Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 10:12 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:31 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:24 am
Ne treba mijenjati radi kratkorocnih uspeha. Dok god se ne rijesimo dugova i "dugova" amaru necemo ni imati nekakve sp.ortske rezultate. Ovo sa Europom je bio incident. Ljudi su bolji, bice jos derbija, da boli, boli, ali idemo dalje. Podrska BASICU!
Incident bila prosla sezona? Iskreno jel te bude bar malo stid da to napises?
Prosle sezone kako god da okrenes, niko nas nije razbio. A klub je bio u gorem stanju.

Ali smo bili Zeljo i izborili smo evropu zahvaljujuci tim rezultatima na jesen.

Kakve veze ima dug prema Amaru. Zar nije isplacen?
Prosle godine nam je za vratom stajao i on i porezna. Nemoj na rende kora.
Sramota je to i ovo sto Zeljo prozivljava.
Nisam napisao da je incident prosla sezona, vec sam se referirao na ovo kako smo u Europi igrali. Tako da, molim te o stidu nemoj. Zna se dobro sta je ko pisao, ovaj forum je testament tome. To se nece promjeniti. Sta god ko mislio, ovaj forum je apsolutno nezavisan od svih uticaja. Dalje, sve ovo danas je posljedica dolaska Amara i ljudi koje je okupio oko sebe. I Nermin Basic, i Edis Mulalic i sve ostalo. I 0:3 na Kosevu. Samo posljedica i to navijaci Zelje znaju. A upozoravalo se. Mi sada samo trunimo o posljedicama. Nemoj o stidu, imam ja uvida i u postove koje si napisao, pa obrisao.

Sto se mene tice podrska Basicu. Ako smo pogrijesili ranije, danas ne trebamo, a i nemamo luksuz. Otkaz bi nas vratio pola godine nazad na opcije kao Mulalica i ostalih sto bi poginuli za Zelju, ali ne bi posao radili profesionalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 10:55 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 09, 2023 10:12 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:31 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:24 am
Ne treba mijenjati radi kratkorocnih uspeha. Dok god se ne rijesimo dugova i "dugova" amaru necemo ni imati nekakve sp.ortske rezultate. Ovo sa Europom je bio incident. Ljudi su bolji, bice jos derbija, da boli, boli, ali idemo dalje. Podrska BASICU!
Incident bila prosla sezona? Iskreno jel te bude bar malo stid da to napises?
Prosle sezone kako god da okrenes, niko nas nije razbio. A klub je bio u gorem stanju.

Ali smo bili Zeljo i izborili smo evropu zahvaljujuci tim rezultatima na jesen.

Kakve veze ima dug prema Amaru. Zar nije isplacen?
Prosle godine nam je za vratom stajao i on i porezna. Nemoj na rende kora.
Sramota je to i ovo sto Zeljo prozivljava.
Nisam napisao da je incident prosla sezona, vec sam se referirao na ovo kako smo u Europi igrali. Tako da, molim te o stidu nemoj. Zna se dobro sta je ko pisao, ovaj forum je testament tome. To se nece promjeniti. Sta god ko mislio, ovaj forum je apsolutno nezavisan od svih uticaja. Dalje, sve ovo danas je posljedica dolaska Amara i ljudi koje je okupio oko sebe. I Nermin Basic, i Edis Mulalic i sve ostalo. I 0:3 na Kosevu. Samo posljedica i to navijaci Zelje znaju. A upozoravalo se. Mi sada samo trunimo o posljedicama. Nemoj o stidu, imam ja uvida i u postove koje si napisao, pa obrisao.

Sto se mene tice podrska Basicu. Ako smo pogrijesili ranije, danas ne trebamo, a i nemamo luksuz. Otkaz bi nas vratio pola godine nazad na opcije kao Mulalica i ostalih sto bi poginuli za Zelju, ali ne bi posao radili profesionalno.
Aposlutno se slazem sa stormom, radi kratkoročnih uspjeha koji su bili bez daljeg sistema smo ovdje gdje jesmo...
Podrška Bašiću !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 10:58 am

Moze li jedna informacija ko je gledao na TV-u utakmicu, da li je bio ofsajd u prvom poluvremenu kada je Amoah sam krenuo prema golu?
Alea iacta est!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:03 am

Mekic, Kosoric, Turanjanin, Rustemovic, Jasarevic, Gasal, Cosic bi meni zajedno s Bekricem prvi bili odstranjeni.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:03 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:55 am
Ludvig Leple je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:49 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:31 am


Incident bila prosla sezona?
Prosle sezone kako god da okrenes, niko nas nije razbio. A klub je bio u gorem stanju.

Ali smo bili Zeljo i izborili smo evropu zahvaljujuci tim rezultatima na jesen.

Kakve veze ima dug prema Amaru. Zar nije isplacen?
Prosle godine nam je za vratom stajao i on i porezna. Nemoj na rende kora.
Sramota je to i ovo sto Zeljo prozivljava.
Vidi jednu stvar momčino, ti i još par ovih delegata koji krečite, meni se čini uzalud to radite.
Meni je jasno da postoje ljudi kao što si npr. ti koji će do kraja života svršavati na Amarove komentare i demagogiju. Evo imao je vremena da se pokaže, a ustvari pokazao je samo kako se pljačka Klub koji navodno toliko voliš. Ok, otišao je i uskoro ćemo ga skinuti sa grbače za sva vremena. Vrlo dobro ti znaš o čemu Storm priča, ali ovo iznad navedeno ti ne dozvoljava da ispravno postupiš i kažeš jbg možda neko drugi treba dobiti vremena, pa da vidimo kakav je. Idi sa Amarom u birtiju u kojoj pije sa kondukterima da iskamči besplatnu vožnju do vikendice.

Što se tiče same utakmice ne bi više da se ponavljam i zamolio bi sve ove članove koji su tvrdili da Drinu treba istrpiti i da je štoper molim vas uzmite litar benzina, zapalite se i ako slučajno preživite idite komentrišite Skvoš. Ovaj momak je direktni krivac za sva tri gola i nadam se da više nikad neće odigrati ni minute.
Dalje, uz ovog malog molim te Nermine, evo molim te da više nikad ne zaigraju Štilić, Ćosić, Drljo i Amoah. Bolje da ih nema nego da se broji da su u timu. Molim te Nermine još jednom ko brata rođenog!
Da napravite i imate jos sto profila, te vase budalastine nemaju smisao nikakav.
Dzaba krecite, mi smo vas upozoravali nije da nismo.

Jasarevic prije centarsuta se sjetio duga prema Amaru i lose centrirao..
Kakvih sto profila? Ja imam samo ovaj i niti jedan više na bilo kojem forumu.

Ti dobro znaš da to nisu budalaštine i da tvoj idol kidiše na pomoćni teren ponovo sa neformalnom grupom ljudi, a ima ih još...
Ovaj put će k.arinu uspjeti da uništi Klub kao što je to radio bezbroj puta do sad. Neće se prodati pomoćni teren da bi se gradile zgrade, neće se on nikad više vratiti u Klub i to je dovoljno da mi krenemo dalje i da se oporavimo.

Jašarevićev centaršut je samo jedna od pogrešaka u moru pogrešaka koje prave i bolji igrači od njega. Sinoć smo imali pogrešaka da se upišaš u gaće od smijeha kakve su to pogreške.
Npr. Cocalić je sinoć možda par puta samo dodao loptu u noge našim igračima, ali isto tako nije kriv niti za jedan gol koji smo primili. Meni nije jasno kako može dodati u noge protivničkom igraču i to na 5m, ali eto može...
Galić sinoć odigrao korektno i bez nekih većih grešaka, za mene nije loš igrač pogotovo kada ima pomoć krila u fazi odbrane, a rijetko je ima.
Krpić poginuo da dođe do lopte sinoć, a i kad je došao do nje izuzetno loše reakcije imao, jedna od lošijih partija, ali za mene mora biti kapiten!
Da ih dalje ne nabrajam, nemam snage da komentarišem neznanje igrača koji zarađuju hljeb od ovog sporta.

Bašiću podrška sve dok ne dobije 5 igrača koji su mnogo bolje kvalitete nego trenutni i ostvari 5 poraza u nizu, znači Nermine nastavi raditi i ne obaziri se ne neznalice!

Uglavnom, Amara gledamo još samo kratko kao nekoga ko će na nas gledati kao na bankomat i onda pa pa...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:07 am

Jel legenda zuban slavio sinoc sa zetom
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:08 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:03 am
Mekic, Kosoric, Turanjanin, Rustemovic, Jasarevic, Gasal, Cosic bi meni zajedno s Bekricem prvi bili odstranjeni.
Biber i Brazilac također nedostojni Želje, osim ako se ne želimo boriti za opstanak.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:18 am

9 od 11 igrača u prvih 11 Želje nisu za Želje kakvog bih ja želio. Ali to nema veze sa realnošću, Bekrić da je mogao bolje, jeste, ali u situaciji u kakvoj jesmo, Santos i Hodžić su više ekstremi nego pravila.

Dođeš u situaciju da mijenjaš da bi mijenjao. Jose Mourinho ne bi sa ovih 11 se borio za nešto više.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:19 am

cipiripi je napisao/la:
pon okt 09, 2023 10:58 am
Moze li jedna informacija ko je gledao na TV-u utakmicu, da li je bio ofsajd u prvom poluvremenu kada je Amoah sam krenuo prema golu?
U liniji je bio
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:24 am

AsharaK je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:19 am
cipiripi je napisao/la:
pon okt 09, 2023 10:58 am
Moze li jedna informacija ko je gledao na TV-u utakmicu, da li je bio ofsajd u prvom poluvremenu kada je Amoah sam krenuo prema golu?
U liniji je bio
Da, u liniji, a ista situacija kao i kod njihovog drugog gola i ondje je moga svirati ali nije.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:54 am

AsharaK je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:19 am
cipiripi je napisao/la:
pon okt 09, 2023 10:58 am
Moze li jedna informacija ko je gledao na TV-u utakmicu, da li je bio ofsajd u prvom poluvremenu kada je Amoah sam krenuo prema golu?
U liniji je bio
Ma nije bio u liniji brate, ni on ni Allyson realno evo sad cu postat foto
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:01 pm

Cist ofsajd bio, imamo neinteligentne igrace, amaterske greske pravimo. U prvom poluvremenu smo bili duplo bolji a gubili smo 2:0, i sa 1:0 bi mozda okrenuli, al dzaba kad je ekipa jako lose izbalansirana...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:02 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:19 am
cipiripi je napisao/la:
pon okt 09, 2023 10:58 am
Moze li jedna informacija ko je gledao na TV-u utakmicu, da li je bio ofsajd u prvom poluvremenu kada je Amoah sam krenuo prema golu?
U liniji je bio
Ma nije bio u liniji brate, ni on ni Allyson realno evo sad cu postat foto
Bio je u linijislika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:13 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:02 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:19 am


U liniji je bio
Ma nije bio u liniji brate, ni on ni Allyson realno evo sad cu postat foto
Bio je u linijislika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Pa jes kad ga povlacis proizvoljno, da ima ono linija zavjesa var vidio bi da je ofsajd ... sinoc je iz jos jednog ugla bilo
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:14 pm

Pa nije proizvoljno nego kako ide linija od centra.
Željezničar ante portas !
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:34 pm

Po onom sinoc, Basiceva jedina greska je sto ove igrace pokusava natjerati da igraju fudbal. Vecina ovih igraca je za ho-ruk sistem. Mrsko mi sabirati sve golove u ovoj sezoni (ukljucujuci i euro nastupe) ali siguran sam da smo 80% golova primili nakon individualnih greska. To nema veze ni sa taktikom, formacijom, analizama utakmica, to je limitiranost igrackog kadra. Bicu grub, ali dosta igraca nam nije dovoljno inteligentno za neki normalan fudbal.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:35 pm

Pa i da je bio ofsajd, bio je milimetarski.. radi se tu o namjeri samo da se Zeljo osteti. Da je borcev igrac bio u ovoj situaciji ne bi bio sviran ofsajd. Radi se dakle o neujednacenim kriterijima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:37 pm

santakuruz je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:34 pm
Po onom sinoc, Basiceva jedina greska je sto ove igrace pokusava natjerati da igraju fudbal. Vecina ovih igraca je za ho-ruk sistem. Mrsko mi sabirati sve golove u ovoj sezoni (ukljucujuci i euro nastupe) ali siguran sam da smo 80% golova primili nakon individualnih greska. To nema veze ni sa taktikom, formacijom, analizama utakmica, to je limitiranost igrackog kadra. Bicu grub, ali dosta igraca nam nije dovoljno inteligentno za neki normalan fudbal.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Apsolutno se slazem. Basic pokusava da igra fudbal sa igracima koji nisu navikli da igraju fudbal u nekom modernom sistemu. Sa druge strane, kvalitet trenera se i ogleda u tome da se prilagodi individualnom (ne)kvalitetu, pa mi je tu i Basic krivac. Opet, podrzavam ga bez daljnjeg jer zelim da Zeljo igra moderan fudbal. Bojim se da to nije moguce sa trenutnim kadrom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:45 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:35 pm
Pa i da je bio ofsajd, bio je milimetarski.. radi se tu o namjeri samo da se Zeljo osteti. Da je borcev igrac bio u ovoj situaciji ne bi bio sviran ofsajd. Radi se dakle o neujednacenim kriterijima.
To je to
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 12:49 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:02 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
pon okt 09, 2023 11:19 am


U liniji je bio
Ma nije bio u liniji brate, ni on ni Allyson realno evo sad cu postat foto
Bio je u linijislika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ovo je ofsajd, nije linija dobro povučena

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija