Moderator/ica: storm_raider

 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:24 pm

Qooler je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:11 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:09 pm
Qooler je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:50 pm
Sve je ovo odraz nerada u našoj omladinsoj školi. To je više vrtić nego FK. Bitan je kvantitet, ne kvalitet. Čekamo press predsjednika da nam kaže koliko polaznika imamo, a ne koliko smo igrača napravili.
Nasa skola kakva god da je. To je najbolja skola u drzavi. Od nje zivi trenutno i klubovi u BiH.
Ovdje se ismijavaju nasa djeca jer ih navodno neko trazi. Jok trazit ce neko Turanjanina i Rustemovica, a nece Becu i Drinu.

U zadnjih 5-6 godina, mi smo mogli imati sad ekipu koja bi bila od 90% nase djece. Ali ali kako odrzavati kontakte sa raznim menadzerima, kako trositi ako gledas u svoju skolu.
Igraci i treneri su najbolji u Zelji. Zeljo je najveci klub u BiH, ovdje se dijete nauci od prvog treninga do prvog tima da mora pobjedjivati.

Dujmovic-Durakovic Drina Bajric Memija- Sadikovic Mekic Hiros- Hrvanovic Jaganjac Kulasin
Klupa: Kjosevski, Muftic, Brajlovic, Cocalic, Stilic, Ovcina, Osmankovic, Beca, Sosic, Gasal, Kocevic, Colic, Mujagic, Sehic Eldar, Sehic Benjamin.

Samo vi ponizavajte NASE, a trazimo rijesenja u ŠK Metalegea, Celika, Veleza..
To je nekad bilo, sad je to poligon za pretilu i svaku drugu djecu. OP je sad umjesto igre oko kuće, samo broj polaznika, jesu invalidi, pretili...nema veze. Daj ih.
Druze, ovo su igraci koji su izasli u zadnjih pet godina izuzev Cole, Stile.
I tad se isto pricalo, nismo Ajax ha hu..
Mi smo Ajax za BiH. Ali ovdje to niko ne cijeni..

Daj nam polovnjaka i treenera demagoga.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:26 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:48 pm
Sve smo ovo vec gledali, ne tako davno.
Ne brukajte se zivota vam vise i vi i vase teorije. Ne sjecam se da si prosle godine (nakon sjajnih igara kao sto SD kaze) pisao ovo. Nego nakon svakog poraza "nije da vas nismo upozoravali".

Sta smo bolan Storme gledali? Istina gledali smo ovo vec jednom nakon smjene Edisa. Da smo goreg trenera podrzavali i davali prostor za neki napredak.

U onom nizu od 5 poraza na kraju ere Senada. Sudije su odigrale znacajnu ulogu. Ko je kriv sad? Amar, Miske?
Kad smo ovo gledali? Sjecam se na prelazima Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic. Tjerani treneri koji su ucili u Zelji da bi se doveli neke slovenske, srbijanske skole fudbala.

Da nas prvoligas dobije? Kad smo to vidjeli?
E jesmo gledali u vise navrata skupine polovnjaka, predvodjene skupinama neznalica, odrade pripreme i razgule.

A nije da vas nismo upozoravali..
A ne sjecas se, je li? E pa da te podsjetim. Isto ovo smo gledali krajem 2018., kad je brkati izrod placao igrace da naprave crni niz, JAKO slican ovom sadasnjem.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:27 pm

uhh, malo je falilo da izborimo penale. steta. pobjeda slobode je ipak zasluzena, iako je sretna, mada mi se cini da je ajdin stajao malo previse udesno prilikom suta. uglavnom ja sam zadovoljna nastupom i igrom. rezultat ce biti bolji protiv slabijih timova od slobode.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:27 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:24 pm
Qooler je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:11 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:09 pm


Nasa skola kakva god da je. To je najbolja skola u drzavi. Od nje zivi trenutno i klubovi u BiH.
Ovdje se ismijavaju nasa djeca jer ih navodno neko trazi. Jok trazit ce neko Turanjanina i Rustemovica, a nece Becu i Drinu.

U zadnjih 5-6 godina, mi smo mogli imati sad ekipu koja bi bila od 90% nase djece. Ali ali kako odrzavati kontakte sa raznim menadzerima, kako trositi ako gledas u svoju skolu.
Igraci i treneri su najbolji u Zelji. Zeljo je najveci klub u BiH, ovdje se dijete nauci od prvog treninga do prvog tima da mora pobjedjivati.

Dujmovic-Durakovic Drina Bajric Memija- Sadikovic Mekic Hiros- Hrvanovic Jaganjac Kulasin
Klupa: Kjosevski, Muftic, Brajlovic, Cocalic, Stilic, Ovcina, Osmankovic, Beca, Sosic, Gasal, Kocevic, Colic, Mujagic, Sehic Eldar, Sehic Benjamin.

Samo vi ponizavajte NASE, a trazimo rijesenja u ŠK Metalegea, Celika, Veleza..
To je nekad bilo, sad je to poligon za pretilu i svaku drugu djecu. OP je sad umjesto igre oko kuće, samo broj polaznika, jesu invalidi, pretili...nema veze. Daj ih.
Druze, ovo su igraci koji su izasli u zadnjih pet godina izuzev Cole, Stile.
I tad se isto pricalo, nismo Ajax ha hu..
Mi smo Ajax za BiH. Ali ovdje to niko ne cijeni..

Daj nam polovnjaka i treenera demagoga.
Daj nam broj polaznika (članarina) i sve strpaj na jedan teren. Ubij sve što vrijedi u masi. To smo mi.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:28 pm

salle86 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:21 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:19 pm
Ima i pozitivnih stvari. Nema tekmih srijedom. Napadat ostale grupe srijedom i ne trositi se, iskakati iza bankina.
Hahahaha
Brate, svaka ti čast Allaha mi
Toliko sjeban ali si me uspio nasmijati ovim
Smrtno sam ozbiljan. Svakako bi ispali od 5 jacih ekipa od nas iduce ili ono tamo kolo. Ovako bez stresa do juna. Pratiti, smekati, pjevati. Potpisujem da budemo 7 i da ostanu svi do zime. Onda otjerati 5,6 igraca u prvom redu golmana i Rustema kao placenije, Turanjanina, Kosketa oprostiti, Amou tusnuti barem za nesto i dovesti 3, 4 mladja igraca. Idemo uzivati u kolotecini. Zeljo ce da bude sedmi, ali bez stresa. **** na ptice i pitare 😎
Grande Miske 💪
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:31 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:19 pm
Ima i pozitivnih stvari. Nema tekmih srijedom. Napadat ostale grupe srijedom i ne trositi se, iskakati iza bankina.
Evo Tuzlaci ispratili aplauzom Manijake kad su izlazili, oni su haman sigurni srijedom.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:31 pm

Nikakav mi plan kao klub nemamo, ni u jednom segmentu.
Ok shvatam da ovi ljudi koji sad vode klub ne znaju puno oko toga, ali rade te neke druge stvari koje trenutno nema niko poštenje/bolje da radi. Nije problem, ufatite se onda samo toga, klub treba da se očisti od igrača nehljeba i da se krene on nule. Restartovati sve.
TAMAN ISPALI IZ LIGE. Jer ovako Allaha mi ne ide, ne može. Nema napretka 1%
Zadnja izmjena: salle86, dana/u čet sep 28, 2023 9:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:32 pm

Ništa ljepše nego ovaj crni niz prekinuti u krmetnjaku na kobiljoj glavi
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:33 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:12 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:53 pm

Polako. Kada je predsjednik rekao da ce sve pare od Europe dati igracima kao premije?
U jednom od pressova kad smo je izborili, na kraju sezone. Pa je promjenio priču kad je odgovarao na ona pitanja navijača, i neko mu baš to pitanje postavio. Možda nije računao, ustvari vjerovatno nije ni on računao da ćemo proći prvo pretkolo protiv Dinama.
Rekao je da ce dio premija dati igracima, ne sve. Premije od Europe dolaze najkasnije sredinom decembra.
Pa na to i mislim pod tim da je promjenio priču, to je rekao u odgovorima na pitanja što sam naveo. Prije toga je bilo da će premije ići igračima, pa mu je neko postavio pitanje u vezi toga i on rekao ne sve, nego dio. A znam da pare od Evrope dolaze krajem godine. Pričalo se nešto i da su kao tražili već premije i on im rekao nešto u fazonu "ne ponašajte se ko curice".
 
Avatar
south side
Postovi: 480
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:33 pm

Basicu imas li vise obraza 5 poraz za redom a ti pricas kako smo fajteri kako ne smijemo tonuti dalje a mi tonemo li tonemo sve dublje
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:34 pm

Je li neko stvarno misli da ovi igraci mogu bolje ali nece? Dajte molim vas.

Najveci krivac za ovo je Vinko Marinovic. Da ta picka nije dosla bez muda da na Grbavici igra na bod, davno bi se nama oci otvorile i bilo je vremena da se napravi pritisak i dovedu pojacanja. Onako smo mislili Posusje los dan, Velez nesreca, itd, itd. Jedina je istina da nema kvaliteta i to se vidjelo na svakoj utakmici.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:34 pm

Diverzant je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:32 pm
Ništa ljepše nego ovaj crni niz prekinuti u krmetnjaku na kobiljoj glavi
Prekidamo ga u ponedjeljak a tamo vjerovatno pravimo novi niz
Cuva Bog Zelju svog!
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:35 pm

south side je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:33 pm
Basicu imas li vise obraza 5 poraz za redom a ti pricas kako smo fajteri kako ne smijemo tonuti dalje a mi tonemo li tonemo sve dublje
Nemoj Bašića prozivat. Dovedi koga god hoćeš na ovo, bit će gori.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:35 pm

Sredina Sabanadzovic - Hajdarevic, Xavi i Iniesta za ovo sad. Da ne spominjem prime Blagojevica. Btw treba probat vratiti Sabana na zimu i vidjet sta je sa Crncevicem. Ozbiljno ovo mislim.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:36 pm

Da nam se Allah smiluje i uputi na pravi put. AMIN.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:36 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:34 pm
Diverzant je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:32 pm
Ništa ljepše nego ovaj crni niz prekinuti u krmetnjaku na kobiljoj glavi
Prekidamo ga u ponedjeljak a tamo vjerovatno pravimo novi niz
Ne budimo smijesni , ovi invalidi gube derbi glat 2,3 razlike
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:36 pm

AsharaK je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:31 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:19 pm
Ima i pozitivnih stvari. Nema tekmih srijedom. Napadat ostale grupe srijedom i ne trositi se, iskakati iza bankina.
Evo Tuzlaci ispratili aplauzom Manijake kad su izlazili, oni su haman sigurni srijedom.
Pametni. Da su Bogdom Robijasi isto radili.
Grande Miske 💪
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:37 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:21 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:08 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm


Ne brukajte se zivota vam vise i vi i vase teorije. Ne sjecam se da si prosle godine (nakon sjajnih igara kao sto SD kaze) pisao ovo. Nego nakon svakog poraza "nije da vas nismo upozoravali".

Sta smo bolan Storme gledali? Istina gledali smo ovo vec jednom nakon smjene Edisa. Da smo goreg trenera podrzavali i davali prostor za neki napredak.

U onom nizu od 5 poraza na kraju ere Senada. Sudije su odigrale znacajnu ulogu. Ko je kriv sad? Amar, Miske?
Kad smo ovo gledali? Sjecam se na prelazima Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic. Tjerani treneri koji su ucili u Zelji da bi se doveli neke slovenske, srbijanske skole fudbala.

Da nas prvoligas dobije? Kad smo to vidjeli?
E jesmo gledali u vise navrata skupine polovnjaka, predvodjene skupinama neznalica, odrade pripreme i razgule.

A nije da vas nismo upozoravali..
Jedini koji se bruka ovdje si ti, prvenstveno sa tom podrskom Edisu koji je pokojnom Odi radio iza ledja, Capljicu, a da ne spominjem njegov stav o nepisanju izvjestaja nakon treninga ii utakmica, nedolasku na sastanke i apsolutni neprofesionalizam. Prije svega, ovo sto gledamo nikakve veze sa fudbalom nema i ovakve stvari, na ovaj kalup, jesmo gledali ranije. I kada je Oda otjeran i kada su neki drugi ljudi tjerani.

Nisi tada ovdje pisao, ali ako me tjeras da gledam po obrascima stvari, takvi koji su davali podrsku Edisu su davali podrsku i onome koji nas je doveo u ovu situaciju. A samim tim, svojim neznanjem ili jos gore znanjem i podrzali su kamatarenje kluba.


Tako da: "a nije da vas nismo upozoravali" itekako boli, makar onoga ko ima trunku savjesti. Ne ovakve koji se uklapaju u tvoje pisanje, vec one koji su povjerovali i nose odgovornost za ovakvo stanje, pa makar jedno slovo napisali i rekli, a da je ono dovelo do ovog stanja. Bolje je da ne nastavljam na ovu temu vjeruj mi.
Prvo ne uvlaci pricu o Kamataru.. nema slicnosti.
Nisi mi odgovorio na pitanje, slabim spinom. Pisao sam ja druze i tad i pisem i pisat cu. Sta smo to gledali ovome slicno?

Mit za rad iza ledja Odi i Capljicu (e inace vrstan strucnjak, nije imena igracima znao) ostavite za ove koji vjeruju u to. Jedan dokaz nemate za to, osim suplje.

Oda kolateralna zrtva, sramota za te ljude. Iskorisiti ljubav prema Zelji, da tad oboljeli Oda vadi sto je zasrao Krcmarevic. I uspio je, igrao je bolje od ovih sad za klasu.

Kome da dolazi na sastanke tad? Rekao im je da ne znaju nista o fudbalu i stajao pri tome i bio u pravu tad. Nije im trebao za savjetovanje, nego za preuzimanje odgovornosti. Zeric i Mujagic su mu predstavljeni kao projekti kluba, a pusteni Hiros i jos neki na posudbe.
Trebao je preuzeti odgovornost kao trener prvog tima za dovodjenje prije kraja sezone Husica, Pozdera?

Dosta o proslosti.
Sta je to danas slicno sa onim 2018.
Skupina polovnjaka? Odron rezultati, trener supljator? (Jel ovo horuk, gegenpres?)
Ima i prica o jugu, u koju niko ne vjeruje kao ni 2018te.
Cemu se nadamo? Kakve su to mracne sile sad?
Prvo, na nekom drugom forumu postavljaj pravila ko ce o kome pisati. Sada kada smo to rascistili, da nastavimo.

Svake moguce slicnosti ima u bazicnoj postavci gdje jaca ekipa neshvatljivo gubi od slabijih ekipa. Sudijskim greskama, vlastitim nezalaganjem ili kombinacijom ovoga dvoje. Nista od toga na zalost Zelje nije mit, a to zna i sam Edis.

Kome da dolazi na sastanke? Sto me to podsjeca na ono pisanje - kome da Amar Osim pise izvjestaje, Misimovicu? Prvo, ne dolazi radnik na sastanke ni predsjedniku, ni direktoru (osim sto su fizicki na tim pozicijama), vec odgovara Zelji. Ne radi se o tome ko od njih zna o fudbalu, ili ne zna, vec se radi o tome da moras izvrsavati ugovorne obaveze koje ti direktor privrednog subjekta definise, pa makar one bile i naknadno definisane. To stoji i u samom ugovoru sa privrednim licem, obicno na kraju definisano. Provjeri svoj ugovor. Dakle, radi se o neizvrsavanju ugovornih obaveza, a mahalska prica "kome da pise izvjestaje, kome da dolazi na sastanke i sl." nas je i dovela do ovoga svega. Ni svaki direktor ne zna sve, ali je i dalje direktor. Siguran sam da u kompaniji u kojoj radis izvrsavas ugovorne obaveze, sta god ti smatrao o vodstvu iste kompanije. Radi se o profesionalizmu, a meni se cini da se svugdje moze raditi tako, pa i u Velezu, ali u Zelji ne moze. Zeljo je "babovina" mnogima.

Mi o proslosti nikada necemo prestati pricati dok god ne naucimo lekcije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:38 pm

Kada ti generalni sponzor u 8 kola napravi preko 30.000 maraka minusa, ne vidim što bi i neke druge sile bile na našoj strani.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:41 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:08 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:48 pm
Sve smo ovo vec gledali, ne tako davno.
Ne brukajte se zivota vam vise i vi i vase teorije. Ne sjecam se da si prosle godine (nakon sjajnih igara kao sto SD kaze) pisao ovo. Nego nakon svakog poraza "nije da vas nismo upozoravali".

Sta smo bolan Storme gledali? Istina gledali smo ovo vec jednom nakon smjene Edisa. Da smo goreg trenera podrzavali i davali prostor za neki napredak.

U onom nizu od 5 poraza na kraju ere Senada. Sudije su odigrale znacajnu ulogu. Ko je kriv sad? Amar, Miske?
Kad smo ovo gledali? Sjecam se na prelazima Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic. Tjerani treneri koji su ucili u Zelji da bi se doveli neke slovenske, srbijanske skole fudbala.

Da nas prvoligas dobije? Kad smo to vidjeli?
E jesmo gledali u vise navrata skupine polovnjaka, predvodjene skupinama neznalica, odrade pripreme i razgule.

A nije da vas nismo upozoravali..
Jedini koji se bruka ovdje si ti, prvenstveno sa tom podrskom Edisu koji je pokojnom Odi radio iza ledja, Capljicu, a da ne spominjem njegov stav o nepisanju izvjestaja nakon treninga ii utakmica, nedolasku na sastanke i apsolutni neprofesionalizam. Prije svega, ovo sto gledamo nikakve veze sa fudbalom nema i ovakve stvari, na ovaj kalup, jesmo gledali ranije. I kada je Oda otjeran i kada su neki drugi ljudi tjerani.

Nisi tada ovdje pisao, ali ako me tjeras da gledam po obrascima stvari, takvi koji su davali podrsku Edisu su davali podrsku i onome koji nas je doveo u ovu situaciju. A samim tim, svojim neznanjem ili jos gore znanjem i podrzali su kamatarenje kluba.

Tako da: "a nije da vas nismo upozoravali" itekako boli, makar onoga ko ima trunku savjesti. Ne ovakve koji se uklapaju u tvoje pisanje, vec one koji su povjerovali i nose odgovornost za ovakvo stanje, pa makar jedno slovo napisali i rekli, a da je ono dovelo do ovog stanja. Bolje je da ne nastavljam na ovu temu vjeruj mi.
Moj storme, mi volimo samo javasluk i seljakluk..." znam ja njega, zavrsi mu to, jesi mi sredio" ... to je ta mantra.

Definitivno sam stekao utisak da nikada nećemo isplivati iz ralja legendi i klosara strvinara u i oko kluba.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija