Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 10:32 pm

https://telesport.telegram.hr/kolumne/n ... va-ljubav/

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:21 pm

Valter je napisao/la:
pet jul 21, 2023 4:30 pm
Sky1 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 4:16 pm
slika
😂
Ružno, nepotrebno i naravno bogohulno.
👍

Plus se nema potrebe zamarati konama. Dosta sto su one iskompleksirane nama.
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:23 pm

https://www.fotcalc.com/prize-money-calculator
Eto vam, racunajte i koeficijente i pare za svako kolo
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:26 pm

ublehas je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:21 pm
Valter je napisao/la:
pet jul 21, 2023 4:30 pm
Sky1 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 4:16 pm
slika
😂
Ružno, nepotrebno i naravno bogohulno.
👍

Plus se nema potrebe zamarati konama. Dosta sto su one iskompleksirane nama.
Simpatično je ovo prije svega. Gdje ste moralisti nisam vas prepoznao.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u pet jul 21, 2023 11:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:29 pm

ma samo online ako postoji mogucnost. dosta lakse, bez cekanja u redovima. pare odma lijezu na racun kluba, nema prostora malverzacijama(ne kazem da ih ima).

ja sam za to da 1 clan moze kupiti 3-4 karte. a tako isto ograniciti i one koji nisu clanovi, dan kasnije.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:30 pm

Zrinjski ako prođe Slovan bit će nositelj u trećem pretkolu lige prvaka. Mi kad smo osvajali titule, dobiješ izraelce, primiš pet golova i haj kući. Koliko je bolji sad ovaj sistem takmičenja, može se s pravom reći da smo u pogrešno vrijeme dizali trofeje.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:48 pm

Majkel je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:30 pm
Zrinjski ako prođe Slovan bit će nositelj u trećem pretkolu lige prvaka. Mi kad smo osvajali titule, dobiješ izraelce, primiš pet golova i haj kući. Koliko je bolji sad ovaj sistem takmičenja, može se s pravom reći da smo u pogrešno vrijeme dizali trofeje.
Svejedno tesko da ce moci do grupne faze.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:50 pm

Majkel je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:30 pm
Zrinjski ako prođe Slovan bit će nositelj u trećem pretkolu lige prvaka. Mi kad smo osvajali titule, dobiješ izraelce, primiš pet golova i haj kući. Koliko je bolji sad ovaj sistem takmičenja, može se s pravom reći da smo u pogrešno vrijeme dizali trofeje.
Mi nismo nikad prošli prvo pretkolo LP kad smo u zadnje vrijeme bili prvaci. I sad ti se sve otvara samo ako prođeš prvo pretkolo LP, u suprotnom takmičenje nastavljaš u drugom pretkolu KL i vrlo je teško plasirati se u grupe. Istina, sad kad si prvak imaš i druge prednosti, ali i dalje je ključ proći prvo pretkolo, jer nakon toga imaš tri meč lopte za grupnu fazu. A mi nismo evropski rezultat vrijedan spomena ostvarili još od Newcastlea, zato vrlo teško možemo bilo šta i da smo prvaci.

Što se tiče Zrinjskog, bit će nositelji zbog Slovanovog, a ne svog koeficijenta. U prvom pretkolu su bili nositelji zbog kontinuirano dobrih nastupa u Evropi.

Napisao sam prije mjesec, ponavljam sad. Uvjeren sam da će Zrinjski igrati grupnu fazu ove sezone, ne vidim kako mogu tri puta u nizu izgubiti dvomeč, nažalost.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:57 pm

kvalitet je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:50 pm
Majkel je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:30 pm
Zrinjski ako prođe Slovan bit će nositelj u trećem pretkolu lige prvaka. Mi kad smo osvajali titule, dobiješ izraelce, primiš pet golova i haj kući. Koliko je bolji sad ovaj sistem takmičenja, može se s pravom reći da smo u pogrešno vrijeme dizali trofeje.
Mi nismo nikad prošli prvo pretkolo LP kad smo u zadnje vrijeme bili prvaci. I sad ti se sve otvara samo ako prođeš prvo pretkolo LP, u suprotnom takmičenje nastavljaš u drugom pretkolu KL i vrlo je teško plasirati se u grupe. Istina, sad kad si prvak imaš i druge prednosti, ali i dalje je ključ proći prvo pretkolo, jer nakon toga imaš tri meč lopte za grupnu fazu. A mi nismo evropski rezultat vrijedan spomena ostvarili još od Newcastlea, zato vrlo teško možemo bilo šta i da smo prvaci.

Što se tiče Zrinjskog, bit će nositelji zbog Slovanovog, a ne svog koeficijenta. U prvom pretkolu su bili nositelji zbog kontinuirano dobrih nastupa u Evropi.

Napisao sam prije mjesec, ponavljam sad. Uvjeren sam da će Zrinjski igrati grupnu fazu ove sezone, ne vidim kako mogu tri puta u nizu izgubiti dvomeč, nažalost.
Sve stoji, samo kažem da je tada bio ovakav sistem takmičenja i mi bismo bili u sličnoj poziciji. Imali bi sigurno status nositelja u prvom pretkolu, jer smo svake godine igrali kvalifikacije za europu. Moglo se je malo bogatstvo zaraditi svaku tu sezonu kad smo bili prvaci, posebno kad uzmeš u obzir da smo igrali na Koševu pred minimalno 20 hiljada ljudi..

A što se tiče Zrinjskog lošiji su po meni poprilično u odnosu na godinu prije, ali što ti kažeš tri puta izgubiti dvomeč je teško zajebati, čak i za naše klubove
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 11:59 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 21, 2023 12:53 pm
I ne znam dze mi je drug Sheldon akademik lgbt da nam protabiri ovdje greske basica... Da kaze da smo igrali isto s edisom
Zarakijah se sinoc poslije tekme, evo tek sad udjoh na forum malo da prelistam. Vidim dvaput me prozivas, nemas razloga, tu sam ja ne brini.

Basicu svaka cast za tekmu sinoc. Onako smislen fudbal i akcije nismo imali u najslavnija vremena pod Amarom kad smo duple uzimali. Pod pokojnim Odom smo znali igrati lijepo, ali mislim da je ono sinoc najbolja nasa igru koju sam vidio.

Ako sam prema Nerminu bio preostar prosle sedmice (a mislim da nisam), to je iz razloga sto sam vidio da su ovi Bjelorusi pravo tanki i da se vrlo lako mogu proci. U to ime, Nermin ide na avatar, kad se dokopam laptopa.

Zivio.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 12:00 am

Majkel je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:57 pm
kvalitet je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:50 pm
Majkel je napisao/la:
pet jul 21, 2023 11:30 pm
Zrinjski ako prođe Slovan bit će nositelj u trećem pretkolu lige prvaka. Mi kad smo osvajali titule, dobiješ izraelce, primiš pet golova i haj kući. Koliko je bolji sad ovaj sistem takmičenja, može se s pravom reći da smo u pogrešno vrijeme dizali trofeje.
Mi nismo nikad prošli prvo pretkolo LP kad smo u zadnje vrijeme bili prvaci. I sad ti se sve otvara samo ako prođeš prvo pretkolo LP, u suprotnom takmičenje nastavljaš u drugom pretkolu KL i vrlo je teško plasirati se u grupe. Istina, sad kad si prvak imaš i druge prednosti, ali i dalje je ključ proći prvo pretkolo, jer nakon toga imaš tri meč lopte za grupnu fazu. A mi nismo evropski rezultat vrijedan spomena ostvarili još od Newcastlea, zato vrlo teško možemo bilo šta i da smo prvaci.

Što se tiče Zrinjskog, bit će nositelji zbog Slovanovog, a ne svog koeficijenta. U prvom pretkolu su bili nositelji zbog kontinuirano dobrih nastupa u Evropi.

Napisao sam prije mjesec, ponavljam sad. Uvjeren sam da će Zrinjski igrati grupnu fazu ove sezone, ne vidim kako mogu tri puta u nizu izgubiti dvomeč, nažalost.
Sve stoji, samo kažem da je tada bio ovakav sistem takmičenja i mi bismo bili u sličnoj poziciji. Imali bi sigurno status nositelja u prvom pretkolu, jer smo svake godine igrali kvalifikacije za europu. Moglo se je malo bogatstvo zaraditi svaku tu sezonu kad smo bili prvaci, posebno kad uzmeš u obzir da smo igrali na Koševu pred minimalno 20 hiljada ljudi..

A što se tiče Zrinjskog lošiji su po meni poprilično u odnosu na godinu prije, ali što ti kažeš tri puta izgubiti dvomeč je teško zajebati, čak i za naše klubove
Kako god Slovan je opet favorit, zrinjski nista nije pokazao u ove dvije utakmice, kako budu ispadali sve tezi protivnici ce im dolaziti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 12:10 am

KROZ TRI RAZLIČITA POLITIČKA I DRUŠTVENA SISTEMA, KROZ DVA TEŠKA I KRVAVA RATA, ŽELJEZNIČAR JE PREŽIVIO STOTINU VELIKIH GODINA. I TO JE ONO ŠTO DANAS VRIJEDI SLAVITI!!!

:zeljeznicar1:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 12:16 am

Yebo im jelen tetku 😂

slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 1:48 am

Samo da kazem da sam bio optimists za Minsk i tvrdio da prolazimo, a za Neftchi sam jos ubjedjeniji, mislim da ce cak biti i lakse bez srkleta.
Željezničar ante portas !
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 1:51 am

Jesu li 1921 isli u Baku? Da li ce biti njihov izvjestaj zna li neko?
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 8:31 am

Prodaja bi trebala ici prvo online po mom misljenju, uz unos broja clanske karte i maksimalnu kupovinu 2-4 ulaznice. Na koji nacin da navijaci iz drugih gradova dodju do karata, a mnogo ih je?
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 8:42 am

Online prodaja nece ici ni ovaj put, ali ce biti nacin da se zastite clanovi i da oni imaju prioritet, ovaj put ce biti ozbiljnije.

Karte idu od sutra u prodaju, a prva dva dana ce biti samo za clanove.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 8:43 am

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 8:53 am

Misljenja sam da ce sutra biti jos veca guzva za karte nego sto je bila protiv Dinama.

Stop svercerima i preprodavacima. Ograniciti da se na jednu člansku mogu kupiti maksimalno 4 karte, ili napraviti neki porodicni paket (2+1 ili 2+2).

Do sada smo prihodovali preko milion KM, molim upravu da nam uzmu jos novca na dan utakmice. Napunite Shop, obezbjedite dovoljne kolicine pica na tribinama, kada dodjemo na nasu Grbavicu ne PITAMO za cijenu jer znamo da novac ide klubu.
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2023 9:15 am

Odmah poslije evrope ponuditi Amoah novi ugovor, nikakvo cekanje kraj sezone.
Hajde Bekrija jednog veznog iskopaj :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Analitičar1921, Bing [Bot], PlavaDobrinja1921, salle86 i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija