Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 2:29 pm

storm_raider je napisao/la:
čet okt 05, 2023 2:07 pm
Moj druze, evo ja sam studirao orijentalnu filologiju (izmedju ostalog Turski, Arapski i Perzijski jezik), nista tu nije lazno, a najmanje mitoloski. Samo mislim da raja nije informisana objektivno, vec se kod nas sve posmatra strastveno. Nikakve to veze nema sa Islamom, nema potrebe da se sve posmatra kroz religioznu prizmu. Na kraju krajeva, nisu Turci ni Islam donijeli ovdje prvi put, ali ga jesu donijeli masovno. I niko se ne hvali ili ne daj Boze ponosi sa monstrumima koji su nam stadion spalili, familije pobili i slicno. Ne znam odakle ti to uopste. Nastavicemo privatno, ode tema u neku stvar.
Ma brate ja niti jednom riječju ili rečenicom nisam spomenuo vjeru, apsolutno ni u jednom pasusu ni u jednoj diskusiji, već spominjem neke sasvim druge stvari nevezane za lične izbore, već u kontekstu historijskih fakata. Svakako sam rekao s tobom privatno da ne tušimo temu, i ja čak nisam ni napisao ovo upućeno tebi, već kao odgovor na ove "daleko im kuća bila" i slične opaske koje nisam vidio niti jedan jedini put kada mog Želju (a da ne govorimo o mom narodu) kolju (u svakom smislu te riječi) srpskohrvatske komponente. Nije meni problem da mi kao navijači Željezničara, kao narod, kao ne znam ni ja ko odemo skroz udesno i da budemo striktno ljubitelji svojega, al ne treba šiljiti penis na pomen Turske, a kao podanik se ponašati kada se spomene Vico, Bojac, savez i ušutkavati, dobro je, ne puca, kroz prste gleda. Porede se neuporedive stvari.

Tema su bili Fener i ulagana, ja vapim za takav dan. Pogledajte šta je trenutno turski fudbal u evropskim okvirima. Od sumnjivih i štimanih utakmica i rezultata došli su na to da su redovni učesnici evropskih takmičenja, da svjetske zvijezde odlaze u njihove klubove (ne spominjući godine) i da postoji baza navijača spremnih da ginu za klubove, u doslovnom smislu te riječi. Galata mlatne United u sred Manchestera. Fener ove godine vjerovatno osvaja titulu i daleko dolazi u KL. Ja sam zaista mišljenja da MORAMO da hvatamo ljude za rukav i da se borimo za budućnost svog kluba, niko drugi neće. Igrom slučaja i medijskim natpisima tema dana je Fener, za to treba iskoristiti sva raspoloživa sredstva, od historije klubova do historije naroda, sviđalo se to kome ili ne.
I kao što spomenuh, ima tu još mnogo prostora za promociju Želje na ino sceni i razne saradnje, Union Berlin bi bilo lijepo kontaktirati zbog prošlosti u kojoj su ih spasili isključivo njihovi navijači od gašenja, u kojoj su sakupljali pare, darivali krv po bolnicama i šta već sve ne, samo kako se ne bi ugasili, a gledajte ih danas, pa uvezati se sa Sturmom iz Graza čiji ultrasi na svakoj utakmici mašu bajrakom Ivice Osima i možemo ovako do sutra. Željo se mora izdići iz žabokrečine, u suprotnom nam se crno piše. I da, prvo zaganjati Fener.
 
drenko
Postovi: 58
Pridružen/a: pon jul 10, 2023 1:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 2:35 pm

smijesno je citati da se neko moli, vuce za rukav i poziva na tekmu, ko zadnji ocajnici i da se to jos uzima za nesto pozitivno

a ovima puna usta Zelje, ljubavi, ponosa i na kraju se izabere Igman ili Tuzla takvim i njima slicnim daleko kuca bila
 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 2:41 pm

Treba i uprava i skupstina kontaktirati s Dzekom i vidjeti da li je sve ovo istina, ako jeste stupiti u kontakt s ljudima i vidjeti postoji li obostrani interes za saradnjom.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:10 pm

drenko je napisao/la:
čet okt 05, 2023 2:35 pm
smijesno je citati da se neko moli, vuce za rukav i poziva na tekmu, ko zadnji ocajnici i da se to jos uzima za nesto pozitivno

a ovima puna usta Zelje, ljubavi, ponosa i na kraju se izabere Igman ili Tuzla takvim i njima slicnim daleko kuca bila
Pa kralju nevolja lava natjera na svašta... a mi smo lav, ranjen sa 3 posto baterije, što to ne bi zamolili? Kakav ponos kad te mlatne sloga doboj 3:0... ljudski je pitati, zamoliti za pomoć, za suradnju.. jok, po tebi se treba ugasiti jel?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:17 pm

IlProfessore je napisao/la:
čet okt 05, 2023 2:29 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 05, 2023 2:07 pm
Moj druze, evo ja sam studirao orijentalnu filologiju (izmedju ostalog Turski, Arapski i Perzijski jezik), nista tu nije lazno, a najmanje mitoloski. Samo mislim da raja nije informisana objektivno, vec se kod nas sve posmatra strastveno. Nikakve to veze nema sa Islamom, nema potrebe da se sve posmatra kroz religioznu prizmu. Na kraju krajeva, nisu Turci ni Islam donijeli ovdje prvi put, ali ga jesu donijeli masovno. I niko se ne hvali ili ne daj Boze ponosi sa monstrumima koji su nam stadion spalili, familije pobili i slicno. Ne znam odakle ti to uopste. Nastavicemo privatno, ode tema u neku stvar.
Ma brate ja niti jednom riječju ili rečenicom nisam spomenuo vjeru, apsolutno ni u jednom pasusu ni u jednoj diskusiji, već spominjem neke sasvim druge stvari nevezane za lične izbore, već u kontekstu historijskih fakata. Svakako sam rekao s tobom privatno da ne tušimo temu, i ja čak nisam ni napisao ovo upućeno tebi, već kao odgovor na ove "daleko im kuća bila" i slične opaske koje nisam vidio niti jedan jedini put kada mog Želju (a da ne govorimo o mom narodu) kolju (u svakom smislu te riječi) srpskohrvatske komponente. Nije meni problem da mi kao navijači Željezničara, kao narod, kao ne znam ni ja ko odemo skroz udesno i da budemo striktno ljubitelji svojega, al ne treba šiljiti penis na pomen Turske, a kao podanik se ponašati kada se spomene Vico, Bojac, savez i ušutkavati, dobro je, ne puca, kroz prste gleda. Porede se neuporedive stvari.

Tema su bili Fener i ulagana, ja vapim za takav dan. Pogledajte šta je trenutno turski fudbal u evropskim okvirima. Od sumnjivih i štimanih utakmica i rezultata došli su na to da su redovni učesnici evropskih takmičenja, da svjetske zvijezde odlaze u njihove klubove (ne spominjući godine) i da postoji baza navijača spremnih da ginu za klubove, u doslovnom smislu te riječi. Galata mlatne United u sred Manchestera. Fener ove godine vjerovatno osvaja titulu i daleko dolazi u KL. Ja sam zaista mišljenja da MORAMO da hvatamo ljude za rukav i da se borimo za budućnost svog kluba, niko drugi neće. Igrom slučaja i medijskim natpisima tema dana je Fener, za to treba iskoristiti sva raspoloživa sredstva, od historije klubova do historije naroda, sviđalo se to kome ili ne.
I kao što spomenuh, ima tu još mnogo prostora za promociju Želje na ino sceni i razne saradnje, Union Berlin bi bilo lijepo kontaktirati zbog prošlosti u kojoj su ih spasili isključivo njihovi navijači od gašenja, u kojoj su sakupljali pare, darivali krv po bolnicama i šta već sve ne, samo kako se ne bi ugasili, a gledajte ih danas, pa uvezati se sa Sturmom iz Graza čiji ultrasi na svakoj utakmici mašu bajrakom Ivice Osima i možemo ovako do sutra. Željo se mora izdići iz žabokrečine, u suprotnom nam se crno piše. I da, prvo zaganjati Fener.
Ma slazem se, da Bog da mi saradjivali sa svim turskim klubovima ako ce Zelji biti bolje, to je neupitno. A Fener se istice, istina, mada mislim da bezveze trunimo i da je suplja. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:18 pm

exbabilon je napisao/la:
čet okt 05, 2023 12:21 pm
black64 je napisao/la:
čet okt 05, 2023 12:06 pm
cuj Gigovic :rofl1:
Ovaj samo po zadatku dolazi, a u nedjelju ćemo vidjeti kojem. Sarajevo je bliže Borcu nego mi.
Nema tu ko je blizi kome...jednostavno zna i Gigovic i Vico da mi ne mozemo ugroziti bojca...
Zato ce pitari biti nezadovoljni sudjenjem.
100 "podsto" - sto bi Refko reko'!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:24 pm

I mislio sam na tabeli, nikako drugacije. Oni su im rival za titulu, mi nismo nista.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:37 pm

Kad mi neko spomene Turke, prvo mi naumpadne sahranjivanje Čelika, lažni investitori, prevara od trenera...

Nemam ja ništa protiv, turska lira meni nije drugačija od američkog dolara, pogotovo u kontekstu Želje, samo ne mislim da ovdje ima istine. Nadam se da griješim i da će sutra doći s milionima koje će uložiti u infrastrukturu i sportski segment.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:40 pm

Mi da smo pametni, ako bude radio sto zna treba odmah u dogovoru s onima tamo napustiti utakmicu. Nek ode slika u svijet ko nam je na celu saveza i koga delegiraju za najvecu utakmicu u drzavi.

Naravno sa njima je to nemoguce, ali da smo kao nacija pametni tako bi to odradili.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 3:50 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet okt 05, 2023 3:40 pm
Mi da smo pametni, ako bude radio sto zna treba odmah u dogovoru s onima tamo napustiti utakmicu. Nek ode slika u svijet ko nam je na celu saveza i koga delegiraju za najvecu utakmicu u drzavi.

Naravno sa njima je to nemoguce, ali da smo kao nacija pametni tako bi to odradili.
Boli svijet k za nama, gigovic je uefa sudija, ovo ono vico je isto u nekim njihovim odborima, lizu se sa glavama gore tako da moremo mahat usima, biće kako oni kazu.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
drenko
Postovi: 58
Pridružen/a: pon jul 10, 2023 1:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 4:02 pm

kvalitet je napisao/la:
čet okt 05, 2023 3:37 pm
Kad mi neko spomene Turke, prvo mi naumpadne sahranjivanje Čelika, lažni investitori, prevara od trenera...

Nemam ja ništa protiv, turska lira meni nije drugačija od američkog dolara, pogotovo u kontekstu Želje, samo ne mislim da ovdje ima istine. Nadam se da griješim i da će sutra doći s milionima koje će uložiti u infrastrukturu i sportski segment.
potpisujem al cim tu pricu vrti nedo po mahali znaj da od toga nema nista
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 4:39 pm

IlProfessore je napisao/la:
čet okt 05, 2023 1:34 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet okt 05, 2023 1:02 pm
@Ilprofessore čuo si sigurno za 1. i 2. hatišefir nakon jedrenskog mira, 1. i 2. hatišerif i omer-pašu latasa koji nam je nanio možda i najveću političku štetu kao narodu do dana današnjeg.
Hvala im samo na širenju islama, što se ostalog tiče daleko im kuća bila.
Isto tako sam čuo za 9 velikih vezira, 3 nasljednika vezira, 20 beglerbegova, 40 admirala i na stotine drugih historijskih bošnjačkih ličnosti koje su ostavile dubok trag u bivšoj nam zajedničkoj državi. Čuo sam i za slobodu jezika, vlastito pismo, kulturno, književno, muzičko i svako drugo naslijeđe i možemo tako sve u nedogled. A danas, šatro nezavisni, ne učimo bosanski jezik ni na par kvadratnih kilometara ove države. Kao i svaka vlast, ima dobre i loše strane, ali je daleko od toga kako ih vi želite demonizirati.

Grob te yebo, godinama nam u klubu vedre i oblače deklarisani ***** i *****, kokot, kosorić, se uzdižu na nivo božanstva, a ljudi javno hvale, slave i ponose se onima koji su nam stadion spalili i familije pobili, i na to sve šutite, a na pomen yebenog ulaganja u haman ugašeni klub ovdje prosipate žuč i vodite se lažnom historijom i srpskom mitologijom. I onda se pitate što se više ulaže u srbiju u kojoj ministar pjeva Erdoanu na uho na turskom, nego u sredinu u kojoj jedan klub OČAJNIČKI treba pare a njegovi simpatizeri zadojeni BPNP pubertetskom turkofobnom pričom. Strašno.
Prije svega, ocekivao sam da me demantuješ, a ne da redaš navodne pluseve (na moje minuse, tj. samo dio minusa) osmanske vladavine.
Drugo, očekivao sam malo više civiliziranosti u dijalogu jer ja tebi nisam psovao.
Treće, koja je konkretna korist od toga što si pominjao za nas kao narod? To nije isto bilo dozvoljeno i npr. srbima, bugarima, makedoncima,...itd. (mislim na slobodu jezika i sl.)? Što nam je napravio most ili džamiju??? Mi smo im svakako bili najodaniji narod i naravno da će bošnjake imenovati na pozicije koje su prvenstveno od NJIHOVOG interesa.
I na kraju SVE pozitivno poništili otkidanjem dijela teritorije i poklanjanja iste srbiji, elitocidom i prvim odvajanjem Hercegovine od Bosne, što je i dan danas aktuelno.
Kažem, ne smeta mi ničije ulaganje, ali te autošovinističke simpatije prema Tursko su mi apsolutno znak neznanja i nepoštovanja vlastite istorije.
Izvinjavam se ostalima na offu, samo sam se osvrnuo na po meni pretjeranu turkofiliju kod nas.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 5:05 pm

Hajde Giga brate moj pripazi nas
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 5:33 pm

Dzeko sredi nam turcina kako znas i umijes.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 5:54 pm

Zna li neko kakva je situacija sa kartama?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 7:28 pm

MATORI je napisao/la:
čet okt 05, 2023 3:18 pm
exbabilon je napisao/la:
čet okt 05, 2023 12:21 pm
black64 je napisao/la:
čet okt 05, 2023 12:06 pm
cuj Gigovic :rofl1:
Ovaj samo po zadatku dolazi, a u nedjelju ćemo vidjeti kojem. Sarajevo je bliže Borcu nego mi.
Nema tu ko je blizi kome...jednostavno zna i Gigovic i Vico da mi ne mozemo ugroziti bojca...
Zato ce pitari biti nezadovoljni sudjenjem.
100 "podsto" - sto bi Refko reko'!
Ovo je fakat neki lvl up kukanja.
Znači ne kuka se više što nas sudije kolju, već što pitare
Svašta
Hehehe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 7:48 pm

@IllProfesore, @storme, a i ostali istoričari svaka vam čast na načitanosti, znanju i "akademskoj" diskusiji, ali sumnjam da je ovaj (a i bilo koji) forum mjesto gdje o takvim temama trebate raspravljati.
Našem klubu, ŽELJI, je pod hitno potrebna finasiska stabilizacija. E sad na koji način, kako i od koga to je već za stručno razglabanje.
A najmanje je bitna istorija, ko je ko i odakle. U današnji vakat bitno je samo ko ima lovu i hoće li da je investira u nas ( normalno po nekim našim minimalnim uslovima i zakonima)
Znate kolko pitare brine i koliko ih zna ko je onaj njihov "amidža" Tan, koje vjere,ko su mu predci prije 500 godina i jede li cuke i ostala sra...
Pa i oni u Zrinjskom se pravo nasikirali što im je glavni investiror jevrej Amir pa i imena ulica ustaša promjeniše zbog njega
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 8:06 pm

neroazzuro je napisao/la:
čet okt 05, 2023 1:02 pm
@Ilprofessore čuo si sigurno za 1. i 2. hatišefir nakon jedrenskog mira, 1. i 2. hatišerif i omer-pašu latasa koji nam je nanio možda i najveću političku štetu kao narodu do dana današnjeg.
Hvala im samo na širenju islama, što se ostalog tiče daleko im kuća bila.
Ma ljudi " vole" Tursku zbog islama i zbog toga je idealiziraju a neće da kažu da su nam Turci doveli Srbiju na Drinu. Kad već spomenu I i II hatišerif rijetko gdje se pročita da je tad Šabac, Loznica, Užice predato Srbiji da da su do tada ti gradovi pripadali Bosni( Mali Zvornik je tada i ostao u Bosni).
Bošnjake iz tih gradova je protjerala Turska i Bošnjak je mogao ostati u Srbiji samo ako se izjasni da je Cigan odnosno Rom.
(Moram napomenuti da je otac Zmaja od Bosne u I srpskom ustanku potukao ustanike kod Šapca i Valjeva i da tad nije bilo Bosanaca Turci ne bi ugušili ni taj ustanak na čelu sa Karađorđem.
Za nagradu u Travniku otac od Mehmeda je otrovan od strane Turaka.)

Čengići i Rizvanbegovići su Bosnu vratili 150 godina unazad podrškom Turskoj protiv Gradaščevića.
Za nagradu je Latas starog izdajicu Rizvanbegovića vodao da jaše naopako na magarcu po Livnu da bi ga u B. Luci i ubio. Čengiću su dohakali Crnogorci, kao što znamo.
Bošnjaci i danas imaju problem jer su u 19 i početkom 20 vijeka propustili da formiraju svoju državu zbog toga su preživjeli 3 genocida a glavni krivac za to je Turska.
A da ne pričamo o sporazumima kralja i Rankovića sa Turskom o iseljavanju Bošnjaka u Tursku za šta je Turska plaćala kraljevini SHS i Jugoslaviji.
Prijateljstvo sa Turskom da ali idealizirati ih je glupost. Mi nismo Turci kao ni što Srbi nisu Rusi.
Ali to ke druga tema.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 8:25 pm

Zvaka72 je napisao/la:
čet okt 05, 2023 8:06 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet okt 05, 2023 1:02 pm
@Ilprofessore čuo si sigurno za 1. i 2. hatišefir nakon jedrenskog mira, 1. i 2. hatišerif i omer-pašu latasa koji nam je nanio možda i najveću političku štetu kao narodu do dana današnjeg.
Hvala im samo na širenju islama, što se ostalog tiče daleko im kuća bila.
Ma ljudi " vole" Tursku zbog islama i zbog toga je idealiziraju a neće da kažu da su nam Turci doveli Srbiju na Drinu. Kad već spomenu I i II hatišerif rijetko gdje se pročita da je tad Šabac, Loznica, Užice predato Srbiji da da su do tada ti gradovi pripadali Bosni( Mali Zvornik je tada i ostao u Bosni).
Bošnjake iz tih gradova je protjerala Turska i Bošnjak je mogao ostati u Srbiji samo ako se izjasni da je Cigan odnosno Rom.
(Moram napomenuti da je otac Zmaja od Bosne u I srpskom ustanku potukao ustanike kod Šapca i Valjeva i da tad nije bilo Bosanaca Turci ne bi ugušili ni taj ustanak na čelu sa Karađorđem.
Za nagradu u Travniku otac od Mehmeda je otrovan od strane Turaka.)

Čengići i Rizvanbegovići su Bosnu vratili 150 godina unazad podrškom Turskoj protiv Gradaščevića.
Za nagradu je Latas starog izdajicu Rizvanbegovića vodao da jaše naopako na magarcu po Livnu da bi ga u B. Luci i ubio. Čengiću su dohakali Crnogorci, kao što znamo.
Bošnjaci i danas imaju problem jer su u 19 i početkom 20 vijeka propustili da formiraju svoju državu zbog toga su preživjeli 3 genocida a glavni krivac za to je Turska.
A da ne pričamo o sporazumima kralja i Rankovića sa Turskom o iseljavanju Bošnjaka u Tursku za šta je Turska plaćala kraljevini SHS i Jugoslaviji.
Prijateljstvo sa Turskom da ali idealizirati ih je glupost. Mi nismo Turci kao ni što Srbi nisu Rusi.
Ali to ke druga tema.
+1
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 05, 2023 8:39 pm

Kad nemas kompleks manje vrijednosti onda pobjedis Dinamo, a nasi bi na teren izasli spustenih gaca i s minusom od tri gola. Zato Kosovari imaju drzavu a mi ovo sta imamo. Al sve je to dobrim dijelom i zbog ovih stvari sto je Zvaka naveo. Usadjen podanicki mentalitet gdje ocekujes da neko za tebe donosi odluke i upravlja procesima.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], TheBlue i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija