Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 12:37 am

Mulalic Edis je napisao/la:
pet jun 23, 2023 12:17 am
Svjesno unosis nemir i bolesno si negativan, kao i ovaj @Alnamelesghoul. Taman se dva, tri Misketova balvana umire i uzmu ksanaks i ti se onda pojavis sa nekakvim glupostima, a u decembru nismo trebali docekati januar. Iz suplje u prazno ponavljas neke gluposti. Ribar clan skupstine, pisao realno i covjek upucen u situaciju.
Haha jedan od najofirnijih ... Misketovi balvani a u potpisu Grande Miske ***** ti svijet !!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 12:37 am

Ko od nas moze tacno znati zasto je Bekric to pricao, mozda je bilo obecano i zavrseno, mozda je bilo blizu dogovora pa ih je pritiskao kroz javni prostor na taj nacin da prevagnu, mozda je u tom momentu klub morao pokazati neku ozbiljnost i snagu prema nekome pa smo iznijeli takve info da nam najbolji igraci produzuju, Bog zna sta je razlog iznosenja tih informacija, da je prema vlastitim navijacima ispalo neugodno, jeste, ali ne treba pretjerivati, da je Bekric u normalnom klubu doveo ta dva igraca oni bi prvo potpisali jace i profesionalne ugovore koje bi onda produzili po petoduplo boljim uslovima ili bi se uredno prodali, medjutim ovako kao SD moras igrat igre na sve strane pa ako uspije uspije..
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 12:53 am

Mulalic Edis je napisao/la:
pet jun 23, 2023 12:11 am

Pa covjek ti je objasnio fino. Sta ti nije jasno? Nadji nekog sto zna namaci pare ili uloziti svoje pare i ljudi ce se skloniti. Dodji ti, javi se.
Veliki posao je odradjen u posljednjem periodu.
Santos je ispricana prica. Hodzicu se ponudilo 4, pa 8 hiljada i na kraju je otisao za 10 milja eura u Tursku.
Nije trebao Bekric talasati, ali s obzirom da je Zeljo u evropi i da je to naucna fantastika s ulaganjima onda dodji da mu spomenik sazidas sa par forumskih strucnjaka i njemu i upravi kluba.
Ovo ako je istina nabijem ga na *****
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 12:53 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 23, 2023 12:31 am
LARSSON je napisao/la:
čet jun 22, 2023 11:25 pm
Forumaši ne mogu otjerati nikoga i hvala Bogu da je tako. Ne vidim problem da neko napiše da uprava radi loše ako je to nečije mišljenje, ili da neko kaže da radi dobro, ili da neko misli da je Bekrić izgubio komas i da je slagao dosta stvari, namjerno ili nenamjerno.

Forum je da se iznese mišljenje, a ne u fazonu ako ti bolje znaš javi se u klub samo takve čekaju. Onda ne treba ni igru ni igrače komentarisati, jer ako mislite da možete bolje odigrati prijavite se na probu, svakako izgleda sve primamo.
Ma jok, daj jednoumlje, ignoriši bilo kakve argumente hvali sve i piši “javi se u klub”… iznad mene napisa čovjek da dugoročno bez para nema uspjeha. Eto još jednog pitanja za predsjednika - ima li plan da se značajno povećaju prihodi, da ga detaljno obrazloži, da kaže kojim firmama je, ako je, išao na noge da pita za sponzorstvo, ko je pristao, ko odbio…

Kroz godinu, dvije bez budžeta od bar 7 miliona nećemo biti uopće konkurentni, nadam se da to shvataju ljudi iz kluba. Zanosite se Evropom koja je više splet okolnosti, ponajviše što je pola lige igralo van svog stadiona, nego naše kvalitete. Ja sam se nadao da su svjesni toga i da ćemo se pojačati, za sada mrka kapa…
Dokaz da budzet ne pravi razliku, jeste tim s koseva. Ne pravi jos uvijek, iskljucivo radi nekvaliteta lige i svih ekipa i igraca. Istih igraca koji su uz menadzere, prevrtljiva roba. Mamic je to najbolje objasnio. Pa tako i kod nas kazu jedno pa odu kao muhe, a vrate se par godinica kasnije.

Kad se stavis u poziciju uprave, vidis da je nemoguce pronaci model samoodrzivosti jer jedine opcije finansijske podrske i prihoda jeste investitor (nijedan nece negdje gdje su dugovi i zmije, ne bih ni ja), a drugi je izvoz i prodaja igraca, gdje i veci klubovi poput Dinama, samo imaju taj nacin samoodrzivosti. Da bi se doslo do toga, a i tada ce se *****i majke upravi i direktoru, jer se prodaje, a ne zadrzava, potrebno je imati sve savrseno do u18.

Tu se uzdam u Basica, Bekrica i ostale, jer je u 2 razlicita navrata prosli mjesec objasnio kako je to poslozio u Radomlju. I dalje i ti Slovenski klubovi na isti nacin prezivljavaju i svako ljeto osipanje ekipe.

Smanjenjem duga, ostankom uprave a ne dolaskim novih ili starih lopova, ostaje nada da dolazi investitor koji zeli uci u zdravu sredinu.

Izgradis jug i vrijednost kapitala ode na +30mil i postajes atraktivan drugima.

Pozdrav druze, nadam se da sam ti objasnio. Pesimizam i negativa su dozvoljeni na forumu, u radnoj grupi preko bare, mozda i Ne. Storm to zna.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 12:54 am

Aha deset milja eura, kontam maraka. Posteno onda jebiga
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 12:58 am

Mnogi zbog utakmice protiv Posušja koju je odigrao sjajno, zaboravljaju da smo mi drugi dio sezone odigrali maltene bez Hodžića. Da li je čuvao noge, bio uvrijeđen, povrijeđen, manje je bitno.
 
Pukii
Postovi: 39
Pridružen/a: pet jun 16, 2023 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 1:10 am

Upravu steeee
 
Strumf11
Postovi: 7
Pridružen/a: pon jun 05, 2023 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 2:20 am

slika

Jedna zanimljivost iz danasnjeg videa kojim je Dzeko predstavljen u Feneru… meni lici na samo jedno..
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 4:27 am

Eh, samo da Bekric nije pricao sad bi oni imali potpisane ugovore i sve dogovoreno bi ispostovali.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 7:21 am

Imati misljenje i iznositi isto nije nikakav problem i to niko nikome ne moze zabraniti.
Ali konstantno ovakvo pisanje bez sagledavanja realne situacije nije u redu.
Pisanje na forumu u jednom periodu imalo itekako veliki znacaj za buducnost kluba,ali tada se kritikovalo iskljucivo sa argumentima i dokazima.
Bekricu jedino zamjeram brzopletost pri izjavama,i to mozemo pripisati njegovom neiskustvu u novom poslu.
Morate shvatiti da su igraci i njihovi menadjeri jako kvarljiva roba te da sa njima nema nikakvih usmenih dogovora.Nadam se da je Samir to shvatio te da ce u buducnosti sve dogovore stavljati odmah na papir.Jedino tako moze zastiti interese kluba.
Imamo trenera koji je zasluzio da ima nase povjerenje i njemu trebamo pustiti da radi ono sto najbolje zna,a dokazao je da zna.
Mi ne znamo na cemu smo sa ekipom ker generalno nismo ni kompetentni da raspravljamo o tome,Nermin vjerovatno ima neku viziju u svojoj glavi i trebamo pustiti covjeka da radi.
Mi smo samo navijaci i umjesto da se izmedju ostalog ovdje prave planovi i varijante za europsko gostovanje,raspravlja se o stvarima na koje zaista u ovom trenutku nemamo ama bas nikakvog uticaja.
A sjetite se samo kakvih je akcija ovaj forum u proslosti napravio.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 8:28 am

Ovaj forum ce uvijek biti na sluzbi Klubu, navijacima i svim pozitivnim tokovima. Ne treba shvatati nista u zivotu da je crno ili bijelo, ima tu 50 nijansi sive. :D

Eh sada, za mene licno svi ljudi u Klubu koji zadnjih godina nakon odlaska Amara i ekipe rade i trude se su heroji. Ti ljudi su zaustavili gasenje Zeljeznicara, rasprodaju imovine i raznorazne pritiske, bilo od unutrasnjih, bilo od vanjskih faktora. Mnogi nisu svjesni, a vjerovatno ni ja dijelom sa cime su se oni sve izborili. Mi smo bili pred gasenjem, rasprodajom imovine i sumnjivim ulascima jos sumnjivijih ljudi u strukture Kluba. Ko zna na sta je sve moglo to izaci, a vjerujte da je crnje od najcrnjeg. Hvala svima koji se nesebicno daju Klubu, a pri tome im trpe poslovi, porodice i privatni zivoti generalno. Klub iznutra i Klub izvana su dva svijeta razlicita. Mnogima se Zeljo ogadi kada udju u to sve i pokusaju pomoci. Dakle, heroji!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 8:32 am

Strumf11 je napisao/la:
pet jun 23, 2023 2:20 am
slika

Jedna zanimljivost iz danasnjeg videa kojim je Dzeko predstavljen u Feneru… meni lici na samo jedno..
Ako dobro vidim, ovo je zgrada Željeznica Turske. Nalazi se na azijskom dijelu.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 8:45 am

SanMan je napisao/la:
pet jun 23, 2023 12:05 am
Zvaka72 je napisao/la:
čet jun 22, 2023 11:25 pm
SanMan je napisao/la:
čet jun 22, 2023 10:36 pm

Što hahaha, jol to Ordagić i ostali vrijede više od 5 HILJADA maraka za 4 utakmice u mjesecu, znaš li ti kolko je to (kolka ti je plata)
U redu neki bonusi za osvojeno nešto, ali ovo lupanje cifri da su im plate tolike u ovoj našoj ligi objesite mačku o rep. Pa kolko im je uplaćeno poreznoj i za pemziju - u cijeloj ligi nema ni jedan igrač da ima uplaćeno 2.000 milje KM mjeserčno za poreze. To rekla kazala zaboravite, vole i igrači i klubovi a pogotovo manageri lagati
Možda i vrijede ali Željo ne bi imao velike koristi od istih, klasični plaćenici.
Radije uložiti u nekog juniora na individualne treninge sa instruktorima profesionalcima a ne našim DiF-ovcima.
To je moje mišljenje. A što se tiče plata nisi u pravu Bagerista u ViK-u ima 1700 maraka. Ti stvarno misliš da Ziljkić igra za manje od 10 hiljada KM neto, a da ne govorim o Brazilcima ili Vrančiću.
Bolan zimus u Konjicu i igmanu u fabrici umalo pobuna jer Džahid dao Musemiću 100 hiljada za 6 mjeseci a radnici rade za milju.
Il ja il ti ne živimo u ovoj Bosni i to od svoje plate
Hoš da ti dovedem Musemića za 30.000 za šest mjeseci da ti bude lični trener
pusti laži, krađe i muljanja direktora državnih firmi, vlasnika klubova, političara......
I baš Musemić 5 milja mjesečno jel neto i bruto.
Jarane gdje ti živiš? Pogledaj kuće, Stanove, i razne apartmane od planina do morskih prostranstava mediterana a da ne govorimo u džipovima i raznim luksuznim vozilima. To se ne kupuje od plate od 2000 KM.
Izađi samo iednom u grad na neki dernek pa pogledaj cehove po stolovima. Sve će ti biti jasno
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 8:49 am

Dzezvar je napisao/la:
pet jun 23, 2023 7:21 am
Imati misljenje i iznositi isto nije nikakav problem i to niko nikome ne moze zabraniti.
Ali konstantno ovakvo pisanje bez sagledavanja realne situacije nije u redu.
Pisanje na forumu u jednom periodu imalo itekako veliki znacaj za buducnost kluba,ali tada se kritikovalo iskljucivo sa argumentima i dokazima.
Bekricu jedino zamjeram brzopletost pri izjavama,i to mozemo pripisati njegovom neiskustvu u novom poslu.
Morate shvatiti da su igraci i njihovi menadjeri jako kvarljiva roba te da sa njima nema nikakvih usmenih dogovora.Nadam se da je Samir to shvatio te da ce u buducnosti sve dogovore stavljati odmah na papir.Jedino tako moze zastiti interese kluba.
Imamo trenera koji je zasluzio da ima nase povjerenje i njemu trebamo pustiti da radi ono sto najbolje zna,a dokazao je da zna.
Mi ne znamo na cemu smo sa ekipom ker generalno nismo ni kompetentni da raspravljamo o tome,Nermin vjerovatno ima neku viziju u svojoj glavi i trebamo pustiti covjeka da radi.
Mi smo samo navijaci i umjesto da se izmedju ostalog ovdje prave planovi i varijante za europsko gostovanje,raspravlja se o stvarima na koje zaista u ovom trenutku nemamo ama bas nikakvog uticaja.
A sjetite se samo kakvih je akcija ovaj forum u proslosti napravio.
Dovođenje Nermina im je najbolji potez do sada, bar ja tako mislim, možda griješim, ali napokon da imamo normalnog trenera nešto modernijih shvatanja.

Evo ja više neću pisati ništa protiv Uprave, da me sutra ne biste stavljali u nekakve torove, samo molim da bilo ko, evo neću ja, realno sagleda situaciju u smislu poslovanja kluba, konkretno napiše koliki su bili prihodi i rashodi prošle godine, koliko od tog iznosa su budžetska sredstva, koliko akcije navijača (na računajući karte, to je redovan prihod) i u kolikom minusu bismo bili bez tih sredstava.

Jednostavno ne volim kad se neko uzdiže u visine bez realnog osnova. Ne kažem da je sve loše, bože sačuvaj, ali ima dosta grešaka, a inače u životu nikad neću zažmiriti na takve stvari.

Uostalom, čekamo najavljeno obraćanje predsjednika i priliku da postavljamo pitanja, imamo ih…
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 8:52 am

ublehas je napisao/la:
pet jun 23, 2023 8:32 am
Strumf11 je napisao/la:
pet jun 23, 2023 2:20 am
slika

Jedna zanimljivost iz danasnjeg videa kojim je Dzeko predstavljen u Feneru… meni lici na samo jedno..
Ako dobro vidim, ovo je zgrada Željeznica Turske. Nalazi se na azijskom dijelu.
Tako je. Zgrada Željeznica Turske, odmah na azijskoj strani kad se ide sa europske strane brodom.
Pogledajte "grbove" željeznica u Bugarskoj i Švedskoj, pa čak i ovdje ŽRS. Vidjećete nešto što dobro znate :D
Krila željezničara simbol klase radničke! :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 9:18 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 23, 2023 8:49 am
Dzezvar je napisao/la:
pet jun 23, 2023 7:21 am
Imati misljenje i iznositi isto nije nikakav problem i to niko nikome ne moze zabraniti.
Ali konstantno ovakvo pisanje bez sagledavanja realne situacije nije u redu.
Pisanje na forumu u jednom periodu imalo itekako veliki znacaj za buducnost kluba,ali tada se kritikovalo iskljucivo sa argumentima i dokazima.
Bekricu jedino zamjeram brzopletost pri izjavama,i to mozemo pripisati njegovom neiskustvu u novom poslu.
Morate shvatiti da su igraci i njihovi menadjeri jako kvarljiva roba te da sa njima nema nikakvih usmenih dogovora.Nadam se da je Samir to shvatio te da ce u buducnosti sve dogovore stavljati odmah na papir.Jedino tako moze zastiti interese kluba.
Imamo trenera koji je zasluzio da ima nase povjerenje i njemu trebamo pustiti da radi ono sto najbolje zna,a dokazao je da zna.
Mi ne znamo na cemu smo sa ekipom ker generalno nismo ni kompetentni da raspravljamo o tome,Nermin vjerovatno ima neku viziju u svojoj glavi i trebamo pustiti covjeka da radi.
Mi smo samo navijaci i umjesto da se izmedju ostalog ovdje prave planovi i varijante za europsko gostovanje,raspravlja se o stvarima na koje zaista u ovom trenutku nemamo ama bas nikakvog uticaja.
A sjetite se samo kakvih je akcija ovaj forum u proslosti napravio.
Dovođenje Nermina im je najbolji potez do sada, bar ja tako mislim, možda griješim, ali napokon da imamo normalnog trenera nešto modernijih shvatanja.

Evo ja više neću pisati ništa protiv Uprave, da me sutra ne biste stavljali u nekakve torove, samo molim da bilo ko, evo neću ja, realno sagleda situaciju u smislu poslovanja kluba, konkretno napiše koliki su bili prihodi i rashodi prošle godine, koliko od tog iznosa su budžetska sredstva, koliko akcije navijača (na računajući karte, to je redovan prihod) i u kolikom minusu bismo bili bez tih sredstava.

Jednostavno ne volim kad se neko uzdiže u visine bez realnog osnova. Ne kažem da je sve loše, bože sačuvaj, ali ima dosta grešaka, a inače u životu nikad neću zažmiriti na takve stvari.

Uostalom, čekamo najavljeno obraćanje predsjednika i priliku da postavljamo pitanja, imamo ih…
Evo jedno pitanje za tebe. Od kojih para se serviraju dugovi? Ako smo potpisali reprogame i vansudske nagodbe to neznaci da cemo tim ljudima /firmama platiti 'nekada' a gdje je tekuće poslovanje. Ako misliš da je to sve pokriveno zadnjom akcijom od 170 i nesto hiljada onda smo 'koperfildi'. Budžetska sredstava su namjenska i njih trosis na ono zasta si ih dobio
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 9:20 am

I zamolio bi strukture FK Željezničar da se nikako neoglasavaju, jer se svaka riječ 'vaga'. Sutite ko i oni sa kobilje glave
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 9:31 am

Raja šta mislite o ovom Mulaliću što je dobio nogu kod kona. Čini mi se da nije bio loš bek a još mlad.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 9:48 am

Zvaka72 je napisao/la:
pet jun 23, 2023 9:31 am
Raja šta mislite o ovom Mulaliću što je dobio nogu kod kona. Čini mi se da nije bio loš bek a još mlad.
Ako ima i promil šanse da dođe odma bih ga doveo. Mlad igrac U21 a vec apsolutno solidan i na nivou nasih bekova
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 23, 2023 10:42 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 23, 2023 8:49 am
Dzezvar je napisao/la:
pet jun 23, 2023 7:21 am
Imati misljenje i iznositi isto nije nikakav problem i to niko nikome ne moze zabraniti.
Ali konstantno ovakvo pisanje bez sagledavanja realne situacije nije u redu.
Pisanje na forumu u jednom periodu imalo itekako veliki znacaj za buducnost kluba,ali tada se kritikovalo iskljucivo sa argumentima i dokazima.
Bekricu jedino zamjeram brzopletost pri izjavama,i to mozemo pripisati njegovom neiskustvu u novom poslu.
Morate shvatiti da su igraci i njihovi menadjeri jako kvarljiva roba te da sa njima nema nikakvih usmenih dogovora.Nadam se da je Samir to shvatio te da ce u buducnosti sve dogovore stavljati odmah na papir.Jedino tako moze zastiti interese kluba.
Imamo trenera koji je zasluzio da ima nase povjerenje i njemu trebamo pustiti da radi ono sto najbolje zna,a dokazao je da zna.
Mi ne znamo na cemu smo sa ekipom ker generalno nismo ni kompetentni da raspravljamo o tome,Nermin vjerovatno ima neku viziju u svojoj glavi i trebamo pustiti covjeka da radi.
Mi smo samo navijaci i umjesto da se izmedju ostalog ovdje prave planovi i varijante za europsko gostovanje,raspravlja se o stvarima na koje zaista u ovom trenutku nemamo ama bas nikakvog uticaja.
A sjetite se samo kakvih je akcija ovaj forum u proslosti napravio.
Dovođenje Nermina im je najbolji potez do sada, bar ja tako mislim, možda griješim, ali napokon da imamo normalnog trenera nešto modernijih shvatanja.

Evo ja više neću pisati ništa protiv Uprave, da me sutra ne biste stavljali u nekakve torove, samo molim da bilo ko, evo neću ja, realno sagleda situaciju u smislu poslovanja kluba, konkretno napiše koliki su bili prihodi i rashodi prošle godine, koliko od tog iznosa su budžetska sredstva, koliko akcije navijača (na računajući karte, to je redovan prihod) i u kolikom minusu bismo bili bez tih sredstava.

Jednostavno ne volim kad se neko uzdiže u visine bez realnog osnova. Ne kažem da je sve loše, bože sačuvaj, ali ima dosta grešaka, a inače u životu nikad neću zažmiriti na takve stvari.

Uostalom, čekamo najavljeno obraćanje predsjednika i priliku da postavljamo pitanja, imamo ih…
Vidi,nema niko pravo vise niooga svtstavati tamo ili ovamo.Nije nam sve bajno,imaju jako puno problema i to na dnevnoj osnovi minimalno jedan koji iznenada iskrsne.
Imaju isto tako i ogromnih propusta,ali s obzirom na okolnosti ako nista ne prave ih iz zle namjere kao prethodnici.
Jedan od primjera sa cim se susrecu je nedavno aktiviranje mjenice o kloca i netom poslije utakmice sa posusjem jer je znao da ce biti para od ulaznica.
Ali polako i njemu ce se stati u kraj,i to uskoro.
A poslije toga svaki dobronamjeran navijac ce ih okivati u zvijezde.
Duzi period imamo ekstra dobru atmosferu u klubu,oko kluba...treba nastaviti sa njom....

P.S.sto se tice mog nedavnog pisanja,svakome ko pocinje sa sukovima kojekakvim cu odgovoriti na isti nacin,jer mi je vec duze vrijeme pun klinac ovih tastatura jalijasa i šatro zayebanih likova.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 100 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija