Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 10:49 pm

Ma ovo nije ekipa, ovdje nema nista zajednicko, nema drugarstva.
Basic se izgubio, pocetna postava ocajna, izmjene da bog sacuva. Nisi i stanju dati 20min Al Jaberu :zid:
Kukamo za ovom dvojicom sto jos nemaju dozvolu a kakve nam koristi i da imaju kada ne bi igrali.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 10:52 pm

Bruka, jedva zadnjoj zvjezdi dali go i strepis do kraja.Opet nikakve igre sve nesto na ho ruk kako je vrli strucnjak nekad govorio.Ovo sto gledamo je anti fudbal ko ovdje vidi napredak taj nije normalan a ubleha kaze opet prezadovoljan zalaganjem i borbom na sta spade klub sa onakvim renomeom tuga jad i cemer.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 10:56 pm

Osjećam se ko da smo izgubili
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:04 pm

Pa šta je ovo ljudi moji?

Idalje stojim pri istom mišljenju, Bekrić i Bašić trebaju da idu, u paketu.

Sa igrom kao danas, u Konjicu je bod premija.

Kad bih morao birati ko bolje prodaje maglu, teško bih se mogao odlučio između Bekrića i Bašića. Katastrofa.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:06 pm

Očajno, ovakav pristup i u konjicu smo donji... sto ce aktivni komentatori reci eto otjerasmo Mulalica on nam ocita bukvicu. Poraz u Konjicu za dodatnu nervozu i dodatno rasulo u klubu. Na hajr
FCŽ
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:08 pm

Vazna 3 boda ali igra i citava atmosfera u ekipi je ocajna.

BEKRICU ODLAZI
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:09 pm

Ovakvi kao ovaj mali Šabić nam trebaju, željni igre i dokazivanja... a mi nadjemo neke drlje, gasale, beće tesko im potrcat a da ne pricam o nesto smisleno odigrat
FCŽ
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:28 pm

"Tri boda su bolja nego jedan a puno bolja nego nijedan"
-Konfucije
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:35 pm

Nermine možda si dobar da vodiš seminare, neka teoretisanja o fudbalu, ali dole na terenu si se baš pogubio, Obično poslije poneke pobjede ponudiš ostavku pa možda da opet pokušaš. Kažu treba istrpiti zbog nekog kontinuiteta, al više ne vidim kakvog. Sa ovakvom igrom u vrh glave se može uzeti Zvijezda al da nas Mufta ne spasi u 80 i nekoj minuti ne bi ni ona. Ovo večeras više nema svrhe ni analizirati, Petnaestak minuta solidnog drugog poluvremena i to bi bilo to. Sad u goste u Konjic i vjerovatno bez i jedne šanse, poslije ovoga večeras kakvo čudo što smo u gostima najgori klub
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:46 pm

Nermin se treba okrenuti video analizi ili da bude neki life coach, nama treba trener dok nije sve izgubljeno.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:50 pm

Mislim da malo pretjerujete. Danas je hladno moglo bit i 5 razlike po prilikama a Zvijezda nije nista pokazala. Da smo bili bolji u zavrsnici, drugacija bi se prica pricala ovdje sad.

Daleko od idealnog naravno, ali barem stvaramo neke prilike opet. Hajmo sacekat do polusezone pa vidjeti na cemu smo. Mene je danas Nermin najvise nervirao sa izmjenama, odnosno nedostatka istih. Mislim, koji klinac uopste dovodimo te neke strance i nove igrace ako nece dobiti ni minute...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:55 pm

Valter je napisao/la:
sub okt 21, 2023 11:35 pm
Nermine možda si dobar da vodiš seminare, neka teoretisanja o fudbalu, ali dole na terenu si se baš pogubio, Obično poslije poneke pobjede ponudiš ostavku pa možda da opet pokušaš. Kažu treba istrpiti zbog nekog kontinuiteta, al više ne vidim kakvog. Sa ovakvom igrom u vrh glave se može uzeti Zvijezda al da nas Mufta ne spasi u 80 i nekoj minuti ne bi ni ona. Ovo večeras više nema svrhe ni analizirati, Petnaestak minuta solidnog drugog poluvremena i to bi bilo to. Sad u goste u Konjic i vjerovatno bez i jedne šanse, poslije ovoga večeras kakvo čudo što smo u gostima najgori klub
Inace, pravi trener bi ocas posla naucio Rustemovica da je obicaj nekad dodati i svom igracu, Mekica da izlazak na protivnicki sut nije krivicno djelo, Drlju da protivniku zapravo treba smetati kad krene prema nasem golmanu ili Gasala da je cilj fudbalske igre provuci loptu kroz onaj okvir za klofanje cilima. Pa ti momci su sama elita, creme de la creme i buducnost bh. fudbala, nego ih je, eto, ovaj travnicki ppk svojim neznanjem unistio.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 361
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 21, 2023 11:59 pm

Ko i obicno serenda se previse. Solidno je bilo dns i stvarale su se sanse, ali završica je izostala. Amoah je promasio nemoguce , Drljo standardno 1 zicer po tekmi ima koji promasi vazda. Jebaji ga bitna su 3 boda.

Treba takodjer reci da je Rustemovic danas bio i vise nego solidan. Miran na lopti, prilazio nudio se, par dugih lopti izvrsnih. On i Mekic neka budu starteri kao i na početku sezone.

Igman ako dobijemo opet smo u igri koliko toliko, nadat se da su ta 2 nova igraca nesto sto ce nas trznuti malo.

Takodjer me poceo nervirat Basic s izmjenama i ne davanju prilike Al Jaberu. Cini se da je previše tvrdoglav, a to nikad na dobro ne izadje.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:01 am

Podrška Bašicu ali meni se čini da se on i ne puta 100% za sastav, tako mi se čini. Možda ima nekih klauzula, menadžera sa strane, ne znam.
 
Pukii
Postovi: 39
Pridružen/a: pet jun 16, 2023 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:13 am

Ellham
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:15 am

cala je napisao/la:
sub okt 21, 2023 11:50 pm
Mislim da malo pretjerujete. Danas je hladno moglo bit i 5 razlike po prilikama a Zvijezda nije nista pokazala. Da smo bili bolji u zavrsnici, drugacija bi se prica pricala ovdje sad.

Daleko od idealnog naravno, ali barem stvaramo neke prilike opet. Hajmo sacekat do polusezone pa vidjeti na cemu smo. Mene je danas Nermin najvise nervirao sa izmjenama, odnosno nedostatka istih. Mislim, koji klinac uopste dovodimo te neke strance i nove igrace ako nece dobiti ni minute...
Stavrno podržavam Bašića ali ovo večeras je fuj. Da Mekić nije dao go svašta bih nu nagovorio imam osjećaj da frajer neće da igra dok je Štilić u igri ni jedan pas nije dao nit je za loptom potrčao ono je odron i na to sve Mehmed i Rustem večeras u ekipi užas živi, nama je Coca bi sa Štilićem u sredini prvo poluvrijeme igrao uz indiferentne Amoaha i Krpića. Jedino dobro večeras povratak Šehe i mali Šabić.
Bašiću opasno si se počeo zajebavati, al fakat jesi.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:19 am

Plusevi večeras: debi Šabića i kapitenska traka Krpiću
Minusi: realizacija i loša igra bez lopte
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:21 am

SkenderijaTM87 je napisao/la:
sub okt 21, 2023 11:59 pm
Ko i obicno serenda se previse. Solidno je bilo dns i stvarale su se sanse, ali završica je izostala. Amoah je promasio nemoguce , Drljo standardno 1 zicer po tekmi ima koji promasi vazda. Jebaji ga bitna su 3 boda.

Treba takodjer reci da je Rustemovic danas bio i vise nego solidan. Miran na lopti, prilazio nudio se, par dugih lopti izvrsnih. On i Mekic neka budu starteri kao i na početku sezone.

Igman ako dobijemo opet smo u igri koliko toliko, nadat se da su ta 2 nova igraca nesto sto ce nas trznuti malo.

Takodjer me poceo nervirat Basic s izmjenama i ne davanju prilike Al Jaberu. Cini se da je previše tvrdoglav, a to nikad na dobro ne izadje.
Sa ovom igrom ni u snu nećemo dobiti Igman jer igramo bez sredine.
Mislim da je Bašić stalnim mjenjanjem pozicija ZBUNIO naše igrače odnosno ponašaju se pogubljeno.
Poslije Igmana ne krivite odbranu za greške jer ako Mekić i u Konjicu bude igrao kao na derbiju i večeras uz raspoloženog Ćosića i Rustema trica nam ne gine.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:28 am

Fudbal je nekad tako podlozan subjektivnosti.

Cesto cujemo kako su nijanse odlucile pobjednika a veceras su one potpuno definisale dojam o pobjedniku.

Stvorio si brdo dobrih sansi a da si iskoristio samo polovinu, pricalo bi se o rutinskoj pobjedi, povratku samopouzdanja, dobroj postavci i vodjenju (cinjenica je, recimo, da su ulazak Drlje i promjene postavke koje su zbog toga uslijedile ubrzali nasu igru). Oni optimisticniji bi vjerovatno sebi "uzeli za pravo" da kazu kako se nazire izlaz iz krize igre a svi bi generalno dali pozitivnu ocjenu. Sasvim realno i legitimno.

Ovako, propustio si sve te sanse osim jedne i to olako. Iako si dao go na vrijeme i potpuno kontrolisao protivnika, doveo ga bukvalno do nemoci i mogao ga hladno nokautirati, ti si i dalje nonsalantno atakovao na njegov gol i onda se odjednom pred kraj usrao, poceo braniti svim sredstvima, dobijati bezvezne kartone... I odjednom ta pobjeda izgleda jedva izvojevana, teska, nekima pomalo mucna. I opet, sasvim realno i legitimno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:33 am

Atmosfera u ekipi, odnos trener - igraci, govor tijela, blago receno zabrinjavajuce.

Igraci prilaze Bekricu covjece...
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija