Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 11:57 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub avg 05, 2023 9:17 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
sub avg 05, 2023 6:22 pm
A jeste se raskukali...

Amoah ode za 500k, a sa Mekićem je dogovor koliko sam upućen da odigra evropu za nas i može ići.

Što se tiče Amoah ja se iskreno nadam da će otići čim prije jer unosi nemir u svlačionicu, odbija da dolazi na video analize i da plaća penale za svoje postupke. Što se mene tiče prodajte ga još jučer.

Meka nam je najbolji igrač i sad je vrijeme da zaradi barem neku kintu u životu.

Ne dovodite Sadikovica tako vam života vaših, taj alibi igrač veze nema sa životom, a igranje u Kolubari je samo potvrda toga.
Boldirano pominjes vec 2.put ovdje na forumu. Daj dokaze da je to zaista tako, jer bi bilo max.neozbiljno i od naseg trenera i od cijelog kluba da se igrac za takve postupke automatski ne disciplinuje, jer niko nije iznad kluba.

Ko ti je izvor za takvu informaciju? Ovo su ozbiljne optuzbe na njegov racun.Neko ko unosi nemir i ne postuje klub ne odigra cijelo poluvrijeme sa povrijedjenom preponom.
Spominjem jer je istina. Izvor nije bitan, ali je vrlo blizak klubu. Znam da i ti imaš neke ljude pa provjeri slobodno.
Da se razumijemo ja Amoaha ne mirišem od kako je došao i nije mi igrač koji pravi prevagu. Mnogo više je sjebao nego napravio dobrog.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 12:05 pm

Cestitke ekipi, strucnom stabu i naravno neprevazidjenim Manijacima! Lijep izlet u Evropu, koji nam je donio dosta novca da pokrijemo repove koje imamo od prije i koji su nam jos uvijek uteg na vratu. Ne razumijem neke ljude, koji bi nakon tri solidne utakmice u evropi, odmah napali titule! Jos smo mi daleko od toga i to nam svima treba biti jasno! Stabilizacija naredne 2 do 3 godine i podrska Nerminu i ekipi. Mekic je tek sad proigrao i pokazao prave kvalitete, zao mi je ako ode, ali zasluzio je! Amoha mi nije zao, jer je itekako zamjenjiv! Imam osjecaj da se nesto cudno i u njegovoj glavi desava! Klub iznad svega, vratiti dugove, prodisati, omladinski srediti i onda tek napasti nesto! Nisam ni ja zadovoljan, ali realnost moramo prihvatiti, a ona nije bas sjajna! Idemo na bolje, sporo, ali sigurno. Izdobrice ovo za Zelju sigurno, najgore je proslo, jos ako dodje taj Zakon o sportu, mi smo na konju! Svi svi na Borac!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 12:17 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
ned avg 06, 2023 11:57 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub avg 05, 2023 9:17 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
sub avg 05, 2023 6:22 pm
A jeste se raskukali...

Amoah ode za 500k, a sa Mekićem je dogovor koliko sam upućen da odigra evropu za nas i može ići.

Što se tiče Amoah ja se iskreno nadam da će otići čim prije jer unosi nemir u svlačionicu, odbija da dolazi na video analize i da plaća penale za svoje postupke. Što se mene tiče prodajte ga još jučer.

Meka nam je najbolji igrač i sad je vrijeme da zaradi barem neku kintu u životu.

Ne dovodite Sadikovica tako vam života vaših, taj alibi igrač veze nema sa životom, a igranje u Kolubari je samo potvrda toga.
Boldirano pominjes vec 2.put ovdje na forumu. Daj dokaze da je to zaista tako, jer bi bilo max.neozbiljno i od naseg trenera i od cijelog kluba da se igrac za takve postupke automatski ne disciplinuje, jer niko nije iznad kluba.

Ko ti je izvor za takvu informaciju? Ovo su ozbiljne optuzbe na njegov racun.Neko ko unosi nemir i ne postuje klub ne odigra cijelo poluvrijeme sa povrijedjenom preponom.
Spominjem jer je istina. Izvor nije bitan, ali je vrlo blizak klubu. Znam da i ti imaš neke ljude pa provjeri slobodno.
Da se razumijemo ja Amoaha ne mirišem od kako je došao i nije mi igrač koji pravi prevagu. Mnogo više je sjebao nego napravio dobrog.
Sve je to u redu, ali to nije razlog da pises sa dva profila, revolt i ludvig leple.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 1:15 pm

Sta lik provaljuje :rofl1:
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 1:37 pm

Nema utakmica i tema zamrla heheh.
Kad ce taj bum :).
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 1:39 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
ned avg 06, 2023 11:57 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub avg 05, 2023 9:17 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
sub avg 05, 2023 6:22 pm
A jeste se raskukali...

Amoah ode za 500k, a sa Mekićem je dogovor koliko sam upućen da odigra evropu za nas i može ići.

Što se tiče Amoah ja se iskreno nadam da će otići čim prije jer unosi nemir u svlačionicu, odbija da dolazi na video analize i da plaća penale za svoje postupke. Što se mene tiče prodajte ga još jučer.

Meka nam je najbolji igrač i sad je vrijeme da zaradi barem neku kintu u životu.

Ne dovodite Sadikovica tako vam života vaših, taj alibi igrač veze nema sa životom, a igranje u Kolubari je samo potvrda toga.
Boldirano pominjes vec 2.put ovdje na forumu. Daj dokaze da je to zaista tako, jer bi bilo max.neozbiljno i od naseg trenera i od cijelog kluba da se igrac za takve postupke automatski ne disciplinuje, jer niko nije iznad kluba.

Ko ti je izvor za takvu informaciju? Ovo su ozbiljne optuzbe na njegov racun.Neko ko unosi nemir i ne postuje klub ne odigra cijelo poluvrijeme sa povrijedjenom preponom.
Spominjem jer je istina. Izvor nije bitan, ali je vrlo blizak klubu. Znam da i ti imaš neke ljude pa provjeri slobodno.
Da se razumijemo ja Amoaha ne mirišem od kako je došao i nije mi igrač koji pravi prevagu. Mnogo više je sjebao nego napravio dobrog.
Laž... Reci izvoru da nema pojma o zivotu
 
Ethis
Postovi: 138
Pridružen/a: uto jul 27, 2021 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 2:12 pm

Lik koji pušta suze par puta pred jugom kvari atmosferu i nedolazi na sastanke? Onda je on fulio profesiju 100%. Daj mu Oscara odmah za najbolju mušku ulogu!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 2:14 pm

UEFA countries which have never had a club qualify for the group stage of a European competition:

Andorra
Bosnia & Herzegovina
Georgia
Iceland
Malta
Montenegro
Northern Ireland
San Marino
Wales

The Faroe Islands have been officially removed from that list after Klaksvíkar Ítróttarfelag, from the town of Klaskvík (population: 5001) beat Swedish side Hacken on penalties to make it to the third round of UCL qualifiers, meaning no matter what happens in their next game, they will be in the UECL group stages this season.


Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 2:21 pm

Gruzija je imala Dinamo Tbilisi. Doduše u Kup UEFA.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 2:40 pm

Grbavica je napisao/la:
ned avg 06, 2023 2:14 pm
UEFA countries which have never had a club qualify for the group stage of a European competition:

Andorra
Bosnia & Herzegovina
Georgia
Iceland
Malta
Montenegro
Northern Ireland
San Marino
Wales

The Faroe Islands have been officially removed from that list after Klaksvíkar Ítróttarfelag, from the town of Klaskvík (population: 5001) beat Swedish side Hacken on penalties to make it to the third round of UCL qualifiers, meaning no matter what happens in their next game, they will be in the UECL group stages this season. slika
Skinut će se s liste Island ili BiH, zavidno ko prođe Breidablik ili Zrinjski. Ali gledaj ti te elite i u kakvom smo društvu. I onda ovaj mamlaz iz Sarajeva dovede igrača koji nije igrao godinu dana i da mu platu 50 hiljada mjesečno, da igra samo našu ligu. Nerealno.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 2:48 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
ned avg 06, 2023 11:57 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub avg 05, 2023 9:17 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
sub avg 05, 2023 6:22 pm
A jeste se raskukali...

Amoah ode za 500k, a sa Mekićem je dogovor koliko sam upućen da odigra evropu za nas i može ići.

Što se tiče Amoah ja se iskreno nadam da će otići čim prije jer unosi nemir u svlačionicu, odbija da dolazi na video analize i da plaća penale za svoje postupke. Što se mene tiče prodajte ga još jučer.

Meka nam je najbolji igrač i sad je vrijeme da zaradi barem neku kintu u životu.

Ne dovodite Sadikovica tako vam života vaših, taj alibi igrač veze nema sa životom, a igranje u Kolubari je samo potvrda toga.
Boldirano pominjes vec 2.put ovdje na forumu. Daj dokaze da je to zaista tako, jer bi bilo max.neozbiljno i od naseg trenera i od cijelog kluba da se igrac za takve postupke automatski ne disciplinuje, jer niko nije iznad kluba.

Ko ti je izvor za takvu informaciju? Ovo su ozbiljne optuzbe na njegov racun.Neko ko unosi nemir i ne postuje klub ne odigra cijelo poluvrijeme sa povrijedjenom preponom.
Spominjem jer je istina. Izvor nije bitan, ali je vrlo blizak klubu. Znam da i ti imaš neke ljude pa provjeri slobodno.
Da se razumijemo ja Amoaha ne mirišem od kako je došao i nije mi igrač koji pravi prevagu. Mnogo više je sjebao nego napravio dobrog.
Meni je vrlo bitan izvor.Slobpdno napisi.Moze i u pp.Na takve stvari se mora odreagovati. Nemoguce je graditi ozbiljan klub i imati zdravu atmosferu, a da se takve stvari tolerisu.

Jos jedna stvar, on ne moze odbijati da placa penale, jer ako trener kaze da se neko disciplinuje zbog nekog propusta, penali mu se odbiju od plate.Zato sumnjam u tvoj izvor ili mu trener to tolerise, a znajuci dosadasnji rad Nermina, cisto sumnjam da ikome ista tolerise.Covjek zivi za klub.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 2:53 pm

Evropa je donijela dosta toga. Prije svega mislim da cemo konacno malo prodisati, pojacali smo taj osjecaj zajednistva sto ce i uticati na posjetu. Takodjer je donijela i sad nerealna ocekivanja i neki pritisak koji nam realno nije potreban. Bilo bi dobro kad bi izborili i ove godine ali i da ne mislim da nece biti smak svijeta i ne bi trebao biti.

Mislim da bi nam kup trebao biti prioritet. Ovako kako stvari stoje mi nemamo sirinu za nesto vise, ali mislim da nam je to idealna prilika. Tu u 90minuta s trenerom poput Nermina mozemo svakog pobjediti.


I molim vas bez negativnosti. Napravila se atmosfera koja je konacno pozitivna i sad stvarno nije vrijeme ni da pricamo u upravi, igracima i sirimo neke price.

Svi na Borac!
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 3:00 pm

Evropa je donijela klubu ogromnu reklamu. Bukvalno su svi pisali o zelji manijacima stadionu... Evropa mora biti cilj ona je vise od same zarade. Promocija igraca,navijaca,kluba grada.... Ko god kaze nema veze vara se. Svim silama se mora teziti tome.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 4:39 pm

Shvatam sve oko priče da se mora prvo stabilizirati klub , itd., itd., ... ali Evropa kad je u pitanju renome Željezničara i kvalitet ove lige mora biti cilj svake sezone ...
Stiče se utisak da Bašić zna da radi , želi da radi i uči , ali ako mu se ne obezbjedi nekoliko solidnih igrača , može komotno da se pita ima li njegov trud smisla ? Mogu ja objašnjavati igračima taktike i pokušavati da to uigram ali ako me oni blijedo gledaju izgubiće se volja za daljni angmažman ... mislim ako će uprava reći Bašiću "haj' ti obezbjedi svake godine opstanak u ligi ,a mi ćemo da stabiliziramo klub " ... zna se od čega se pita pravi ...ne mogu ni navijači godinama čekati na neki pomak da ne kažem dobar reuzltat ... samo nastupanje u Evropi ove godine je pokazalo šta to znači većini navijača i št navijači u suštini očekuju .
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 4:48 pm

Eto i ta lista dovoljno govori u kakvoj ligi igramo i sve ispod 4.mjesta meni je neuspjeh za narednu sezonu. Ako 4.mjesto ne bude dovoljno za Evropu Boze moj, ali minimum 4. trebamo biti, kakav Velez, kakav Siroki...

Usput kroz 2 sedmice ce se i naša liga obrisati s te liste, Zrinjski ce proci one levate i eto da ne ispiramo usta vise tim da se iz nase lige niko nigdje nije plasirao, kao da ce nama to kao klubu nesto znacajno donijeti. Donijet ce samo Zrinjskom ogromne paretine i daljnju dominaciju.
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 4:57 pm

Tacno, nek ispanu sto se mene tice , manje para manja konkurentnost. Ionako nit ce nama nit drzavi sta donijeti osom jos vise mrznje i odbojnosti.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 7:16 pm

Hiros blizu potpisa ?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 7:22 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 06, 2023 7:16 pm
Hiros blizu potpisa ?
Nije.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 7:29 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 06, 2023 7:16 pm
Hiros blizu potpisa ?
Ne znam vala na koju foru, igrao je za Osijek zadnje utakmice i u Evropi i u ligi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2023 7:46 pm

I da, pojedinci govore dajte pare igracima koje traze i dovedite ih. Ne mozete dati npr. Hirosu 10k platu a da niko drugi u ekipi nema ni blizu te plate.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija