Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:17 pm

Bravo Dzenane.Pricajte sta hocete, ali Haracic je nas najbolji golgeter.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:24 pm

Svaka čast , vratiše se
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:24 pm

za nase protivnike je najopasniji rezultat 2-0. bravo haracicu! mozemo proci dinamo!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:25 pm

Bravoooo!!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:28 pm

NABIJEM TE NA KARINU LEŠINO PALJANSKA NADAM SE DA TI JE OVO ZADNJA UTAKMICA U ŽELJINOM DRESU
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:29 pm

E Boga mi Dženo moj duboki naklon :klanjase2:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:31 pm

ovo se moze proci. nije los ovo izgledalo, samo smo amateri ispali u vise navrata. dinamo je nijansu bolji od nas ali mi smo borbeni i vjerujem u prolaz. pogotovo na neutralnom terenu.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:36 pm

Jasarevic je katastrofalan, bolje je i sa juniorom igrati nego sa njim na beku. Takodjer se nadam da je Kosoric zavrsio sa prvom postavom Zelje. Moze se ovo proci, promasili smo mnogo, mnogo izglednije prilike. I na kraju Dzeno Haracic, kapa dolje majstore. Koliko god ja cijenio Krpica, Haracic mora igrati. A izgleda da mogu i obojica igrati u isto vrijeme. Meni je Mekic bio najbolji, daleko je najskolovanije djelovao na terenu. Stila je majstor, ali u mjestu... tesko da to u Europi moze proci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:40 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jul 13, 2023 10:36 pm
Jasarevic je katastrofalan, bolje je i sa juniorom igrati nego sa njim na beku. Takodjer se nadam da je Kosoric zavrsio sa prvom postavom Zelje. Moze se ovo proci, promasili smo mnogo, mnogo izglednije prilike. I na kraju Dzeno Haracic, kapa dolje majstore. Koliko god ja cijenio Krpica, Haracic mora igrati. A izgleda da mogu i obojica igrati u isto vrijeme. Meni je Mekic bio najbolji, daleko je najskolovanije djelovao na terenu. Stila je majstor, ali u mjestu... tesko da to u Europi moze proci.
Necemo se lagati, ali LOSE je ovo postavio Basic.Bas lose.Izvukle su ga izmjene i nije prvi put da se dobro prilagodjava tokom tekme, ali mora ovo mnogo bolje.Neoprostivo je da ti pocinjes tekmu u Evropi sa Acom Kosoricem.Neoprostivo!! Na kraju mali Drina udje, sutnu i bi gol.Taman da je on i kiksao za golove, naucice.Ovaj vise nema kud!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:41 pm

storm_raider je napisao/la:Jasarevic je katastrofalan, bolje je i sa juniorom igrati nego sa njim na beku. Takodjer se nadam da je Kosoric zavrsio sa prvom postavom Zelje. Moze se ovo proci, promasili smo mnogo, mnogo izglednije prilike. I na kraju Dzeno Haracic, kapa dolje majstore. Koliko god ja cijenio Krpica, Haracic mora igrati. A izgleda da mogu i obojica igrati u isto vrijeme. Meni je Mekic bio najbolji, daleko je najskolovanije djelovao na terenu. Stila je majstor, ali u mjestu... tesko da to u Europi moze proci.
Bašić ako ne želi da bude Mulalić 2 onda će shvatiti nakon večerašnje tekme da mu Kosorić ne smije raditi o glavi na trenerskoj klupi.

Bio bi i het trik da nije Amoah škrt, koliko pogano od njega, Haračić mu bolan trazi par sekundi loptu i ovaj odlucuje šutat u blok.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:42 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jul 13, 2023 10:40 pm
storm_raider je napisao/la:
čet jul 13, 2023 10:36 pm
Jasarevic je katastrofalan, bolje je i sa juniorom igrati nego sa njim na beku. Takodjer se nadam da je Kosoric zavrsio sa prvom postavom Zelje. Moze se ovo proci, promasili smo mnogo, mnogo izglednije prilike. I na kraju Dzeno Haracic, kapa dolje majstore. Koliko god ja cijenio Krpica, Haracic mora igrati. A izgleda da mogu i obojica igrati u isto vrijeme. Meni je Mekic bio najbolji, daleko je najskolovanije djelovao na terenu. Stila je majstor, ali u mjestu... tesko da to u Europi moze proci.
Necemo se lagati, ali LOSE je ovo postavio Basic.Bas lose.Izvukle su ga izmjene i nije prvi put da se dobro prilagodjava tokom tekme, ali mora ovo mnogo bolje.Neoprostivo je da ti pocinjes tekmu u Evropi sa Acom Kosoricem.Neoprostivo!! Na kraju mali Drina udje, sutnu i bi gol.Taman da je on i kiksao za golove, naucice.Ovaj vise nema kud!!
Slazem se, raduje sto se stvarno dobro prilagodjava dok traje utakmica, to vec postaje nekakav obrazac. Kosoric nema sta raditi u prvoj postavi.

Drago mi je zbog Haracica, stvarno je decko uvijek koristan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:43 pm

Samo da svane dan kad ni jednom od ovih đuturuma nece vise biti mjesta u Želji
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:48 pm

Nisam pisao od kraja sezone, pratio prelazni i čekao tu prvu ozbiljnu tekmu da vidim gdje stojimo.
Trener je govorio da smo uigraniji sada, pa možda i bolji iako to na papiru ne izgleda tako.
Pratio izjave Tuceta, predsjednika, trenera i nekako poslije svega tog, čovjek zbunjen, ne zna na čemu smo. Jesmo li stabilniji, jesmo li malo ozdravili. Doduše bilo je i kontradiktornih izjava.
Na kraju napisao sam neke crtice i svoje mišljenje prvo o prelaznom roku, pa o ovoj tekmi danas.

Crtice o prelaznom roku:
- Amaterski odrađen prelazni rok. Zašto?
U novu sezonu ulaziš slabiji nego prošle godine. Produžuješ stare igrače i umjesto da su to 3. Ili 4. opcije, kod nas su 1.
- Tuce nije dorastao ove funkcije. On se uci na Želji. Dokaz tome je i što ga je dosta igrača izlevatilo. Teško jeste, ali se prelazni mogao uraditi bolje, a i samu su rekli da je ove sezone drastično bolja situacija nego prošle godine.
- Doveli su se istrošeni igrači, čitaj Rustem. Dizelaši. Spori i fizički slabi igrači (Biber, Alyson, Rustem)
Onda od takvih igrača očekuješ da podignu nivo naše igre. Teško.
- Ekipa nije izbalansirana. Na nekim pozicijama imaš više igrača, na nekim jednog. I pretežno imamo iste profile igrača po pozicijama.

Crtice o tekmi:
- Totalna fula Nermina sa pripremom tekme
- Aco prva postava. Nevjerovatno da je 2023.godina a on i dalje igra. Nije valjao ni prije 7, a kamoli sad.
- Nije se probalo s promjenom Drljo-Amoah. Poslije još ulazi Gasal, koji je lijevo očajan.
- Energija igrača sramotna za ovakvu tekmu. Nera ih ohladio previše izgleda. Kad su se protivnici gubili u atmosferi stadiona, naši ne izlaze u presing i ne prave dodatni pritisak.
- Izlazak u blok katastrofalan u najmanje 3 situacije, lopta par centimetara od gola, Mulalić već savladan. To je ta nespremnost i tromost igrača.
- Dinamo ništa posebno ali dali 2 gola bez da su se posebno naplatili za golove. To je najgore u svemu. A generalno nisu neka pljačka. Sve smo im mi dali s našim greškama.
- Evropa ne trpi imena i stare, istrošene igrače. Mi ih imamo previše, a najgore od svega, takvi su štoperski par. Hvala im na svemu, ali ne mogu oni više ovo igrati.
- Manijacima svaka čast na koreografijama i atmosferi. Poslije drugog gola ostatak stadiona se ohladio. To je razumljivo.
Ali još jednom, svaka čast navijačima, pokazali su da su broj jedan u državi.
- Na kraju smo se izvadili. Zadnjih 10 minuta drastično mijenjaju sliku.
Haračić joker s klupe. Svaka čast momku.
- Pohvale na karakteru i prikazanom u zadnjih 15ak minuta. Tako se igra i bori.
- Izgledali smo svježije od njih kako je tekma završavala.

Generalni dojam je da smo mi očito ovoj Evropi neozbiljno pristupili. Dovoljno nam je bilo i ovo prvo kolo. Pa šta bude, bude.

Jedino ostaje žal da se s jednim/dva bolja pojačanja ovo moglo lako proći, pa možda i sa prošlogodišnjom ekipom tj. Santosom i Arminom. Sada idemo u goste, sigurno da je bolje 2-2 neko 0-2 ili 1-2, ali bit će teško. Žao mi je što iz ove današnje tekme ne nosimo neku prednost, mislim da se moglo.

Još jednom, bravo NAVIJAČI.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 10:54 pm

Čudan dojam, da nas nisu najbolja dva igrača napustila ovo bi večeras bila lagana pobjeda. To mi nekako najteže pada, jer se moglo fino para zaraditi u ovim pretkolima
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 11:00 pm

Jasarevic, galic, kosoric, rustemovic, drljo bar na ovoj poziciji meni nikad ne bi igrali startnu postavu...
steta sto ne udje mekicev ili cocalicev pokusaj... gledali bi sigurno drugaciju utakmicu po svim segmentima. Ovako je bilo stresno al su se pokazale sve mane, ne sumnjam da ce ih Basic uociti i otkloniti.
FCŽ
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 11:07 pm

Imamo jednog solidnog stopera (Drina). Nije fer da se samo pljuje Kosoric kad je i Cocalic bio jebena katastrofa. Pada, trckara ko na staklenim nogama a ponasa se ko da je Fabio Cannavaro u najboljim danima.

Lijevog beka ce, nadam se, pokriti Ovcina a Gala je desno sasvim solidan.

Zadnjeg veznog NEMAMO. Garantujem da bi toliko pljuvani Hajdarevic veceras razvalio u odnosu na suntavog Rustemovica. Nevjerovatno nam fali Hodzic.

Stilic i Mekic su mahalci, moramo imati jednog ozbiljnog veznjaka. Mekic nesto i uradi a Stila protiv ovakvih trkaca nema sta traziti.

Drljo je ocito shisha boy, furac koji sve pokusava postici na lozionu. E pa mora malo i da se misli da se slusa.

Amoah je najbolji, najozbiljniji i najborbeniji igrac Zeljeznicara.

Strasno je kako se mutavo ponasaju nasi igraci u sansama. Ili je neka nadrkana lezernost ili je strah pa je sutne ko da mu je noga od pudinga. Samo Dzeno mudonja trpa li trpa. :palacgore:

Sve u svemu moj zakljucak ostaje isti kao i na poluvremenu - bolje igramo lopte ali smo izuzetno neozbiljni u odnosu na njih.

P.S. Sta je htjela ona sisa crnogorska na kraju??
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 11:16 pm

Kakva noć, kakva atmosfera, završnica... kako je dobro vidjeti te opet!

Može se ovo i proci, samo malo pametnije. Previse toga je u igri da im poklonis 2 gola i onda ganjas nesto. Ali ako odigramo malo vise glavom tamo, imamo se cemu nadati.

I kad mi kazu Jasarevic ce biti dobar, samo malo da dodje sebi...
Drljo i Gasal na ovoj strani NE MOGU IGRATI!
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 361
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 11:18 pm

Ne znam sta serete koje picke materine. Ljudi veci amateri od nas dan te ****.
Kosoric out sljedecu i tjt
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 11:19 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jul 13, 2023 10:36 pm
Jasarevic je katastrofalan, bolje je i sa juniorom igrati nego sa njim na beku. Takodjer se nadam da je Kosoric zavrsio sa prvom postavom Zelje. Moze se ovo proci, promasili smo mnogo, mnogo izglednije prilike. I na kraju Dzeno Haracic, kapa dolje majstore. Koliko god ja cijenio Krpica, Haracic mora igrati. A izgleda da mogu i obojica igrati u isto vrijeme. Meni je Mekic bio najbolji, daleko je najskolovanije djelovao na terenu. Stila je majstor, ali u mjestu... tesko da to u Europi moze proci.
I za mene je Mekic bio najbolji a Stila je davno odsvirao svoje. Ja bih probao Mekica na 10, a zadnje vezne da igraju Rustemovic (kad vec nemamo boljeg jer je teski dizelas) i Biber. To je sto je. Mislim da bi bili opasniji i pokretljiviji. Veceras se vidjelo koliko Santos fali, sa njim je ekipa 50 posto opasnija. Drljo nazalost nije za prvih 11. Generalno ima potencijala, kad smo usle zamjene i kad smo promjenili formaciju zabili smo dva gola, samo treba naci pravu formulu.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 13, 2023 11:20 pm

Mi bolje igramo lopte, ali ne vjerujem kakve mi gluposti pravimo. Oba gola pokloni, oba isti fazon.

Što se tiče igre, nisam nezadovoljan, pogotovo dobre izmjene. Dobro smo se kretali, trudili, to što su neki nekvalitet jbg, nemamo za bolje. Nemaš igrača umjesto Jašarevića. Rustem loš večeras. Brzo ljudi zaboravljaju Edisovu školu fudbala, nabij na krilo pa šta dragi Allah da. Nismo se nimalo loše kretali, otvarali, mijenjali strane.

Sve u svemu, ok na kraju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 151 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija