Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:17 pm

blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:10 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:03 pm
blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:57 pm


Nikad brate. Oni igraju u ligi gdje jedna ekipa dominira uvjerljivo, a tri ekipe ukupno imaju pozitivnu gol razliku. Ove bi Zrinjski (Jakirevićev pogotovo ) lakoćom riješio. Splet nesretnih okolnosti, evropskog neiskustva, povreda bitnih igrača...i ispadamo, ali da igramo npr. češće s njima u istoj ligi nosili bi se mi itekako s njima.
Njihova 2 krila su bolja od svakog igraca koji je ikad igrao nasu ligu, pogotovo Lebon. Također ovakve kretnje bez lopte nisam nikad vidio u nasoj ligi, cak ni od prošlogodišnjeg Zrinjskog.
Stoji to da nismo imali srece, ali vidi se da su ljudi druga dimenzija.
Aha. A jedan npr. Janković koji je igrao prošle godine za Zrinjski i sad dominira u Rijeci i u Hrvatskoj ligi i u Evropi, koji je to igrač ovog Neftchija bolji? Valjanje lopte ne računam, jer i Drljo je može valjati po YouTubeu.
Ne dominira hahahaah. Dao lik 3 gola i odma dominira. Gdje je prošle polusezone u Rijeci bio? Igrao svaku, a nista uradio nije. Vrijeme ce reci sve.

Pogledaj utakmicu i kretnju njihovih krila i shvatis sto su dimenzija vise.
Drljo je valja bez koristi ikakve, ovaj kad je valja napravi prostor ili dobar pas,jer uspije izbaciti igraca. Ali dobro tome doprinosi i ostatak momcadi.

Da smo igrali jod 5 dvomeca s njima, svaki bi izgubili. Toliko.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:17 pm

Bravo bravo bravo momci.
HVALA VAM NA PREDIVNIM TRENUTCIMA
Alea iacta est!
 
NB1921
Postovi: 6
Pridružen/a: čet jul 27, 2023 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:18 pm

Nema se sta zamjeriti, na kraju pali ispuhali, fali nam jedno krilo da moze napraviti promjenu. Amoah jedva trckarao, da je bio spreman stigao bi prije do one lopte... Idemo dalje, Nermin odlican posao radi i samo treba podrzati to.

Bravo momci, ucinili ste nas ponosnim!

Drljo je za mene primjer svilenog akademca. Sumnjam da se njemu mentalni sklop moze promijeniti..
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:19 pm

Svaka cast svim igracima, zeznuto je protiv dosta jace ekipe kondiciono igrati pod injekcijama. Nek se vrate hairli, zdravi pa da punimo Grbavicu vec protiv Borca.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5141
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:19 pm

blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:07 pm
salle86 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:02 pm
I da se pospem pepelom, ipak je Mulalić jači od Mufte. Makar na kornere izlazi boksuje, za razliku od Vede koji ni to ne stigne
Samo kratko da mi objasniš, osim što se vidi da je Mulalić sigurniji s loptom u nogama i ima bolje i duže ispucavanje, šta si vidio da je Muftić konkretno danas pogriješio? A znamo Milalićeve greške u sve tri utakmice.
Gdje sam napisao da je pogriješio. A ako ćemo već tražiti neke greške i ovaj drugi gol onako se ne ide na loptu jer je sam sebe izbacio iz dalje akcije.
Edit, da se dopunim. Makar meni nekako djeluje sigurnije sa njim na golu, makar kod prekida
Zadnja izmjena: salle86, dana/u čet avg 03, 2023 9:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:20 pm

fcz je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:03 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 8:52 pm
Dugo, dugooo još sa ovakvim ciganima nećemo igrati.. Ovo je fuj, cigani pogani odvratni.
Izmedju Turske i Japana zive prljavi, hinjavi, najnizi oblici ljudske vrste. Kad bi se taj dio planete nekako mogao izolovati debelim zidom svijet bi bio puno ljepse mjesto.
Upravo tako, prljavi kozojebi nakazni. Ono što je Trump htio za meksikance zid pravit, treba njima složit.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:20 pm

blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:15 pm
exbabilon je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:12 pm
Zasluženo jbg. Ovaj Nefči bi glat bio prvak naše lige, pa vi pričajte šta hoćete.

Fino smo mi naplatili ovu Evropu, za više nismo imali ni kvaliteta, širine..

Okrenimo se domaćem prvenstvu, probat još pojačat ekipu i opet izboriti Evropu.
Ja bih samo volio da se oni nekako sastanu sa Zrinjskim da vidiš kako će proći. Prosječna ekipa koja ima mirnoću i igri kad ima rezultat pa to lijepo izgleda. A isto tako smo mi izgledali protiv Minska zadnjih 20 minuta u Bakuu kad smo ih smirili i stvarali prilike kao od šale.
Vjeruj da sam upravo krenuo to napisati. Koliko god da su pogani, volio bih da prodju Besiktas pa da svinjski naleti na njih. Rasuce ih ko mi onomad s Bekrijom.

A onda nek im se ponovi Khojaly. :karanje:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:20 pm

Bravo,
ekipa je pružila onoliko koliko je mogla u ovom trenutku.
Sada trebamo napasti na članske i sezonske karte, te dati ekipi i štabu zasluženu podršku u prvenstvu i borbi za europu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:22 pm

Hvala momci na svemu, idemo sad uvalit tricu Borcu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:23 pm

Hvala vam na ovom Euro ljetu..
Za vise trebalo se bolje pojacati od rustemovica i ovog turoljanina ili kako vec,sto nismo to treba onaj koji ih je doveo odgovoriti...
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:24 pm

400000razloga je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:20 pm
Bravo,
ekipa je pružila onoliko koliko je mogla u ovom trenutku.
Sada trebamo napasti na članske i sezonske karte, te dati ekipi i štabu zasluženu podršku u prvenstvu i borbi za europu.
Mi navijaci itekako dobro napadamo, sad bi uprava i Bekric trebali napasti pa Basicu dovesti 2 dobra igraca
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:24 pm

Nadam se da će Haris Ovčina biti OK jer će nam biti najveće pojačanje.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:26 pm

Volim te Željo!
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:26 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:23 pm
Hvala vam na ovom Euro ljetu..
Za vise trebalo se bolje pojacati od rustemovica i ovog turoljanina ili kako vec,sto nismo to treba onaj koji ih je doveo odgovoriti...
Sad kao nepoznato sto se nismo bolje pojacali?
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:27 pm

igla je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:24 pm
Nadam se da će Haris Ovčina biti OK jer će nam biti najveće pojačanje.
Nevjerovatno kako fino igra, a nije na terenu dugo bio. Mi u ekipi nemamo lijevo krilo, a trazimo izgovore za ispadanje..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:28 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:23 pm
Hvala vam na ovom Euro ljetu..
Za vise trebalo se bolje pojacati od rustemovica i ovog turoljanina ili kako vec,sto nismo to treba onaj koji ih je doveo odgovoriti...
Bice pojacanja. Ne zaboravimo da smo "do juce" bili pred gasenjem i da bi trece pretkolo, objektivno, bilo preskakanje par koraka. Ovo je veliki, ogroman uspjeh koji nama svima (a prvenstveno nama navijacima) mora biti impuls da svaku utakmicu punimo stadion, bodrimo ekipu i zajedno radimo na sljedecem evropskom ljetu.

I nek se ponovi Khojaly! :ganja:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:29 pm

Mi cemo imati puno vise problema u ligi nego danas. Kako god to cudno zvucalo.
U ligi se okrecu stvari, mi smo tad ekipa koja namece tempo, sudjenje vjerovatno jos gore.
Bez obzira sta bilo, otjerali trenera, igrace, upravu. Grbavica mora biti puna!!
Dajte da pravimo ovaj haos i u ligi. Iako ne sumnjam u nas, MOZEMO jos.

Pokusati sa 3 5 2 kroz citavu ligu. Vecina timova ce se braniti protiv nas. Dosta igre ce biti na ubacaje tesko da ce se odbraniti na nase napadace. Po imenima mi smo 4-6 mjeata, ali imena ne znace uspjeh.

Muftic (Mulalic)
Dubackic Kosoric(Cocalic) Drina-
Ovcina(Galic) Mekic(Biber) Rustemovic(Turanjanin) Stilic(Alyson)- Jasarevic(Sehic)
Krpic(Haracic) Amoah(Drljo-Gasal)

Imamo tu Jabera, Becu, Musica, i jos juniora.
Po meni treba spica dovesti cisto zbor rotacije, stopera, veznog nekog kvalitet Cajic, Scuk, Sadikovic..

Ali samo borba iz utakmice u utakmkcu, sa ovim stavom bi bili sampioni.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:33 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:17 pm
blueboy je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:10 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
čet avg 03, 2023 9:03 pm


Njihova 2 krila su bolja od svakog igraca koji je ikad igrao nasu ligu, pogotovo Lebon. Također ovakve kretnje bez lopte nisam nikad vidio u nasoj ligi, cak ni od prošlogodišnjeg Zrinjskog.
Stoji to da nismo imali srece, ali vidi se da su ljudi druga dimenzija.
Aha. A jedan npr. Janković koji je igrao prošle godine za Zrinjski i sad dominira u Rijeci i u Hrvatskoj ligi i u Evropi, koji je to igrač ovog Neftchija bolji? Valjanje lopte ne računam, jer i Drljo je može valjati po YouTubeu.
Ne dominira hahahaah. Dao lik 3 gola i odma dominira. Gdje je prošle polusezone u Rijeci bio? Igrao svaku, a nista uradio nije. Vrijeme ce reci sve.

Pogledaj utakmicu i kretnju njihovih krila i shvatis sto su dimenzija vise.
Drljo je valja bez koristi ikakve, ovaj kad je valja napravi prostor ili dobar pas,jer uspije izbaciti igraca. Ali dobro tome doprinosi i ostatak momcadi.

Da smo igrali jod 5 dvomeca s njima, svaki bi izgubili. Toliko.
Ovo mi je dovoljno da shvatim koliko si pratio. Prošle polusezone je bio još bolji.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:34 pm

Plus dva kvalitetna pojacanja zbog sirine i mozemo se sa svima kvalitetno nositi, a sirina ce nam najbitnija biti za 'male' utakmice. Nama je najvece pojacanje ova atmosfera sto imamo i to trebamo iskoristiti napuniti svaku domacu utakmicu Grbavicu do posljednjeg mjesta.
FCŽ
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2023 9:36 pm

Proso bolji tim i to je to. Dali smo maximum steta prve utakmice i onog gola mogli smo pobijediti.
Hvala vam na svemu bilo je prelijepo ljeto.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], salle86, svabo i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija