Moderator/ica: storm_raider

 
Realan
Postovi: 4
Pridružen/a: sri maj 11, 2022 12:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 12:44 am

Ja vam cestitam na danasnjoj pobjedi. Potpuno zasluzeno i mislim da je voljni momenat i energija bila kljucni faktor za ovakvo gasenje Borca.

Moj dojam za vas u ovoj sezoni je da vam je najbolji korak koji ste napravili dovodjenje trenera Basica. Ne znam je li prerano za tako nesto reci ali doima se kao predan i moderan trener koji se ne libi mijenjati u toku meca, kao da ima i plan b i plan c. Jos da ima sirinu u rosteru pa da mu ispostuju sve zamisli, ali moram priznat, meni neocekivano, opet dobro stojite kada se uzmu svi problemi.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 12:45 am

Ethis je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:43 am
fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:34 am
PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:30 am
Raja sta je to bilo sa Amoahom moze li neko objasnit posto nisam na tekmi primjetio nista
Koliko sam shvatio raju sto pise , zali se na povredu koje nema da nebi trenirao, i bio je ljut na Basica kad ga je zamjenio to sam vidio , pravo je odjurio u svlačionicu, i vidio sam poslije utakmice Basic mu nesto objasnjava
Pekić i još neko ga je fizički spriječio da ode u svlačionicu..
Pekic ga htio vratiti i on se opirao, onda ga je Bekric vratio na klupu. Pazi ako imas ponuda za njega onda ga odmah veceras spakovati i DHL-om poslati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 12:46 am

Ma poceo glumiti zvijezdu, umislio da je prekucao ligu, nesto se kofrci, ili provocira da ga se posalje na tribinu ili zna da uskoro ide pa mu se ne da.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 12:47 am

Jel se moze klub oglasiti sa brojem navijaca ?? Stvarno je bezobrazno staviti 7000
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 12:53 am

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:47 am
Jel se moze klub oglasiti sa brojem navijaca ?? Stvarno je bezobrazno staviti 7000
Pocelo je sistemski od prvog kola, pisao sam ovdje. Nije naredio ni Tegeltija, ni Vico nego gamad koja od tog svog spletkarenja i cirkusa poznatog kao pitarluk ne moze naprijed ni sa 10 miliona budzeta na igrace. Ne mogu da podnesu punu Grbavicu, sinergiju, atmosferu, nekakve strumfove kako spasavaju klub i pjevaju na 0 : 3. Na Kosevu su dva delegata stavila da je Sarajevo gledalo vise od 17 hiljada ljudi. Deset je bilo u dvije tekme, zamisli 17 ljudi zavrse da pise.
Veceras covjek stavio 7 🙃🙃🙃
Grande Miske 💪
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:04 am

Sky1 je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:41 am
Titula glupan godine i ovo naš navijač, hvala Bogu, pa su u manjini dupelisci grobarovi ali ovaj je samo glup meščini.
slika
Ako se dobro sjecam, ovaj mu je bio u strucnom stabu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:08 am

Svaka cast momcima i Basicu. Pozitivno me iznenadjuju iz utakmice u utakmicu. Nevjerovatni su.
Amoa, ako ce igrati kao veceras ne mora ni trenirati nikako, nas najveci potencijal. Bravo Amoa. Mekic odlican.
Ali ja moram izdvojiti Jasarevica. Onaj derbi na Kosevu, pa solidan u Tuzli i obda ovih 5 utakmica ove sezone odlican. Bas se adaptirao. Bravo majstore. Istrpio si kritike i pokazao da si za Zelju.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:12 am

fcz je napisao/la:
ned avg 13, 2023 1:04 am
Sky1 je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:41 am
Titula glupan godine i ovo naš navijač, hvala Bogu, pa su u manjini dupelisci grobarovi ali ovaj je samo glup meščini.
slika
Ako se dobro sjecam, ovaj mu je bio u strucnom stabu.
Dobro si ti druže, vidim ja poznat mi nekako. Dobro smo ikako ostali u životu šta nam je sve prošlo kroz klub od "dana pobjede"
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:18 am

Diverzant je napisao/la:
sub avg 12, 2023 10:56 pm
SFF na Grbavici, gledali smo dokumentarac SANA 95 na VR-u
Mekic u ulozi Atifa Dudakovica :rofl1:
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:27 am

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:47 am
Jel se moze klub oglasiti sa brojem navijaca ?? Stvarno je bezobrazno staviti 7000
Obavezno uvesti u praksu da klub objavi koliko je bilo navijaca. Sramota je objaviti da je bilo 7 hiljada veceras.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:30 am

ovo jeste vecas najsramotniji potez.... volio bih kad bi nasi objavili koliko je skenirano karata, ako su ih vec skenirali na svakom ulazu....
Država Željo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:31 am

Sky1 je napisao/la:
sub avg 12, 2023 11:53 pm
Polako s kritikama Beće, svi navalili Beća, pa Beća, pa po Gasalu, momak vcrs svima začepio usta, naša su djeca, mladi momci, ako njih nećemo istripiti, koga ćemo, puna podrška momcima.
Ček reče Gasal svima začepio usta ?
Šta je to konkretno odigrao.
Nije vrijeme da se neko kritikuje ali ovo što on igra nije ni za Stupčanice druže a ne za Želju... trenutno. Hajmo biti realni
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:32 am

Pa dobro. Ovčina, Allyson, Arap i to je već više nego komotan roster. A, sudeći po ovome do sad, svi igraju manje ili više.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:35 am

cala je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:15 am
Kakva je igracina Mekic, Boze dragi. Stvarno dugo nisam gledao boljeg veznjaka na Grbavici :klanjase2:
Ovo što on igra ja čekam od tandema Hadžiahmetović&Blagojević tamo neke 2014-e :)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:37 am

PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:30 am
Raja sta je to bilo sa Amoahom moze li neko objasnit posto nisam na tekmi primjetio nista
Krenuo "ljut u svlačionicu zbog izmjene" a Bekrić ga vrati iz tunela na klupu. Po meni ništa spektakularno, ali haman se eto mora praviti oko nečega trzavica
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 1:49 am

salle86 je napisao/la:
ned avg 13, 2023 1:37 am
PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
ned avg 13, 2023 12:30 am
Raja sta je to bilo sa Amoahom moze li neko objasnit posto nisam na tekmi primjetio nista
Krenuo "ljut u svlačionicu zbog izmjene" a Bekrić ga vrati iz tunela na klupu. Po meni ništa spektakularno, ali haman se eto mora praviti oko nečega trzavica
I ja slično razmišljam
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 2:01 am

Ovo je Željo kakvog svi želimo.
Ne Brko, nećeš nam noć pokvariti.
Ljudi, ignorišite ga, ne pišite o njemu, ne pozdravljajte ga, ništa mu ne govorite, okrenite glavu od njega, pravite se da ga niste vidjeli, to mu je najveća kazna
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 2:07 am

Zeeeeljoooo

To je to... kakav neopisiv osjecaj majko mila😄

po meni Amoah kljucan igrac utakmice, zbog njegovih ulazaka u sredinu smo imali viska igraca stalno...
Cosic takodje odlican... trkac, fajter
Gasal za Drlju izmislio fudbal, ono prebacivanje strane bez gledanja... strasno. Momak nije dugo igrao a prije povrede je bio u top formi. Treba momka istrpiti, mogao bi biti pravo pojacanje

Ovakvog Bojca otresti sa ovakvom podrskom sudija i Liverpul bi se napatio
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 2:16 am

Ja meraka, ja rahatluka, ja mocnog Zelje. Stalno o tome trubim ali moram opet - ovakvu igru cekam jos od pokojnog Ode, ovako smo saketali, nadtrcavali i brzim pasovima mangupski izbacivali igrace Ferenca i Standarda. Bravo, bravo, bravo! Stvara se tim a to je vrijednije od ne znam ti kako skupih pojacanja. Sve manje su bitni pojedinci i sve je manje razlika izmedju individualnih partija igraca u toku jedne utakmice. Veceras sam, moram priznati, bio nervozan pred utakmicu. Hem im se stima tako da i njihovi navijaci glasno pricaju o tome, hem su opet ulupali brdo para u pojacanja hem nam u zadnje vrijeme ne leze. Ne nadigraju nas, ne razbiju nas ali nam ne leze. E zato smo mi njih veceras RAZBILI. Rezultat je hladno mogao biti i ubjedljiviji, malo nam jos fali hladnokrvnosti u zavrsnici ali u odnosu na ono sto smo gledali do unazad nekoliko mjeseci ovo je bajka. I mi navijaci itekako imamo udjela i pitamo se koliko ce ona potrajati. Nadam se da smo neke "keceve" spremni ispraviti.

Muftic - mali mi je gotivan i gotovo. Jebes koji cenat manjka, kako se ispali ko raketa i pokupi centarsut to je strasno. Bravo decko.
Galic - vrijedan, jako vrijedan igrac koji je pod Basicem naprosto procvjetao. Moze hladno odraditi dvije utakmice, centarsut polako dovodi do savrsenstva a oni "blitzkrieg" prodori su mu bas zajebani.
Jasarevic - sta tek reci za ovu masinu. Pomalo nepravedno docekan na zub (doduse, dosao je u bas nervoznom momentu za sve nas), vjerovato i pomalo pritisnut privatnim zivotom, covjek je krajem prosle sezone eksplodirao a detonacija i dalje odjekuje. Volio bih ga jednu utakmicu vidjeti kao klasicno krilo jer ima i prodor i ulaz u 16 i centarsut i sut. A i prgav je taman koliko treba. :D
Kosoric - vala ako mu iko nadje zamjerku za veceras onda ga bas ne voli. Kapitenski, iskusno, suvereno.
Cocalic - ako sam se nekog bojao, to je bio on. :rofl: Jbg, istina je da je od pocetka ove godine bas grohnuo u formi ali moram priznati da je veceras bio onaj stari. Nadam se da je to znak da bi mogao zivnuti, trebace nam itekako.
Mekic - eh sad jedan na kojeg sam pjenio. :D Doduse, vise zbog nekih "vanterenskih aktivnosti" ali Boga mi i zbog ljenosti. E pa ovo vise nije taj igrac. Ovaj trci i grize k'o gladan ris. Cini mi se da je i za njegovu renesansu najzasluzniji Basic, bas se vidno i naglo promijenio od njegovog dolaska. Iskreno, grehota bi bilo da ga prodamo.
Rustemovic - sta ja znam, dosta solidan. Imao je opet par onih nekih mracnih momenata ali srecom ekipa ga je ispravila. Hajd valjda i kod njega izdobri.
Cosic - covjek "s ulice" izasao na teren, ne znam je li i popamtio imena svim saigracima a odigra kao da je tu brat bratu dvije i po godine. Izgleda da smo i s njim bas uboli.
Gasal - joj da je bilo malo koncentracije mogao je biti pravi junak veceras. Prvo ona stativa nakon Jasarovog nestvarnog centarsuta a onda ona jedna sto mu se vratila u momentu kad ga niko nije cuvao. Jos malo rutine i bice to dobro, ima on i znanja i brzine itekako.
Amoah - veceras ispoljio sve svoje dobre i lose strane i to bas onako naglaseno. Luda prodornost, luda smusenost kad treba da kapitalizuje ono sto je uradio. Ne znam sta se desava oko discipline, puna podrska Basicu sta god da odluci. Volio bih da je sve OK i da nam i ove sezone zabije 15-ak golova ali ako je fakat sve sto se pise istina onda je bolje milion u ruci nego budala na tribini.
Krpic - kiborg, moze trcati s dvojicom na ledjima dok s gedorom ganja treceg. :D Ovaj Suljo 2.0 mozda ne zabija cesto kao prije ali je mnogo korisniji za igru i cini mi se fizicki jos spremniji. Nek samo nastavi ovako.

Haracic - nije usao u situaciji kakve voli ali dosta koristan. Covjek je tako nekako "low-profile" na terenu ali kad eksplodira onda bas eksplodira.
Dubackic - u svim ovim tekmama koje je odigrao nisam nista lose od njega vidio, djeluje i jako spremno, nadam se da ce ravnopravno uci u rotaciju.
Turanjanin - izgleda kao da fakat ima osjecaj ali mu boba fali da "nalegne". Mlad je, nije ni forsiran dosad, vjerujem da ce ga Basic znati iskoristiti.
Biber - standardno, kao i dosad. Mirno, ispod radara, cvrsto i sigurno. Hajdar koji zna lopte.
Beca - kako mi je zao sto je veceras usao, ono je bilo ispod svakog nivoa. Momak solidno gradjen, visok, dug korak, pokazao dosta puta da zna s loptom... Ali nikakve reakcije, nikakve dinamike, nista. Ciza. Basic sigurno vidi njegove dobre strane, nadam se samo da ce ga uspjeti "iscupati" jer momak ocito ima problema sa samopouzdanjem.

Stadion smo, manje vise ispunili. Delegatu pozdravim zenu 7000 puta, bas bezobrazluk. Malo smo se svi nekad u drugom poluvremenu smorili, pao je tempo u odnosu na evropske utakmice ali onda kad su krenuli "Medvjedici".... 8-) 8-) 8-) Pokazali smo i malo vise zrelosti nego ranije; jest opet malo prokljucalo kad su usli oni klosari, ali veceras smo, za razliku od nekih proslih utakmica vise navijali "za" nego "protiv". :palacgore: Evropske utakmice su nam pokazale sta znaci kad se 90 minuta svim srcem posvetimo iskljucivo navijanju za Zelju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 13, 2023 2:43 am

Bravo Zeljo, bravo Basicu. Mekic je igracina!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija