Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 7:11 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:04 pm
To jebite covjeku majku odmah dabogda propali i navijaci i klub i sve bosnjacki glupi mentalitet
amin
1921
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 7:25 am

Valter je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:21 pm
Nermine paša izvini, al preslabo je ovo. Dva pickasta gostovanja. Niđe, ništa, s niščim. Za ovoliko vrijeme u Želji mogao si izanalizirati mogučnosti Drine i koliko nas je bodova koštao. Dva zadnja gostovanja nas "pripazio". Mjesto na kojem igra je najosjetljivije u momčadi. Možeš pogriješiti jednu utakmicu, možeš i sljedecu, i onu poslije nje, ali kako i sljedecu narednu. Kada su pogodili stativu odlično je asistirao, bolje da su ga tada zabili. Al ustvari svejedno, sa ovakvim gostujućim izdanjima možemo igrati svaku 180 minuta al gola neće da bude. Objektivno je.bu nas sudije, nemaš igrače al onda barem pola ovih klupiraj a probaj sa tom nekom djecom iz omladinskog. Ma ustvari pišem vruć, nije ti lako, nije nam lako, al jbg mora se dalje.

Naravno Nermine podrška da ne bi bilo da ti tražim "glavu".
A šta su alternative? Kosorić koji prošlu tekmu kičmu slomi da izbije jednostavnu loptu iz 16, i opet ne uspije?

Nemamo mi taj roster još uvijek. Ne može se ni svaka utakmica taktički postaviti besprijekorno. Bašić je dobar, za naše pojmove odličan, ali nije Bielsa. Da jeste, znate i sami već...

Drina prošle sezone dugo bio bez greške. Vidjelo se da momak zna i hoće. Da li je samopouzdanje, da li je sprema - ne znam. Kakav je Jašarević bio prošlu sezonu? Tuta. Sad je to već bolje. Mufta nas izvadio zadnjih par kola direktno svojim odbranama, evo sad ni on nije za fudbal.

Sve mi smrdi da se probudio val koji (što namjerno/što radi ovog pljuvačkog mentaliteta koji imamo i koji nas potkopava svaki dan u svemu) će uskoro tjerati i prvog pismenog trenera nakon, evo ne znam, vi mi recite koliko godina.

Doduše, sad se zviždi našim igračima kod izmjena, tako da je sve tu jasno... Stpljenja i qrtza.
1921
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3044
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 7:43 am

Podrska, podrska i samo podrska.
Bolje nemamo sad je sve na nama.
Podrska se mora nastavit
Alea iacta est!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 7:51 am

Muftić neka brani na Grbavici, Mulalić u gostima. Kad već rotiramo igrače, kaj ne.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6043
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 8:08 am

Definitvno treba ukinuti komentare na zvanicnoj stranici na FB...ono je odron.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 409
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 8:40 am

Kad pobjedis najbolji si kad gubis najgori si, jednostavno takav je mentalitet navijaca na Balkanu . Sto se tice komentara igraci i treneri su placeni kao profesionalci i kao takvi trebaju ignorisati komentare . Realno pozdravi navijace prije i poslije utakmice i zavrsi sa patetikom . Mi nemamo suhi kvalitet da prelomimo utakmicu ,da se odigra zavrsni pas . Imas dva puta situaciju :
-Meka za Krpica
-Gasal za Alisona .
Dok ne dovedemo bolje igrače ovo ce se vrtiti u krug .
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 9:50 am

Al kako se onaj mentalitet ratnika i ona borba do zadnje sekunde na Grbavici pretvori u "ne zanima nas protivnicki go" i gledamo protivnika kako se stima na centarsut kad odemo na gostovanje??? Izvode nam aut u najopasnijoj mogucoj zoni i Brazilac stoji sam na njih dvojicu, u zadnji cas splacina Turanjanin dotrcava iz sesnesterca da kao izadje na centarsut, sramotno. Podrska da, ali ne mozemo reci da valja, ako ne valja. Imas jos 3 minute do kraja, pa bolan ne daj mu da dise, frisak si, tek si usao.. Bolan poraz.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 9:53 am

Ma poraz kao poraz, sve ok. Meni je bio najveci poraz na sinocnjoj utakmici kada je Alison odlucio da ne stigne loptu koju je mogao stici. Pa nije igrao 120 minuta, pa da je umoran...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ludvig Leple
Postovi: 290
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 10:16 am

roger_bannister4 je napisao/la:
pon sep 04, 2023 7:25 am
Valter je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:21 pm
Nermine paša izvini, al preslabo je ovo. Dva pickasta gostovanja. Niđe, ništa, s niščim. Za ovoliko vrijeme u Želji mogao si izanalizirati mogučnosti Drine i koliko nas je bodova koštao. Dva zadnja gostovanja nas "pripazio". Mjesto na kojem igra je najosjetljivije u momčadi. Možeš pogriješiti jednu utakmicu, možeš i sljedecu, i onu poslije nje, ali kako i sljedecu narednu. Kada su pogodili stativu odlično je asistirao, bolje da su ga tada zabili. Al ustvari svejedno, sa ovakvim gostujućim izdanjima možemo igrati svaku 180 minuta al gola neće da bude. Objektivno je.bu nas sudije, nemaš igrače al onda barem pola ovih klupiraj a probaj sa tom nekom djecom iz omladinskog. Ma ustvari pišem vruć, nije ti lako, nije nam lako, al jbg mora se dalje.

Naravno Nermine podrška da ne bi bilo da ti tražim "glavu".
A šta su alternative? Kosorić koji prošlu tekmu kičmu slomi da izbije jednostavnu loptu iz 16, i opet ne uspije?

Nemamo mi taj roster još uvijek. Ne može se ni svaka utakmica taktički postaviti besprijekorno. Bašić je dobar, za naše pojmove odličan, ali nije Bielsa. Da jeste, znate i sami već...

Drina prošle sezone dugo bio bez greške. Vidjelo se da momak zna i hoće. Da li je samopouzdanje, da li je sprema - ne znam. Kakav je Jašarević bio prošlu sezonu? Tuta. Sad je to već bolje. Mufta nas izvadio zadnjih par kola direktno svojim odbranama, evo sad ni on nije za fudbal.

Sve mi smrdi da se probudio val koji (što namjerno/što radi ovog pljuvačkog mentaliteta koji imamo i koji nas potkopava svaki dan u svemu) će uskoro tjerati i prvog pismenog trenera nakon, evo ne znam, vi mi recite koliko godina.

Doduše, sad se zviždi našim igračima kod izmjena, tako da je sve tu jasno... Stpljenja i qrtza.
Ama nikad nije znao, ja sam ga životom branio i svađao se sa ljudima govoreći dečko živi zdravo, ima ga šta i za duela, dobru dugu loptu ima, ali kad sve sabereš i oduzmeš on je letva. Jbt te život on protiv Nefčija gradi loptu u korner 12m udaljen od korner linije, pa to ne bi ni članovi foruma uradili koji nikad nisu igrali veliki fudbal.
Ne znam koliko je neko od vas primjetio, ali Drina nikad ne dodaje desno Galiću, već Coca ili dijagonala lijevo, evo bacite oko kada budu igrali ponovo zajedno. Ja mislim da mu jednu loptu doda u toku utakmice i to je to. Dečko ima neki problem, da li sa Galićem ili sa percepcijom desne strane svog tima. MIslim da smo stvarno imali dovoljno strpljenja, ali ovo je previše, okretati leđa kao da protivnik iz haubice puca.

Evo iznad neko napisa, Gasal, Beća, Drina isto kao da im je neko rekao vi morate da se bavite fudbalom i da jebte živce svim navijačima FKŽ.

Mufta nas vadio jer nam je odbrana kar'na i onda normalno da će golman doći do izražaja.

Zamisli kad ja prizivam Acu umjesto Drine, odron.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 12:19 pm

volimtezeljo je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:48 pm
TheBlue je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:27 pm
Neko vec napisa ne volim kleti ljude, al mu je.bem mater eto...

Mufta jeste nas i drzi ga hajp, ali Mulalic je bolji golman, svidjalo se to nama ili ne...

Mozemo li molim vas zavrsiti sa Drinom? Da ga vise niko ne spominje? Allaha mi sam ga podrzavao i zelio da bude Tery, ali njegov max domet je prva liga CG.

Rustemovic, Alison, Drina, Gasal (nazalost), Beca, Drljo jednostavno ne mogu biti ni u prvih 25 igraca, na to imas jos nedokazane Bibera, Turanjanina, Dubakcic i jos pola klupe...

Krpic, Coca, Ovcina, Galic, Amoah, Mekic su igraci za Zelje da imamo pare...

Aco, Haracic, Jasar mogu za klupe...

SVI OSTALI SU TOTALNO NEDOKAZANI I/ILI NISU ZA KLUB VELICINE ZELJEZNICARA.

To sto smo mi pali ku.rcu za usi, pa svakakvi kvazi fudbaleri mogu igrati kod nas je drugi par cipela... i hvala brkatom morzu za to...

Sve u svemu, nemamo za bolje i nadam se da cemo svi shvatiti da je nas REALNI DOMET od 4. Do 6. Mjesta...

Sada mozemo podrzati ove momke sto su tu do boljih vremena... to nam jedino preostaje....
Po cemu je bolji?
Imali smo ga priliku gledati na golu, lik je bukvalno svaku utakmicu za gol bio kriv. Jer nije nas?


Muftic ce oscilirati, Haskic mu puca 2m udaljenosti od njega, nas igrac ispred Muftica. Tesko je ono bilo braniti.
Vec sam pisao ranije o golmanima, pa mozes pogledati moje postove na tu temu da se ne ponavljam....

nikada, ali nikada ne treba suditi po 2-3 utakmice i gledati samo "zicere"... ima tu milion stvari sto se gleda kod golmana... za njega sam komentarisao usput, sustina posta je ovo ispod... :D
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 12:28 pm

TheBlue je napisao/la:
pon sep 04, 2023 12:19 pm
volimtezeljo je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:48 pm
TheBlue je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:27 pm
Neko vec napisa ne volim kleti ljude, al mu je.bem mater eto...

Mufta jeste nas i drzi ga hajp, ali Mulalic je bolji golman, svidjalo se to nama ili ne...

Mozemo li molim vas zavrsiti sa Drinom? Da ga vise niko ne spominje? Allaha mi sam ga podrzavao i zelio da bude Tery, ali njegov max domet je prva liga CG.

Rustemovic, Alison, Drina, Gasal (nazalost), Beca, Drljo jednostavno ne mogu biti ni u prvih 25 igraca, na to imas jos nedokazane Bibera, Turanjanina, Dubakcic i jos pola klupe...

Krpic, Coca, Ovcina, Galic, Amoah, Mekic su igraci za Zelje da imamo pare...

Aco, Haracic, Jasar mogu za klupe...

SVI OSTALI SU TOTALNO NEDOKAZANI I/ILI NISU ZA KLUB VELICINE ZELJEZNICARA.

To sto smo mi pali ku.rcu za usi, pa svakakvi kvazi fudbaleri mogu igrati kod nas je drugi par cipela... i hvala brkatom morzu za to...

Sve u svemu, nemamo za bolje i nadam se da cemo svi shvatiti da je nas REALNI DOMET od 4. Do 6. Mjesta...

Sada mozemo podrzati ove momke sto su tu do boljih vremena... to nam jedino preostaje....
Po cemu je bolji?
Imali smo ga priliku gledati na golu, lik je bukvalno svaku utakmicu za gol bio kriv. Jer nije nas?


Muftic ce oscilirati, Haskic mu puca 2m udaljenosti od njega, nas igrac ispred Muftica. Tesko je ono bilo braniti.
Vec sam pisao ranije o golmanima, pa mozes pogledati moje postove na tu temu da se ne ponavljam....

nikada, ali nikada ne treba suditi po 2-3 utakmice i gledati samo "zicere"... ima tu milion stvari sto se gleda kod golmana... za njega sam komentarisao usput, sustina posta je ovo ispod... :D
Meni jedina njegova mana je sto je malo potezak na nogama, kao da se prebildao. Muftic je dosta brzi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 2:07 pm

Kako je moguce da je Muftic od macke na golu dosao do toga da ne zna braniti, mi bas idemo iz ekstrema u ekstrem. Ja se slazem sa dijelom foruma, Drina nije dobar na stoperu, ja bih ga pokusao na zadnjem veznom umjesto Rustema, mozda proigra. Mi realno nemamo ekipu, prolazu u Europu je dosao prerano, niko to nije ocekivao i apetiti su nam porasli preko noci, trebamo se malo spustiti i shvatiti da imamo jos 4 miliona duga za vratiti. Ipak mislim da se mozemo fajtat za 3 ili 4 mjesto.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3214
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 2:07 pm

Broj kartona po ekipi i broj utakmica:

Željezničar – 25 žutih kartona (pet utakmica)

Igman Konjic – 17 žutih kartona (šest utakmica)

Zvijezda 09 – 16 žutih kartona (šest utakmica)

Posušje – 14 žutih kartona (pet utakmica)

Sarajevo – 13 žutih kartona (pet utakmica)

Tuzla City – 11 žutih kartona (pet utakmica)

GOŠK Gabela – 10 žutih kartona (šest utakmica)

Sloga Doboj – 9 žutih kartona (pet utakmica)

Široki Brijeg – 7 žutih kartona (četiri utakmice)

Velež – 6 žutih kartona (pet utakmica)

Zrinjski – 1 žuti karton (dvije utakmice)

Borac – 1 žuti karton (četiri utakmice)

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
fcz
Postovi: 4133
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 2:15 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pon sep 04, 2023 2:07 pm
Borac – 1 žuti karton (četiri utakmice)

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Fudbalski romanticari. :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Jusuf Pusina i Munja Usanovic su bili obdaniste naspram Gice i njegove druzine.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 3:07 pm

Joj Zrinskog Bradaric, Kozulj sad i Balic..
A mi se nadamo da cemo sa Sadikovicem i Hirosom koji su predaleko titulu uzeti.
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 3:10 pm

Od Sadikovica ti nema nista,jer mu nije nista ni ponudeno,valjda kontali nasi on ce dzabe da igra,trazio sasvim normalne uslove koja mu skoro svaka ekipa u nasoj ligi moze dati...
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 3:17 pm

Gagi tm 87 je napisao/la:
pon sep 04, 2023 3:10 pm
Od Sadikovica ti nema nista,jer mu nije nista ni ponudeno,valjda kontali nasi on ce dzabe da igra,trazio sasvim normalne uslove koja mu skoro svaka ekipa u nasoj ligi moze dati...
Ako su ono normalni uslovi ja ne znam..
Uostalom malo smo bojazljivo igrali, ali naravno opet cemo po strani ostaviti smijesne zute i kritikovati koga stignemo.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 3:30 pm

Nek je nama izgovor ds igraci puno traze
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 3:37 pm

Ne znam o cemu ljudi razmisljaju kad objavljuju ovakve slike i privatne razgovore sa igracima
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 3:42 pm

Ma ja, da li se sjeća Dado gdje je bio prije Želje, samo naglas razmišljam.
Fear of the Maniacs!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija