Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 9:24 pm

Podrška treneru.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 9:28 pm

Zrinjski u četvrtak igra evropsku utakmicu protiv AZ Alkmaara, vjerovatno će biti istrošeni.
Možda opet post u gostima prekinemo protiv njih. :D
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 9:29 pm

Podrška Bašiću! Sve vrijeme govori da sprema ekipu za citavu sezonu, a ne za par utakmica i vidi se da to radi, medjutim griješi u jednom. Prebrzo pokušava dovesti Ovcinu i Cosica u optimalnu formu, to je razlog zasto im izmislja pozicije na terenu, mozda da pokusa malo logicnije, strpljivije nadoci ce oni. Moje neko zapazanje.
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 9:45 pm

Sada se vidi sta je Stilic, sa jednom nogom je bolji od svih nasih igraca zajedno. Jedini igrac koji zna utrcat, doda loptu i kretat se uopste. Jedini igrac koji ima mozga za fudbal, ovo ostalo je sramota, igraci nam se krecu ili bjeze od lopte sve vrijeme. Svaki nas pokret, potez je bio pogresan citavu utakmicu, nevjerovatno ALI BAS SVE JE BILO POGRESNO.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:03 pm

Dzezvar je napisao/la:
sri sep 20, 2023 5:53 pm
Sheldon je napisao/la:
sri sep 20, 2023 5:21 pm
Z_1921 je napisao/la:
sri sep 20, 2023 5:17 pm

Ako cemo tako, veci krivac je Uprava. Oni su ti koji trebaju dati Bekricu novac za igrace. Koga ces dovesti za ove bijedne pare sto nudis?
Pozivaju na stabilizaciju, a u istom postu tjeraju sportskog direktora koji ti je svojim znanjem donio Europu prosle godine iz nicega i koji radi u okviru nasih preskromnih mogucnosti. Ludilo mozga…
Vidi slozit cemo se se da je prosle godine ubo sa hodzicem i santosom i to sa jos skromninijim budzetom nego sada.
Ako cemo posteno oko santosa nas je isaltao samo tako i poslije toga je trebao otici sa pozicije SD i raditi nesto drugo u klubu.Na santosu se vidjelo da nije za te funkcije jos.Ovo ljeto je imao nesto veci budzet nego ranije(istina i takav je skroman) pa je poslije odlaska 2 nabolja igraca doveo nikoga...ali bukvalno...nikoga.
I na kraju nema SD sta pricati sa pojedinim igracima u pauzama i na zagrijavanju.Trener je taj koji komnicira sa ekipom.
Ma ja nisam za to da bilo ko iz kluba napusti svoje mjesto, eventualno neka pojacanja u UO. Jednostavno svi ovi ljudi u klubu ciste tudje probleme. Basicu se ne moze zamjeriti zbog igre uzrokovane stvarno oskudnim igrackim kadrom, Bekricu zbog nedostatka novca da dovodi bolje, a upravi sto isti ne naprave, znamo zbog cega. Zna se ko su krivci sto smo ovdje danas, hiljadu puta je ispricana prica, ovi ljudi u klubu su heroji, pa i ako grijese ja im ne mogu puno zamjeriti. Red onih koji bi zamijenili ikoga od njih (Basica, Bekriju, nekog u upravi) je premal, ako i postoji uopste. Naoruzati se strpljenjem i volim te Željo!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:13 pm

Ma sve nas ponese, vruca glava svasta se kaze, al jednom valjda treba stati na loptu i ne raditi vise iste greske. Najmanje je do strucnog staba i uprave, jednom treba krenut put stabilizacije i zavrsit ga do kraja. Ne svako malo pocinjat neku stabilizaciju i prekidat kad 'navijacima' zafali rezultata. Nije smak svijeta ako i ovu sezonu zavrsimo sesti. Proslu su nam se stvari poklopile pa smo zavrsili gdje smo zavrsili. Zrinjski, Sarajevo, Borac tri kluba koja ce morati izaci u evropu a i bez tog moranja ulazu i kostaju ekipe barem duplo nego nasa. Velez i Siroki pa tek onda mi ako sta ugrabimo. Mi smo navijaci koji idu iz krajnosti u krajnost, nema sredine.
FCŽ
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:18 pm

Ma hajd, rezultatski sezona irelevantna, opstanak valjda mozemo osigurati i sa Bašićem i sa Memićem, ljestvica je baš nisko postavljena. Samo uprava se zavarava ako misli da ce brzina stabilizacije biti ista ako smo u borbi za Evropu i ako tavorimo na 7.-8. mjestu. Namicanje para nije isto sa punim i praznim stadionom. Na kraju krajeva i ovi projekti i finansiranje infrastrukture od strane navijača zavisit će i od momentuma, koji sad nikako nije dobar. Te tamo kalukacije koje su napravili ce morati dobro mijenjati ako nas svako drugo selo nastavi odučavati od fubala.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:21 pm

Mene ovo sve podsjeca na onu sezonu nakon Ferencvarosa.
Kovacevic na mjestu Gredica, tada "Oda majstore" sada Basic.
Slicna i financijska situacija, "projekti" slicni.
Ekipa bara bara sa tadasnjom. Vidjet cemo sta ce se desavati u januaru.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:28 pm

Mehmed Baždarević je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:19 am
Da se ogradim, ne garantujem za informacije, izvor je diskutabilan ali kako su mi prenijeli, ujutro će biti neki sastanak.

Opet kažem ne garantujem za informacije, taj što mi je to rekao je baš znao ofulati.

Nadajmo se da će ovaj put ubosti.
Nije dugo prošlo od gornjeg posta, situacija haman slična, ujutro je izgleda sastanak u klubu, trener i predsjednik, oči u oči.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:36 pm

Pokojni Ivica Osim bi sa ovim igračima bez problema uzeo BH ligu. Činjenica je da bi mu trebala sezona da ih napravi timom, Ako je mogao od Baljića (Žvake) napraviti igrača onda se sve može.
Ne traži se da Nermin bude Ivica, al može se i mora i sa ovim igračima bolje. Slažem se da se ova sezona mora odsaburati a i pokazat će ima li od Bašića "materijala".
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:41 pm

Mehmed Baždarević je napisao/la:
sri sep 20, 2023 10:28 pm
Mehmed Baždarević je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:19 am
Da se ogradim, ne garantujem za informacije, izvor je diskutabilan ali kako su mi prenijeli, ujutro će biti neki sastanak.

Opet kažem ne garantujem za informacije, taj što mi je to rekao je baš znao ofulati.

Nadajmo se da će ovaj put ubosti.
Nije dugo prošlo od gornjeg posta, situacija haman slična, ujutro je izgleda sastanak u klubu, trener i predsjednik, oči u oči.
Trebalo bi i rumenog onda tu dovesti, nece se valjda on izvuci.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 10:52 pm

Jbt gledam ovaj travnjak na Emiratesu, tačno mi dođe plačem. Pa hoćemo li mi ikad dočekati da imamo ovakav travnjak, kao tepih.. Kiša neprestano pljušti iz neba iz zemlje, na terenu se i ne primjeti da pada uopšte. Jest da ovi igrači (osim Štile) nisu ni za one stare šljake, al možda za neke buduće generacije. Napraviti akciju da traje cijelu godinu, pa da skupljamo, navijači, sponzori, Opština, Kanton... :D
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:04 pm

Ništa nismo naučili, kao navijač Vam ne halalim otkaz Bašiću! Fuj, zgadili ste čovjeku fudbal i profesiju svojim lažima, manipulacijama i prevarama transfer politikom!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:05 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sri sep 20, 2023 10:52 pm
Jbt gledam ovaj travnjak na Emiratesu, tačno mi dođe plačem. Pa hoćemo li mi ikad dočekati da imamo ovakav travnjak, kao tepih.. Kiša neprestano pljušti iz neba iz zemlje, na terenu se i ne primjeti da pada uopšte. Jest da ovi igrači (osim Štile) nisu ni za one stare šljake, al možda za neke buduće generacije. Napraviti akciju da traje cijelu godinu, pa da skupljamo, navijači, sponzori, Opština, Kanton... :D
Jebote travnjak ja se ibretim kako ljudi igraju, koja je to brzina, razmišljanje u sekundi, trka, borba, taktika..
Valjda nakon onog zločina danas ovo isto televizor u boji
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:13 pm

Diverzant je napisao/la:
sri sep 20, 2023 11:05 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
sri sep 20, 2023 10:52 pm
Jbt gledam ovaj travnjak na Emiratesu, tačno mi dođe plačem. Pa hoćemo li mi ikad dočekati da imamo ovakav travnjak, kao tepih.. Kiša neprestano pljušti iz neba iz zemlje, na terenu se i ne primjeti da pada uopšte. Jest da ovi igrači (osim Štile) nisu ni za one stare šljake, al možda za neke buduće generacije. Napraviti akciju da traje cijelu godinu, pa da skupljamo, navijači, sponzori, Opština, Kanton... :D
Jebote travnjak ja se ibretim kako ljudi igraju, koja je to brzina, razmišljanje u sekundi, trka, borba, taktika..
Valjda nakon onog zločina danas ovo isto televizor u boji
A to je posebna priča, nisam htio ni da spominjem igru, suvišno je. Ono samo možemo sanjati, tačno da gledaš i ibretiš se kako ljudi igraju, nevjerovatno.
A i to što kažeš vala, nakon onog danas, ovo je kao televizor u boji.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:14 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sri sep 20, 2023 11:04 pm
Ništa nismo naučili, kao navijač Vam ne halalim otkaz Bašiću! Fuj, zgadili ste čovjeku fudbal i profesiju svojim lažima, manipulacijama i prevarama transfer politikom!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ma kakav otkaz, ne sluti. Pa ako se usude to, nek se slobodno sa njim pokupe svi.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:23 pm

Kakav ba otkaz,nista od toga
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:28 pm

Kada te najteze, volim te najvise!!!
Puna podrska UO, Nerminu i igracima!!!

Jeb.ena 2018. Mi se vraca... muka mi je....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:30 pm

Uprava bi ispala najveci mangupi da sutra izadju u javnost i i daju Basicu maksimalnu podršku.

U slucaju otkaza onda se i oni svi trebaju redom pokupiti, nema druge ali ne zelim da pomislim da je ovaj scenario moguc
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 11:39 pm

unatoc porazima mislim da vecina nije za smjenu trenera.... bude ljutnje, kritika, zamjerki.... ali ko god nesto radi on mora i pogrjesiti, pa i nekoliko puta... da se mora razgovarati, mora... i da se preuzme odgvornost i od strane sd i trenera... neka vrsta kazne mora postojati za igrace i ostale koji su vezani za teren i igru.... ali nikako odkaz, pogotovo samo treneru to bi bas bila besmislena odluka
Država Željo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija