Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 10:39 am

dzulijano_pike je napisao/la:
sub sep 30, 2023 10:17 am
Zato sto smo realno nesretno isprimali golove u 90+ minuti. Na 4 utakmice. To su 4 boda. Niko ne bi pricao o krizi, negativnim nizovima i sl.
Da ne govorim da se kolo sreće okrenulo na nasu stranu i da smo pobjedili te 4 u 90 i nekoj minuti. To je +12 bodova u odnosu na sad. Vec sada bi bila euforija i kontanje kog abi mogli dobiti u LP iduce godine. Koliko god smo losi, toliko nismo ni imali srece u nekim situacijama. Da ne govorimo kako nas kolju kartonima

Zato podrska. I upravi, i treneru, a i igracima, jer su solidno odigrali utakmice u Mostaru i Tuzli.
Mora se okrenuti na nasu stranu.
Podrska, jer mi nemamo druge opcije nego da ovo izguramo.
Koliko god se mi zavaravali da nismo imali srece, ja to gledam malo drugacije. Po meni jedan od glavnih razloga primanja golova u posljednjim minutama jeste LOSA fizicka pripremljenost igraca.
Hidic i prosli put kada je bio kondicioni mi smo fizicki bili losi. Cim je losa fizicka sprema koncentracija je na najnizem mogucem nivou. Tijelo izdaje, nema se snage i koncentracije da se u finisu utakmice odgovori zadacima.
Jednostavno nemamo snage da mi izvrsimo presing i da protivnicima izadjemo visoko, vec se povlacimo na 30 metara i samo izbijamo lopte.
Gol protiv Veleza (zadnjih 10 minuta smo se zabili na nasu polovicu nismo ih napali), gol protiv Posusja krenuli svi u napad i ljudi iz polukontre zabili gol, gol protiv Zrinjskog zadnjih 15 minuta nismo centra presli.
Moje misljenje da je glavni uzrok poraza losa fizicka pripremljenost.
Alea iacta est!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 11:05 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub sep 30, 2023 12:47 am
Aj sve kontam, ali cemu toliki hejt na Alysona i Galica. Prvi jedva da je igrao a ovo sto igra bar se bori, ne hoda. S obzirom na konkurenciju u vidu Gasala/Drlje to je vec bolje. To jeste zalosno. Galic je igrac koji se najvise bori nazad. Jeste nije mu najbolji centarsut, ali nije on toliko ni los koliko hocemo prikazati. Realno konstantan je, defanzivno vise nego solidan prema naprijed imali smo i gorih pa nismo pljuvali toliko. Meni je samo nejasno zasto smo Sehica prekrizili skroz. Nije da ne moze dati ruke bar u drugom poluvremenu.
Al fakat.
Ne znam, možda sam ja lud ali meni ovi igrači nisu uopšte toliko loši 🤣 i da svaki meč igraju 90-100% vjerujem da bi bilo top-4
Što se to ne dešava, pa imam osjećaj da su (gotovo) svaki meč ispod 50%, e to ne znam, to mogu znati oni koji su više uključeni u rad kluba jedino.
Ali psiha je čudo, a istini za volju tu su baš tanki po tom pitanju. I onda kad potonu, tu nema spasa.

Meni ko nekome sa tribine izgleda nevjerovatno to sa se treneri mijenjaju a igra ostaje gotovo pa ista. Kontam nemoguće je da se ne može uvježbati 1,2...5 akcija yebenih.
Nemoguće je da nebitno sad ime, ali eto krenimo od kraja recimo taj Suljo ima ga svugdje sem u 16 gdje je realno on najjači, znači nemaš ti potrebu cijeli meč trčati po cijelom terenu ti si napadač i primarno ti je tu mjesto, znači 80% meča ti moraš biti oko i u 16.
Krila isto, vezni isto...itd.
Ali jok, mi gotovo kod svakog trenera igramo isto ko mala djeca kad im daš loptu da igraju i onda ko muhe bez glave svi trče samo za loptom.
A da ne kažem da mnogi igrači izgledaju lošiji nego što jesu jer fudbal je kolektivni sport, ne može samo bek igrati odbranu već mu i krilo mora pomagati, ne možeš pustiti da ti protivnik kroz sredinu dođe na 20m od tvog gola i onda samo kriviti štopera itd itd
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 11:15 am

Podrška igračima i treneru nije upitna ukoliko oni daju maksimum . Problem je ako nisu oni složni da izađu kao pobjednici. Ako stvarno nema nikakvih smicalica izgurat ce se ovaj period a vjerovatno i svijest navijaca se promijeni . Mogli bi profitirati jer smo konacno istrpili udarce sa svih strana a pobjede ce doci uz zajedništvo .
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 11:44 am

cipiripi je napisao/la:
sub sep 30, 2023 10:39 am
dzulijano_pike je napisao/la:
sub sep 30, 2023 10:17 am
Zato sto smo realno nesretno isprimali golove u 90+ minuti. Na 4 utakmice. To su 4 boda. Niko ne bi pricao o krizi, negativnim nizovima i sl.
Da ne govorim da se kolo sreće okrenulo na nasu stranu i da smo pobjedili te 4 u 90 i nekoj minuti. To je +12 bodova u odnosu na sad. Vec sada bi bila euforija i kontanje kog abi mogli dobiti u LP iduce godine. Koliko god smo losi, toliko nismo ni imali srece u nekim situacijama. Da ne govorimo kako nas kolju kartonima

Zato podrska. I upravi, i treneru, a i igracima, jer su solidno odigrali utakmice u Mostaru i Tuzli.
Mora se okrenuti na nasu stranu.
Podrska, jer mi nemamo druge opcije nego da ovo izguramo.
Koliko god se mi zavaravali da nismo imali srece, ja to gledam malo drugacije. Po meni jedan od glavnih razloga primanja golova u posljednjim minutama jeste LOSA fizicka pripremljenost igraca.
Hidic i prosli put kada je bio kondicioni mi smo fizicki bili losi. Cim je losa fizicka sprema koncentracija je na najnizem mogucem nivou. Tijelo izdaje, nema se snage i koncentracije da se u finisu utakmice odgovori zadacima.
Jednostavno nemamo snage da mi izvrsimo presing i da protivnicima izadjemo visoko, vec se povlacimo na 30 metara i samo izbijamo lopte.
Gol protiv Veleza (zadnjih 10 minuta smo se zabili na nasu polovicu nismo ih napali), gol protiv Posusja krenuli svi u napad i ljudi iz polukontre zabili gol, gol protiv Zrinjskog zadnjih 15 minuta nismo centra presli.
Moje misljenje da je glavni uzrok poraza losa fizicka pripremljenost.
Ono protiv veleza je klanje bilo i moralo je zavrsiti njihovom pobjedom, pa zadnji vezni i bek su nam zute dobili do 14te minute o cemu pricamo?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 12:04 pm

slika
Seljacicu kojem je babo placao da igra u Zelji yebemo malo mamu na jucerasnjoj objavi...
Gospodski iz Slobode stize odgovor.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 12:50 pm

Zna li neko kad ce Selimovic i Boljevic imati pravo nastupa, mislim da bi trebali dici kvalitet ekipe za 20 posto...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 1:11 pm

Na šta spade kuća Petrovića da moram navijati za pitare protiv Zvijezde
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 1:38 pm

Pitanje je, koga od ''golmana'' postaviti između stativa slijedeću utakmicu?
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 1:44 pm

Ne bi za kobiljoglavare navijao taman da igraju protiv arkanovog obilića
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 1:52 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sub sep 30, 2023 1:38 pm
Pitanje je, koga od ''golmana'' postaviti između stativa slijedeću utakmicu?
Nema pitanja, Muftica.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 1:54 pm

Forsirati Muftica i Drinu do zimske pauze i prodati ih. Igrali bi mi svaku utakmicu.
Željezničar ante portas !
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 2:06 pm

AsharaK je napisao/la:
sub sep 30, 2023 1:54 pm
Forsirati Muftica i Drinu do zimske pauze i prodati ih. Igrali bi mi svaku utakmicu.
:palacgore:
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 2:12 pm

Drinina nova sezona:
a) prijateljska protiv Crnogoraca , dva puta ga preskace lopta cista, u rangu predpionira, komedija
b) Dinamo u gostima, nesiguran, kreirao im najbolju sansu izbijanjem na 23 metra ciste lopte
c) Nefci kuci, autogol, no comment
d) Posusje u gostima, smijesna reakcija, autogol jos jedan
e) Velez u gostima, autogol , reakcija okrenuta ledja, no comment
Ovo sve u 40 dana. Kome ces ga prodati?
Fazon je sto Drljo, Gasal i Beca ne postoje na terenu, pa je najmanje zlo staviti Drinu u21. On barem nama napravi probleme. Ova trojica ne mogu ni nama nista uraditi. Ne mogu se sastaviti.
Imamo li nekog u juniorima u21 da placa clanarinu, da je prepolovimo da daje 30 KM, da igra za prvi tim i da moze napraviti probleme nekim poprecnim pasovima i faulovima?
Grande Miske 💪
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 2:22 pm

Mulalić je Valter Zenga glavom i bradom za Muftića, ali ako je Slovan Bratislava još uvijek zainteresovan onda ga stavljajte da se proda.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 2:50 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sub sep 30, 2023 2:12 pm
Drinina nova sezona:
a) prijateljska protiv Crnogoraca , dva puta ga preskace lopta cista, u rangu predpionira, komedija
b) Dinamo u gostima, nesiguran, kreirao im najbolju sansu izbijanjem na 23 metra ciste lopte
c) Nefci kuci, autogol, no comment
d) Posusje u gostima, smijesna reakcija, autogol jos jedan
e) Velez u gostima, autogol , reakcija okrenuta ledja, no comment
Ovo sve u 40 dana. Kome ces ga prodati?
Fazon je sto Drljo, Gasal i Beca ne postoje na terenu, pa je najmanje zlo staviti Drinu u21. On barem nama napravi probleme. Ova trojica ne mogu ni nama nista uraditi. Ne mogu se sastaviti.
Imamo li nekog u juniorima u21 da placa clanarinu, da je prepolovimo da daje 30 KM, da igra za prvi tim i da moze napraviti probleme nekim poprecnim pasovima i faulovima?
Bez Drine smo u 3 kola primili 8 golova, a ono sto su tad odigrali nasi stoperi je zivi kriminal, slagao se neko ili ne. Greske koje napravi Drina su stvar neiskustva, al Drina ima ono sto ni jedan drugi nas stoper nema, voli uzeti loptu i krenuti naprijed.
Željezničar ante portas !
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 3:40 pm

Ja ću vazda stati iza Drine, mlad je moze napredovati, još je i naš.
Treba malo pričati o greškama paljanina, cocalica i dubackica, vjerujem da su svi vise kiksali od drine
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 3:42 pm

Diverzant je napisao/la:
sub sep 30, 2023 3:40 pm
Ja ću vazda stati iza Drine, mlad je moze napredovati, još je i naš.
Treba malo pričati o greškama paljanina, cocalica i dubackica, vjerujem da su svi vise kiksali od drine
Kriminal je kako igraju ove zadnje tekme, a Cocalic pogotovo. Ono sto on radi je za zatvora, al eto valja po Drini.
Željezničar ante portas !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 3:49 pm

AsharaK je napisao/la:
sub sep 30, 2023 2:50 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
sub sep 30, 2023 2:12 pm
Drinina nova sezona:
a) prijateljska protiv Crnogoraca , dva puta ga preskace lopta cista, u rangu predpionira, komedija
b) Dinamo u gostima, nesiguran, kreirao im najbolju sansu izbijanjem na 23 metra ciste lopte
c) Nefci kuci, autogol, no comment
d) Posusje u gostima, smijesna reakcija, autogol jos jedan
e) Velez u gostima, autogol , reakcija okrenuta ledja, no comment
Ovo sve u 40 dana. Kome ces ga prodati?
Fazon je sto Drljo, Gasal i Beca ne postoje na terenu, pa je najmanje zlo staviti Drinu u21. On barem nama napravi probleme. Ova trojica ne mogu ni nama nista uraditi. Ne mogu se sastaviti.
Imamo li nekog u juniorima u21 da placa clanarinu, da je prepolovimo da daje 30 KM, da igra za prvi tim i da moze napraviti probleme nekim poprecnim pasovima i faulovima?
Bez Drine smo u 3 kola primili 8 golova, a ono sto su tad odigrali nasi stoperi je zivi kriminal, slagao se neko ili ne. Greske koje napravi Drina su stvar neiskustva, al Drina ima ono sto ni jedan drugi nas stoper nema, voli uzeti loptu i krenuti naprijed.
Drina za kapitena izmislio svijet, nego baci se jednu pa gine za zeljin dres fol.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 4:06 pm

Meni bi Drina i Dubackic bili par. Isključivo zbog razvoja i prodaje. Koji ce nam Aco i Coca svaku, ne da ih ne mozes prodati, nego gledamo da ih se rijesimo
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 4:19 pm

Prvi gol u Mostaru kiks nekog Jašarevic ili Kosoric. Drugi gol Ovcina fuli loptu . Drina kad je fuli to je katastrofa a ovi drugi to se minimizira . Mladom igracu nije samo dovoljno da ga pustis da igra , sa njim se mora posebno raditi. Nemoguće da su svi netalentovani.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija