Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 7:14 pm

Z_1921 je napisao/la:
pon okt 30, 2023 2:34 pm
Napisite sta Bekric radi da svi znamo, ubija ovo sto pisete a nista konkretno ne govorite.
Po kafama pokazuje konverzacije sa potencijalnim trenerima.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 7:29 pm

south side je napisao/la:
pon okt 30, 2023 7:05 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon okt 30, 2023 6:38 pm
south side je napisao/la:
pon okt 30, 2023 5:39 pm
Ako je ovo ta stabilizacija koju nam je uprava prezentovala, daleko ćemo dogurati. Pogotovo sa uslovima koje su postavili za investitore, pa na takve uslove ni budala nece pristati. Njima hvala sto su uletli kad je bilo najteže ali brate ne mogu ovi dalje od ovoga maknuti jer nemaju kapacitet a niti su sposobni. Sve dok ne dodze neka nova garnitura sposobnih ljudi, koja ce se uhvatiti u kostac sa problemima, spustiti kriterije za investitora mi cemo gledati ovo vracanje dugova i stabilizaciju
Pa normalno da ce postaviti.Mi smo jedini klub koji imamo imovinu na svoje ime.Sta treba sve to rasprodati i onda da svi pocnu srati po nama.
Druze, problem su lesinari u strukturama u i oko kluba pocevs od skupstine pa dalje, kojim ne odg da se za sve pita jedan covjek jer nema onda njih tu nigdje u talovima a neki zive od Zelje...
A nije to bas tako.Upoznat sam relativno dobro sa situacijom.Digislic je odustao jer nije sebe vidio tu,na kraju je dao i neku donaciju.Mirvic isto tako,poslije revizije odustao...
Jednostavno ulaganje u sport u drzavi koja u top 10 po korupciji u svijetu je prerizicno...nece niko da se sa tim zayebava.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 8:53 pm

Jasno je da Željo zbog svoje imovine treba imati neki prihvatljiv minimum zahtjeva prilikom traženja ili pregovora sa potencijalnim investitorima , ali nismo u situaciji da u svim stvarima pregovora budemo nefleksibilni , jer vrijeme prolazi a klub će i dalje da tone u svim segmantima ...
Bašić bi , naravno , u ovakvoj situaciji trebao ostati do daljnjeg , prije svega , kao što svi znaju , jer nema dovoljno kvalitetnih igrača za dobar rezultat.Međutim , stiče se utisak da Nermin nije baš vičan da kontroliše svlačionicu ... tako da sutra ako bi mu doveli dobre igrače , pitanje je da li bio autoritet za njih ...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 9:51 pm

Ma joj vise imovina, pa ne igra imovina na terenu. Ok postujem to da se razni ublehasi vrte oko kluba ali nismo mi zbog imovine izgubili svaku tekmu u gostima.

Red je bio da se klub danas oglasi i kaze kakav je status trenera itd.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 9:55 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:51 pm
Red je bio da se klub danas oglasi i kaze kakav je status trenera itd.
Hoće da ga otjeraju a nemaju para da ga isplate. Ukratko.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 9:59 pm

alenmesanovic je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:55 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:51 pm
Red je bio da se klub danas oglasi i kaze kakav je status trenera itd.
Hoće da ga otjeraju a nemaju para da ga isplate. Ukratko.
Joj budala boze sacuvaj :) znaci kazes treneru hocemo da te otjeramo ali nemamo para da te isplatimo :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 10:00 pm

Vracaj kamatara izgidosmo
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 10:17 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:59 pm
alenmesanovic je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:55 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:51 pm
Red je bio da se klub danas oglasi i kaze kakav je status trenera itd.
Hoće da ga otjeraju a nemaju para da ga isplate. Ukratko.
Joj budala boze sacuvaj :) znaci kazes treneru hocemo da te otjeramo ali nemamo para da te isplatimo :)
Pa kontali su da će se naći sporazumno (bez odštete) ili eventualno jedna, dvije plate i to je to. Međutim kad je ovaj tražio do kraja ugovora da mu se isplati onda su promijenili ploču.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 10:22 pm

Znaci ludilo u klubu...daj da skupimo mi navijaci ali da je uslov da Bekric ide u paketu sa trenerom.
Davno sam ja govorio da Basic ne sastavlja ekipu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 10:24 pm

Nek nas je.bu kada smo blesavi...
Sto bi rekao jedan veliki gospodin za medjunarodnu zajednicu...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 10:34 pm

Pa mi realno, ako pogledamo protiv koga smo gubili i gdje, a gledajući rezultate tih klubova koji su vrlo dobri, onda ovo uopšte nije loše, što se rezultata tiče. Mi sada, ako dopustimo da nam se ponovi 2018-ta, onda ti yebo nas ovakve. Svaki dan ponavljati, smeta im stabilizacija, a kako će rušiti klub, pa preko rezultata, najlakše je. Za početak otjerati Bekrića, obaviti sa igračima ozbiljne razgovore i pamet u glavu. Grupa je jaka hvala Bogu, zreliji smo mi navijači i ne vjerujem da se može ponoviti 2018-ta, ali opreza nikada dosta.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 11:16 pm

ono kad se gleda realno liga je najzajebanija do sad. svi igraju, imaju fine igrace. ali nasa igra, ako se tako moze nazvat, taktika, pojacanja katastrofa.
da su to neki mladji igraci pa hajde, potencijalno mozes nekog i prodat..
ako je takva situacija oko isplate onda se haman trebamo bojat pauze.
MIRZA RASCIC
 
Ferroviere_1921
Postovi: 37
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2023 11:25 pm

9:45 :baklja:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 12:38 am

Ne moze se nista promijenit kad Bekric ima podrsku uprave, kad manipulira igracima, ulizuje se navijacima i ima prijateljake odnose sa istima.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 12:54 am

cikazubo je napisao/la:
uto okt 31, 2023 12:38 am
Ne moze se nista promijenit kad Bekric ima podrsku uprave, kad manipulira igracima, ulizuje se navijacima i ima prijateljake odnose sa istima.
Tu je najveci krivac uprava, a prica da nam ne treba investitor je puno gora od Bekrica. Zeljo u krizi, ti pocnes praviti klanove i grupice , te gledati licni interes.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 5:18 am

alenmesanovic je napisao/la:
pon okt 30, 2023 10:17 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:59 pm
alenmesanovic je napisao/la:
pon okt 30, 2023 9:55 pm

Hoće da ga otjeraju a nemaju para da ga isplate. Ukratko.
Joj budala boze sacuvaj :) znaci kazes treneru hocemo da te otjeramo ali nemamo para da te isplatimo :)
Pa kontali su da će se naći sporazumno (bez odštete) ili eventualno jedna, dvije plate i to je to. Međutim kad je ovaj tražio do kraja ugovora da mu se isplati onda su promijenili ploču.
Ne moze on traziti nista sem onoga sto mu u ugovoru stoji.Svaki ugovor sadrzi i dio gdje fino pise sta su cije obaveze u slucaju taskida ugovora.To sigurno nisu sve plate do kraja ugovora.
Smanjite malo mahalanje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 11:01 am

Pišete kao da je čovjek već otkaz dobio, a sve na osnovu mahale...
A ta mahala nas i dovodi do masovnog sranja, jer neki ne mogu da se suzdrže i sačekaju da se zvanično oglasi klub, pa se priča razvuče i na sve strane, istinite, ali i neistinite. Neki su pokušali da svojim postovima vrše pritisak što na raju ovdje, što na neke koji čitaju forum. Nije u redu da se na ovakav način stvara cirkus oko kluba. Mišljenje je jedno, ali ljepljenje poruka i prepričavanja priča je suvišno u ovim trenutcima. Mišljenja sam da za takve stvari minimalno treba sačekati da se sve završi, pa onda. Iskreno bih volio da ostane Basic i to do kraja sezone, a ne do polusezone, jer ove curice od igrača će samo čekati da sudija svira kraj. Onako bi se morali počešati po bradi malo i razmisliti, pa i na kraju potruditi.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 11:19 am

south side je napisao/la:
pon okt 30, 2023 5:39 pm
Ako je ovo ta stabilizacija koju nam je uprava prezentovala, daleko ćemo dogurati. Pogotovo sa uslovima koje su postavili za investitore, pa na takve uslove ni budala nece pristati. Njima hvala sto su uletli kad je bilo najteže ali brate ne mogu ovi dalje od ovoga maknuti jer nemaju kapacitet a niti su sposobni. Sve dok ne dodze neka nova garnitura sposobnih ljudi, koja ce se uhvatiti u kostac sa problemima, spustiti kriterije za investitora mi cemo gledati ovo vracanje dugova i stabilizaciju
Jao kako ste ofirni. Svi normalni smo upozoravali, Basic je bedem odbrane i prvi na liniji, jer ako njega otjeramo odmah ce na tapeti biti Uprava. Kakva god da je ova uprava, trener, bolji su od onih klosara koji su nas doveli do ovog stanja i nemamo bolju / ljepsu alternativu do potencijalnog investitora. Nece ljudi da daju Zelju i njegovu imovinu svakome pa da nas sutra boli glava, apsolutno postujem. Tezi put, ali po meni ispravniji. Nismo mi kobiljari pa da nemamo sta izgubiti ako fulimo, imamo imovine koja itekako vrijedi. A ovakvi kao ti, misevi koji izvire nakon prvog losijeg rezultata, hijene koje namirisu krv nakon turbulencija sa trenerom i napadnu Upravu, zna se po cijem nalogu rade i zna se koji vam je cilj.

MI SMO MAGARCI I GLUPANI AKO DOZVOLIMO DA URADITE OPET ONO ŠTO STE URADILI 2018

P.S. pise se "dodje" ili "dođe"
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 11:22 am

south side je napisao/la:
pon okt 30, 2023 6:15 pm
ISB87 je napisao/la:
pon okt 30, 2023 6:00 pm
ko ce doc? ko je tvoja zelja? jedva svi cekaju, al naplatit sta od Zelje.
Moja zelja je bio Amerikanac koji je imao i vise nego casne namjene da od Zelje napravi BH brend.
Ali nekome nije odg da se za sve on pita, tako da su covjeka zavlacili do zadnjeg dana. Na kraju im covjek poslao poruku da ga vise ne spominju.
Nemoj mi o amerikancu, znam sigurno puno vise od tebe oko te citave price. Hvala Eldinu za donaciju i to je to...Koristite sve jebene moguce stvari kao argumente kako biste pravili spinove i otjerali ovo malo dobrih ljudi koji su se uhvatili u kostac sa problemima i sranjima koje su tvoji nalogodavci napravili.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 31, 2023 11:27 am

cikazubo je napisao/la:
uto okt 31, 2023 12:38 am
Ne moze se nista promijenit kad Bekric ima podrsku uprave, kad manipulira igracima, ulizuje se navijacima i ima prijateljake odnose sa istima.
To ce ih na kraju i jebati. To sto zbog svoje nesigurnosti i neznanja sportskog segmenta, pustise Bekrica i dadose mu ovlasti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SkenderijaTM87, svabo i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija