Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:27 pm

Meha87 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:24 pm
Boljevic po CV-u pravo ozbiljan igrac ne znam na koji fazon smo ga potpisali. Mislim da cemo na proljece imati bas mocnu ekipu samo da jos nekog veznjaka naci
Hahhaha reci da se salis ,ekipa gdje su bekovi Jasar i Galic , a najbolji veznjak Mekic je pravo mocna
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:35 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:27 pm
Meha87 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:24 pm
Boljevic po CV-u pravo ozbiljan igrac ne znam na koji fazon smo ga potpisali. Mislim da cemo na proljece imati bas mocnu ekipu samo da jos nekog veznjaka naci
Hahhaha reci da se salis ,ekipa gdje su bekovi Jasar i Galic , a najbolji veznjak Mekic je pravo mocna
Koja to ekipa osim zrinjskog ima bolje bekove od nas? Galic, Jasarevic, Ovcina, Cosic, Sehic i vise nego dobri za ovu ligu. Sredina terena je problem i to ce se na zimu rijesiti valjda
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:51 pm

Od Galica i Jasarevica gori,losiji i gluplji bekovi nepostoje
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:56 pm

Ma ja kad odu u Siroki ili Igman onda ce biti dobri i pametni.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 4:04 pm

Nisam očekivao da će našim navijačima pucati čirevi nakon sinoćnje pobjede.
Pa da se lojava moržina vrati na klupu i da željo dobije utakmicu bilo bi mi drago.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 4:27 pm

kokoška je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:14 pm
salle86 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 12:10 am
Drina kakav god da je, on se mora istrpiti, izndva razloga.
Prvi što je mlad, drugo što ni Coca a pogotovo Aco nisu neka pljačka.
Da bude grešaka, bude.
Ista stvar sa Muftom.
Na žalost ali tako je, to su nam 2 jedina igrača za izloga i moraju igrati...a ni konkurencija kako rekoh nije im neka da se klupiraju
Ne mozes u istu recenicu staviti Cocalica i ovu dvojicu, ne da je klasa za njih nego i za 99% premijer lige samo sto covjek igra u ekipi sa limitiranim veznim redom i bekovima. Tuga i zalost je sto ovdje ljudi pljuj po njemu ali jbg forumski znalci pljuju i po Dzeki tako da to nije nista cudno.
BIO drug, bio.
Na osnovu stare slave se ne živi, on bi na osnovu svoje karijere trebao da unosi mir u zadnju liniju, ali bgm on svaki meč ima bar jednu čudnu intervenciju.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 4:34 pm

Pogledajte Durakovića i Beganovića i zahvalite se Bogu što imamo Galića i Jašarevića. Nisu perfektni, ali nisu ni najgori sigurno.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 4:35 pm

Ne bi lose bilo na pauzi odigrati neku malo jaču prijateljsku tekmu radi novih igrača.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 4:44 pm

Po meni Alyson mora igrati. Covjek je kao krilo jucer uzeo 20lopti. Ima nerezonskih poteza, ali sasvim sigurno da s malo vise utakmica ce i to proci.

Arap mora poceti mjesto Stile. Stila jeste dobar jucer bio, ali mi vise od njega sad mozemo izvuci na umornu odbranu.

Definitivno nam fale dva veznjaka. Ja vidim Bibera kao dugorocno rjesenje jer je prespreman, trci i bori se. Prema naprijed je tanak, ali je siguran. Ne petlja i radi sta mu se kaze. Ono sto su svi htjeli mislili da ce biti Hajdar, to bi mogao biti Biber kako sezona odmice. Drugi vezni je definitvno problem. Cosic je uzasan, jednostavno nema sigurnosti u svojoj igri, a ruku na srce ni inteligenciju. Rustemovic jednostavno nije kreativan, a defanzivno nije ni dobar. Ostaju Turanjanin i Mekic. Prvi je jucer presjekao desetak lopti, ali je prodao bar pola od tih jer prema naprijed ne umije. Nema mirnocu u igri niti kreativnost. Ostaje jos Mekic, a to nije rijesenje. Moze pricati sta hoce i kako hoce mi od njega nemamo korist. Nit trci, nit igra za ekipu i uz to obavezno unese nervozu.

Tako da imamo veliki problem tu, sinoc sam dobio info da Vahid bi trebao biti registrovan do derbija, ali evo momci iz 1921 kazu drugacije. Ako bude dostupan, poceti sa njim i sa Biberom, ispred Arap.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 4:44 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:51 pm
Od Galica i Jasarevica gori,losiji i gluplji bekovi nepostoje
Samo reci sta je Galic tacno kriv ?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 5:00 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 03, 2023 4:44 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:51 pm
Od Galica i Jasarevica gori,losiji i gluplji bekovi nepostoje
Samo reci sta je Galic tacno kriv ?
Jbg drug najlakse je na zub uzeti Galica, ipak Ovcina je letio na beku.

Ovcina treba na krilo, nikako beka.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 5:03 pm

Ma kod nas kad se nekome navale na kosti, nema popustanja. Zavremo ko sivonje.
Galic da je bolji ofanzivno igrao bi u HNL barem.
I Jasar i Galic solidni. Nama svugdje malo fali, da bi svi bili malo bolji.
Odlicno je ovo. Idemo na lavor da im jebemo nanu naninu
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 5:05 pm

Ma daj Rustema da noge lomi.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 5:14 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 03, 2023 4:44 pm
Po meni Alyson mora igrati. Covjek je kao krilo jucer uzeo 20lopti. Ima nerezonskih poteza, ali sasvim sigurno da s malo vise utakmica ce i to proci.

Arap mora poceti mjesto Stile. Stila jeste dobar jucer bio, ali mi vise od njega sad mozemo izvuci na umornu odbranu.

Definitivno nam fale dva veznjaka. Ja vidim Bibera kao dugorocno rjesenje jer je prespreman, trci i bori se. Prema naprijed je tanak, ali je siguran. Ne petlja i radi sta mu se kaze. Ono sto su svi htjeli mislili da ce biti Hajdar, to bi mogao biti Biber kako sezona odmice. Drugi vezni je definitvno problem. Cosic je uzasan, jednostavno nema sigurnosti u svojoj igri, a ruku na srce ni inteligenciju. Rustemovic jednostavno nije kreativan, a defanzivno nije ni dobar. Ostaju Turanjanin i Mekic. Prvi je jucer presjekao desetak lopti, ali je prodao bar pola od tih jer prema naprijed ne umije. Nema mirnocu u igri niti kreativnost. Ostaje jos Mekic, a to nije rijesenje. Moze pricati sta hoce i kako hoce mi od njega nemamo korist. Nit trci, nit igra za ekipu i uz to obavezno unese nervozu.

Tako da imamo veliki problem tu, sinoc sam dobio info da Vahid bi trebao biti registrovan do derbija, ali evo momci iz 1921 kazu drugacije. Ako bude dostupan, poceti sa njim i sa Biberom, ispred Arap.
Potpis od rijeci do rijeci. Kao da mi citas misli. Nego raja nekako voli komentarisati po inerciji, kad jedan kaze da je Allyson prevara, da je Al Jaber paucak ili recimo izvali neku jako duhovitu salu na racun Bibera, odmah se deset drugih nakaci na to, bez da fakat realno pogledaju doprinos i potencijal igraca.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 5:57 pm

Nek vrati ocinu i cosica na pozicije koje su igrali u velezu.Ovako od kako su dosli pogubljeni u silnim rotacijama.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 7:12 pm

south side je napisao/la:
uto okt 03, 2023 5:57 pm
Nek vrati ocinu i cosica na pozicije koje su igrali u velezu.Ovako od kako su dosli pogubljeni u silnim rotacijama.
Cosic je jucer bio na poziciji koju je igrao u Velezu?
Ovcinu na beka?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 7:15 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 03, 2023 4:44 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
uto okt 03, 2023 3:51 pm
Od Galica i Jasarevica gori,losiji i gluplji bekovi nepostoje
Samo reci sta je Galic tacno kriv ?
Ma općenito oni nisu tako ni loši ali kad im krila ne pomažu u odbrani, plus kad imaš Krpića koji je pola svog "radnog vremena" (silom prilika) svugdje sem u 16m pa nema centaršuta ili ako ga bude nema ko da skoči...
Općenito, igrači ko igrači nisu toliko loši koliko kao tim mi igramo loše, nema da pomognu jedan drugom već nekako svako za sebe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 7:42 pm

Generalno , odbrana nam je vrlo nesigurna , pogotovo ako je protivnik kvalitetan i brzom tranzicijom pokušava da dođe u stopostotnu šansu za gol.Iako je najiskusniji , u zadnje vrijeme Cocalić nerijetko pravi kikseve blizu našeg šesnaesterca i onda dođe do belaja pred našim golom. Trebaće Bašić da ubuduće uigrava odbranu bez Cocalića , a ovaj da ulazi sa klupe samo po potrebi.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 7:48 pm

Neki igraci su sami sebe precijenili, nisu realni sa nekim pokusajima suteva iz prve iz nemogucih situacija i slicno.
Mene to iritira. Treba im skrenuti paznju da se ne trose lopte na neke lude pokusaje. Treba svaki igrac znati koliko moze i da ne glumi Zidane-a.
Definitivno da sam Basic ne znam kako bi krenuo na Kosevu, oni su nazad potanki a opet ko zna kako se moze okrenuti utakmica.

Mozda bi izabrao oprezniju varijantu, bitno je zatvoriti Ziljkica tu zadatak moze odraditi Galic uz udvajanje Ovcine i veznog i bitno je suziti prostor Renanu da nema prostora da "igra".

Stilu bi stavio jer njima nije svejedno kad on igra:
Cijelu sedmicu do derbija bi uigravao tranziciju i zavrsnicu, mi cesto ne znamo sta cemo sa loptom kad krenemo u kontru. Tri igraca su dovoljna da istrce kontru ako znaju sta ce uraditi da im problem napravimo. U nedostatku kvalitete ovaj segmet moramo bas pojacati kao i prekide.
Ovdje ima nekog kvaliteta ali ponavljam, svaki igrac mora znati svoj zadatak i svaki igrac mora znati koliko može, bez da se precjenjuje. Kad se precijeni onda je opasnost za nas.

Nisu oni nista posebno, treba izaci hrabro, sa idejom i zajedno svi kao jedan.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Ferroviere_1921
Postovi: 37
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 8:15 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, g 1, Google [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija