Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 10:44 am

Sulevelicanstveni je napisao/la:
uto okt 03, 2023 10:26 am
Na kojoj strani zapada se nalaze ti pljuvaci?
Pored njih na zapadu sinoć i onaj sjedi iz najmračnijeg perioda našeg kluba, Kerim kako li se već zvao, pa Ustamujić Mirza, poznat kao najvdći ugovor u istoriji BiH sporta. Rasporedili se ondje po sredini iza naše klupe. Mirza je bio tamo dalje, a onaj sjedi u zadnjem redu na vrhu.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 10:46 am

Sinoc nam stoper iznosi loptu 10 puta, sve u prvom poluvremenu sto smo kreirali bilo je od strane Cocalica i njegovog iznosenja lopte.

Bez sredine smo igrali prvo pol. Nadam se da biber i cosic nece nikad vise to zaigrat jer su picke koje ne smiju pric po loptu, a da ne pricam o iznosenju iste. Iako je to njihov glavni zadatak.

Sreca pa se Mekic vraca da ne gledam vise ovu dvojicu iznad. Stilic najbolji nas igrac.

Al Jaber u prvu!!
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 11:17 am

SkenderijaTM87 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 10:46 am
Sinoc nam stoper iznosi loptu 10 puta, sve u prvom poluvremenu sto smo kreirali bilo je od strane Cocalica i njegovog iznosenja lopte.

Bez sredine smo igrali prvo pol. Nadam se da biber i cosic nece nikad vise to zaigrat jer su picke koje ne smiju pric po loptu, a da ne pricam o iznosenju iste. Iako je to njihov glavni zadatak.

Sreca pa se Mekic vraca da ne gledam vise ovu dvojicu iznad. Stilic najbolji nas igrac.

Al Jaber u prvu!!
Treba probati sa Cocalicem na sredini svakako je igrao tu jedno vrijeme.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 11:20 am

Sky1 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 10:44 am
Sulevelicanstveni je napisao/la:
uto okt 03, 2023 10:26 am
Na kojoj strani zapada se nalaze ti pljuvaci?
Pored njih na zapadu sinoć i onaj sjedi iz najmračnijeg perioda našeg kluba, Kerim kako li se već zvao, pa Ustamujić Mirza, poznat kao najvdći ugovor u istoriji BiH sporta. Rasporedili se ondje po sredini iza naše klupe. Mirza je bio tamo dalje, a onaj sjedi u zadnjem redu na vrhu.
Koji onaj?
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 11:27 am

Do sljedeće sezone finansije moraju biti bolje jer ako se oprosti Štila i Coca imas vec dva belaja . Zato je bitno ove godine izgurati, tesko cemo moci naci vise nekog da ima kvalitet a da igra za male pare. Nermin je odustao od formacija i nekih rotacija ocigleddno radi pritiska rezultata ,mozda se i tu moze naci razlog ovakvih igara. Mi sad igramo neku malo napredniju varijantu Mulalića samo uskraćeni za Santosa i Hodžića.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 1:21 pm

Jako bitna 3 boda, iz milion razloga. S porazom sinoć i eventualnim neuspjehom na Koševu mi bi bili u ozbiljnoj borbi za opstanak, iako je to teško prevaliti preko usta.
Ovako imamo neki mir, i fin hajc za derbi, vratili smo djelimično samopouzdanje i idemo gore da se "pobijemo". Da se ne lažemo, malo je bilo smislene igre, a pred sam je ostao samo hajp, divlja ubacivanja, prekidi i eto vratilo nam se. Kad vidiš koja ekipa je završila utakmicu, ti igrači više nikad neće biti skupa na terenu.

Iako su objektivno pitari favoriti u nedjelju, ja znam da su se svi njihovi protivnici dobro naigrali fudbala na Koševu. Ako ne izađemo spuštenih gaća imamo se čemu nadati.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 1:23 pm

Meni je fascinantno kako se mi loše branimo. Svaki protivnik nam dođe sa loptom na 20 metara bez po muke umjesto da pritisnemo ne centru već, na 30m od našeg gola ili faul ili uzeta lopta...ali
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 1:37 pm

salle86 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 1:23 pm
Meni je fascinantno kako se mi loše branimo. Svaki protivnik nam dođe sa loptom na 20 metara bez po muke umjesto da pritisnemo ne centru već, na 30m od našeg gola ili faul ili uzeta lopta...ali
Za tako nešto nam trebaju barem dva jaka vezna koja neće dozvoliti da nam priđu ionako šupljoj odbrani, ali kao što kažeš ali...
Da sam trener meni bi veza bila:

GK
RB CB CB LB
Cocalić
Biber Al Jaber
Mekić
CF CF
Ovdje bi bekovi bili i gore i dole što smo u evropi vidjeli da može da prođe. Imamo Ćosića i Galića koji mogu špartati ko mahniti, s druge strane Jašara i Ovčinu vrtiti, jer nemamo ljevaka u defanzivi da valja.
Ali pritisak rezultata je Nermina već pojeo i sve rjeđe i rjeđe će on eksperimentisati.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 1:42 pm

A mozda Vaha zaigra zadnjeg veznog?

Koliko sam procitao to mu nije nimalo strana pozicija a po onim slikama s treninga fizicki izgleda prilicno zajebano.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 1:45 pm

fcz je napisao/la:
uto okt 03, 2023 1:42 pm
A mozda Vaha zaigra zadnjeg veznog?

Koliko sam procitao to mu nije nimalo strana pozicija a po onim slikama s treninga fizicki izgleda prilicno zajebano.
Ne znam samo kakva mu je motorika, ne treba nam jos jedan dizelas na sredini. Valjda znaju ljudi koji prate treninge.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 1:54 pm

Muftic
Drina-Cocalic-Selimovic(Dubackic)
Ovcina-Biber-Mekic-Jaber-Jasarevic
Amoah-Krpic

Ja bih ovako probao, pa kud puklo da puklo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 2:00 pm

slika
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 2:16 pm

Dokle smo s registracijom novih igrača, ima li šanse da budu u rosteru na derbiju ili tek poslije pauze?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 2:30 pm

exbabilon je napisao/la:
uto okt 03, 2023 2:16 pm
Dokle smo s registracijom novih igrača, ima li šanse da budu u rosteru na derbiju ili tek poslije pauze?
Crnogorac za mjesec dana, Selimovic malo ranije
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 2:31 pm

1921.ba je napisao/la:
uto okt 03, 2023 2:30 pm
exbabilon je napisao/la:
uto okt 03, 2023 2:16 pm
Dokle smo s registracijom novih igrača, ima li šanse da budu u rosteru na derbiju ili tek poslije pauze?
Crnogorac za mjesec dana, Selimovic malo ranije
Sta se toliko ceka jbt
Željezničar ante portas !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 2:37 pm

Pa i Al Jaber je ista procedura bila, stranci...dok se sva papirologija rijesi
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 2:39 pm

AsharaK je napisao/la:
uto okt 03, 2023 2:31 pm
1921.ba je napisao/la:
uto okt 03, 2023 2:30 pm
exbabilon je napisao/la:
uto okt 03, 2023 2:16 pm
Dokle smo s registracijom novih igrača, ima li šanse da budu u rosteru na derbiju ili tek poslije pauze?
Crnogorac za mjesec dana, Selimovic malo ranije
Sta se toliko ceka jbt
Pa dobro Boljevic taman poslije pauze, nije to strasno nek se uigra malo.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:07 pm

Ova pobjeda dala nam je prostora da na lavoru malo više rizikujemo, jer i ne daj Bože lošeg rezultata takmičarski nisi nešto posebno izgubio. Pogotovo što je i pitarima defanziva mnogo slabiji dio ekipe. Ziljkiča treba posebno iskontrolisati.

Coca zadnji vezni, pa to mjesto je uglavnom za nekog ipak malo mlađeg. Coci je 35 godina i vidi se kod naših kornera da se sporo vrača na našu polovinu, godine čine svoje. Štilu možda ostaviti za drugo poluvrijeme a početi sa Mekićem, Biberom i AlJaberom. Žao mi je što Nermin ranije nije pokušao sa Ćosićem na desnom beku tako da smo prinuđeni opet igrati sa Galićem. Nadam se da neće opet eksperimentisati sa Ovčinom na desnom beku. Naprijed gurnuti lijevo Ovčinu, desno Amoaha i naravno Krpu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:14 pm

salle86 je napisao/la:
uto okt 03, 2023 12:10 am
Drina kakav god da je, on se mora istrpiti, izndva razloga.
Prvi što je mlad, drugo što ni Coca a pogotovo Aco nisu neka pljačka.
Da bude grešaka, bude.
Ista stvar sa Muftom.
Na žalost ali tako je, to su nam 2 jedina igrača za izloga i moraju igrati...a ni konkurencija kako rekoh nije im neka da se klupiraju
Ne mozes u istu recenicu staviti Cocalica i ovu dvojicu, ne da je klasa za njih nego i za 99% premijer lige samo sto covjek igra u ekipi sa limitiranim veznim redom i bekovima. Tuga i zalost je sto ovdje ljudi pljuj po njemu ali jbg forumski znalci pljuju i po Dzeki tako da to nije nista cudno.
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2023 3:24 pm

Boljevic po CV-u pravo ozbiljan igrac ne znam na koji fazon smo ga potpisali. Mislim da cemo na proljece imati bas mocnu ekipu samo da jos nekog veznjaka naci

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija