Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:06 pm

Celik je izbacio ne tako davno Sarajevo iz kupa. Ovdje nije problem kupa, tj te jedne utakmice na strani sa ne tako losom ekipom slobode. Ali kad je to peti poraz zaredom, onda je problem.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:06 pm

Diverzant je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:03 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:00 pm
ono.na je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:59 pm
Ove psovke i zelje banovat permanento.

Sto niko ne spominje Krpicev volej sa 4 metra u stopera.
Sta bolan banovati ??? Jeb.em komplet rod od do
Razumijem ja psvoke, ali nemoj bolan naše igrače da kuneš da poginu jbt šta ti je. Zamisli kad ti ja to kažem najtoksičniji lik na forumu
Nisam im ja to zelio , to je bas bolest , ja im zelim samo daleko kucu od Grbavice , jadovi najveci
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:06 pm

ja nekako ne vjerujem u taj bojkot. mi jednostavno nemamo kvalitet, niti onaj pobjednicki mentalitet... vezni red je jedan od najlosijih u ligi , stoper jako spori i ko god malo pritisne mi u problemu... Ovi igraci nikako ne mogu igrati sto Basic zamisli.. sta nam je ciniti...... trlpiti ili... Mozda je vrijeme za Mesu 🙃
Država Željo
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:06 pm

kvalitet je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:02 pm
Ovo je već previše. Sve vrijeme sam stajao iza Bašića, ali ispada da je jedino rješenje da cijeli stručni štab, zajedno sa Bekrićem neznalicom, da ostavke i da pokušamo s nekim drugim. Slažem se da treba otjerati i neznalice na terenu - od Mekića, Galića, pa nadalje
Bašić 1 sekunde nije kriv. Najbolje sto nam se desilo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:08 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:48 pm
Sve smo ovo vec gledali, ne tako davno.
Ne brukajte se zivota vam vise i vi i vase teorije. Ne sjecam se da si prosle godine (nakon sjajnih igara kao sto SD kaze) pisao ovo. Nego nakon svakog poraza "nije da vas nismo upozoravali".

Sta smo bolan Storme gledali? Istina gledali smo ovo vec jednom nakon smjene Edisa. Da smo goreg trenera podrzavali i davali prostor za neki napredak.

U onom nizu od 5 poraza na kraju ere Senada. Sudije su odigrale znacajnu ulogu. Ko je kriv sad? Amar, Miske?
Kad smo ovo gledali? Sjecam se na prelazima Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic. Tjerani treneri koji su ucili u Zelji da bi se doveli neke slovenske, srbijanske skole fudbala.

Da nas prvoligas dobije? Kad smo to vidjeli?
E jesmo gledali u vise navrata skupine polovnjaka, predvodjene skupinama neznalica, odrade pripreme i razgule.

A nije da vas nismo upozoravali..
Jedini koji se bruka ovdje si ti, prvenstveno sa tom podrskom Edisu koji je pokojnom Odi radio iza ledja, Capljicu, a da ne spominjem njegov stav o nepisanju izvjestaja nakon treninga ii utakmica, nedolasku na sastanke i apsolutni neprofesionalizam. Prije svega, ovo sto gledamo nikakve veze sa fudbalom nema i ovakve stvari, na ovaj kalup, jesmo gledali ranije. I kada je Oda otjeran i kada su neki drugi ljudi tjerani.

Nisi tada ovdje pisao, ali ako me tjeras da gledam po obrascima stvari, takvi koji su davali podrsku Edisu su davali podrsku i onome koji nas je doveo u ovu situaciju. A samim tim, svojim neznanjem ili jos gore znanjem i podrzali su kamatarenje kluba.

Tako da: "a nije da vas nismo upozoravali" itekako boli, makar onoga ko ima trunku savjesti. Ne ovakve koji se uklapaju u tvoje pisanje, vec one koji su povjerovali i nose odgovornost za ovakvo stanje, pa makar jedno slovo napisali i rekli, a da je ono dovelo do ovog stanja. Bolje je da ne nastavljam na ovu temu vjeruj mi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:08 pm

Napolje!!!!
Srozaste klub
Mrš napolje ublehe!!!!
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:09 pm

Ima li iko i na koji naci presjeci ovaj crni niz...osvejednilo se ovdje dovedu klub u rang drugoligaša da se bruka niko nista...alo ljudi daj te neki rez tjeraj igrace,kad vec trener se toliko podrzaje ,a on me najvise brine ako mi vjerujete nije mala stvar 5 zaredom zijaniti..
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:09 pm

Qooler je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:50 pm
Sve je ovo odraz nerada u našoj omladinsoj školi. To je više vrtić nego FK. Bitan je kvantitet, ne kvalitet. Čekamo press predsjednika da nam kaže koliko polaznika imamo, a ne koliko smo igrača napravili.
Nasa skola kakva god da je. To je najbolja skola u drzavi. Od nje zivi trenutno i klubovi u BiH.
Ovdje se ismijavaju nasa djeca jer ih navodno neko trazi. Jok trazit ce neko Turanjanina i Rustemovica, a nece Becu i Drinu.

U zadnjih 5-6 godina, mi smo mogli imati sad ekipu koja bi bila od 90% nase djece. Ali ali kako odrzavati kontakte sa raznim menadzerima, kako trositi ako gledas u svoju skolu.
Igraci i treneri su najbolji u Zelji. Zeljo je najveci klub u BiH, ovdje se dijete nauci od prvog treninga do prvog tima da mora pobjedjivati.

Dujmovic-Durakovic Drina Bajric Memija- Sadikovic Mekic Hiros- Hrvanovic Jaganjac Kulasin
Klupa: Kjosevski, Muftic, Brajlovic, Cocalic, Stilic, Ovcina, Osmankovic, Beca, Sosic, Gasal, Kocevic, Colic, Mujagic, Sehic Eldar, Sehic Benjamin.

Samo vi ponizavajte NASE, a trazimo rijesenja u ŠK Metalegea, Celika, Veleza..
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:09 pm

FK Željezničar od omladinskog pogona je napravio poligon za druženje djeci koja nemaju skim da se igraju oko kuće ili zgrade.Tu je uzrok problema.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:10 pm

I sta, zamjenit cemo trenera, nakon toga proigrati malo, pa cemo opet istu situaciju doziviti za pola godine, godinu. Nisam pametan nikako, ama bas nikako. Ne zelim da se ovi ciklusi konstantno ponavljaju, nije vise do trenera, ne moze biti problem u svakom treneru **** ga grob vise. I sta sad? I da mjenjamo, ko ce doc za ove pare a da znas da je bolji?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:10 pm

Mene strah da ne otjeraju Basica i onda da imenuju Adzema kao spasioca koji ce pokusat dici ekipu.
Ovdje je samo do igraca, svi su dobili priliku od Basica znaci da je samo do igraca
Alea iacta est!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:11 pm

Ja neki dan pricam s malcem koji se odselio iz drzave. U omladinskom pogonu mu trener opsovao Srebrenicu i ni minute mu nije dao da igra. Dijete grize teren dok igra
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:11 pm

Cocalicu je.bem ti komplet familiju bezobraznu!!
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:11 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:09 pm
Qooler je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:50 pm
Sve je ovo odraz nerada u našoj omladinsoj školi. To je više vrtić nego FK. Bitan je kvantitet, ne kvalitet. Čekamo press predsjednika da nam kaže koliko polaznika imamo, a ne koliko smo igrača napravili.
Nasa skola kakva god da je. To je najbolja skola u drzavi. Od nje zivi trenutno i klubovi u BiH.
Ovdje se ismijavaju nasa djeca jer ih navodno neko trazi. Jok trazit ce neko Turanjanina i Rustemovica, a nece Becu i Drinu.

U zadnjih 5-6 godina, mi smo mogli imati sad ekipu koja bi bila od 90% nase djece. Ali ali kako odrzavati kontakte sa raznim menadzerima, kako trositi ako gledas u svoju skolu.
Igraci i treneri su najbolji u Zelji. Zeljo je najveci klub u BiH, ovdje se dijete nauci od prvog treninga do prvog tima da mora pobjedjivati.

Dujmovic-Durakovic Drina Bajric Memija- Sadikovic Mekic Hiros- Hrvanovic Jaganjac Kulasin
Klupa: Kjosevski, Muftic, Brajlovic, Cocalic, Stilic, Ovcina, Osmankovic, Beca, Sosic, Gasal, Kocevic, Colic, Mujagic, Sehic Eldar, Sehic Benjamin.

Samo vi ponizavajte NASE, a trazimo rijesenja u ŠK Metalegea, Celika, Veleza..
To je nekad bilo, sad je to poligon za pretilu i svaku drugu djecu. OP je sad umjesto igre oko kuće, samo broj polaznika, jesu invalidi, pretili...nema veze. Daj ih.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:12 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:53 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:52 pm
Možda i ima istine u onoj priči da je problem na relaciji igrači-uprava. Predsjednik je rekao da će sve pare od evrope dati igračima kao premije, pa je kasnije promjenio priču i rekao da nije tako mislio. Ko više zna, bojkot ili ne, ovo su AMATERI!!
Polako. Kada je predsjednik rekao da ce sve pare od Europe dati igracima kao premije?
U jednom od pressova kad smo je izborili, na kraju sezone. Pa je promjenio priču kad je odgovarao na ona pitanja navijača, i neko mu baš to pitanje postavio. Možda nije računao, ustvari vjerovatno nije ni on računao da ćemo proći prvo pretkolo protiv Dinama.
Rekao je da ce dio premija dati igracima, ne sve. Premije od Europe dolaze najkasnije sredinom decembra.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:12 pm

Cocalica vec sutra otjerati , za pocetak
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:13 pm

cipiripi je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:10 pm
Mene strah da ne otjeraju Basica i onda da imenuju Adzema kao spasioca koji ce pokusat dici ekipu.
Ovdje je samo do igraca, svi su dobili priliku od Basica znaci da je samo do igraca
Bašić je najbolje što možemo imati.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:13 pm

AsharaK je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:10 pm
I sta, zamjenit cemo trenera, nakon toga proigrati malo, pa cemo opet istu situaciju doziviti za pola godine, godinu. Nisam pametan nikako, ama bas nikako. Ne zelim da se ovi ciklusi konstantno ponavljaju, nije vise do trenera, ne moze biti problem u svakom treneru **** ga grob vise. I sta sad? I da mjenjamo, ko ce doc za ove pare a da znas da je bolji?
Ne treba upadati u tu zamku da cemo proigrati dolaskom drugog trenera.
Treba nam sabura, izdobrit će kad tad Boga mi

Edit: ne naravno sa ovim igračima, sa njima neće sigurno
Zadnja izmjena: Diverzant, dana/u čet sep 28, 2023 9:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:13 pm

Qooler je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:06 pm
kvalitet je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:02 pm
Ovo je već previše. Sve vrijeme sam stajao iza Bašića, ali ispada da je jedino rješenje da cijeli stručni štab, zajedno sa Bekrićem neznalicom, da ostavke i da pokušamo s nekim drugim. Slažem se da treba otjerati i neznalice na terenu - od Mekića, Galića, pa nadalje
Bašić 1 sekunde nije kriv. Najbolje sto nam se desilo.
I ja mislim da nije, žao mi ga je, ali ne vidim na koji način se možemo dići bar malo u ovom trenutku osim da nešto promijenimo… a igrače nažalost ne možemo u ovom trenutku

Bekrić u svakom slučaju mora ići. MORA!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:13 pm

Samo mi možemo nakon osam utakmica sjebati čitavu sezonu, ehhhhhhhhh

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel, PlavaDobrinja1921 i 106 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija