Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:22 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:02 pm
Cekaju buraz na takve da im se pomogne, vjeruj mi :D
Eeeeee moj sine dragi...
Pa pomozi lave, uleti ti sa svojom idejom koja ce Klubu donijeti lovu ili neki drugi napredak i poboljsanje osim finansijskog, uleti sa bar 50 milja necega pa cu ih i ja poceti ruziti zajedno sa tobom
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Blueee1921
Postovi: 234
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:26 pm

slika
Treba ga dovesti 😁
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:28 pm

Grbavica je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:22 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:02 pm
Cekaju buraz na takve da im se pomogne, vjeruj mi :D
Eeeeee moj sine dragi...
Pa pomozi lave, uleti ti sa svojom idejom koja ce Klubu donijeti lovu ili neki drugi napredak i poboljsanje osim finansijskog, uleti sa bar 50 milja necega pa cu ih i ja poceti ruziti zajedno sa tobom
Kako mrzim tu priču majke mi , cim ih neko kritikuje ide prica uleti ti, pomozi ti , ono sto je do mene clanska, sezonska , karta , fan shop , pozivi i ostalo ja sve ispostujem , ne znam sta treba vise i na sve to puta 2 za sina , ne kontam vas majke mi , koji je to iz uprave uletio sa 50 milja svog kesa ???
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 361
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:31 pm

Ako je vjerovati medijima, oba golmana Borca nece moci braniti protiv nas. Sto bi znacilo da ce neki Grujic koji je 2006 godiste biti na golu.
Ogromna prednost za nas ako bude tako.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:33 pm

Tesko bez prodaje igraca mi mozemo finansijski biti stabilni. Godinu dvije moras prodati bar jednog ili dva igraca da bi drugima mogli nudit bolju platu. Ne mozes nikog usloviti da ostane ako su plate mizerne . Meku ako mozemo za 200 milja prodati i Amoaha za 500 hiljada eura odmah pustit . Ima igraca slobodnih koji mogu se uzeti na njihovu poziciji .
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:38 pm


fanaticZeljin je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:22 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
Eeeeee moj sine dragi...
Pa pomozi lave, uleti ti sa svojom idejom koja ce Klubu donijeti lovu ili neki drugi napredak i poboljsanje osim finansijskog, uleti sa bar 50 milja necega pa cu ih i ja poceti ruziti zajedno sa tobom
Kako mrzim tu priču majke mi , cim ih neko kritikuje ide prica uleti ti, pomozi ti , ono sto je do mene clanska, sezonska , karta , fan shop , pozivi i ostalo ja sve ispostujem , ne znam sta treba vise i na sve to puta 2 za sina , ne kontam vas majke mi , koji je to iz uprave uletio sa 50 milja svog kesa ???
Prvo, svaka cast sa sve navedeno. Postujem.
Druga stvar, ako ti mislis sa tim sto si clan kluba za kojeg navijas, sto dolazis na utakmice, sto kupujes u fan shopu, da sa tim pomazes upravu onda ne vidimo Zelju isto. Meni je ponos sto makar i na taj nacin ucestvujem u jednom pokretu zvanom Zeljeznicar.
Biti clan je obaveza od svakog od nas koji palamudimo ovdje i po ostalim forumima po cijeli dan o Zelji, bez obzira ko bio na celu kluba.
Al eto, hajmo ljudima yebat mater iako su stvari krenule malo uzlaznom putanjom, sto bi se reklo malo smo do daha dosli.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:45 pm

Grbavica je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:38 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:22 pm
Pa pomozi lave, uleti ti sa svojom idejom koja ce Klubu donijeti lovu ili neki drugi napredak i poboljsanje osim finansijskog, uleti sa bar 50 milja necega pa cu ih i ja poceti ruziti zajedno sa tobom
Kako mrzim tu priču majke mi , cim ih neko kritikuje ide prica uleti ti, pomozi ti , ono sto je do mene clanska, sezonska , karta , fan shop , pozivi i ostalo ja sve ispostujem , ne znam sta treba vise i na sve to puta 2 za sina , ne kontam vas majke mi , koji je to iz uprave uletio sa 50 milja svog kesa ???
Prvo, svaka cast sa sve navedeno. Postujem.
Druga stvar, ako ti mislis sa tim sto si clan kluba za kojeg navijas, sto dolazis na utakmice, sto kupujes u fan shopu, da sa tim pomazes upravu onda ne vidimo Zelju isto. Meni je ponos sto makar i na taj nacin ucestvujem u jednom pokretu zvanom Zeljeznicar.
Biti clan je obaveza od svakog od nas koji palamudimo ovdje i po ostalim forumima po cijeli dan o Zelji, bez obzira ko bio na celu kluba.
Al eto, hajmo ljudima yebat mater iako su stvari krenule malo uzlaznom putanjom, sto bi se reklo malo smo do daha dosli.
Ok svako ima svoje mišljenje , ti porzavas , je ne podržavam , a obojica smo tu zbog Zelje koliko ko moze , je.bo ja sve svoje ako vise prigovorim ista
Srcu draga, boja PLAVA !
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 8:58 pm

https://sport.hrt.hr/hrvatski-nogomet/h ... k-10939404

I niko nije srao što stoje na suncu
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 9:05 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:58 pm
https://sport.hrt.hr/hrvatski-nogomet/h ... k-10939404

I niko nije srao što stoje na suncu
Vidiš da su u hladu
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 9:07 pm

Diverzant je napisao/la:
pet avg 04, 2023 9:05 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:58 pm
https://sport.hrt.hr/hrvatski-nogomet/h ... k-10939404

I niko nije srao što stoje na suncu
Vidiš da su u hladu
Dobro si :palacgore:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 9:51 pm

Znači ne znam u kakvim da smo govnima, dozvoliti da ti odu tri najbolja igrača iz prošle sezone + Mekić je za zatvora. Ali de opravdajte i to... Još ako je za Amoaha ispod milion eura, to je za duple robije. Da ne kažem da je nedavno u intervjuu rečeno da je Amoahu ponuđen novi ugovor i da se očekuje da se parafira. Upravo, nemojte se pos*ati na ovo jedinstvo i hajc koji imamo, zaradili ste i više nego što ste planirali, Vlada KS nam je pomogla kao nikad, ne vidim da ima potrebe da prodajemo za siću igrače.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 9:58 pm

Sta je sa Sadikovica, on bi mogao zamjeniti Mekica. Krilo umjesto Amoaha i prodat sve sto se prodati moze. Svaka zarada je dobro dosla. Normalno ne po svaku cijenu. Ako ces vise izgubiti nego dobiti onda i ne prodavati.
FCŽ
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 9:59 pm

A ko kaze da Mekic i Amoah idu?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 10:01 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pet avg 04, 2023 6:03 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
pet avg 04, 2023 5:42 pm
Valja se spremit za prvenstvo, Borac ce imati protekciju kao nikad do sada a imaju i kvaliteta, Zrinjski ko Zrinjski bice favorit za naslov, pite tri igraca na svakoj poziciji haman, Velez je tu negdje s nama kao i Siroki.

Bojim se da nam je kratak roster, dvije tri povrede, kartoni i nas nema, izgubili smo najboljeg igraca iz prosle sezone, vjerovatno cemo ostat bez jos dva jednako vazna, a nismo doveli nikog aman da nam preuzme uloge tih koji su nas napustili ili ce nas napustiti.

Mislim da je neminovno da potrosimo dio novca na pojacanja i nadam se da se vec aktivno radi na tome, tesko cemo opet do cuda na isti nacin, sad ce svi igrati na svojim terenima i nece Velez i pite prosuti toliko bodova na domacem terenu kao prosle sezone.
Koja dvojica ? Jesu li ovi iz uprave normalni???
Mekić i Amoah
Evo @storm
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 361
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 10:11 pm

Ne znam sta se pecate koji ***** na ove "insajderske".
Zna se ko su ovdje insajderi, a onaj ko je napisao to nije jedan od njih.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 10:26 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet avg 04, 2023 7:52 pm
AsharaK je napisao/la:
pet avg 04, 2023 7:11 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pet avg 04, 2023 6:47 pm


Vidjeli smo do sada kakve su zamjene dosle , pustimo se suplje , mi smo sve slabiji i slabiji
Kakve? Sta fali Ovcini, Dubackicku, Rustemovic ce biti top topova u nasoj ligi gdje se manje trci. Biber isto solidna opcija. Turunjanin jedini upitnik, al i njega smo koristili za krpljenje lijevog krila u ove dvije tekme. Vize se cekaju jos za Alisona i Jabera koji ce isto biti okej za rotacije sa tendecijom napretka. I sigurno ce doci jos 3 igraca do kraja prelaznog roka. Ne bih imao nista protiv prodaje Amoaha i Mekica za solidnu cifru, prioritet su dugovi, a dovest ce se zamjene.
Daj ba asharak ne mlati molim te , kakav Dubakcic tek treba da igra da se vidi kakav je , a nama treba odmah igrac za prvu, Rustemovic katastrofa, Turunjanin isto , i nek idu ova dva dovedi druge dok se uhodaju, igraju ode voz, poserem se ja na ovu upravu , znaju uzimati ebene sokove i Kospe raji , a iste te proizvode prodavati na tribini , jadovi pravi
🤣🤣🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 10:27 pm

damirfile je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:10 pm
Ako ce se dovesti neko ako se vec ima dogovpr neki uredu, prodaji. Al treba imati na umu da smo sad od evrope uzeli min 1.5 mil sto ne bi mogli od 5 igraca da odu . Prodavati a ostati od evrope je pucanje u glavu sam sebi. Znaci nama je evropa egsitencija i to se mora imati u vidu.
Od evrope mi nismo još ništa uzeli. Ta lova dok stigne naigraćemo se mi još
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 10:48 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
pet avg 04, 2023 8:38 pm
fanaticZeljin je napisao/la: Kako mrzim tu priču majke mi , cim ih neko kritikuje ide prica uleti ti, pomozi ti , ono sto je do mene clanska, sezonska , karta , fan shop , pozivi i ostalo ja sve ispostujem , ne znam sta treba vise i na sve to puta 2 za sina , ne kontam vas majke mi , koji je to iz uprave uletio sa 50 milja svog kesa ???
Prvo, svaka cast sa sve navedeno. Postujem.
Druga stvar, ako ti mislis sa tim sto si clan kluba za kojeg navijas, sto dolazis na utakmice, sto kupujes u fan shopu, da sa tim pomazes upravu onda ne vidimo Zelju isto. Meni je ponos sto makar i na taj nacin ucestvujem u jednom pokretu zvanom Zeljeznicar.
Biti clan je obaveza od svakog od nas koji palamudimo ovdje i po ostalim forumima po cijeli dan o Zelji, bez obzira ko bio na celu kluba.
Al eto, hajmo ljudima yebat mater iako su stvari krenule malo uzlaznom putanjom, sto bi se reklo malo smo do daha dosli.
Ok svako ima svoje mišljenje , ti porzavas , je ne podržavam , a obojica smo tu zbog Zelje koliko ko moze , je.bo ja sve svoje ako vise prigovorim ista
Ja podrzavam Zelju brate. Normalno da uvijek moze bolje, to i ti ljudi vrlo dobro znaju, ali vidjeli smo prije par godina vrlo dobro sta znaci jebavanje majki i trazenje "hljeba preko pogace" pa dobismo football club i skoro gasenje kluba.
Nadam se da ovaj put nismo tako glupi i da necemo praviti iste greske.

Zivio!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 10:57 pm

Realno rahmetli @amar92 je znao ubost sa ovim insajderskim al nea brata nidje
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 04, 2023 11:01 pm

Mekić je prosle godine imao ponudu iz posušja, davali mu duplo veću platu nego kod nas što ima. Imao je još ponuda vani da ide, al odbio momak sve ostao kod nas. Ne znam kakvo je stanje trenutno ali ima on godina, ne traje fudbalska karijera do 50. Vakat mu je da ide koju ozbiljniju cifru uzeti, tako da me ne bi iznenadilo da ode
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija