Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:06 pm

Zna li neko sta je Stilicem ? Cesto sam na treningu , bio sam i sad u subotu trenirao je normalno , Jel moguće da ne moze 20 min odigrati , siguran sam da bi on na ovako supalj Velez bio prevaga
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:07 pm

Pojačanja pod hitno! Prelazni rok samo što nije gotov. Bezobrazno je pred Bašića stavljati bilo kakve ciljeve sa ovakvom ekipom. Dobar je trener, to svi znamo, al tebi treba Koperfild ako hoćeš neka čuda s ovim rosterom. Neće i ne može uvijek biti hajp, i da svi igraju iznad svojih mogućnosti.
Hiroš nije ni u protokolu za Osijek, pokušati možda dogovoriti neku posudbu.
Mehidić je slobodan, dobro bi došao za lijevog beka. Ne znam šta je s malim Pašićem, a mogao bi i Šabić u narednim mjesecima polako početi dobijati minutažu. Po meni bi na svakoj poziciji naš omladinac trebao biti bar treća opcija.
Ne znam šta je s Dadom, da li se potpuno odustalo, al eto, valjao bi nam.
Također, Sipa i Benjo Čolić, zna li neko šta je s njima, hoće li potpisati ili samo treniraju još uvijek?
Podrška Bašiću, dug je put pred nama. Uprava mora stajati iza njega, ne bi valjalo da on plati cijenu zbog njihove i Bekrićeve nesposobnosti. Ok, vraćamo dugove, gradimo sistem, al onda reci da Evropa nije POD MORANJEM, nego ako se potrefi, potrefi. Jer nemamo ekipu za to, ni blizu, ni kvalitetom, niti samom širinom rostera. Da u slučaju nekoliko loših rezultata pojedini navijači ne krenu sa tjeranjem trenera. Nek bude cilj afirmisanje talentovanih omladinaca, a ima ih par. Potpisati dugoročne ugovore s njima, pa trpiti, da imaš nešto za budućnost. Za kakav god cilj da se odluče, jako je bitno da se kvalitetno iskomunicira i prenese navijačima. A ne da se ušute i da trener glavom plati jer oni ne znaju šta hoće.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:13 pm

Devet bodova u pet kola je skroz korektan učinak kad se pogleda roster ekipe. Baš očajno odrađen prijelazni rok.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:16 pm

Jbg tako je kako je ... Ocito tesko do Evrope , gledam Hodzic klupa ni minute , Santos klupa , a polete samo za parama , eto ih obojice nazad u nasu ligu za pola godine , zivi bili pa vidjeli
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:22 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 03, 2023 11:16 pm
Jbg tako je kako je ... Ocito tesko do Evrope , gledam Hodzic klupa ni minute , Santos klupa , a polete samo za parama , eto ih obojice nazad u nasu ligu za pola godine , zivi bili pa vidjeli
Jbg, treba i njih razumjeti, neko rece da je Santosu plata dole 16.000€. Vjerujem da bi obojica ostali da su mogli imati i 40-50% love koju imaju u novim klubovima a sumnjam da smo im mogli davati vise od 10-15%.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:25 pm

Ja ne znam sta se desava sa Gasalom, sta ono bi, na kraju ona sansa s Alisonom, znaci nikakvo pametovanje, samo pruzi loptu...

Sto se tice Drine, nekad je baš "Šeprtlja", ona sansa nakon kornera, na kraju ovo...

Fali nama igraca, sve ok, atmosfera, trener realno odlican za ono s cim raspolaze, momci se bore nema sta, ali fali suhog kvaliteta. Fali ti krilo od pocetka sezone, Santosa nema ko zamijeniti, on ovakve utakmice pobjegne bar 2 puta.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:35 pm

Ne treba praviti katastrofu od ovog poraza, Velež je jedno od najtežih gostovanja realno, uz malo sreće vcrs nerijeseno je bilo i najrealnije, međutim mene brine drugo poluvrijeme gdje nismo napravili ni polušansu, a kamoli šansu ali mnogo bolje izdanje nego protiv Posušja, nije loše 9 bodova iz 5 kola, pokušavamo igrati i to je najbitnije, kad probaš, radiš, doći će i napredak.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:37 pm

ubaceni element je napisao/la:
ned sep 03, 2023 10:22 pm
Otisli da ne pobjedimo, na kraju izgubili. Logicno i ocekivano.

I nemojte misliti da smo domacinska ekipa, domacinske ekipe kuci deru i znas da mozes keca staviti ko god da im dolazi, a nama su zadnje dvije utakmice kod kuce itekako visile.
Hoćeš reći "možda smo kući tanki ali zato smo u gostima očajni" 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:38 pm

Mi kako igramo u Vrapcicima od kako je Velez "zivnuo", bod ko brod je svaki put. Drugo poluvrijeme smo tako i izasli, nije nas zanimao protivnicki go, a kad tako pristupis, jedna ce nazad proci. Gigovic nas je iskasapio, ali zadnjih 20 minuta je moralo drugacije, sa vise zara. Ono kako su se stimali na ovaj centarsut kod gola je sramotno, kao trening. Ako vako nastavimo ide jos jedan dugi niz gostovanja bez pobjede, prestanite ostavljat muda na Grbavici ako mislite do gornjeg dijela tabele.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:44 pm

Ali realno je i da mi nemamo kako treba ni prvih 11...pa kad ono ispušu a ti moraš sa klupe nekog gurnuti da unese elan. Ne znam bil se smijao ili plakao. Hajd' ok nemaš neki kvalitet, ali da sjediš na klupi i čekaš priliku, dobiješ je i tebi mrsko živjeti. Sve kontam TLN
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1918
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:44 pm

Dva momenta će mi ostati urezana još dugo, prvi Gasalovo preseravanje umjesto dodavanja za šut na gol i drugi ono tragikomično (već po ko zna koji put) Drinino ispucavanje kad onaj pogodi stativu. Te stvari ili imaš ili nemaš. Njima dvojici je Željo očito vrhunac karijere.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:54 pm

Drina je meni upitniji nego Gasal jer je hem stariji hem ima kontinuitet nastupa. Ne znam sta ce dalje biti s njim, imao je ranije fakat super perioda ali u ovom trenutku nije ni za klupu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 11:59 pm

Znači Drina večeras:
-promašaj iz kornera u prvom poluvremenu
-ispucavanje na volej Haskiću za stativu
-okretanje leđa lopti i gol Haskića

I još ga je neko poprilično naivno predriblao tokom tekme. Momak nije u formi, stvori bar 1 šansu protivniku po utakmici.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 12:15 am

Rekoh prije utakmice da Drina više ne može igrati i valjda je sad i treneru to jasno k'o dan.
Ne vidim niti jedno racionalno objašnjenje zašto Cocalić ne bi igrao zadnjeg veznog pored trenutnog veznog reda. Uvjeren sam da bi bio Nyema broj dva.
Što se tiče Muftić/Mulalić, treba biti pošten i reći da je Mulalić bolji golman, ali je svojim ponašanjem sebe izbacio iz ekipe i do kad će tako biti veze nemam.
Ako još jednom vidim Gasala na terenu velika je vjerovatnoća da će me moždani sastaviti i da će me Nermin Bašić nositi na duši. Jasno mi je da su lobiji strašni od strane menadžera, da su to pritisci neviđeni, ali ako je tata Gasala toliko jak ne znam zašto ga ne vodi u RB Leipzig?! Ja stvarno više ne mogu gledati onu spodobu od 155cm.
Podrška svima koji rade u klubu i koji žele dobro našem stogodišnjaku, a najebe.m se majke onome koji želi da se naplati po ko zna koji put i koji još uvijek čak i ovdje ima svojih sljedbenika!
Nermine samo nastavi i nemoj dozvoliti da te dušmani otjeraju.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 12:42 am

Otkako pisem ovdje molim, upozoravam, skrecem paznju na to da je Drina los igrac. Ovdje sam cesto bio razapet zbog tog misljenja. Ne moze vise ljudi pod kozu svako malo da sam pred mozdanim jer jebeni drina pokusava postati igrac a ne moze.

Nermine molim te. Dva poraza imamo zbog njega. Budi pametan, koliko god da radis dobro, znas i sam s kim si okruzen. Stavi provjerene igrace nazad, gore Drljo i Gasal po poluvrijeme i to je to. Tako nam je kako nam je, ne budi naivan da ti sav dobar posao koji radis izbiju individualne greske pojedinaca koji su zalutali u ekipu.
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 1:03 am

Ne krivite igrače pojedinačno, sam Bašić je rekao da je on kriv, i jeste - u ovu utakmicu je krenuo na 0 i fulio.
Mora i on odkloniti neke kočnice u svojoj glavi i krenuti na sve ili ništa sa svojim idejama. U Želji nema sredine - il si gore il noga. Što je sam rekao da je ovdje za igrače 5 puta veći pritisak izgleda da se i njemu desio 5 puta veći pritisak pa kreno igrati na zicer - a onda si donji.
Željo MORA uvjek igrati na pobjedu pa zijani ako ne ide, al danas nismo ni pokušali pobjedit.
Podršku ima al za svoje ideje o igri a ne one naše stalne želje - hoćemo titulu - koje nema šansi da ostvari (možda za par godina)
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 1:04 am

Nase omladince ko da je neko natjerao da se bave fudbalom, oni iz straha da bi prezivjeli moraju se baviti istim. Umorne i nezainteresovane face kod Drine, Bece, Gasala, tijela bez misica, ramena spustena do kukova, fizicki spremni da igraju saha, za duele su spremni al u odbojci... Ne znam je li zapocnu utakmicu umorniji ili izadju. Nekada davno jedan odvratni trener je pitao momke na probi koliko imaju godina, nakon odgovora im je rekao da im nije kasno da upisu fakultet... Nadam se da pobrojani citaju, pa neka se i oni okrenu ka tom smijeru.
Pojacanja u vidu Bibera i Rustema, svaka cast menadzerima, znaju posao....
Krivina Jug
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 1:05 am

Oscilacije su neminovne sa ovim kadrom
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 2:35 am

Kakve oscilacije ako dva gostovanja nismo pogledali na go? To nije oscilacija nego konstanta u nastanku, pogotovo ako se uzme u obzir kome gostujemo narednu.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 04, 2023 2:48 am

Drljo je veci talenat od gasala i to je tako, samo je bitno raditi sa njim. Gasal nije kapacitet da razmislja opcenito na terenu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Ujko i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija