Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:09 am

gavran je napisao/la:
uto maj 23, 2023 11:02 am
Dzezvar je napisao/la:
uto maj 23, 2023 8:07 am
gavran je napisao/la:
uto maj 23, 2023 7:42 am


Ko kaze da nemamo pare?
Ja kazem,jeli to neki problem druze Gavrane.
Ako Ti kazes nije problem
Logicno
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:17 am

Qooler je napisao/la:
uto maj 23, 2023 10:30 am
Čitam i ne mogu da vjerujem ove pojedine kometare oko Santosa.

Cijeli grad, cijela država, skim god pričaš o Želji, kaže bez Santosa ne bi ništa mogli, a ovde neki osporavaju njegov doprinos. Mi smo ofanzivno bez njega sterilni, bezopasni i nema šta nismo, samo nismo tim koji je iole ozbiljan i za našu ligu. Čak i druga strana ekipe prodiše kad on na sebe navuče, pokida protivničku ekipu. Nije da nije dao i golova plus penala, žutih i crvenih, šta je nad njim napravljeno, šta čovjek unese živosti u ekipu, to je neopisivo. Mislim da bi 200.000 KM za njega, bila poslije istočne tribine najbolja investicija Želje u zadnjih par godina.
A inace je misljenje "cjjelog grada" i "drzave" relevantno samo tako....
Santos da je takav ne bi sigurno zavrsio kod nas vec bi bio u nekoj od liga koje sam.nabrojao u peethodnom postu.Nasao bi se neko ko bi platio tu yebenu naknadu od 100 000 eura.Meni je to najbolji pokazatelj,i ne treba mi misljenje cijelog grada i drzave....
Ozbiljne menadjerske agencije ulazu u skaute ozbiljne pare da im po Brazilu islopaju puno bolje igrace od Santosa.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:33 am

Santos je sigurno najbrži igrač kojeg ja pamtim u Želji ali ovo je cifra koja je za našu ligu prevelika da se izdvoji za jednog igrača sa kojim ćemo možda izboriti evropu.
Da smo u borbi za titulu sa njim ne bi se dvoumio da izdvojimo ali mislim da nam ne donosi garaciju za uspjeh a pored toga moramo pojačat ostale pozicije u ekipi koje nam škripe nenormalno, ako bi izdvojili ovu cifru za Santosa ne bi nam ostalo za druga pojačanja.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:42 am

Puno nam za Santosa , a nije nam bilo puno onamad za Sergeja Ticu 150 hiljada koliko se sjećam 😂. Možemo mi pričati sta hocemo al Santos je igrac prevage.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:44 am

Qooler je napisao/la:
uto maj 23, 2023 10:30 am
Čitam i ne mogu da vjerujem ove pojedine kometare oko Santosa.

Cijeli grad, cijela država, skim god pričaš o Želji, kaže bez Santosa ne bi ništa mogli, a ovde neki osporavaju njegov doprinos. Mi smo ofanzivno bez njega sterilni, bezopasni i nema šta nismo, samo nismo tim koji je iole ozbiljan i za našu ligu. Čak i druga strana ekipe prodiše kad on na sebe navuče, pokida protivničku ekipu. Nije da nije dao i golova plus penala, žutih i crvenih, šta je nad njim napravljeno, šta čovjek unese živosti u ekipu, to je neopisivo. Mislim da bi 200.000 KM za njega, bila poslije istočne tribine najbolja investicija Želje u zadnjih par godina.
A jest meni šega kad neko kaže "šta on ima osim te brzine, ostalo sve prosjek".
Pa on ima to, najjači je u ligi znači, gdje imaš 250 igrača tu je broj jedan, u tom jednom segmentu.
U ostalih nebitno eto koliko opet je u top 10-15 nebitno.
Šta su ostali naši igrači, mnogi nisu ni u top 50 igrača ni po jednom segmentu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:46 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto maj 23, 2023 11:42 am
Puno nam za Santosa , a nije nam bilo puno onamad za Sergeja Ticu 150 hiljada koliko se sjećam 😂. Možemo mi pričati sta hocemo al Santos je igrac prevage.
Zna se ko je doveo Ticu a parre isplacene dugo nakon toga kad taj nije bio u klubu
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 11:48 am

struja je napisao/la:
uto maj 23, 2023 11:46 am
fanaticZeljin je napisao/la:
uto maj 23, 2023 11:42 am
Puno nam za Santosa , a nije nam bilo puno onamad za Sergeja Ticu 150 hiljada koliko se sjećam 😂. Možemo mi pričati sta hocemo al Santos je igrac prevage.
Zna se ko je doveo Ticu a parre isplacene dugo nakon toga kad taj nije bio u klubu
Zna se , sta ga boli tuki. Nije iz svog džepa davao...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:28 pm

milanribar je napisao/la:
uto maj 23, 2023 8:00 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto maj 23, 2023 12:57 am
milanribar je napisao/la:Znači garantujete da se isplati uložit u Santosa 200+ hiljada ? Isto košto su garantovali ovdje da je Ara majstor i da će igrat s jednom nogom ovu ligu...
Ima na ovom forumu ozbiljnog materijala kad ste tako samouvjereni. U ovakvim dugovima mi trebamo uložit u jednog igrača te pare a ne dovest možda tri nova. Ok, hrabra odluka al dobro, vjerovatno će se isplatit...
Bgm mnogi smo za Armina govorili da ostane na godisnjem odmoru sa zaručnicom, da je bolja odluka i po Klub i njega samog. Neuporedivo je ovoj situaciji staviti u poređenje Santosa koji je provjeren i znamo na čemu smo s njim i Hodzica za kojeg smo i prije i sada znamo da je van forme. Posebno kada su sve druge okolnosti na strani da vrijedi uloziti u Santosa (ako je vjerovati sportskom direktoru Bekricu da su za Santosa postojale finansijski jake ponude koje su odbijene), pa makar to bilo i na ivici rizika da ne bude isplativo, jer uvijek se moze desiti teska povreda i slicno.

Nekako mi to dođe kao da imaš priliku za kupiti nekretninu na Marindvoru po elstra povoljnoj cijeni koju ćeš kasnije višestruko skuplje naplatiti. Ne znam, najbolje je da struka iz svijeta menadzerstva i biznisa(ako je uopšte imamo u Klubu) o tome odluči.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ne znamo na čemu smo ni sa njim jer odigra jednu maestralno pa ga nema nigdje tri utakmice, nikad dosad toliko za jednog mladog igrača nismo izdvojili, ni blizu a u situaciji smo da nemamo baš za razbacivanje.

A koliko se sjećam samo je Dzezvar upozoravo na Hodžića, većina je bila u ekstazi na samo spominjanje njegovog dolaska...
Ma upozoravala je raja, mada jeste vecina bila u ekstazi kao sto kazes. I posto se nudio, ogroman bi pritisak bio da nije doveden. Ako kup ne osvojimo, bilo bi - da je Ara tu osvojili bismo, odlazite neznalice. Znas ti nas...

Puno je 200 000 za Santosa. Jedini igrac za kojeg bih platio te pare je Miro Stevanovic, koji je osim sto je bio ovako brz bio i konkretan. U kontekstu nase lige Santos je jako zahvalan, ali u Hrvatskoj ima skolovanijih, mladjih i boljih igraca koji kostaju toliko.

Spomenu neko Ticu..., to je cirkus bio. Kao i za Mujezinovica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:41 pm

Santos nema puno stvari osim brzine, ali i sa tom brzinom i prodornošću je jedan od glavnih kod nas i prevaga je.

Najveći broj faulova na njemu, žutih iznuđenih, prilika, svega...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:43 pm

storm_raider je napisao/la:
uto maj 23, 2023 12:28 pm
milanribar je napisao/la:
uto maj 23, 2023 8:00 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto maj 23, 2023 12:57 am
Bgm mnogi smo za Armina govorili da ostane na godisnjem odmoru sa zaručnicom, da je bolja odluka i po Klub i njega samog. Neuporedivo je ovoj situaciji staviti u poređenje Santosa koji je provjeren i znamo na čemu smo s njim i Hodzica za kojeg smo i prije i sada znamo da je van forme. Posebno kada su sve druge okolnosti na strani da vrijedi uloziti u Santosa (ako je vjerovati sportskom direktoru Bekricu da su za Santosa postojale finansijski jake ponude koje su odbijene), pa makar to bilo i na ivici rizika da ne bude isplativo, jer uvijek se moze desiti teska povreda i slicno.

Nekako mi to dođe kao da imaš priliku za kupiti nekretninu na Marindvoru po elstra povoljnoj cijeni koju ćeš kasnije višestruko skuplje naplatiti. Ne znam, najbolje je da struka iz svijeta menadzerstva i biznisa(ako je uopšte imamo u Klubu) o tome odluči.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ne znamo na čemu smo ni sa njim jer odigra jednu maestralno pa ga nema nigdje tri utakmice, nikad dosad toliko za jednog mladog igrača nismo izdvojili, ni blizu a u situaciji smo da nemamo baš za razbacivanje.

A koliko se sjećam samo je Dzezvar upozoravo na Hodžića, većina je bila u ekstazi na samo spominjanje njegovog dolaska...
Ma upozoravala je raja, mada jeste vecina bila u ekstazi kao sto kazes. I posto se nudio, ogroman bi pritisak bio da nije doveden. Ako kup ne osvojimo, bilo bi - da je Ara tu osvojili bismo, odlazite neznalice. Znas ti nas...

Puno je 200 000 za Santosa. Jedini igrac za kojeg bih platio te pare je Miro Stevanovic, koji je osim sto je bio ovako brz bio i konkretan. U kontekstu nase lige Santos je jako zahvalan, ali u Hrvatskoj ima skolovanijih, mladjih i boljih igraca koji kostaju toliko.

Spomenu neko Ticu..., to je cirkus bio. Kao i za Mujezinovica.
Puno je bilo prije 5 godina, danas nije. Zar ne pratite tržište. Pogotovo jer sigurno duplo odmah možeš uzeti. Uvijek neka sirotinjska priča, mora se nekad rizik preuzeti, imaš pravo fuliti nekad, ali sa Santosom teško da možemo fuliti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:46 pm

Mislim da iz bordo tabora jedva čekaju ovakvu priliku, za njih je to smiješna cifra. Ogromna šteta bi bila...
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:47 pm

Santos pravi razliku na terenu, a malo smo takvih igrača imali u zadnjih deset godina. Ima puno mana, ali to znači da s vremenom može biti samo bolji..
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:51 pm

Nek Santos zabije slobodi za pobjedu pa nek ide gdje hoce. Ovi u Tuzli nesto se i ne nadaju opstanku kod njih atmosfera letargična trebalo bi to iskoristiti. Ne djeluje da ce neka uzarena atmosfera biti.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:51 pm

Da nema mana kosto bi 10 miliona a ne 100 milja...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:53 pm

Svi se sjecamo Dialibe.Kada je dosao imao je tu brzinu i nista vise.Neso Starovlah u to vrijeme je poslije treninga ostajao sa njim i radio.
Za njega smo nakanadno platili 150 000 dolara nakanade.Prodali ga u Spaniju i na kraju svi znamo gdje je i kako zavrsio.
Na kraju suma sumarum ispalo je da smo jos u minisunsa njim.
Ista stvar je i sa Santosom.
Nasi treneri u omladinskom pogonu ne mogu 10 godina da izbace igraca na trziste a ne da neko Santosa nadigradjuje.
Zadnja izmjena: Dzezvar, dana/u uto maj 23, 2023 12:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:53 pm

Grbavica je napisao/la:
uto maj 23, 2023 12:51 pm
Da nema mana kosto bi 10 miliona a ne 100 milja...
Tako je
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 1:18 pm

Grbavica je napisao/la:
uto maj 23, 2023 12:51 pm
Da nema mana kosto bi 10 miliona a ne 100 milja...
Ali ga onda ne treba ni prikazivati kao azdaju ....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 1:28 pm

Niti se mora potpisati profesionalni ugovor niti platiti naknada za treniranje, neka potpise jos godinu amaterskog ugovora i neka ide poslije evopskih tekmi. Ako hoce, ako nece sretno mu bilo...
Krivina Jug
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 1:38 pm

Ne znam da je u Evropi bas blagostanje kad je rijec o krilima, dobrim mladim skolovanim krilima, a o hrvatskoj i regionu da ne pricamo. U Hnl se ne mogu sjetiti krila osim Marka Pjace koji je stvarno pravio razliku, mozda Ivanusec, ali on je vise AMC..za nase prilike Santos je masina uz sve mane koje ima, pitanje je kad cemo opet naletiti na nekog takvog
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 1:46 pm

Imamo jos jednu previse bitnu utakmicu da odigramo pa cemo onda o tim brigama :).
Jesul igraci u karantinu i da li ce biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija