Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3208
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 9:57 pm

kvalitet je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:44 pm
Bekrić izjavi da je glavni problem oko produzenja Santosovog ugovora naknada i produzivanje za nas bi trazilo potpisivanje profesionalnog ugovora a mi nismo spremni platiti prevelik iznos za naknadu, pa se traze druge opcije kako bi se uspjelo doci so zajednickog dogovora i produzenja ugovora.

Ali, generalno je optimista za produzenje Hodzica i Santosa.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ma ja, daj sve džaba, nismo u stanju hebenu naknadu platiti… bude li gdje snimak gostovanja, postavite
Nešto kontam ako je to glavna prepreka, nek' se oglase, skupit ćemo mi navijači, ali sumnjam da je samo to "problem" oko potpisa za Santosa.



Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 578
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 10:00 pm

Pa da je 100 000 , zar se ne moze naci nacin da se izdvoji ako ces uloziti u momka, raditi s njim. Potpises dugorocni profesionalni ugovor i probas uzet 600 000 € a provjeren je vala i da ne uzmes te pare za njeg isplatit ce ti se kroz sezonu ako izboris evropu.
FCŽ
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3208
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 10:03 pm

Jacksparrow je napisao/la:Pa da je 100 000 , zar se ne moze naci nacin da se izdvoji ako ces uloziti u momka, raditi s njim. Potpises dugorocni profesionalni ugovor i probas uzet 600 000 € a provjeren je vala i da ne uzmes te pare za njeg isplatit ce ti se kroz sezonu ako izboris evropu.
Može, al' da u klubu imaš školovane ljude sa vizijom i biznismene, ovako sve ide 'ako šta uspijemo ušićarit dobro i jest'.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 10:38 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
Maestro_1921 je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:36 pm
Radio sam inače na ulazima, naplaćivanju i ručnom skeniranju karti, znam o čemu pričam.

Nije problem što skeneri ne rade, problem je što se ulazilo bez karti, bez nadgledanja od zaposlenika, ne provjeravaju se sezonske, spiskovi itd, sve djeluje na ulaz na koridu a ne tribinu najvećeg bh stadiona.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ja bukvalno ne pamtim kad sam vidio nekog iz kluba na ulazima drugih tribina. Oni ne mrdaju dalje od zapada, mislim da ne znaju ni kako izgleda istočna tribina s druge strane. slika
Ja znam da na drugim stadionima Uprave prije utakmice izdaju zadatke određenim uposlenicima Kluba koji će rukovoditi tim dijelom organizacije, praćenja i kontrole ulaza, prodaje karti, novca itd.

Ali, svaki put se na Grbavici ibretim kako se nonšarlantno zanemaruje taj segment a Klubu izbija hiljade KM. Tužno je kad s tribine čuješ razgovor na telefonu navijača gdje savjetuju druge da uđu džaba jer je loša kontrola, to posebno boli, jer Željo to ne zaslužuje.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
E cuj nonsarlantno
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 10:40 pm

Zdule je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:55 pm
Koliko se kreću te naknade znam da neko od administracije dosta upucen u to ako bi mogao da podjeli
Cuo dvije verzije.Po jednoj 150 000 po drugoj 200 000 bam
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 10:42 pm

Cijena, prava sitnicaa, sta je 100-200 hiljada za jednog uspjesnog privrednika
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 10:45 pm

Ljudi, klub ne cine 2 covjeka, vec skupina od minum 20 ljudi gdje se zna ko sta radi.

Dok god se poslovi u klubu zavrsavaju na volenterskoj bazi, tu ne moze biti napretka.

Na prste jedne ruke se mogu nabrojati ljudi koji su profesionalni. Ne da imamo 100 problema, mi ih imamo 1000 i dan danas.

Ovo je i dalje cisto prezivljavanje, i ako mislimo biti iole ozbiljan klub, mi moramo otvoriti vrata ljudima sa parama i pustiti im da upravljaju klubom...

Cesto se prica ne moze, zakon, itd. Ali moze... itekako moze...

Ova garnitura ljudi u klubu su izvukli maksimum, ali doslovno makismum, eh sada je na nama da odaberemo, hocemo li da nam svake godine maksimalni cilj bude 4. Mjesto, pa da molimo Boga da neko iz vrha osvoji kup ili da se stvari mijenjaju iz temelja...

Hajp na Grbavci traje. I ove godine je bruku raje dolazilo da poguraju u teskim trenucima, ali ako ovo postane nas maksimalni domet, ljudi ce poceti dizati ruke i za par godina ce nam sredina tabele biti max...

Realno, zrinjski je odavno level iznad, kone ce sa ovim parama i ovim raspletom sezone u narednim godinama biti samo jaci, o Borcu da ne pricam...

Siroki od ove godine ima jako stabilne ljude u upravi, nema sanse da ce biti naredne godine losi kao ove...

Velez je tu i tamo sa nama, stim da imaju vise ljudi koji rade u klubu...

Suma sumarum, mi pod hitno moramo uraditi nesto, ne mozemo dovijeka gledati donacije, pomoci vlade i cekati sve potrazivace da dodju po svoje...

Grbavica ima navijace kakve nema niko... ovi navijaci daju klubu podrsku na sve nacine, pa samo tih 11k preko vikenda sve govori, ali je sada vrijeme da i klub uzvrati na pravi nacin...

Uradimo nesto na vrijeme, molim vas... nemojte da ulazimo u narednu sezonu kao i u ovu bez ikakvih ocekivanja i da samo krpimo rupe...

Obraduj nas Zeljo evropom, da udju neke pare u klub I OBRADUJTE NAS POJACANJIMA U STRUKTURAMA KLUBA...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 11:05 pm

Samo da se zahvalim najvećem poslijeratnom vizionaru kluba koji je omogućio da se napravi ova slika istočne tribine koja kruži mrežama... Hvala ti S.M.!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2650
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 11:14 pm

struja je napisao/la:
pon maj 22, 2023 10:40 pm
Zdule je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:55 pm
Koliko se kreću te naknade znam da neko od administracije dosta upucen u to ako bi mogao da podjeli
Cuo dvije verzije.Po jednoj 150 000 po drugoj 200 000 bam
Ma ako je njima problem 200k za igrača kojeg ćeš dugoročno vezati ugovorom, pri tome sigurno zaraditi, onda nisu za Želju… ali priča u pogrešno vrijeme, sve mora biti usmjereno ka Tuzli!!! Po Evropu!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 11:31 pm

Santosa vezati kako znamo. Momak ce imat karijeru samo takvu. Dosta me posjeca na vinija, istog slifa imaju
Cuva Bog Zelju svog!
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 11:47 pm

Odakle Zelji 200.000 BAM?
Sad ce i naplata tog poreznog duga u junu, kad vec..
Ima jos pred Zeljom mnogo posla dok mi dodjemo do tog **** 200 milja.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 11:49 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
pon maj 22, 2023 11:31 pm
Santosa vezati kako znamo. Momak ce imat karijeru samo takvu. Dosta me posjeca na vinija, istog slifa imaju
Mene vise podsjeca na Veselinovica, sve dobro uradi i kad treba zabiti gol zajebe sve.
Momku je prva ozbiljna seniorska sezona, siguran sam da bi popravio znacajno i tak segment kad bi ostao... Ali mi para nemamo.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2023 11:50 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 22, 2023 11:05 pm
Samo da se zahvalim najvećem poslijeratnom vizionaru kluba koji je omogućio da se napravi ova slika istočne tribine koja kruži mrežama... Hvala ti S.M.!
Jel ima jos neko zasluzan?
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:18 am

kvalitet je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:52 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:44 pm
Bekrić izjavi da je glavni problem oko produzenja Santosovog ugovora naknada i produzivanje za nas bi trazilo potpisivanje profesionalnog ugovora a mi nismo spremni platiti prevelik iznos za naknadu, pa se traze druge opcije kako bi se uspjelo doci so zajednickog dogovora i produzenja ugovora.

Ali, generalno je optimista za produzenje Hodzica i Santosa.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ma ja, daj sve džaba, nismo u stanju hebenu naknadu platiti… bude li gdje snimak gostovanja, postavite
Pa sta predlazes. Da dignemo kredit i platimo je? Ni u punoj boljim situacijama nismo placali te stvari.
Sta se ovi jadnici satrase da objasne da Bekric nije to to jer je ismijavao Truhlu jabuku i Misketa sto se tice razumijavanja loptanja. I kad je otjeran jer nije to to nije trebao slaviti titulu u Mostaru, nego plakati sto ga je Truhla Jabuka otjerala. Stvarno vrijedjanje inteligencije.
Grbavica je rekla svoje.
Svi u Tuzlu !
Grande Miske 💪
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:25 am

Lopta je napisao/la:
pon maj 22, 2023 4:51 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
pon maj 22, 2023 3:44 pm
Jedini krilni igrac bolji od Santosa, a da je igrao kod nas u zadnjih 5 6 godina je Zakaric. Bacate hejt na momka bez ikakve potrebe. Treći strijelac s 6 golova. Iznudio 5 6 penala sigurno do sada, prolazi ko od sale ljude kad mu se dadne lopta u prostor. Nepotreban hejt za lika, da ima sve sto govorite sigurno ne bi zaigrao za nas nikad.

Inace dobra tekma jucer, posebno bih pohvalio Mekica.
Trener kriv za prvo poluvrijeme apsolutno, experimentise nesto lik u utakmici koja odlucuje sezonu, s ostavljanjem najboljih igraca na klupi. Sreca ostvarili smo pobjedu na kraju.
Miroslav Stevanovic je doktor za obojicu
Ah da dobro si. Zaboravih na Miru skroz..
Slazem se doktor za obojicu.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:42 am

Leotar mora ići na pobjedu, ako budu posljednji ispadaju sigurno a ulazi Zvijezda 09, a ako budu 11. igraju plejof za Zvijezdom. Provjerena informacija
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3208
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:44 am

Mulalic Edis je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:52 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
pon maj 22, 2023 9:44 pm
Bekrić izjavi da je glavni problem oko produzenja Santosovog ugovora naknada i produzivanje za nas bi trazilo potpisivanje profesionalnog ugovora a mi nismo spremni platiti prevelik iznos za naknadu, pa se traze druge opcije kako bi se uspjelo doci so zajednickog dogovora i produzenja ugovora.

Ali, generalno je optimista za produzenje Hodzica i Santosa.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ma ja, daj sve džaba, nismo u stanju hebenu naknadu platiti… bude li gdje snimak gostovanja, postavite
Pa sta predlazes. Da dignemo kredit i platimo je? Ni u punoj boljim situacijama nismo placali te stvari.
Sta se ovi jadnici satrase da objasne da Bekric nije to to jer je ismijavao Truhlu jabuku i Misketa sto se tice razumijavanja loptanja. I kad je otjeran jer nije to to nije trebao slaviti titulu u Mostaru, nego plakati sto ga je Truhla Jabuka otjerala. Stvarno vrijedjanje inteligencije.
Grbavica je rekla svoje.
Svi u Tuzlu !
Joj jest mi ta "Grbavica" (tribine) u prošlosti bile relevantne kad je u pitanju odrednica ka nečemu, zaboravljaš da se ljudi vode emocijama i manipulacijama a ne razumom kada je u pitanju tribina. Ista ta Grbavica je aminovala povratak najvećeg grobara kluba Amara Osima koji je klub u više navrata sveo pod stečajno stanje!

Iiii šta ćemo onda sa tom Grbavicom (aludiraš vjerovatno na Jug i navijače), je l' to jedini relevantno?! Nije, i hvala Bogu da je tako.

Zvučite kao današnja bh realnost kada odete na jedan privatni medij, platite gostovanje i dobijete indulgenciju u vidu oprosta grijeha iz prošlosti, pa postanete dobri dečko.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:48 am

Treba Osima pitat da nam posudi za Santosa
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3208
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:49 am

LARSSON je napisao/la:Treba Osima pitat da nam posudi za Santosa
Ili da konacno idemo u tom pravcu da na Sudu dokazemo da nam vrati pare koje su mu nelegalno isplacivane, taman bi bilo za Santosa.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2023 12:49 am

Znači garantujete da se isplati uložit u Santosa 200+ hiljada ? Isto košto su garantovali ovdje da je Ara majstor i da će igrat s jednom nogom ovu ligu...
Ima na ovom forumu ozbiljnog materijala kad ste tako samouvjereni. U ovakvim dugovima mi trebamo uložit u jednog igrača te pare a ne dovest možda tri nova. Ok, hrabra odluka al dobro, vjerovatno će se isplatit...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SanMan i 225 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija