Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 12:51 am

Podrška Nerminu. Mjenjao bih ga u slučaju da Mersad Selimbegović hoće raditi za iste uslove.
Što se tiče Bekrića ne znamo sa kakvim novcem raspolaže ali mislim da je tim lošiji puno nego jesenas. Al opet evropu i protiv Borca smo igrali puno bolje nego jesenas sa Bašićem a jesenas smo imali i Santosa i Hodzu. Ne znam izgleda da je nešto loše krenulo kad je Čosić počeo igrati 10ku. Protiv Bjelorusa i Azera samo je Rustem štopao a sad haman svi. Sto sad igrači igraju sa manje fokusa i energije ne znam. To treba Nermin da zna.
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:01 am

Bašiću, podrška do kraja, ali žao mi je što zavaljuješ sam sebe, večeras ti je Bog poslao fašistu da ti otvori oči, dokaže na mentalitet ekipe. Poslije tekme na pressu sve si rekao u par rečenica, svjestan si sedmicama već šta ti rade, ali propričat ćeš tek kada napustiš klub. Tu griješiš, griješip Nermine, nažalost!

Mijenjaj KAPITENA, imaš čovjeka u ekipi koji će biti pravi VOĐA I LIDER , napravi već sada ozbiljan rez jer analize imaš, imaš pravo na to!

Poraz manje više, nadali se jesmo, očekivali smo svi potajno neki bod, jer razlika u kvaliteti i psihološkom aspektu je neuporediva, ali ono što kao navijača najviše boli jeste što naša ekipa nije tim, nego ekipa pojedinaca koji pokušavaju preko kluba ostvariti lične interese, pod ovim ne mislim isključivo na igrače.

Deja vu 2018!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:39 am

Bekrija samo da je prepisao sa kartoteke nasao bi 7 puta bolje opcije od ovih sto je doveo. On je najzasluzniji za ovakav roster i treba da ide. Nek se uloga menadzera prepusti Basicu i nek do zime sklapa tim po svom ukusu. Do tad odstranit iz ekipe sve starije od 25 osim Krpe, Stile i Coce.
Ali to se nece desiti, nego ce Basic bit smijenjen kad tad, a njegovo mjesto ce preuzet nas vrli SD. Preslikana sezona one poslije Ferencvarosa. Moglo bi se naci bruku slicnosti..
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 4:02 am

volimtezeljo je napisao/la:
ned sep 24, 2023 10:53 pm
kokoška je napisao/la:
ned sep 24, 2023 10:07 pm
volimtezeljo je napisao/la:
ned sep 24, 2023 9:58 pm


Druze napada te Hrvanovic, Malekinusic. Od tih 35 nema Balica, Bradarica, igra se 11 na 11. Realan rezultat veceras je 5-1.
Igrali smo protiv ovih igraca milijardu puta. Prosle godine smo ih razvalili sa Edisom u obje utakmice, a oni su bili jaci nego veceras.

Ovo je odron odrona. Ima Basic : Stilica, Amoaha, Cocalica, Mekica ta su cetri igraca najbolja na svojim pozicijama. Sasvim ok rijesenja Haracic, Ovcina, Jasarevic..
Nije bas da smo toliko losi da nas i Sloga dobije 3:0.
Sto se Edise spustas na ovaj nivo, haj sto si neznalica i kao trener a i kao igrac bio pa imaj bar malo dostojanstv i nemoj sebi ovo dozvoljavati da po forumu blatis sve trenere redom jer si dobio nogu koju si zasluzio i ranije pa su te trpili radi suza ratnickih, nevlja ti to nikako...
Za Basica je Murinjo.
Dao je i u prvom mandatu Misketu korisnih savjeta samo sto egoista nije slusao.
**** te edis u guzicu
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:33 am

Nismo se mi bas povukli nego smo sabijeni u 16 od strane ekipe koja ima 25 igraca kvalitetnijih od svakog naseg i gdje nas niti jedan igrac ne bi imao mjesta ni na klupi. I mene su ispizdile izmjene na poluvremenu, ali mi osim Stilica (koji je valjda trazio izmjenu i nije spreman za vise) nemamo igraca pismenog, tako da je isti qrac ko god drugi da udje/izadje. Ovdje bi mozda neki Arteta (ali ne Dudic nego pravi) uspio izvuci 3-4 boda vise, i ti je to. Basic je izvukao otprilike mjeru, uzeo Borca a kiks je GOSK, sve ostalo je manje-vise ocekivano. Eventualno Sloga je jedina utakmica gdje smo totalno podbacili i ekipa koja mozda igracki nije jaca od nase, ali vala nije ni puno losija i ima barem 2-3 igraca koji su prevaga.

I da, na ove igrace koje je neko spomenuo da smo trazili, treba dodati Dadu i Hirosa koji su obecavani i bili u igri jako dugo. Zasto nisu zavrseni Bog zna.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:09 am

https://youtu.be/xykdOjynIQs?si=vSYJH0_1R3cc2yg6

Da se prisjetimo dana pobjede, primjera kako covjek sami sebi moze iskopat mezar.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:11 am

Ovdje je najmanje do Basica, barem tako se da zakljuciti po izjavama covjeka.
Bekric 0 bodova, veliki predsjednik 0 bodova...bruka i sramota kako su covjeka zavalili.

Trebao ih je Jakovljevic sve postrojiti na klupi i redom samare.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:22 am

Basic je vise nego ocigledno izgubio svlacionicu.U ekipi imamo igrace kojima to nebi bio prvi put.A imamo i sportskog direktora kojemu isto tako nebi bio prvi put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:31 am

mulalic
cosic drina kosoric jasarevic
biber beca
ovcina jaber alison
haracic

probat malo drugacije u Tuzli, odmorit neke 'zvijezde', a neke pustit malo nek se oprobaju citavu utakmicu protiv slobode.
problem je sto nemamo nekih juniora.

katastrofa, vec zadnjih 5-7 sezona igramo kao pi.cke, nema nekog jaranstva medju ekipom. ko god stigne psuje, udara a niko ama bas nista...

treba uprava zajedno sa nerminom i sefom op napraviti sastanak i reci juniorima grizite, radite na sebi na pauzi cete dobiti priliku da se pokazete i ko zasluzuje gurnut ga u vatru. rijesit se igraca koji su tu pustili lozu, ostaviti mladje i probati graditi nesto za buducnost.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 7:44 am

Dzezvar je napisao/la:
pon sep 25, 2023 7:22 am
Basic je vise nego ocigledno izgubio svlacionicu.U ekipi imamo igrace kojima to nebi bio prvi put.A imamo i sportskog direktora kojemu isto tako nebi bio prvi put.
Sva istina je stala u ove tri recenice.
Volio bih samo da Basic javno kaze ko ga opstruira.
U Tuzlu bih poslao juniore, a ove p.icke bi opalio po djepu.
Gledam sinoc kako Mekic namjerno dobija bespotreban karton, al bas namjerno samo da ne bi igrao protiv Sirokog.
Basicu od mene imas punu podrsku, ali cini mi se da su te pojedinci PRODALI (Bekric, Kosoric, Mekic i drugi)
Alea iacta est!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:06 am

Kad se igra sa Slobodom, a kad sa Sirokim
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:06 am

Ne želim da vjerujem u ove bojkote ali ako je istina, Mekić ispada najveća šuga koju je Bašić vratio u život i o Meki se počelo pričati kao o dobrom igraču. Kod Kuhare je bio klupiran pa njega nije ni mogao a ni smio opstruirati. Nema ovdje profesionalaca, **** ti taj odnos gdje ti s njima moraš biti jaran da ti ne bi šta srali i pričali iza leđa ili još gore opstruirali. Zna se ko je šef a ko igrač, druže gini za platu koju dobijaš ili ako ti se ne sviđa nemoj ni potpisavati ugovor i tjt.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:11 am

volimtezeljo je napisao/la:
ned sep 24, 2023 10:59 pm

Čelnicima kluba bih poručio da se ne miješaju u nešto što ne znaju. To je životno pravilo. Nije dovoljna transparentnost, morate nešto znati da biste rukovodili jednim fudbalskim klubom. Ako neko promijeni četiri trenera u sezoni, onda definitivno nešto nije u redu. Možemo govoriti i o novcu. Kad se sve sabere, više sam ga donio, nego odnio. Rado sam pet godina sa Amirom Hadžiahmetovićem i Riadom Bajićem, koji je želio prekinuti karijeru. Bio sam pomoćnik Milomiru Odoviću u stručnom štabu kada smo stigli do trećeg pretkola Evropske lige. Od prodaje naše djece i plasmana u Evropu, zaradili smo više od tri miliona KM. Da ne spominjem koliko sam novca halalio kada sam bio igrač, kada sam za plaću od hiljadu KM igrao protiv Newcastlea. Ali, eto, sada ne mogu trenirati ni cicibane rođene 2013. godine."
De molim te daj i ostatak izjave u kojoj je već tada lobirao i radio za lajavog brkatog ubicu moržinu. Pošto nećeš, evo ja ću:

"Mulalić smatra da se od cijele priče ništa ne bi dogodilo da je u Željezničaru bio Amar Osim.

"Da sam iza sebe imao Amara Osima, ništa se ne bi dogodoila od ovoga, jer bi on nas sačuvao zato što je bio i igrač i trener i štitio je sve. On ne bi dozvolio da se njegovi treneri i saigrači tjeraju na ulicu. Amar je svakome znao reći u lice šta misli o njemu, zato ga, valjda, sada i ne žele blizu kluba", podvukao je Mulalić na kraju razgovora za Dnevni avaz."

Y te on a i ti njega.

A što se tiče bojkota, pa ne mogu da vjerujem kako ste naivni draga braćo. nije 2018. bila prije sto godina, a zna se ko je koga sve minirao birvaktile, pa između ostalog i ova šugava vlašina pročetnička kosorić, koji se slikao po ložama sa Misketom i ekipom dok im je svima radio iza leđa. I nemojte mi molim vas te šuplje, svi smo krivi, podjednako kao Jug. Sjećam se utakmice na sjeveru kada su tu bili Manijaci i kad je haman došlo do fizičkog obračuna, a da mi nismo bili pičke i došlo bi do istog, međutim mi smo se ušutili ko miševi i Misketu je tu sve bilo jasno. Tadašnji bojkotaši danas se druže privatno sa ljudima s juga i tu je kraj priče. Upali smo u začarani krug, apsolutno nikada se nećemo stabilizirati, niti ćemo ikada više biti stari Željezničar.
 
ExVortex
Postovi: 11
Pridružen/a: sri jun 01, 2022 3:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:23 am

Dzezvar je napisao/la:
pon sep 25, 2023 7:22 am
Basic je vise nego ocigledno izgubio svlacionicu.U ekipi imamo igrace kojima to nebi bio prvi put.A imamo i sportskog direktora kojemu isto tako nebi bio prvi put.
To bi bilo to.
U jednoj rečenicii sve opisano.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:28 am

IlProfessore je napisao/la:
pon sep 25, 2023 8:11 am
volimtezeljo je napisao/la:
ned sep 24, 2023 10:59 pm

Čelnicima kluba bih poručio da se ne miješaju u nešto što ne znaju. To je životno pravilo. Nije dovoljna transparentnost, morate nešto znati da biste rukovodili jednim fudbalskim klubom. Ako neko promijeni četiri trenera u sezoni, onda definitivno nešto nije u redu. Možemo govoriti i o novcu. Kad se sve sabere, više sam ga donio, nego odnio. Rado sam pet godina sa Amirom Hadžiahmetovićem i Riadom Bajićem, koji je želio prekinuti karijeru. Bio sam pomoćnik Milomiru Odoviću u stručnom štabu kada smo stigli do trećeg pretkola Evropske lige. Od prodaje naše djece i plasmana u Evropu, zaradili smo više od tri miliona KM. Da ne spominjem koliko sam novca halalio kada sam bio igrač, kada sam za plaću od hiljadu KM igrao protiv Newcastlea. Ali, eto, sada ne mogu trenirati ni cicibane rođene 2013. godine."
De molim te daj i ostatak izjave u kojoj je već tada lobirao i radio za lajavog brkatog ubicu moržinu. Pošto nećeš, evo ja ću:

"Mulalić smatra da se od cijele priče ništa ne bi dogodilo da je u Željezničaru bio Amar Osim.

"Da sam iza sebe imao Amara Osima, ništa se ne bi dogodoila od ovoga, jer bi on nas sačuvao zato što je bio i igrač i trener i štitio je sve. On ne bi dozvolio da se njegovi treneri i saigrači tjeraju na ulicu. Amar je svakome znao reći u lice šta misli o njemu, zato ga, valjda, sada i ne žele blizu kluba", podvukao je Mulalić na kraju razgovora za Dnevni avaz."

Y te on a i ti njega.

A što se tiče bojkota, pa ne mogu da vjerujem kako ste naivni draga braćo. nije 2018. bila prije sto godina, a zna se ko je koga sve minirao birvaktile, pa između ostalog i ova šugava vlašina pročetnička kosorić, koji se slikao po ložama sa Misketom i ekipom dok im je svima radio iza leđa. I nemojte mi molim vas te šuplje, svi smo krivi, podjednako kao Jug. Sjećam se utakmice na sjeveru kada su tu bili Manijaci i kad je haman došlo do fizičkog obračuna, a da mi nismo bili pičke i došlo bi do istog, međutim mi smo se ušutili ko miševi i Misketu je tu sve bilo jasno. Tadašnji bojkotaši danas se druže privatno sa ljudima s juga i tu je kraj priče. Upali smo u začarani krug, apsolutno nikada se nećemo stabilizirati, niti ćemo ikada više biti stari Željezničar.
Nažalost tužna istina
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:39 am

Kosoric je nula od covjeka, nula od igraca i on ti je kapiten ekipe. Sve se ponavlja i ponavljamo se mi, koji smo izgleda ovce.

Ono sto je Mekic sinoc uradio je bruka i treba ga kazniti...tu postajem Mulalica jer ga je klupirao.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:46 am

ono.na je napisao/la:
pon sep 25, 2023 8:06 am
Kad se igra sa Slobodom, a kad sa Sirokim
Protiv Slobode u cetvrtak, a protiv Sirokog navodno ponedjeljak od 18 sati
Alea iacta est!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:47 am

Kako ces imati kontrolu nad svlacionicom kad ti kolo vode ljudi koji su tu duze od tebe i u koje se gleda kao u idole, pocevsi od nas navijaca. Rijesi se skarta, Kosorica, Mekica pitara i ostalih i imaces zdravo okruzenje. Ako gubimo i kiksamo, radije bih da gledam juniore kako to rade.

Desava se isto sranje kao sa Bogicevicem, Blagojevicem i Kjosevskim.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 8:49 am

Jedina greska Basica je sto je previse obazriv, da ne napisem "fin". Sve ostalo je do drugih ljudi, ponajvise igraca i SD.

Podrska!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 9:04 am

Kosoric ima vise pobuna nego kpz Zenica od osnivanja...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija