Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 10:59 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:35 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:32 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:31 pm


Jesi dobro ti ?
Odlicno. Vjeruj bolja smo ekipa. Poraz boli, al nista vise od toga.
Ili si iznimno sarkastican ili trosis vanserijski kvalitetnu robu.
Pobjedjuje li uvjek bolji? Ne. Fudbal ima svoje čari, ali i mane. Mi smo bili bolja ekipa. Sudija u 43 min svira faul u napadu, dok naseg igrača vuku za dres sa ledja. Šta sad mi trebamo? Okrenut se sami protiv sebe? Nećemo. Mi smo navijači Želje, ne rezultata. Zbijmo redove idemo dalje.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:02 pm

E jesmo kritični jbt..Užas teški..Ništa smisleno nismo odigrali 97 minuta..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:03 pm

E svaka cast ovima koji kao imaju razumijevanja za ovo svaka vam stvarno cast
Ovo nema nikakvog smisla,a vi vidite smisao
Moj Željo otjerase ljude radili tribinu napravili teren,a sad gledaju kako ovi lažovi polako srozavaju ime
SVAKA VAM ČAST
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:03 pm

Jacksparrow je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:56 pm
Joj al ko ce trpiti ove edisovce ako nas igman dobije u konjicu hahah imamo i najbolje a istovremeno i najgore navijace. Ima nas svakakvih
Da nas ima svakakvih je tacno, ali i normalno...Ali, u ovakvim trenutcima sve ispliva na povrsinu, sve maske padaju i svaki Zeljovac, kako onaj pod znacima navodnika, tako i onaj pravi
pokazu svoje pravo lice...Jedino dobro u svemu ovome...Bilo i bice, idemo dalje...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:04 pm

Mene samo zanima do kad cemo se lagati da nam je kvalitet rostera losiji nego konkurentima Sirokom i Velezu.
Ovaj nece nikad preuzet odgovornost, vec sljedecu kad dobijemo ide opet bolesni monolog na presu od 15min.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:05 pm

Qooler je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:59 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:35 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:32 pm


Odlicno. Vjeruj bolja smo ekipa. Poraz boli, al nista vise od toga.
Ili si iznimno sarkastican ili trosis vanserijski kvalitetnu robu.
Pobjedjuje li uvjek bolji? Ne. Fudbal ima svoje čari, ali i mane. Mi smo bili bolja ekipa. Sudija u 43 min svira faul u napadu, dok naseg igrača vuku za dres sa ledja. Šta sad mi trebamo? Okrenut se sami protiv sebe? Nećemo. Mi smo navijači Želje, ne rezultata. Zbijmo redove idemo dalje.
A dobro si ti. Meni vrane oborile antenu pa mi slaba slika skroz na Areni. Evo sad mi rekose da smo fakat bili puno bolji, da smo ih razvalili ali nije kurva htjela u gol.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:06 pm

Šuti , živa glava ...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:06 pm

E jbem li vam kakav početak nove radne sedmice pickice jebene
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:07 pm

cikazubo je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:04 pm
Mene samo zanima do kad cemo se lagati da nam je kvalitet rostera losiji nego konkurentima Sirokom i Velezu.
Ovaj nece nikad preuzet odgovornost, vec sljedecu kad dobijemo ide opet bolesni monolog na presu od 15min.
U tim ekipama postoji bar jedan igrac koji zna podici loptu, kod nas bukvalno ni jedan.
Željezničar ante portas !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:07 pm

Cuj ziva glava. Blago vama
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:09 pm

AsharaK je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:07 pm
cikazubo je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:04 pm
Mene samo zanima do kad cemo se lagati da nam je kvalitet rostera losiji nego konkurentima Sirokom i Velezu.
Ovaj nece nikad preuzet odgovornost, vec sljedecu kad dobijemo ide opet bolesni monolog na presu od 15min.
U tim ekipama postoji bar jedan igrac koji zna podici loptu, kod nas bukvalno ni jedan.
Sve je to u pet deka, a bodovna razlika ogromna, kao i kvalitet igre, s tim sto mi imamo najbolju publiku, stadion i najmanji pritisak.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned okt 08, 2023 11:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:09 pm

Qooler je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:59 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:35 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:32 pm


Odlicno. Vjeruj bolja smo ekipa. Poraz boli, al nista vise od toga.
Ili si iznimno sarkastican ili trosis vanserijski kvalitetnu robu.
Pobjedjuje li uvjek bolji? Ne. Fudbal ima svoje čari, ali i mane. Mi smo bili bolja ekipa. Sudija u 43 min svira faul u napadu, dok naseg igrača vuku za dres sa ledja. Šta sad mi trebamo? Okrenut se sami protiv sebe? Nećemo. Mi smo navijači Želje, ne rezultata. Zbijmo redove idemo dalje.
Postoje dva razloga da te, ovako otvoreno i pred svima, ne zatjeram u tri p.... materine. Moje godine i old school vaspitanje. Bojim se da ce kolicina pive koju sam morao pokonzumirati da saperem ovaj cemer uskoro nadjacati oba razloga. Sjasi vise i ne soli nam rane.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:11 pm

cikazubo je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:09 pm
AsharaK je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:07 pm
cikazubo je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:04 pm
Mene samo zanima do kad cemo se lagati da nam je kvalitet rostera losiji nego konkurentima Sirokom i Velezu.
Ovaj nece nikad preuzet odgovornost, vec sljedecu kad dobijemo ide opet bolesni monolog na presu od 15min.
U tim ekipama postoji bar jedan igrac koji zna podici loptu, kod nas bukvalno ni jedan.
Sve je to u pet deka, a bodovna razlika ogromna, kao i kvalitet igre, s tim sto mi imamo najbolju publiku, stadion i najmanji pritisak.
Pa eto na 0:0 smo imali pet kornera i sigurno 10ak prilika za kvalitetan centarsut gdje su nasi igraci sami i niko ih ne ometa. Koliko su puta od tih svih prilika uspjeli podici loptu?
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:11 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 08, 2023 11:05 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:59 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 08, 2023 10:35 pm


Ili si iznimno sarkastican ili trosis vanserijski kvalitetnu robu.
Pobjedjuje li uvjek bolji? Ne. Fudbal ima svoje čari, ali i mane. Mi smo bili bolja ekipa. Sudija u 43 min svira faul u napadu, dok naseg igrača vuku za dres sa ledja. Šta sad mi trebamo? Okrenut se sami protiv sebe? Nećemo. Mi smo navijači Želje, ne rezultata. Zbijmo redove idemo dalje.
A dobro si ti. Meni vrane oborile antenu pa mi slaba slika skroz na Areni. Evo sad mi rekose da smo fakat bili puno bolji, da smo ih razvalili ali nije kurva htjela u gol.
Vjeruj da je ljutnja bez razloga prijeki put u propast. Nemoj mi sjedat na muku. Stan mi je u haosu. Momci su bili bolji. Sta sad trebamo? Jedni druge ovde jos unistavat. Idemo dalje.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:13 pm

Jeste li vi svjesni da mi nemamo igrača koji pravi razliku, niti jednog jedinog?! Ponekad Štila ako ga protivnik malo pusti i da mu prostora, ako mu se igra naravno, kao i Amoah ponekad kad hoće. A oni igrača koji pravi razliku imaju u svakoj liniji. I onda neko krivi trenera, a amateri i poluamateri igraju. Oni na svakoj poziciji imaju po NAJMANJE dva kvalitetna igrača, na nekim pozicijama i po trojicu. Mi imamo jednog lijevog beka (Jašarević) koji je jedva prosječan, i krilo (Ovčina) koje si primoran da stavljaš na bekove jer nema ko drugi pa se sa njim krpiš. Za skoro sve ove igrače večeras oni su platili obeštećenje, a mi Allysona iz treće lige preko probe doveli, jer je bio jedino krilo na probi a poslije Santosa nismo imali nikog pa je bilo daj šta daš. Oni da su bili pametniji i prošli put su nas mogli uzeti, a tad smo imali Santosa i Hodžića. Bolje su prošli derbi odigrali nego ovaj, al ovaj put su imali Gigovića.
Sve dok nama igrači dolaze "da pomognu Želji", nema od nas ništa. Pa yebo te, Štila, koliko god ga ja volio, hodat ne može. Boga molimo da napravi neki čarobni potez, nekad ga napravi, a nekad ga zatvore pa dobiješ ovo večeras. On kad ispadne, imaš veznjake koji nisu dovoljno dobri da zatvore kontru kad ih on u vatru baci i primiš gol. Odbrana nam ispada ko iz tramvaja, jedva čekam Selimovića, bar da malo stabilniji budemo.
Zadnja izmjena: Maestro_1921, dana/u ned okt 08, 2023 11:14 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:13 pm

Kod nas idu ovako svari i dok je tako nema napredka .
Basic kriv ? Nije , nije mu Bekric doveo igrace koje je tražio .
Onda je Bekric kriv? Nije , nema se para i budjet za bolje , nije mu uprava obezjedila
Onda je uprava kriva ? Ma nije , vracaju se dugovi od sampanjac ekipe . I tako to ide u krug niko Ziv nije Kriv
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:13 pm

Amar Amar, Osim Osim slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Big
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 07, 2022 10:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:15 pm

Rekoh ja nedavno poslije poraza protiv Sloge da ce biti jos ovakvih momenata.Valja pojesti prvo sva govna koja su se istovarila zadnjih godina da se izade na zelenu granu.I jos samo nesto nabijem ja na ringispil nazovi pojedine legende kluba koje su radile protiv istog a nije da ih nema,cak i onih koji su navijacima donijeli i najvecu radost.Dobro ikako postojimo!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:17 pm

Haj ba raja što ste na kraj srca. Sjećam se da je jednom neki trener primio tricu na domaćem stadionu od gradskog rivala i to golovi " zabijani" penisom.
Kažu da su ga navijači tad istrpili a on im se za nagradu odužio peticom istom tom gradskom rivalu.
Svaka sličnost sa stavrnošću je slučajna.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 08, 2023 11:17 pm

Joj njima jedan igrač koji je na tribinama ima platu ko svi naši igrači zajedno, plaćaju obeštećenja za igrače, za trenere i mi se fol nešto žalimo. Postali najobičniji mahalski klub gdje se kvazi legende pitaju i rade po svome.
Dok ne dođe čovjek sa parama i ne postavi svoje ljude, bit će nam ovako. Pa ko može gledat i pratit nek nastavi, ko ne može doviđenja
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], neroazzuro, TheBlue i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija