Moderator/ica: storm_raider

 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 3:55 pm

volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 3:49 pm
Valter je napisao/la:
uto okt 10, 2023 9:25 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm


Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Spadam u one koji misle da kvalitet Bašića treba dobro preispitati i ne vidim baš potrebu za bezuslovnom podrškom. Jedino ko treba imati bezuslovnu podršku je Uprava. Dok ne dođu bolji ali koji zaista vole Želju. Ali ne kao neki koji stave nick "volimtezeljo" ne bi li tako prikrili stvarni razlog svojih pisanja. Da se razumijemo da nisi jedini na ova dva foruma koji piše sa nekim drugim razlogom od brige prema Želji. Barem si mogao u nicku napisati zeljo velikim slovom. Dakle kakva god bila sudbina Bašića u našem klubu do daljeg STOP svim bivšim igračima Želje na bilo kojoj funkciji osim u mlađim pogonima. Ali vama ustvari i nije meta Bašić nego Uprava. Nadam se da nismo toliko glupi da vam do dozvolimo.
Upravi dajem totalnu podrsku, za njih bi bilo malo bolje da prestanu slusati navijace.

Dok god posluju po zakonu, ne zavaljuju nas u dugove, maksimalnu podrsku imaju.
A Basicu? Kako da mu dam podrsku jos malo imat cemo broj kola jednak sa brojem bodova.

Ovdje ego ljudima ne dozvoljava da priznaju. Edisu su jebavali od do pobjedio/izgubio. I zbog njegovih igara i rezultata smo Evropu vidjeli.
kreci, kreci...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 4:04 pm

Satra ovaj bas.....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 4:50 pm

Joj ovog lika jest se upalio 15 postova dnevno napise. Druze ba sjasi više peres na ruke.
Nisi se cuo kad su dobri rezultati bili tu, sad si nasao pamet prosipat kao ti sve znas i u sve si upucen.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 5:02 pm

volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 3:49 pm
Valter je napisao/la:
uto okt 10, 2023 9:25 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm


Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Spadam u one koji misle da kvalitet Bašića treba dobro preispitati i ne vidim baš potrebu za bezuslovnom podrškom. Jedino ko treba imati bezuslovnu podršku je Uprava. Dok ne dođu bolji ali koji zaista vole Želju. Ali ne kao neki koji stave nick "volimtezeljo" ne bi li tako prikrili stvarni razlog svojih pisanja. Da se razumijemo da nisi jedini na ova dva foruma koji piše sa nekim drugim razlogom od brige prema Želji. Barem si mogao u nicku napisati zeljo velikim slovom. Dakle kakva god bila sudbina Bašića u našem klubu do daljeg STOP svim bivšim igračima Želje na bilo kojoj funkciji osim u mlađim pogonima. Ali vama ustvari i nije meta Bašić nego Uprava. Nadam se da nismo toliko glupi da vam do dozvolimo.
Upravi dajem totalnu podrsku, za njih bi bilo malo bolje da prestanu slusati navijace.

Dok god posluju po zakonu, ne zavaljuju nas u dugove, maksimalnu podrsku imaju.
A Basicu? Kako da mu dam podrsku jos malo imat cemo broj kola jednak sa brojem bodova.

Ovdje ego ljudima ne dozvoljava da priznaju. Edisu su jebavali od do pobjedio/izgubio. I zbog njegovih igara i rezultata smo Evropu vidjeli.
Da je Edis ostao mi ne bismo vidjeli Evrope očima. Nermin nije savršen, ali ima bar za 30-40% slabiju ekipu u odnosu na prošlu sezonu. Da, toliko su nam značili Santos i Hodžić. Pozdrav.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 5:59 pm

Lik preuzeo forum 😂 nego, kao što kolega gore napisa, igrači su bagra, treba s njima oštro, nagazi ti to Nermine, ne može se s njima drugačije.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 7:03 pm

Sky1 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 5:59 pm
Lik preuzeo forum 😂 nego, kao što kolega gore napisa, igrači su bagra, treba s njima oštro, nagazi ti to Nermine, ne može se s njima drugačije.
U tome i jeste problem sto nema autoritet da nagazi igrace.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 7:21 pm

south side je napisao/la:
uto okt 10, 2023 7:03 pm
Sky1 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 5:59 pm
Lik preuzeo forum 😂 nego, kao što kolega gore napisa, igrači su bagra, treba s njima oštro, nagazi ti to Nermine, ne može se s njima drugačije.
U tome i jeste problem sto nema autoritet da nagazi igrace.
A kad popusti na onom, ovaj ulipa ... opusteno majaba
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 7:25 pm

south side je napisao/la:
uto okt 10, 2023 7:03 pm
Sky1 je napisao/la:
uto okt 10, 2023 5:59 pm
Lik preuzeo forum 😂 nego, kao što kolega gore napisa, igrači su bagra, treba s njima oštro, nagazi ti to Nermine, ne može se s njima drugačije.
U tome i jeste problem sto nema autoritet da nagazi igrace.
Nije to bas tako jednostavno, niti je iskljucivo pitanje autoriteta. Ako je ijedan nas trener imao autoritet i po tome bio poznat, bio je to pokojni Milan Ribar, pa se i njemu u posljednjem
mandatu desio bojkot prvotimaca, nakon cega ih je on sviju poslao na tribine i igrao sa juniorima.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:10 pm

volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 3:42 pm
Ovi sto brane ovaj "rad" Basica. Gdje je on to prije napravio tim i imao uspjeh neki?
A gdje je to Amar napravio tim i imao neki uspjeh, a da klubu (udružuenju građana) nije spucao kamate i sudski blokirao račun? Ništa u životu nije napravio sam, u profesionalni fudbal dospio/zalutao kao dijete slavnog oca.
Edis Mulalić može biti trener u Igmanu iz Konjica, u Dečiću itd., to je njegov vrhunac trenerski, intelektualni i verbalni.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:46 pm

U principu Bašić se može kritikovati kad dobije igrače kakve imaju timovi koji su sada u gornjem dijelu tabele a nema dobre rezultate...
E , sad ... ima nešto drugo ... AKO je 100% tačno da igrači sabotiraju Bašića , onda ostaju samo dvije opcije : il' će sam Bašić otići jer ne može da ih vodi , ill , da Bašić ostane , a igrači nastave da bojkotuju sve do ispadanja u federalnu ligu.
Bez obzira na nezavidnu situaciju u klubu , to bi ipak bio težak udarac i za klub a i za navijače.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:52 pm

Poslije pobjede protiv Širokog 3 nove stranice na forumu ispisane. Poslije poraza protiv sarajeva 25 stranica. Aferim Željovci.
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u uto okt 10, 2023 9:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:54 pm

Joj ovog covjeka, udjem na forum i samo citam basic vaki basic naki (medina vaka medina naka)
FCŽ
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:55 pm

BHDragons je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:52 pm
Poslije pobjede protiv Širokog 3 nove stranicena forumu ispisane. Poslije poraza protiv sarajeva 25 stranica. Aferim Željovci.
Ko razumije, shvatiće. 👍
FCŽ
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:57 pm

Ja mislim da Basic ne sastavlja ekipu samostalno.
Atmosfera u ekipi je odron, sto se vidjelo kada je Stilic izasao na Kosevu.

Ja samo ne mogu da vjerujem da ovim igracima prolazi ponko zna koji put bojkot. Hajde sto oni Basica jebu ali hej ti direktno nanosis stetu Zelji.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 9:19 pm

Štilić je i za vrijeme Ivkovića, bio ugovorom vezan za klub, a nije se pojavljivao ni na treninzima, profesionelni fudbaler.
Na koševu poslije izmjene, psuje treneru sve od do, a Jakovljeviću naravno, kao i svi ostali šuti,
A mi se nadamo dobrom rezultatu u Doboju, u Mostaru 2 puta, u Tuzli, u derbiju itd...
Nije do Štile, do nas je.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 9:22 pm

volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 3:42 pm
Ovi sto brane ovaj "rad" Basica. Gdje je on to prije napravio tim i imao uspjeh neki?
Sjecam se ja da si ti branio Mulalica zivotom kad nismo mogli dva pasa sastaviti, sve vise mislim da si ti ustvari supruga nase suze ratnicke... ako je tako razumijem tvoju histeriju ali muz ti nema kapacitet da bude trener prvog tima i ovaj Konjic mu je premija nevidjena.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:28 pm

kokoška je napisao/la:
uto okt 10, 2023 11:21 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:30 am
vinston.cercil je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:06 am
Ljudi sto se tice basica previse se pritiska skida sa njega, ipak je covjek izgubio 6 od 10 utakmica u ligi, te ispao iz kupa protiv federalca. Mislim ok, ali nije bas kao da je to sad za nekog progledavanja kroz prste. Ne volim citirati onu ublehu jusufbegovica, ali je covjek dobro rekao, nema zeljo bas tako slabu ekipu da biljezi ovako lose rezultate. Ja bi mozda umjesto losih rezultata, rekao losu igru. Kuci si jedva dobio Igmana i Sirokog. Znaci od 11 utakmica, si na realno 2-3 pokazao nesto, a i to nije bilo sjajno.
Nikic i Jusufbegovic su objasnili stvari...ali ne mogu da vjerujem da se niko nije oglasio.
Sta ce usljivi Jusufbegovic da objasni, neznalica hinjava.
e fakat majke mi... kako ta spodoba moze inati dobronamjeran komentar o Zelji..


sto se tice legendi pun mi ih je qrac... ovom nasem Zelji je najvise falio iskrene ljubavi prema klubu... vodjenja prema dugorocnim interesima kluba. Umjesto toga u vecini slucajeva imali smo ljude koji su se javno kleli u klub a sa strane gledali samo vlastiti interes...


izuzetak je Senad i njegova ekipa... nazalost prekratko i premalo...

Zato zbog svega... upravi i Basicu puna podrska i da se konacno rijesimo smeca i laznih dobronamjernika
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:54 pm

kokoška je napisao/la:
uto okt 10, 2023 9:22 pm
volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 3:42 pm
Ovi sto brane ovaj "rad" Basica. Gdje je on to prije napravio tim i imao uspjeh neki?
Sjecam se ja da si ti branio Mulalica zivotom kad nismo mogli dva pasa sastaviti, sve vise mislim da si ti ustvari supruga nase suze ratnicke... ako je tako razumijem tvoju histeriju ali muz ti nema kapacitet da bude trener prvog tima i ovaj Konjic mu je premija nevidjena.
Mozda je negdje drugo dobar?
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 11:15 pm

Jedini gori od ovih botova helanke su ovi sto pricaju o nekakvim bojkotima....

Kakve vi bojkote spominjete,ono je sve prirodni mode Jasara,Bibera,Alysona,Cosica....

Nrma kvalitete i tjt

Danas neko postavi sliku ekipe Igmana i nas,ekipe u par deka bikvalno
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2023 6:54 am

505 VITEŠKA je napisao/la:
uto okt 10, 2023 11:15 pm
Jedini gori od ovih botova helanke su ovi sto pricaju o nekakvim bojkotima....

Kakve vi bojkote spominjete,ono je sve prirodni mode Jasara,Bibera,Alysona,Cosica....

Nrma kvalitete i tjt

Danas neko postavi sliku ekipe Igmana i nas,ekipe u par deka bikvalno
U kojem modu su Stilic, Mekic i kompanija?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Meha87, neroazzuro i 140 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija