Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3202
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:58 pm

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:52 pm
kokoška je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:56 pm
Ratnicka suza radila za vecu platu nego sto je kod sadasnjeg trenera, valjda je to ta ljubav. Hahahhahahahh
Trenutno pomocni trener ima vecu platu nego sto je Edis imao.
Trenutno komesar za bezbjednost i ekonom ima veću platu nego što je Edis imao.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:03 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:32 pm
fcz je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:21 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:07 pm
Gledajuci raspored moglo bi se desiti do decembra ili cak prije 2024. da nemamo pobjedu u gostima. Koliko je tacno bio niz kad se dugo cekala pobjeda zna li neko? Mogao bi se Igman dici, ali nafurat ce se protiv nas sigurno.
26. maj 2007. Orasje - Zeljeznicar 1:3
1. august 2009. Celik - Zeljeznicar 0:1
Niz od 798 dana bez pobjede u gostima.

02. Novembar 2020. Zrinjski - Zeljeznicar 1:2
24. jul 2022. Zrinjski - Zeljeznicar 1:2
Niz od 629 dana bez pobjede u gostima.
Ovo 0-1 mi je jedna od najdrazih pobjeda. Niko nije vjerovao tad u nas, plus uvijek je savez drzao domacinsko sudjenje i onda Alen 0-1.
Poslije toga Siroki na punoj Grbavici, opet Alen pred sami kraj za 1:0. Ako se dobro sjecam na toj utakmici je i krenula tradicija pjevanja "Grbavice" pred pocetak utakmice.

To mi je jedna od najdrazih generacija. Igralo se lopte a svi su manje-vise bili mangupi i fajteri. Alen, Culum, Mesic, Zule, Lazo, Sejo, Ibro, Mirko, Dino, Svraka... I ti na klupi. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:03 am

Sta kazu treba otjerati Stilica, Bekrica, Cocalica, Kosorica 😂😂
Joj sto mi je to poznata politika i procedura.
Oni nam najveci problem. Pa nisu oni igrali ni u Radomlju i ostalim velikanima pa je ova ubleha pravila negazivne rekorde.

Iako nisu u formi, godine su ih stigli. Ti momci su jednako sa navijacima zasluzni sto je Zeljo prezivio ove dvije godine. Bukvalno su igrali bez marke i donijeli novca Zelji vise nego uprave u zadnjih 10 godina.
Oprostaj kakav zasluzuju im treba prirediti.

Eh sad nakon dvije godine. Ulozilo se u ss i igracki kadar duplo vise nego u te dvije godine. A imamo duplo gori rezultat.
Sta kaze Basic doveli 11 igraca, ako si ih ti selektirao prestani molim te.
Pitam se da li ovo granici sa nesavjesnim poslovanjem Mulalic, Rustmeovic, Turanjanin, Biber, Dubackic, Ovcina, Cosic, Alyson, Al Jaber.
Ovdje jedino vrijede nesto Dubackic, Ovcina, Biber i AlJaber samo zato sto su prosli velike OP. I to mogu dati ruke, nista specijalno, back up opcije.
Ostalo je samo trosak Zelji nesto tipa kazni koje placamo savezu.

Ah da krivi su svi. Samo nisu oni koji odluke donose i priredjuju nam iz kola u kolo novu bruku.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:20 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:45 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:58 pm
LARSSON je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:05 pm
@volimtezeljo imal vas jos sa drugih profila branioca lika i djela trenerkice mulalica?
Vidis da ima haha tu su, cim ih barnes odmah si plaćenik ... a oni nisu placenici jucer registrovani ...
Duze sam ja na forumu nego vas dvojica zajedno.
Mozda ne pod ovim nikom, ali duze..
To je najveci problem i predstavlja, sta ce meni neko nesto ovdje izigravati..
Pa reci nam ko si, možda ćeš biti više poštovan ovdje.

Ja bih tebi dao mjesto sportskog direktora, vidi se da si iskusan u ovom poslu, a Edisa ti za trenera staviti, pa da on odlučuje o tvojoj sudbini a ti o njegovoj.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:24 am

LARSSON je napisao/la:
uto okt 10, 2023 12:20 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:45 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:58 pm


Vidis da ima haha tu su, cim ih barnes odmah si plaćenik ... a oni nisu placenici jucer registrovani ...
Duze sam ja na forumu nego vas dvojica zajedno.
Mozda ne pod ovim nikom, ali duze..
To je najveci problem i predstavlja, sta ce meni neko nesto ovdje izigravati..
Pa reci nam ko si, možda ćeš biti više poštovan ovdje.

Ja bih tebi dao mjesto sportskog direktora, vidi se da si iskusan u ovom poslu, a Edisa ti za trenera staviti, pa da on odlučuje o tvojoj sudbini a ti o njegovoj.
A bas si fakin brate da ti kažem, nema potrebe za sta ce meni neko ovdje izigravati ha hu divljina negdje drugo.

Drugo, s obzirom da si se sada sam izradio jer napisa da nisi bio pod tim nickom, znaci da si u jednom momentu popusio permanentno banovanje pa si bio primoran kreirati nove naloge sto ide uz klasifikaciju u koju te svrstava 98% foruma ovdje.

Treće, koga ba pravis budalama, provaljen si nema potrebe za glumom, neće ljudi da se peru s tobom, tebi nije Željo broj 1 tebi je interes broj jedan, tvoj ili nečiji ne znam.

Četvrto smrdis na šampanjac.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Blueee1921
Postovi: 237
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:44 am

slika
Postava Igmana iz Konjica iz prethodnog kola.
Imaju bruku poraza u nizu, samo 9 bodova.
Uporedimo njihov i nas roster, i nek mi neko kaze kakva je to spektakularna razlika u kvaliteti rostera dvije navedene ekipe?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 12:53 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 5:19 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:09 pm
Je li ti stvarno mislis da neko ovdje "stanca" profile? Nije ovo prvi put da pises takve stvari. Daj nekakav dokaz ili se bojim da se previse uplices u posao administracije. Ne funkcionisu svi na taj nacin, koliko god to bilo tesko vjerovati.
Meni je to prvi put da napisem. Jel se to pozivas na administraciju?

Samo cu vam jos jednom reci za ovu ublehu na klupi.
"Nije, da se nije upozoravalo".

Basicu odlazi!
Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Da napravite i imate jos sto profila, te vase budalastine nemaju smisao nikakav.
Kako ti je prvi put da napises, kada si evo u 24 sata napisao 2 puta? To smo valjda utvrdili.

Dalje, ne moram da se pozivam, dio sam administracije, a ti dovodis kredibilitet iste insinuirajuci da bi ista dozvolila da neko "stanca profile". Mozda ti je iznenadjenje, ali ne funkcionise bas sve na taj nacin.

Sve ovo danas je posljedica zna se cega, a da te citiram - nije da se nije upozoravalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 7:16 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:22 pm
Ko ? Jel to opet "babuka" hoce da uleti ?
Nije brko....,on ima drugih problema...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:06 am

Ljudi sto se tice basica previse se pritiska skida sa njega, ipak je covjek izgubio 6 od 10 utakmica u ligi, te ispao iz kupa protiv federalca. Mislim ok, ali nije bas kao da je to sad za nekog progledavanja kroz prste. Ne volim citirati onu ublehu jusufbegovica, ali je covjek dobro rekao, nema zeljo bas tako slabu ekipu da biljezi ovako lose rezultate. Ja bi mozda umjesto losih rezultata, rekao losu igru. Kuci si jedva dobio Igmana i Sirokog. Znaci od 11 utakmica, si na realno 2-3 pokazao nesto, a i to nije bilo sjajno.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:30 am

vinston.cercil je napisao/la:
uto okt 10, 2023 8:06 am
Ljudi sto se tice basica previse se pritiska skida sa njega, ipak je covjek izgubio 6 od 10 utakmica u ligi, te ispao iz kupa protiv federalca. Mislim ok, ali nije bas kao da je to sad za nekog progledavanja kroz prste. Ne volim citirati onu ublehu jusufbegovica, ali je covjek dobro rekao, nema zeljo bas tako slabu ekipu da biljezi ovako lose rezultate. Ja bi mozda umjesto losih rezultata, rekao losu igru. Kuci si jedva dobio Igmana i Sirokog. Znaci od 11 utakmica, si na realno 2-3 pokazao nesto, a i to nije bilo sjajno.
Nikic i Jusufbegovic su objasnili stvari...ali ne mogu da vjerujem da se niko nije oglasio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:52 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:50 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm


Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Miran!
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 8:53 am

volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 12:03 am
Sta kazu treba otjerati Stilica, Bekrica, Cocalica, Kosorica 😂😂
Joj sto mi je to poznata politika i procedura.
Oni nam najveci problem. Pa nisu oni igrali ni u Radomlju i ostalim velikanima pa je ova ubleha pravila negazivne rekorde.

Iako nisu u formi, godine su ih stigli. Ti momci su jednako sa navijacima zasluzni sto je Zeljo prezivio ove dvije godine. Bukvalno su igrali bez marke i donijeli novca Zelji vise nego uprave u zadnjih 10 godina.
Oprostaj kakav zasluzuju im treba prirediti.

Eh sad nakon dvije godine. Ulozilo se u ss i igracki kadar duplo vise nego u te dvije godine. A imamo duplo gori rezultat.
Sta kaze Basic doveli 11 igraca, ako si ih ti selektirao prestani molim te.
Pitam se da li ovo granici sa nesavjesnim poslovanjem Mulalic, Rustmeovic, Turanjanin, Biber, Dubackic, Ovcina, Cosic, Alyson, Al Jaber.
Ovdje jedino vrijede nesto Dubackic, Ovcina, Biber i AlJaber samo zato sto su prosli velike OP. I to mogu dati ruke, nista specijalno, back up opcije.
Ostalo je samo trosak Zelji nesto tipa kazni koje placamo savezu.

Ah da krivi su svi. Samo nisu oni koji odluke donose i priredjuju nam iz kola u kolo novu bruku.
to tebe i slicne zulja izgleda...stvarno ste preofirni, hajmo barem malo biti takticni haha
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 9:25 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:50 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm


Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Spadam u one koji misle da kvalitet Bašića treba dobro preispitati i ne vidim baš potrebu za bezuslovnom podrškom. Jedino ko treba imati bezuslovnu podršku je Uprava. Dok ne dođu bolji ali koji zaista vole Želju. Ali ne kao neki koji stave nick "volimtezeljo" ne bi li tako prikrili stvarni razlog svojih pisanja. Da se razumijemo da nisi jedini na ova dva foruma koji piše sa nekim drugim razlogom od brige prema Želji. Barem si mogao u nicku napisati zeljo velikim slovom. Dakle kakva god bila sudbina Bašića u našem klubu do daljeg STOP svim bivšim igračima Želje na bilo kojoj funkciji osim u mlađim pogonima. Ali vama ustvari i nije meta Bašić nego Uprava. Nadam se da nismo toliko glupi da vam do dozvolimo.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 9:28 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:50 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm


Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Znaci opet idu misketovci......
De malo smirite strasti zivota vam,ne treba vam ovo...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 288
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 9:43 am

volimtezeljo je napisao/la:
uto okt 10, 2023 12:03 am
Sta kazu treba otjerati Stilica, Bekrica, Cocalica, Kosorica 😂😂
Joj sto mi je to poznata politika i procedura.
Oni nam najveci problem. Pa nisu oni igrali ni u Radomlju i ostalim velikanima pa je ova ubleha pravila negazivne rekorde.

Iako nisu u formi, godine su ih stigli. Ti momci su jednako sa navijacima zasluzni sto je Zeljo prezivio ove dvije godine. Bukvalno su igrali bez marke i donijeli novca Zelji vise nego uprave u zadnjih 10 godina.
Oprostaj kakav zasluzuju im treba prirediti.

Eh sad nakon dvije godine. Ulozilo se u ss i igracki kadar duplo vise nego u te dvije godine. A imamo duplo gori rezultat.
Sta kaze Basic doveli 11 igraca, ako si ih ti selektirao prestani molim te.
Pitam se da li ovo granici sa nesavjesnim poslovanjem Mulalic, Rustmeovic, Turanjanin, Biber, Dubackic, Ovcina, Cosic, Alyson, Al Jaber.
Ovdje jedino vrijede nesto Dubackic, Ovcina, Biber i AlJaber samo zato sto su prosli velike OP. I to mogu dati ruke, nista specijalno, back up opcije.
Ostalo je samo trosak Zelji nesto tipa kazni koje placamo savezu.

Ah da krivi su svi. Samo nisu oni koji odluke donose i priredjuju nam iz kola u kolo novu bruku.
Fino ti za rukicu svog druga Bekrića pa mu se jadaj što je doveo nekakve polovnjake. Daleko od toga da Nermin nema mana i da nije pravio greške, naravno čovjek je, jbji ga. Pravi on očigledne propuste, ali kako i da postupi drugačije kada mu neko nameće da npr. Štilić mora igrati, kao i Cocalić, itd. Npr. mene nervira što konstantno pokušava da Ćosića stavi tamo gdje mu nije mjesto i ima još nekih nelogičnosti, ali ono što je dobro je što želi da igra "football" (inače anglo saksonska riječ).

Ali nije lijepo da psuješ i galamiš sa zapada i tjeraš sve trenere koji nisu Lojo i Sablja, nije to stvarno lijepo. Na tvoju žalost i svih tih kozojeba sa kojima imaš veze Nermin još uvijek neće nigdje. Igrači mogu minirati koliko god žele, ali on trenutno neće nigdje.

Pozdravi Loju i Edisa kad ih vidiš. Tajpi Bekrića jel' završio sa Edisom onog audija dok je minirao pokojnog Odu? A Edisa pitaj onako sad kad je sve prošlo zašto je izbjegavao dolaziti na sastanke sa Upravom i da podnosi izvještaj o sportskom dijelu?

Jedina i najveća greška je što 2015 nisu prijavljeni oni koji su oštetili Klub za ogroman novac i tada bi se razbio mit o pojedincima i garantujem da ne bi bili ovdje gdje smo sad, a da te citiram - nije da se nije upozoravalo...
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:08 am

Valter je napisao/la:
uto okt 10, 2023 9:25 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:53 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:50 pm


Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.
Spadam u one koji misle da kvalitet Bašića treba dobro preispitati i ne vidim baš potrebu za bezuslovnom podrškom. Jedino ko treba imati bezuslovnu podršku je Uprava. Dok ne dođu bolji ali koji zaista vole Želju. Ali ne kao neki koji stave nick "volimtezeljo" ne bi li tako prikrili stvarni razlog svojih pisanja. Da se razumijemo da nisi jedini na ova dva foruma koji piše sa nekim drugim razlogom od brige prema Želji. Barem si mogao u nicku napisati zeljo velikim slovom. Dakle kakva god bila sudbina Bašića u našem klubu do daljeg STOP svim bivšim igračima Želje na bilo kojoj funkciji osim u mlađim pogonima. Ali vama ustvari i nije meta Bašić nego Uprava. Nadam se da nismo toliko glupi da vam do dozvolimo.
Prijatelju, mi ako dozvolimo da nam opet saka klosara razjebe klub kao sto su to uradili 2018. godine, onda zasluzujemo sve sto ce nam se desiti makar to bilo gasenje. Vidim vec su pocela etiketiranja, ali nama svima treba da bude u interesu samo Zeljo....a u Zeljinom najboljem interesu je kontinuitet uprave / trenera / direktora omladinskog / cistacice / itd. ukoliko te osobe pokazuju potencijal da ih se treba istrpiti, a slozit ces se, kao i vecina ovdje, da ne postoje bolji od ovih koje trenutno imamo...hajmo stati iza trenera iza kojeg je uprava stala do prije samo nekoliko dana, nemojmo biti glupi i nemojmo dozvoliti da nas opet razjedine kako im je jednom vec poslo za rukom...doci ce i to na naplatu, to njih zulja i koprcat ce se jos malo i onda adio...
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:21 am

Nije mi jasno zašto je Bašiću data ovolika podrška. Jasno bi mi bilo da je u pitanju neki trener koji ima neke rezultate iza sebe sa jačim ekipama npr Jovic i sl. Po meni igra se ništa nije promjenila u odnosu na Mulalica čak šta više. Sa Mulalicem sam bio siguran da ako nekog ne možemo pobjediti bar znam da nas neće nadigrati i razvaliti. Da smo dali Mulalicu ovako podršku siguran sam da bi smo daleko dogurali. Sada je jako teško pitanje koga dovesti umjesto Bašića ako znamo koji je budžet. Mislim da će Bašić uskoro biti bivši jer sljedeci kiks od bilo koje slabije ekipe mu je noga siguran sam.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:30 am

mula je napisao/la:
uto okt 10, 2023 10:21 am
Nije mi jasno zašto je Bašiću data ovolika podrška. Jasno bi mi bilo da je u pitanju neki trener koji ima neke rezultate iza sebe sa jačim ekipama npr Jovic i sl. Po meni igra se ništa nije promjenila u odnosu na Mulalica čak šta više. Sa Mulalicem sam bio siguran da ako nekog ne možemo pobjediti bar znam da nas neće nadigrati i razvaliti. Da smo dali Mulalicu ovako podršku siguran sam da bi smo daleko dogurali. Sada je jako teško pitanje koga dovesti umjesto Bašića ako znamo koji je budžet. Mislim da će Bašić uskoro biti bivši jer sljedeci kiks od bilo koje slabije ekipe mu je noga siguran sam.
Kiks ce biti odmah protiv Zvijezde ako umisljeni fudbaleri ne zapnu. Ako oni odluce pilati u kontru onda tu Guardiola ne moze nista uraditi.

BEKRICU ODLAZI!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:37 am

Za ove sto "objektivno" gledaju na Basica i analiziraju njegov rad kroz rezultate....

Ljudi dragi, njemu se ne daje samo podrska zato sto konacno zelimo da "istrpimo" nekog trenera, pa ima bezuslovnu podrsku bez obzira na rezultat!! Skinite malo roze naocale i shvatite da je Nermin BASTION odbrane od napada pojedinaca koji su opet ispuzali iz svojih rupa i koji bi opet da udju u klub sa svojim necasnim namjerama, dok se klub nije stabilizovao i ojacao.Njima nije u interesu da Zeljo "dodje sebi"!!

Nermin je tu i da se pokaze da ga ne mogu minirati ni igraci na terenu, a Boga mi ni sportski direktor i da nece takav tip mahale opet mijenjati stvari u klubu kako to oni pozele i kako su navikli.

E zato su se oni svi uskomesali, zato se Nermin napada svim silama, jer znaju da ako on "padne", slijedeci korak je Uprava.Nezasticena, na vjetrometini, bez prava na kiks.

Pamet u glavu!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 10, 2023 10:53 am

Cudno mi je da ovi sto udaraju po Basicu niti jednog trenutka ne spominju sportskog direktora kao jedinog odgovornog za los prelazni rok.Posebno poslije situacije sa Santosom i Hodzicem gdje je ispao sve samo ne ozbiljan sportski direktor a samim tim je narusio i sliku ozbiljnog kluba.
E zamisli sada namazanog menadjera(a svi su namazani) kako razmislja kada ga sportski direktor zovne i pita za igraca....
Nikola je u onom intervjuu fino naglasio par situacija na klupi sa sportskim direktorom i igracima.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija