Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:02 am

Previse igraca samo popunjava broj prvotimaca, bez da su na nivou da izguraju sezonu na nivou koji je potreban Želji za plasman u Evropu. A dosta ih je dovedeno ovaj prelazni rok, za koji ako na ovom ostane mogu reci da je bas lose odradjen.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:11 am

ubaceni element je napisao/la:
ned avg 27, 2023 8:00 am
Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 2:24 am
A sta se to nije sviralo? Penal u drugom, a ono napucavanje Mekica smijesno spomenuti uopste.
Kako mislis smijesno druze, ono ako nije penal ja ne znam sta je. Pogledaj recimou Evropi sta se sviralo Dinamu u Grckoj, ili Partizanu dva puta u Danskoj. Nema potrebe da pakujemo u celofan i pravimo se naivni, ovo nam je proslo juce, a svirao bi nam penal protiv svakog direktnog konkurenta.
Nabijena sa 2m jos ne ide ni blizu gola, spasio glavu i to je to.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:17 am

Koliko ja shvatam one naše "strucnjake" s tribina, po njima svaki igrač kada primi loptu, bio stoper ili napadac, trebao bi odmah da jurne sa njom prema naprijed kroz petoricu, ako ikako može hahaha. Za primitivizam pojedinaca nema riječi, sinoć par lola konstantno se deru, psuju, vrijedjaju i naše i njihove igrače.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:28 am

Ja samo ocekujem partiju kao protiv Borca. Borca koji je igracki jaci od Tuzla City, pa ne moraju bas toliko zapeti. Zelim kretanja bez lopte, pametne kombinacije i pametno trcanje.
Ne zelim momke poput Gasala. Naprijed ne moze, zbog svih nedostataka koje ima, a nazad je sinoc skonto u svojoj glavi da ne mora i da nije obavezan.
Ono sinoc je bilo lose, malo bolje od partije s Posusjem (inace, to nije tesko jer smo u Posusju imali samo jedan sut na gol). Al ni blizu Borcu i evropskim izdanjima.
Je li problem u novcu? Ako jeste, ako je do para koje ce od UEFA leci u decembru, onda nek neko procijedi izmedju redova vijest.
Ne mogu sebi objasniti da su momci u prvih 5 utakmica pokazali da mogu igrati jednu od najboljih partija nakon rata, a sada nema ni sjene te moci kolektiva. Mora se znati sto kolektiv zakaze. U redu je kad jedan, pa i kad 5 igraca nema svoj dan. Sinoc, u prvom poluvremenu, kao i protiv Posusja njih 7-8 nije bilo dobro.
Ako je do para, znamo kako cemo i sta cemo. Po ko zna koji put.
Slazem se sa Sky1 i ostalim ljudima. Zvizdanje vlastitim igracima je uzas. Gasal, makar se nadao da mu je sinoc bila zadnja utakmica u plavom dresu i da odlazi u zimskom, dobio je aplauz od nas za svaki metar koji je presao.

Od nas bolje igra nekoliko ekipa, a da bismo naprijed i ove godine je Evropa farz. Stoga, na vrijeme se skontat gdje je problem i ispravno reagovat.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:30 am

Fanzi ja mislim da je do kvaliteta, kad imas dobar dan, kad gines, kad takticki pogodis a protivnik promasi, imas onakvu utakmicu protiv Borca.
Kad se sve kockice ne poklope mi izgledamo ovako, jer nemamo individualnog kvaliteta da to na nesto lici i kad ne ide timski, a ne mlzes uvijek takticki dobit drugog trenera, nit mozes ic do svojih limita svaki vikend.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:37 am

Fanzi, dosta nam je mraka, hocemo reflektore i prvaka.
Grande Miske 💪
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 11:45 am

ubaceni element je napisao/la:
ned avg 27, 2023 8:00 am
Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 2:24 am
A sta se to nije sviralo? Penal u drugom, a ono napucavanje Mekica smijesno spomenuti uopste.
Kako mislis smijesno druze, ono ako nije penal ja ne znam sta je. Pogledaj recimou Evropi sta se sviralo Dinamu u Grckoj, ili Partizanu dva puta u Danskoj. Nema potrebe da pakujemo u celofan i pravimo se naivni, ovo nam je proslo juce, a svirao bi nam penal protiv svakog direktnog konkurenta.
Cuj ono penal, veze ti nemas sa fudbalom pa izbija loptu sa vrha sesnaesterca i pogadja igraca na metar... hahaaha pa ono ti nigdje na svijetu nece svirati nemoj lupetati gluposti.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:08 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned avg 27, 2023 8:08 am
Sulejman Krpic treba da bude nas novi kapiten....
Slažem se.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:31 pm

Nermine naprosto su takva vremena da prvo moram napisati da od mene imaš svakako podršku.

Al brate Nermine ono nije baš dobro. ili što ti reče: "Imali smo previše crnih rupa sinoć". Dosta pogubljenih, Dubačkić prednjačio. Momak ušao u utakmicu nekako dezorijentisan i svih 90 minuta nije skontao šta treba ustvari da radi, da li da bude stoper, da li da zatvara desnu stranu, dobije loptu nema pojma šta da uradi sa njom. Iskreno i ja nisam mogao najbolje shvatiti formaciju, da li je ono Rustemović bio u nekim trenucima prvog poluvremena kao treči stoper. Ove "crne rupe" su nastavak iz Posušja. Drago mi je da istrajavaš na pas igri samo mnogi igrači koje imaš u rosteru su skromnog kvaliteteta i kada im se često izmješaju pozicije ne izgledaju dobro.
Ovakve utakmice, sa ovakvim konačnim ishodom znaju biti jako opasne jer ako se dobro ne izanalizira problem, dođe kad li, tad li na naplatu. Možda neku utakmicu odigrati u istoj formaciji i postavci dok malo ne nalegnu. Al da više ne pametujem, idem se malo radovati bodovima, a ti molim te uradi kvalitetnu analizu.

I još nešto, onakve poteze kao Ćosićev kada je dobio bespotreban žuti karton, finansijski ozbiljno kažnjavati. Ko je ba Ćosić (i svaki drugi) da glumi mangupa i potencijalno dovodi ekipu u situaciju da strijepi hoće li napraviti još neku glupost pa dobiti drugi žuti. Kaznom im u tintaru usaditi da niko nije veći od Želje.

Od sinoć "siromašniji" za još koju tisuću maraka, al ovi momci imaju pravo, jer da je to klubu nešto bitno valjda bi se napokon obratio jasnim saopštenjem. Što se mene lično tiče da nekih drugih vremena neću učestvovati u vanrednim akcijama. Naprijed Željo ljubavi moja.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:42 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 11:11 am
ubaceni element je napisao/la:
ned avg 27, 2023 8:00 am
Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 2:24 am
A sta se to nije sviralo? Penal u drugom, a ono napucavanje Mekica smijesno spomenuti uopste.
Kako mislis smijesno druze, ono ako nije penal ja ne znam sta je. Pogledaj recimou Evropi sta se sviralo Dinamu u Grckoj, ili Partizanu dva puta u Danskoj. Nema potrebe da pakujemo u celofan i pravimo se naivni, ovo nam je proslo juce, a svirao bi nam penal protiv svakog direktnog konkurenta.
Nabijena sa 2m jos ne ide ni blizu gola, spasio glavu i to je to.
Suđenje kakvo smo mi imali sinoć, ja bih potpisao do kraja sezone i kući i na strani. Ni glavni ni pomoćnici ni jednim gestom nisu pokazali da nas imaju namjeru oštetiti ni za aut, a Boga mi gosti se imaju na šta žaliti.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:47 pm

Sve pohvale Muftiću. Došao je do nivoa da nas vadi. Sinoć bar 4 odlične intervencije.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:54 pm

Ne znam cemu se cudite, i sam trener je najavio pad poslije Evrope, zato je cilj uzeti sto vise bodova dok si u nokdaunu, a taj zaostatak poslije Evrope nas je uvijek unistavo pa smo ga stizali na proljece. Nadam se pobjedi protiv Igmana kakvoj takvoj. Od pauze mozemo ocekivati opet lijepu i leprsavu igru.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:22 pm

AsharaK je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:54 pm
Ne znam cemu se cudite, i sam trener je najavio pad poslije Evrope, zato je cilj uzeti sto vise bodova dok si u nokdaunu, a taj zaostatak poslije Evrope nas je uvijek unistavo pa smo ga stizali na proljece. Nadam se pobjedi protiv Igmana kakvoj takvoj. Od pauze mozemo ocekivati opet lijepu i leprsavu igru.
Ma ne treba nama uopće lijepa i lepršava igra, ono što smo pokazali protiv Borca je model šta nam treba, a nije bilo ništa lepršavo. Samo da igra ima glavu i rep, da linije nisu nepovezane i raštrkane, da se zna šta ko igra i gdje ko stoji, da se ima odgovornost svih igrača u defanzivi. Time ćeš neutralisati protivnika u dobroj mjeri, pa onda to neće izgledati kao sinoć da ti se Tuzla nametne na terenu s igračem manje i čekaš kad će izjednačiti.

Vjerovatno mi nemamo igrače koji to mogu raditi u kontinuitetu, zato i imamo crne rupe u igri. Ne možeš ti igraču od 30 godina sad objašnjavati kako da se pozicionira na terenu, to se uči u pionirima.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:25 pm

Ja se nadam boljem pristupu protiv Igmana,prije svega većoj ozbiljnosti.
Ono sinoć je neozbiljnost,zajebavanje i ništa drugo!

Kvalitete fali u veznom redu,kvalitetan veznjak fali.

Nadam se da ćemo bez većih povreda i kartona izgurat do zime,na zimu nam treba 2 kvalitetna igrača
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:28 pm

Pa mi da igramo svaku kao protiv borca osvojili bi titulu za 10 b razlike. Vrlo tesko je ono ponoviti . Ako bi priblizno onako igrali derbije , odnosno protiv jacih ekipa ona ce to biti odlicno. Nadam se da je u motivaciji onda nema sikirancije.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:29 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned avg 27, 2023 1:25 pm
Ja se nadam boljem pristupu protiv Igmana,prije svega većoj ozbiljnosti.
Ono sinoć je neozbiljnost,zajebavanje i ništa drugo!

Kvalitete fali u veznom redu,kvalitetan veznjak fali.

Nadam se da ćemo bez većih povreda i kartona izgurat do zime,na zimu nam treba 2 kvalitetna igrača
Dva kvalitetna nam trebaju odmah, a na zimu onda opet gledaš da dovedeš dva bolja od onih što imaš. Kasno je čekati do zime da upgradeuješ ovaj igrački kadar, jer do zime i pauze imaš odigrati 15-ak utakmica i ne bi valjalo da previše zaostanemo za pozicijama koje vode u Evropu, ako nam je Evropa neki cilj. Meni jeste.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:35 pm

dell21 je napisao/la:
ned avg 27, 2023 1:28 pm
Pa mi da igramo svaku kao protiv borca osvojili bi titulu za 10 b razlike. Vrlo tesko je ono ponoviti . Ako bi priblizno onako igrali derbije , odnosno protiv jacih ekipa ona ce to biti odlicno. Nadam se da je u motivaciji onda nema sikirancije.
Ta utakmica je bila odlična sat vremena, a zadnjih pola sata nismo izlazili iz svojih 16m. Npr Zrinjski umjesto Borca bi nam za tih pola sata takve igre sigurno dao dva gola, odnio bod i poništio sve dobro što si radio sat vremena. Ta utakmica nije bila nikakvo savršenstvo, ali prvih sat vremena jeste neki model čemu trebamo težiti. Naravno da ni to neće uvijek biti garancija nekog rezultata, jer milion faktora utiče na rezultat. Možeš igrati dobro, a da te unazadi jedan autogol, jedno pogrešno istrčavanje golmana na centaršut, jedan penal...ali tad ti barem nije krivo previše jer si uradio sve što si mogao. Ovo sinoć je javašluk na terenu kojeg siguran sam ne bi bilo da nismo poveli rano slučajnim autogolom.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:51 pm

blueboy je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:42 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 11:11 am
ubaceni element je napisao/la:
ned avg 27, 2023 8:00 am


Kako mislis smijesno druze, ono ako nije penal ja ne znam sta je. Pogledaj recimou Evropi sta se sviralo Dinamu u Grckoj, ili Partizanu dva puta u Danskoj. Nema potrebe da pakujemo u celofan i pravimo se naivni, ovo nam je proslo juce, a svirao bi nam penal protiv svakog direktnog konkurenta.
Nabijena sa 2m jos ne ide ni blizu gola, spasio glavu i to je to.
Suđenje kakvo smo mi imali sinoć, ja bih potpisao do kraja sezone i kući i na strani. Ni glavni ni pomoćnici ni jednim gestom nisu pokazali da nas imaju namjeru oštetiti ni za aut, a Boga mi gosti se imaju na šta žaliti.
Drago mi je sto smo digli ljestvicu sto se tice fudbala, jer i isnoc u nekim momentima lijepo to izgleda na oko. Jel drljo u21, jer dosta bolje izgleda od Gasala u svakom segmentu.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 2:28 pm

Bekric apsolutni promasaj na ovoj funckiji do sada necemo se lagati
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 2:33 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 1:51 pm
blueboy je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:42 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned avg 27, 2023 11:11 am

Nabijena sa 2m jos ne ide ni blizu gola, spasio glavu i to je to.
Suđenje kakvo smo mi imali sinoć, ja bih potpisao do kraja sezone i kući i na strani. Ni glavni ni pomoćnici ni jednim gestom nisu pokazali da nas imaju namjeru oštetiti ni za aut, a Boga mi gosti se imaju na šta žaliti.
Drago mi je sto smo digli ljestvicu sto se tice fudbala, jer i isnoc u nekim momentima lijepo to izgleda na oko. Jel drljo u21, jer dosta bolje izgleda od Gasala u svakom segmentu.
drljo je napokon opet izgledao kao igrač

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija