Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:01 pm

Rubiales sa Grbavice :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:03 pm

salle86 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:56 pm
Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:49 pm
salle86 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:44 pm


Znači paše nam neki novi Zijad Blekić samo u plavom dresu sad ?
Šta ima legendo moja, nije to nikad Željo bio a NITI ĆE BITI !
Željo će biti onakav kakvo nam je okruženje a situacija je takva da se ovdje kultura i lijepo ponašanje shvati kao slabost i dobiješ da te niko ozbiljno ne shvata i otresa o pod a kad poludiš onda svi ko fol iznenađenii glume finoću.
Željo je bio klub koji je uvijek postavljao standarde, bio drugačiji od debila, papaka...bio normalan. Bio je klub svih vjera i nacija kad su mnogi dovodili samo svoje, klub za kojeg navijaju i Mujo i Ante, i Miro. Bio i biće.
Ako ćemo se takmičiti ko može biti veći papak, a nećemo sigurno jer velika većina to ne želi, onda dabogda se ugasili.
Po tebi nije ok kad nama ukradu titulu sudijskim malverzacijama, ali je ok da to mi uradimo jer je to dokaz snage i moći. Neka hvala.
Željo kome nije bio prvi izbor, bio je uvijek drugi, na prostoru cijele Juge. Nije to bez veze bilo. I to je bio Željo, to je Željo.
A kurčenje i "pišanje po sirotinji" zna se čiji je mentalitet.
I kritika nečije greške nikad i nikako ne smije se shvatati kao napad i tjeranje, već baš samo kao kritika, svi smo od krvi i mesa i svi griješimo. Samo veliki priznaju grešku
Kako bolan pa već imaš tjeranje i traženje ostavke i to samo na osnovu navoda iz Igmana. Sačekajmo i izjavu Edisa.
Ja samo kažem sa gospodinom gospodski a sa krkanom krkanski jer krkan za drugo ne zna ti ako si fin on bi tebe popišao a ne čunu pokazao.
Poz svima.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:04 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:47 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:45 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:38 pm


Opravdanja nema za ponasanje svakako. Samo kazem da treba odvojiti ta dva pojma, uostalom mnogo ljudi iz uprave Igmana su se protivili sto smo koristili terene. Nazalost pitari su u velikoj mjeri preuzeli klub. I ne bih se slozio da treba ostavku dati, treba porazgovarati sa njim, izvinjenje sta vec. Vjerovatno ima tu stvari za koje ne znamo, a jbg navijac ko navijac, emocije ponesu. Ja bih se posvetio Velezu, nije dzaba ovo saopstenje sada. Rasut cemo ih.
Druze ti nisi vise Edis Kovacevic,nego si predsjednik FK Zeljeznicar i sve sto radis se pripisuje FK Zeljeznicar ne Edisu Kovacevicu.
Pa nema opravdanja kazem, ne smije se ponasati tako, samo mi je pretjerivanje kad se spomene otkaz, znajuci da je jedan od rijetkih koji nesto i radi.
Predsjednik Željezničara se ne treba hvatati za jaja i psovati pritivnicima nikad, taj primitivizam nije Željo. Ako je ovo istina, a evo neki su potvrdili da jeste, naravno da treba podnijeti ostavku.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:04 pm

dize se previse frke oko ovoga. ako je istina da je rekao, neka se izvini, a sta je onda rekao zeba cim je dobio crveni karton? nesto mi ne stima tu... kako god, bilo, proslo, idemo dalje...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:05 pm

Sad ce predsjednik odrijesiti kesu i dovesti pojacanja da se smirite.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:07 pm

Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:55 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:47 pm
Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 7:44 pm

Ne znam ti mi reci, možda da se pripremi šampanjac. Razlog hoćemo footbool a ne čune na Grbavici.
Tačno nam ne trebaju neprijatelji sami smo sebi najveći tamo neki navijač veleža napiše nešto negativno i mi im odmah vjerujemo.
Bjež ba.
Hajd malo smiri strasti zivota ti....ja kada sam bio protiv sampanjac ekipe i brkice vi ste mu jis supak lizali...yebo vas sampanjac i amar...
Ja nikom u životu nikad šupak nisam lizao niti ću, zbog toga sam popušio u životu ali opet bih isto, ovaj forum ima history lahko provjerljivo. U ovom momentu tražiti ostavku uprave je ludost zbog navoda nekog pitara ili veležovca iz Igmana. Nemojte padati na te fore i fazone, svi smo jedno ako nas razbiju lahko će nas pobjediti.
Podrška Edisu od mene uvijek.
Citaj sta sam napisao ,jesam li upravu spomenuo igdje....predsjednika jesam upravu nisam...i bio bih supak i zlonamjeran kada bi ih stavio u isti kos....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:09 pm

Jbt na zgradi Mašinske tehničke imaju kipovi i onaj treći se drži za čunu, mi to prevodili ku... Ćeš proći treći razred.
Od sada će na centru biti kip Edisa a značit će k.... Vam bodova.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u čet avg 31, 2023 8:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
OldBlue
Postovi: 14
Pridružen/a: sri okt 14, 2020 2:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:11 pm

Mi navijači ne smijemo da bez ikakvih dokaza osuđujemo bilo koga iz naše Uprave.
Treba sačekati šta imaju za reći i naši. Onda se može nešto kao pozivati na izvinjenje i slično, mada mislim da nikome ama baš nikome mi nismo dužni baš ništa da se opravdavamo a pogotovo likovima kao što je Z.Zeba, naprotiv on treba da je manji od makovog zrna kada se pojavi na Grbavici jer bez nje ne bi bio ni tesar u GP PUT-u.
Pripreme u Konjicu je plačao Badžak iz svoga dđepa, sa tim ovaj fk igman nema nikakve veze, usput oni su imali pripreme u Antaliji koje im je indirektno platila FBiH tj fabrika Igman, a znamo kako je završilo prošlo prvenstvo.

ps
Edis Kovačević je jedan od nas, puna podrška
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:11 pm

Ni pikometra Edise!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:14 pm

Maaaaa treba prvo pogledati i drugu stranu medalje.... Ovaj Igman nije imao 100% cisto sportski nastup. Mnogo su oni nabijali lopte sto dalje od mjesta faula...pa odugovlacili valjali se... Moguće je da je bilo kakvog pritiska i s klupe, dok je rez bio 0:0 nemoguće je to nijemo posmatrati.... Kakva crna ostavka....
Država Željo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:17 pm

Evo ga kontranapad 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:17 pm

Edise oglasi se da znamo šta se dešavalo.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:19 pm

salle86 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 8:17 pm
Evo ga kontranapad 🤣
Druže pričaj ti šta hoćeš ali mi konačno imamo upravu sa mu...a.
Hahahah
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:19 pm

Može i u pm svejedno, kakve sad bi nesuglasice Zeba trebao imati sa nama, tj sa upravom.
Televisia presenta :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:20 pm

Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 8:19 pm
salle86 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 8:17 pm
Evo ga kontranapad 🤣
Druže pričaj ti šta hoćeš ali mi konačno imamo upravu sa mu...a.
Hahahah
Muda se pokazuju drugačije, jok bukvalno :)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 570
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:21 pm

Zasto onda nasi ljudi potvrdjuju da je istina ako nije istina. Svastaa. U Mostar po bodove iz inata
FCŽ
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:22 pm

E cuj ostavka hahahahha
Cisto sumnjam da je predsjednik iz cista mira uradio to, bez ikakvog povoda. Ne opravdavam, nije trebao, ali imamo i mi mogucnost saopstenja i vozi dalje.
U Mostar s mudima!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:24 pm

PUNA PODRSKA EDISU!

Sad kad smo baza bez poraza, bas se trebamo saget i dudlat ga svima ko dodje. Dosta je i meni poraza od doboj kaknja i svakog gosta na grbavici. Sto su vrsili pritisak na sudije i trenere i igrace s te tribine, vrsili su. Treba im poslat 5 momcina s juga da samo sjednu tu pa da ih vidimo. Sad ce me ovi antiultrasi prozvat opet kmeeeeeeee

Ja licno znam koju dvojicu igraca je Zeba otjerao 2016te godine iz kluba, pa ga opet postujem i zahvalan sam mu sta je uradio za nas. Nek se i on smiri da ne bi dobio negdje po nosu, a i nasa strana nek se urazumi.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:29 pm

Pa naprimjer treba razmisljati o tome sta je sa Raifom Zebom, i jel bio na klupi zadnje dvije tekme. Razmisljam na glas samo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:29 pm

Samo stati iza predsjednika, Uprave, SŠ, igrača. Mi navijači, naša je to obaveza i dužnost, ne dati dušmanima danas uzdrmaju. Danas 99% navijača zna ko su dušmani kluba i to je najbitnije.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Jacksparrow, Majestic-12 [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija