i sada tesko da ce iko normalan doci da nas vodi. Kuda i kako dalje, samo s investitorom i jednim gazdom, ma ko to bio! Juce na treningu jedan zivotom brani a.o., ja dosao kuci kad on pise za gg.ba! Sve mi bi jasno! Ima nekoliko struja, hoce li pobjediti ona koja zeli dobro Zelji, ili druga koja zeli samo vlastiti interes, citaj kule i gradove na pomocnom za male pare, zavisi i od nas! Ne smiju nas uvuci u pricu lijepo upakovanu kao 2018. Ne ponovilo se! Nisam ni za Senada, nama treba neko treci, cisto da se stalno ne vracamo na te podjele. Nadam se najboljem, meni je bitan samo Zeljo! Nadam se da smo u vecini, u suprotnom, crni su dani pred nama! Ne daj Boze!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:03 am

tm87alem je napisao/la:
čet nov 02, 2023 9:59 am
Ne znam sta bih rekao! Ako je problem u treneru, onda smo mi na konju! Neka, hvala dragom Bogu! Pogubio se malo Basa, izgubio svlacionicu, a igraci su kvarna roba! Da ga je trebalo, istrpiti, jeste, ali se ocigledno ni ova uprava ne snalazi najbolje. Zna se i ko mu je nasapunjao dasku! Izgubili smo perspektivnog trenera i sada tesko da ce iko normalan doci da nas vodi. Kuda i kako dalje, samo s investitorom i jednim gazdom, ma ko to bio! Juce na treningu jedan zivotom brani a.o., ja dosao kuci kad on pise za gg.ba! Sve mi bi jasno! Ima nekoliko struja, hoce li pobjediti ona koja zeli dobro Zelji, ili druga koja zeli samo vlastiti interes, citaj kule i gradove na pomocnom za male pare, zavisi i od nas! Ne smiju nas uvuci u pricu lijepo upakovanu kao 2018. Ne ponovilo se! Nisam ni za Senada, nama treba neko treci, cisto da se stalno ne vracamo na te podjele. Nadam se najboljem, meni je bitan samo Zeljo! Nadam se da smo u vecini, u suprotnom, crni su dani pred nama! Ne daj Boze!
Nismo u vecini druže, da jesmo imali bi neki drugi kurs, ovako cim imas to na treningu, cim imas ovdje po forumima lajavce, nismo, niti ćemo ikada biti, zašto zato sto smo seljakluk, papanija i neobrazovanost
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija