Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:41 pm

Rumena ubleho da mi je dočekati da ti leđa vidim
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:43 pm

Zbiti redove, uzeti bodova koliko se moze, poslije zime se vise posvetiti kupu. Treba nam jedinstvo sto vise, ako izdrzimo do zime ovako, poslije ce biti sve lakse. Vala ako izgrade jug i osposobe prostore na istoku, to mi je vaznije od bilo kakvog sportskog rezultata.
Željezničar ante portas !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:49 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:43 pm
Zbiti redove, uzeti bodova koliko se moze, poslije zime se vise posvetiti kupu. Treba nam jedinstvo sto vise, ako izdrzimo do zime ovako, poslije ce biti sve lakse. Vala ako izgrade jug i osposobe prostore na istoku, to mi je vaznije od bilo kakvog sportskog rezultata.
Samo zajedno, pregledati malo klipove iz Evrope,pa protiv slobode, mi smo najveca snaga.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:50 pm

a nek rijese dugovanja uz gradnju juga. moramo to breme skinuti sa ledja obavezno.
nadam se da ce neki investitor doc, mora se raja manje pitat.
MIRZA RASCIC
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:54 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:24 pm
On nama ništa nije novo rekao, mi ovo sve znamo i nismo debili, ali on je sazvao press kako bi sa sebe skinuo odgovornost, jer se već uveliko okolo priča kako on radi iza leđa Nerminu.
Nermin je svojim posljednjim izjavama probudio strašnu sumnju u navedeno i sad se valja prati.
Što se mene lično tiče Rumeni treba da leti koliko je sad, ostalo ne diraj. Upali smo u gabulu i sad se pokušati vaditi, ali bez njegovog prisustva na klupi pored trenera, uostalom uopšte u Klubu. Treba zasukati rukave i ići po nižim ligama i ganjati neotkrivene talente, pa i polovnjake (naših juniora ni na mapi, niti ih ko spominje niti im ko poklanja pažnje) koji su sigurno bolji od ovih naših, a za manje novaca. On to realno ne radi, samo pokušava da svoj interes nađe u svemu i da se ogradi žičanom ogradom kad god je to moguće.

Konferencija totalno bespotrebna.
Nije mi jasno u kojoj funkciji je SD (sportski direktor) na klupi svaku utakmicu, pa imamo trenera i SŠ (stručni štab) koje on lično na klupi samo za.ebava i moraju ga slušati i trener i igrači jer od njega im zavise plate i ugovori. Plus još se počesto skine i trenira sa igračima.
SD ide u VIP ložu i nadgleda pa kasnije pametuje a ne za vrijeme utakmice i treneru i igračima.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:54 pm

Ne treba doci u situaciju da sve radimo pogresno i onda se na kraju cudimo gdje smo i sto smo tu. Dugovi nisu sami nastali ali dugove ima Zeljo i Zeljo ih treba vratiti a to ce nas ociglendo kostati nekih stvari. Ako budemo pametni i ujedinjeni bez nekih gluposti. Damo podrsku onda kada je tesko kao sad i nastavimo dalje kriza ce proci i mnoge stvari ce doci na svoje. Ovoj ekipi treba dva tri igraca da osiguramo da smo negdje u sredini tabele i slijedece godine probati bolje a trebalo bi biti lakse nego sad jer ce vratiti dugovi koji te jos uvijek pritiscu. Tjeranje bilo koga po meni nije opcija.

Presica potpuno nepotrebna svakako nije nista receno, pomalo blamirajuca ali to je to. Bitnije od svega je klub i opstanak kluba zato podrska, zbiti redove i probati izaci iz ovoga sa sto manje rana. Nekad cemo nekoga morati istrpiti ovaj put i nemamo mnogo izbora neka to bude sad svakako je sezona helac.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:55 pm

ISB87 je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:50 pm
a nek rijese dugovanja uz gradnju juga. moramo to breme skinuti sa ledja obavezno.
nadam se da ce neki investitor doc, mora se raja manje pitat.
Ma to su dvije odvojene stvari. Sto se tice nasih finansija za izgradnju juga to ce ici kroz desetegodisnje vjerovatno kao i za istok. Do zime ako prezivimo bit ce mnogo lakse dok se rijesimo nekih reprograma.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 4:58 pm

Svi u Tuzlu!
Željezničar ante portas !
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 5:14 pm

Ovo što Bekrić kaže za plate igrača Zrinjskog, (da jedan njihov igrač ima platu kao cijela naša ekipa), najbolje je u praksi predstavio Jakovljević proslavom gola i postrojavanjem p.ckica na našoj klupi. Znači za odgovor na onako nešto je potrebno platiti odnosno povećati plate, jer i to se vjerovatno plaća.
N.yeba im se lik familje pesplatno.
Zadnja izmjena: 400000razloga, dana/u uto sep 26, 2023 6:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 5:30 pm

Zar nije logika da dobrim igrama privuces 10+ hiljada svaku tekmu nego ovako porazima spadnes na 2-3 hiljade.
Kad imas 10+ hiljada svaku tekmu onda mozes i dugove vracati bez da kukas okolo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 5:33 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:58 pm
Svi u Tuzlu!
Cudi me da jos nema objave grupe za gostovanje.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 5:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto sep 26, 2023 5:30 pm
Zar nije logika da dobrim igrama privuces 10+ hiljada svaku tekmu nego ovako porazima spadnes na 2-3 hiljade.
Kad imas 10+ hiljada svaku tekmu onda mozes i dugove vracati bez da kukas okolo.
Bez dijaspore ne mozes imati 10 000 svaku tekmu
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 5:41 pm

SanMan je napisao/la:
uto sep 26, 2023 4:54 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
uto sep 26, 2023 1:24 pm
On nama ništa nije novo rekao, mi ovo sve znamo i nismo debili, ali on je sazvao press kako bi sa sebe skinuo odgovornost, jer se već uveliko okolo priča kako on radi iza leđa Nerminu.
Nermin je svojim posljednjim izjavama probudio strašnu sumnju u navedeno i sad se valja prati.
Što se mene lično tiče Rumeni treba da leti koliko je sad, ostalo ne diraj. Upali smo u gabulu i sad se pokušati vaditi, ali bez njegovog prisustva na klupi pored trenera, uostalom uopšte u Klubu. Treba zasukati rukave i ići po nižim ligama i ganjati neotkrivene talente, pa i polovnjake (naših juniora ni na mapi, niti ih ko spominje niti im ko poklanja pažnje) koji su sigurno bolji od ovih naših, a za manje novaca. On to realno ne radi, samo pokušava da svoj interes nađe u svemu i da se ogradi žičanom ogradom kad god je to moguće.

Konferencija totalno bespotrebna.
Nije mi jasno u kojoj funkciji je SD (sportski direktor) na klupi svaku utakmicu, pa imamo trenera i SŠ (stručni štab) koje on lično na klupi samo za.ebava i moraju ga slušati i trener i igrači jer od njega im zavise plate i ugovori. Plus još se počesto skine i trenira sa igračima.
SD ide u VIP ložu i nadgleda pa kasnije pametuje a ne za vrijeme utakmice i treneru i igračima.
Salihamidzic je u bayernu bio sportski direktor i sjedio je na klupi sa igracima.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 5:47 pm

Ovo danas je zalosno bilo. Hoces da budes SD a ne mozes prostu recenicu reci bez postapalice.

Druga stvar koji je cilj bio ovoga? Da probas sa sebe skinuti odgovornost sto si zajebao jedan od najvaznijih prelaznih rokova? Ili da bacis kosku medju nas ??
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 6:12 pm

Koliki je naš dug, ili preciznije koliko mjesečno dajemo trenutno u te svrhe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 6:13 pm

Puna podrska upravi, strucnom stabu, direktoru i igracima. Ne zato sto su dobri, nego sto nemamo alternativu i smjenama samo cirkus mozemo napraviti. PARA NEMA. KRAJ PRICE. Veliki minus za prelazni rok i dovodjenje losijih igraca od onih koje smo otjerali. Veliki minus Basicu za beapotrebno eksperimentisanje posebno na gostovanjima i izmjene u Mostaru. Ne moras koristiti 5 6 igraca koji su igraci manje na terenu kad se stave. Prilagodi se onom sto imas. Igracima veliki minus za zalaganje i spustanje glave kod gola Jakovljevica. Pickice.
Volim te Zeljo.
Grande Miske 💪
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 6:15 pm

salle86 je napisao/la:
uto sep 26, 2023 6:12 pm
Koliki je naš dug, ili preciznije koliko mjesečno dajemo trenutno u te svrhe
Rece predsjednik da svakog prvog treba im 300k KM. Bekric rece da je budzet za igrace 65-70k KM. Dodaj porez na to. Eto neke cifre.
Željezničar ante portas !
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 6:20 pm

salle86 je napisao/la:
uto sep 26, 2023 6:12 pm
Koliki je naš dug, ili preciznije koliko mjesečno dajemo trenutno u te svrhe
Ako sam dobro razumio kada je predsjednik imao presicu, oko 200.000 mjesecno dajemo za dug, a oko 320.000 za tekuće troškove.
Danas Bekric rece da su plate prvog tima oko 65.000-70.000, sto znaci da je to bruto 110.000-120.000.

"Mjesečno, to je cirka 320.000 KM, koje morate obezbijediti svakog prvog. I pored toga uspjeli smo dug prepoloviti sa 8.7 na 4.3 miliona"
"Mi ćemo samo ove godine skinuti 2.5 miliona duga. To je nekih 200.000 mjesečno. E da to ulažete u sport, rezultati bi bili vidljiviji."
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 6:26 pm

Čim je on press započeo sa "pričat ću iz srca, kao što sam igrao i kao sto sve radim za ovaj klub" odma se znalo da ce citav press biti šuplja i povuci a malo ga i potegni.
Ovo isto ono kad te gazda u firmi dočeka sa selam alejkum ahbabu pa ti da platu 6 stoja i neradna subota samo ako je bajram kači
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2023 6:49 pm

Ova presica ima smisla sad. I upravo se i desila na pocetku sezone. Ovo je pocetak. Ne moze ti objasnjavati transfere u julu kad ih tek tad dovodi. Ne moze jedan, a ni dva prelazna roka rijesiti sve probleme.

Na osnovu cega ocekujemo pobjede i jake partije? 10 godina nisi tutulu osvojio, mozemo li biti realni i ici u sezonu sa malim ocekivanjima?
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija