Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1779
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 6:52 pm

Šta li će nam rumenko sutra napričati, kako li će upakovati dovođenje ovih paraplegičara.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:13 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 25, 2023 6:25 pm
Znaci jos jedna pressica gdje cemo slusati suplju pricu i patetiku
Krenuh napisat, ali isto bih napisao.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:27 pm

Klub ko zadruga, samo da live kamere ubace da pratimo to mahalanje.

Jos da Dino Pekic sazove press pa da zatvorimo ovu trecinu mjeseca sa presovima.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:30 pm

Stabilizacija, svi ko jedan, plava porodica.
Brojati koliko će puta ovo reci
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:37 pm

IlProfessore je napisao/la:
pon sep 25, 2023 6:36 pm
cipiripi je napisao/la:
pon sep 25, 2023 10:18 am

Basicu iznesi javno sta se desava, ako navijaci stoje iza tebe nemoj biti P.ICKA
Bukvalno niko ne stoji iza Bašića osim uprave, deklarativno.
Na društvenim mrežama i po gradu se mogu sresti samo navijači s juga i protagoniste bojkota kako derneče, idu jedni drugima na slavlja i sl.
Stoji i dosta navijaca ali se uvijek glas ovih sto se zale dalje cuje, to sto ce recimo 200 ljudi na grbavici da psuju basicu majku ne znaci da hiljadu koji sute isto misle. Ja prvi stojim iza basica, kudite me ali smo mi prosle sezone na jedvite jade evropu izborili a ostali smo bez 2 najbolja igraca koji su nam pola ekipe cinili. Imas stilu koji ima 35 godina i nije ni sjena onog stile od prije 3 4 sezone kada je tek dosao. Dobio covjek pojacanja. Biber s klupe igmana. Alyson treca hrvatska. Rustemovic kojeg je on trazio ali kao zadnju opciju. Dobio dubackica koji je nesiguran jos uvijek jer prvi put igra za klub kao zeljo, jedno je igrati pred 200 ljudi i drugo pred 8 hiljada ljudi. Dobio ovcinu koji je bez utakmice pola godine. Dobio cosica koji se za sada pokazuje kao cisti prosjek premijer lige. I sad se ocekuje da mi sa ekipom koja je prosjek lige, znaci 6 7 mjesto borimo za evropu i da budemo bara bara sa zrinjskim a ljudi kvalitetniji na svakoj poziciji. Razlika imati santosa na krilu koji napravi svaku utakmicu minimalno 5 6 prodora i bar 2 3 sanse i imati gasala ili drlju koji se ne mogu sastaviti s loptom je nebo i zemlja. To ti je vec 12 bodova minusa u odnosu na proslu sezonu a realno da je posle sezone krilo igrao drljo i gasal a veznog umjesto hodzica biber ne bi evropu izborili to svi znamo. Nismo se nigdje pojacali u odnosu na proslu sezonu gdje je pola nasih konkurenata igralo na zamjenskim terenima i sad se nesto kao ocekuje. Pustiti covjeka da radi, necemo boljeg dovesti i opet cemo se vrtiti u krug jer taj novi ce valjati 5 6 kola pa onda nece vise...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:41 pm

Rijetko gledam Nedine analize al sad mi naleti njegov zadnji klip, mogu rec da je dobro poentirao sto se tice Zelje, pogledajte.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:12 pm

Ma Bekrija sutra podnosi ostavku, jedino ispravno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 9:13 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 25, 2023 8:12 pm
Ma Bekrija sutra podnosi ostavku, jedino ispravno.
Sumnjam da će to biti. Na koljenima moliti Marija Stanića da bude sportski direktor. Pare mu ne igraju ulogu, a ima konekcije sa jakim klubovima i zna kako jedan profesionalni klub treba da izgleda, od-do. On u kombinaciji sa Bašićem bi bio super, sa modernim pogledom na fudbal obojica. A i možda da nam namakne nekog sponzora ili nekog jakog za Upravu.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 572
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 9:25 pm

"Ako pitate navijače, crveni alarmi su odavno upaljeni. Za to vrijeme, čelnici kluba i struka pričaju priče o kulama i gradovima, odnosno proklinju sreću, koja im je "okrenula leđa"."

Kaze najgori start u 21 vijeku, kako ovo sve vraca sjecanja na stanje prije par godina kada smo krenuli put stabilizacije i zaustavljeni.
FCŽ
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6024
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 9:55 pm

Treba ocigledno neke podsjetiti na vlasnika najgoreg niza u istoriji FK Zeljeznicar.....
Nisu tako tada pricali....
Rijetki su to tada smjeli i spomenuti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:00 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon sep 25, 2023 9:55 pm
Treba ocigledno neke podsjetiti na vlasnika najgoreg niza u istoriji FK Zeljeznicar.....
Nisu tako tada pricali....
Rijetki su to tada smjeli i spomenuti.
👍
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:05 pm

Sad se priča da je problem ustvari na relaciji igrači-uprava. U svakom slučaju bi na kraju Bašić mogao biti kolateralna šteta, nadam se da neće biti, jer je najmanje kriv.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:18 pm

Narednih 7 dana sve moze promjeniti. Pobjeda protiv Slobode, ista partija i zalaganje protiv Sirokog uz minimalnih 1:0 i mi mozemo uci u derbi sa nadanjem pozitivnog ishoda. Oni su tarabe u tim tekmama
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:22 pm

Poznajete li Enia? Razbio je svoju kasu i poklonio je za izgradnju stadiona.
Znate kako je život težak. Prvo odbiješ od primanja račune, pa dok namiriš za hranu, lijekove... ne ostane puno. Osim ako si penzioner, koji bira između lijekova i utakmica, tad ne ostane ništa.
Znaš koliko mi se jarana oženilo na stadionu? Hrabrije su istrčali pred matičara nego ove curice koje si doveo.

A tek vrijeme... Svi propušteni izlasci zajedno, porodični vikendi nigdje i nerazumijevanje. Znaš, kad duboko pogledam u sebe, zar stvarno misliš da ne znam da sam budala... pogotovo ono dok djeca plaču, jer im ne mogu pokloniti pažnju, jer ne slušam što žele. Jer ne razumiju zašto sam ljut i nervozan, to dok se trude da me puste na miru baš kako im mama kaže. Ili bijesan, ljut na sve oko sebe kad sve završi.
A tek majka... ono pusti te, otprati te. Kontaju ona i stari proći će, ali ne znaju da je tek počelo i ne znaju kad je počelo... i ne znamo kada će završiti.
Ni ove godine bolje auto, ljepši telefon, ni zamijenjen sto, dok lutkice suze rone na nargilama.
5-10-15-20 i brojka se ne završava, maraka iz džepa, postotaka iz budžeta, sati u danu, dana u mjesecu koje nikad nisam fakturisao nikome, a trampio sam ih za sreću.

Da gledam nesreću.

Poruči svim tim lutkicama u Plavom dresu da nikada zaraditi neće. Da će završiti kao konobari, da će ih cupati iz kladionica, kafana jer su moralne nule. Pokušavaju nas napraviti budalama, život će napraviti budale od njih.
Znamo mi dobro kako to sve izgleda što oni nisu. Znamo slavnije od njih koji su nas činili ponosnim, danas bez spomena.
Ili ćete trčati, ili ćemo vas tračati. Ili ćete se početi vaditi, ili vas ništa neće izvući.
Ne znam što vam se daje još neka šansa. Trpimo vas, a možda ste najgori ikada. Tonemo skupa.
Rulja ste puna hulja... pa kako ćemo slaviti, da li zbog uspjeha o kojem bi trebala maštati makar sjena fudbalera u vama, ili radi vašeg odlaska... na vama je.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:26 pm

Sve ove nekakve grupe po fb fk zeljeznicar i sl treba pobrisati, ljudi samo mlataraju gluposti. Ststi uz Upravu i trenera, to je to. Znamo da im je Uprava cilj, pamet u glavu i ne izbacivati rozi dzemper, futbol i 2018 iz glave.
 
SanMan
Postovi: 1229
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:29 pm

Kod nas sve nešto traumatično. Pustiš trenera još ove dvije utakmice i ako je zijan razlaz bez obzira ko je kriv. Bolje i njemu i nama.
Znamo da nemamo para, da su nam igrači ispodprosječni ali sam je znao u šta se upušta.
Čoek pokušo, nije uspio, doviđenja i sve najbolje. Probaćemo sa nekim drugim trenerom, al nemoguće da mu namaknemo nake milione.
Ovaj sledeći nek zna da mu nećemo obezbjediti Ronalda i Mesia, nego ima da se bori sa ovim što imamo.
Sportski Direktor kod nas (a i u komletnoj BH lige) je samo protokolarna funkcija potpuno nepotrebna - nit šta odlučuje nit mu uprava da para- služi samo da se uprave sakriju iza njega kad loše krene
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:38 pm

SanMan je napisao/la:
pon sep 25, 2023 10:29 pm
Kod nas sve nešto traumatično. Pustiš trenera još ove dvije utakmice i ako je zijan razlaz bez obzira ko je kriv. Bolje i njemu i nama.
Znamo da nemamo para, da su nam igrači ispodprosječni ali sam je znao u šta se upušta.
Čoek pokušo, nije uspio, doviđenja i sve najbolje. Probaćemo sa nekim drugim trenerom, al nemoguće da mu namaknemo nake milione.
Ovaj sledeći nek zna da mu nećemo obezbjediti Ronalda i Mesia, nego ima da se bori sa ovim što imamo.
Sportski Direktor kod nas (a i u komletnoj BH lige) je samo protokolarna funkcija potpuno nepotrebna - nit šta odlučuje nit mu uprava da para- služi samo da se uprave sakriju iza njega kad loše krene
Jeste sve tako, ali takvog trenera mozes naci u rangu edisa, a raji se to najmanje gleda.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:41 pm

Idemo skupiti redove onako kako mi znamo i tako im dati jos jacu podrsku. Dusmani su docekali ovo, novinski clanci samo izlijecu.

Kup ko kup, ne vidim sansu za osvajanjem. Ali pobjeda u kupu moze znaciti dosta za ovu ekipu. Idemo po pobjedu.

Trznite se, pokazite muda i idemo zajedno. Drugacije ne znamo, a i ne mozemo.

Ako cudo desi se, pa sezona lose krene… :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:51 pm

Uf Fanzi 💪💪💪
Peti put evo čitam ovo... vrh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 10:57 pm

Refa1987 je napisao/la:
pon sep 25, 2023 2:14 pm
Jedina rečenica koju je Amar rekao je ona ˝Da se baš treba potruditi pa izgubiti 5 utakmica u ovoj ligi, ono da se svojski potrudiš˝.
Pa onda uveza 14 utakmica bez pobjede, od toga 10 poraza, pa pobjeze ko ker.... Sve je ovo njegovo djelo..


I onda Diverzant pise da "Morz igracima je.be sve, kao on neki autoritet", a doslovno navijaci dolaziti na trening da se obracunaju sa igracima, jer je obicno mudo.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Meha87 i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija