Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 10:15 pm

exbabilon je napisao/la:
čet apr 20, 2023 6:04 pm
Predahnite sutra Željovci, uživajte sa porodicom i prijateljima, a u subotu porodično okupljanje opet u Dolini, nema druge..
Ma svi u Dolinu!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 10:39 pm

Ne znate vi njega jos
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 11:09 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet apr 20, 2023 10:39 pm
Ne znate vi njega jos
Na koga misliš, Bašića?
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 11:23 pm

Izmedju navijaca Sevilje i Uniteda samo zastitari stoje, a kod nas zatvore dva sektora zbog 30 indijanaca iz Mostara....
Basica treba istrpiti, dati mu dva prelazna roka da sastavi ekipu od mladih i motoricnih igraca, neambicioznim i istrosenim igracima se zahvaliti sto prije, medju njima i Stili. Ugledat se na Jakirovica koji je u Rijeci i Zrinjskom u startu otpisao isluzene igrace, ostavio samo Bilbiju i Jakovljevica i sa mladim igracima napravio sistem koji melje. A nasa sportska politika se svodi na to da dovedemo igraca koji se trebao dovesti prije 10 godina, pa se tako jos uvijek prizivaju ordagici, vukotici itd. Da ikako imamo zdravog razuma i sposobnog covjeka u klubu ne bi se desilo da dovedemo Krpica ili Aru koji su rekli svoje. Za te pare si mogao dovesti Kulenovica i jos jednog mladog napadaca a vec imas Haracica. Stili svaka cast, jos uvijek imaju magiju u nogama, al za bajramske turnire i donji dio tabele ove lige. Isto vazi za Cocu, Kosorica, o Bekricu da ne pricamo, bude me stid kad on udje jer je odavno trebao zavrsiti karijeru. Za nesto vise potrebni su puno mladji, motoricniji i ambiciozniji igraci, ova trenutna ekipa ne zasluzuje vise od petog mjesta.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 11:25 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet apr 20, 2023 11:09 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet apr 20, 2023 10:39 pm
Ne znate vi njega jos
Na koga misliš, Bašića?
Ma na gavrana ba....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 11:26 pm

Sad ozbiljno, Široki je prekretnica iako ima još puno da se igra, ako dobijemo, mislim da onda možemo ući u seriju dobrih rezultata, porazom ipak, mislim da ispadamo iz kombinacija, ekipa će pasti psihološki dodatno i pitanje je da li iko može spriječiti daljnji pad ekipe a samim time i loše igre i rezultate.

Bašić ima znanje, želi nešto drugačije, neke promjene su tu, mada se za 5, 10 ili 15 dana ne može uraditi puno. Šteta što je došao u jako teškom trenutku, na kraju će ispasti on taj koji je zajebao situaciju a ne onaj koji je otišao. Moju podršku ima šta god da se desi, samo je pitanje da li će pući pod pritiskom navijača. Volio bih da ostane i da pripremi sebi ekipu za narednu sezonu.

Podrška je neophodna, moramo doći na stadion, podržati stručni štab i ekipu, huk sa tribina nam je potreban kao nikad, punim stadionom i pobjedom sigurno okrećemo situaciju u našu korist, samo zajedno možemo do krajnjeg cilja.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 20, 2023 11:42 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned apr 16, 2023 5:12 pm
Ništa onda, šta da vam kažem. Uživajte u šupljacima, floskulama, "slikarima naivcima", intervjuima sa jaranima, umjesto da idete na utakmice uživajte u youtube izjavama...
Neću vam ja ovdje više narušavati atmosferu jednoumlja, neka vas. Uživajte i nadajte se povratku. Sigurna sam da se tada niko od nas neće sikirati, i da će sve biti potaman. Može se i Kostić dovesti "nadošo je" sigurno u međuvremenu, a Krčmarević za pomoćnog. I Zahirović i Elsner, i Đermanović i Pozder, i Musić na beka da uživamo u izvedbama majstora. Možda gospodin i Zaimovića vrati, on ga je i doveo svakako, i još oko 80 igrača koji nam "prozviždaše" kroz klub u doba "procvata". Omladinski da ne spominjem, tada smo izbacili masu omladinaca u prvi tim i uzeli cifru na njima, Med i mlijeko sve. Uživajte, pozdravi i pa-pa. Da vas nema trebalo bi vas izmisliti svega mi... :pljesak: :pljesak: :pljesak:
Ne narusavas ti nista, vec samo neuko pokusavas od sebe nekakvu zrtvu napraviti. Nicim ne mozes zaprljati ogroman doprinos gospodina Misimovica i citave strukture ljudi koji su bili u Zeljeznicaru taj period koliko god se trudio da isto uradis.

Pa-pa i tebi, samo nastavi pisati na gg.ba portalu. Tamo si svakako redovniji i vise te vole. Slican se slicnome raduje.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 12:17 am

Fićo je napisao/la:
čet apr 20, 2023 11:26 pm
Sad ozbiljno, Široki je prekretnica iako ima još puno da se igra, ako dobijemo, mislim da onda možemo ući u seriju dobrih rezultata, porazom ipak, mislim da ispadamo iz kombinacija, ekipa će pasti psihološki dodatno i pitanje je da li iko može spriječiti daljnji pad ekipe a samim time i loše igre i rezultate.

Bašić ima znanje, želi nešto drugačije, neke promjene su tu, mada se za 5, 10 ili 15 dana ne može uraditi puno. Šteta što je došao u jako teškom trenutku, na kraju će ispasti on taj koji je zajebao situaciju a ne onaj koji je otišao. Moju podršku ima šta god da se desi, samo je pitanje da li će pući pod pritiskom navijača. Volio bih da ostane i da pripremi sebi ekipu za narednu sezonu.

Podrška je neophodna, moramo doći na stadion, podržati stručni štab i ekipu, huk sa tribina nam je potreban kao nikad, punim stadionom i pobjedom sigurno okrećemo situaciju u našu korist, samo zajedno možemo do krajnjeg cilja.
Mogli su bar za nedjelju pomjeriti, ako nista zbog Bajrama i obaveza, ali eto samo jedna pobjeda bi nas toliko digla i lakse bi islo.. Trenutno se ne zna ko je u losijem stanju mi ili Siroki, mozda idealna situacija da krenemo sa pozitivnim rezultatima.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 12:30 am

Kad covjek hladne glave gleda utakmicu i vidi sta rade De Gea i Maguire, pomislim da smo nekada i prestrogi prema ovim nasim...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 12:52 am

Fanzi je napisao/la:
čet apr 20, 2023 12:30 pm
Preciznije, navijaci su problem.
E jbg
Fakat...jbg
Mislim ono slažem se da bi za (prekomjerno) psovanje trebalo dijeliti i ćuske, ali sad da su navijači problem što smo na svim poljima haman pa amateri...ne mogu se nikako složiti.
Nema kluba u državi, na Balkanu je samo jedan ispred nas, a da navijači guraju odvajaju od porodica da se popravi stanje makar 1%.
A za uzvrat šta dobiju? Na terenu 10 yebenih utakmica bez smislene akcije, pa ti pomoćnik prepričava i ubjeđuje te da je to bilo dobro.
Stadion se čisti traktorom, električni brojači ne rade, led ne radi, svakim danom sve više i više se ono oku vidljivo kotrlja ka dnu. E ono što ne vidimo tu treba da vjerujemo da je kao dobro, ok vjerovaćemo ali sve ima svoje granice. Ne bi niko riječ rekao da postoji ta kohezija, transparentnost. Ali jok, kad je nešto dobro odma se objavi a kad je loše čeka se mjesecima objašnjenje i opet ga nema.
Da ne bih previše srao, nisam od onih koji bi tjerao ali MORAJU se mnoge stvari popraviti jer mogu a ne da nas se ubjeđuje kako ne može bolje od trenutnog. Primjer jedan čišćenje terena onako, primjer drugi kako to gotovo samo ma Grbavici gostujući navijači ostaju do kraja pa ih se čeka dok se nakane otići, dok drugdje većinom se iz kantona upute prije nego što meč bude gotov...da ne idem dalje eto
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 12:56 am

salle86 je napisao/la:
pet apr 21, 2023 12:52 am
Fanzi je napisao/la:
čet apr 20, 2023 12:30 pm
Preciznije, navijaci su problem.
E jbg
Fakat...jbg
Mislim ono slažem se da bi za (prekomjerno) psovanje trebalo dijeliti i ćuske, ali sad da su navijači problem što smo na svim poljima haman pa amateri...ne mogu se nikako složiti.
Nema kluba u državi, na Balkanu je samo jedan ispred nas, a da navijači guraju odvajaju od porodica da se popravi stanje makar 1%.
A za uzvrat šta dobiju? Na terenu 10 yebenih utakmica bez smislene akcije, pa ti pomoćnik prepričava i ubjeđuje te da je to bilo dobro.
Stadion se čisti traktorom, električni brojači ne rade, led ne radi, svakim danom sve više i više se ono oku vidljivo kotrlja ka dnu. E ono što ne vidimo tu treba da vjerujemo da je kao dobro, ok vjerovaćemo ali sve ima svoje granice. Ne bi niko riječ rekao da postoji ta kohezija, transparentnost. Ali jok, kad je nešto dobro odma se objavi a kad je loše čeka se mjesecima objašnjenje i opet ga nema.
Da ne bih previše srao, nisam od onih koji bi tjerao ali MORAJU se mnoge stvari popraviti jer mogu a ne da nas se ubjeđuje kako ne može bolje od trenutnog. Primjer jedan čišćenje terena onako, primjer drugi kako to gotovo samo ma Grbavici gostujući navijači ostaju do kraja pa ih se čeka dok se nakane otići, dok drugdje većinom se iz kantona upute prije nego što meč bude gotov...da ne idem dalje eto
Sve to stoji, ne krivim navijace, ali smo uzasni postali u nekim segmentima..
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 1:03 am

Čuj Široki prekretnica... Bolan ne razmećite se velikim riječima, džaba potpaljujete druge da nešto očekuju. Ovo je početak jednog dugog procesa koji će tek možda za 6 mjeseci dati neke vidljivije rezultate. Tu mislim, osim uigravanja i promjene mentaliteta ekipe, i na dva transfer roka da se kritična mjesta zamijene adekvatnijim igračima. Sve ostalo samo vodi razočarenju.
Okej, jesmo se svi ponadali da će Jašarević ličiti na beka na terenu (bar u defanzivnom smislu) i da će Ara i Suljo ponuditi nešto od starog talenta i vica ali eto nisu i šta je tu je. Ostali su dodatno pali u formi (Hodžić, Coca) i imaš to što imaš.
Ovako nek čovjek gradi svoj sistem, mi da mi pokušamo pomoći (a ne odmoći) pa da pravimo neku reevaluaciju za nekih 6-10 mjeseci o tome šta imamo.
Meni onih prvih 30ak minuta protiv Veleža ulivaju neku nadu da i ekipa ovakva kakva jeste polako prihvata promjene u sistemu igre. Sad, tražiti ultimativno pobjedu protiv konkurenta koji nakon, koliko, 2 sedmice je samo uzaludno forsiranje naših mentalnih ameba. Učimo iz prošlih grešaka tipa "hoćemo titulu, obećali ste titulu ovo ono..."
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 1:05 am

Naravno da jesmo, ali od 5k užasnih je 50...1%
Ostalih 99% ima tu kulturu da ne radi neke stvari ali u istim smo govnima. Ne valja ovo nikome, malo šta da valja realno. Nema segmenta gdje se može reći eto tu ide dobro, to nam je slamka spasa.
Ok eto nema boljih, ali to ne amnestira ni ove da im se prigovori. Možda to bude ono što će ih "natjerati" da rade bolje od ovog sad, a može 1.000.000 % bolje mnoge stvari.
I da ne bude samo priča "vraćaju dugove". OK niko to ne spori, ali sumnjam da su svi eto oko toga toliko zaposleni da se nema vremena ni sredstava posvetiti drugim problemčićima, kojih se bruku nabralo i kad se saberu ispadne to jedan pofin problem onda
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 1:28 am

salle86 je napisao/la:
pet apr 21, 2023 12:52 am
Fanzi je napisao/la:
čet apr 20, 2023 12:30 pm
Preciznije, navijaci su problem.
E jbg
Fakat...jbg
Mislim ono slažem se da bi za (prekomjerno) psovanje trebalo dijeliti i ćuske, ali sad da su navijači problem što smo na svim poljima haman pa amateri...ne mogu se nikako složiti.
Nema kluba u državi, na Balkanu je samo jedan ispred nas, a da navijači guraju odvajaju od porodica da se popravi stanje makar 1%.
A za uzvrat šta dobiju? Na terenu 10 yebenih utakmica bez smislene akcije, pa ti pomoćnik prepričava i ubjeđuje te da je to bilo dobro.
Stadion se čisti traktorom, električni brojači ne rade, led ne radi, svakim danom sve više i više se ono oku vidljivo kotrlja ka dnu. E ono što ne vidimo tu treba da vjerujemo da je kao dobro, ok vjerovaćemo ali sve ima svoje granice. Ne bi niko riječ rekao da postoji ta kohezija, transparentnost. Ali jok, kad je nešto dobro odma se objavi a kad je loše čeka se mjesecima objašnjenje i opet ga nema.
Da ne bih previše srao, nisam od onih koji bi tjerao ali MORAJU se mnoge stvari popraviti jer mogu a ne da nas se ubjeđuje kako ne može bolje od trenutnog. Primjer jedan čišćenje terena onako, primjer drugi kako to gotovo samo ma Grbavici gostujući navijači ostaju do kraja pa ih se čeka dok se nakane otići, dok drugdje većinom se iz kantona upute prije nego što meč bude gotov...da ne idem dalje eto
E cuj za psovanje ćuske, hahaha... pa dje si ti prije dijelio ćuske nismo te prepoznali, moj sokole. Gledam protiv Veleza dvojicu ljudi imaju preko 60 godina psuju, nerviraju se al ti vidis da je to iskreno i da sebi narusavaju zdravlje jer istinski vole klub, ono se ne moze glumiti i ti bi fol zastitio igrace koji dodju odigraju sezonu dvije i to ne dzabe nego za platu a kad odu ili te tuze ili popljuju od ljudi koji su citav zivot uz Zelju i to bez ikakve koristi samo iskrena ljubav. Ne kakite preko tastatura vi strastveni navijaci, takvi najmanje vole Zelju kao sto ste vi, jer ne moguce je odloziti sve svoje obaveze kako poslovne tako porodicne, gdje ti sve trpi i biti svaku utakmici na stadionu a da se pritom ne nerviras jer gledas neznalice na terenu kojima je Zeljo prolazna stanica.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 5:27 am

Sulevelicanstveni je napisao/la:
pet apr 21, 2023 12:56 am
salle86 je napisao/la:
pet apr 21, 2023 12:52 am
Fanzi je napisao/la:
čet apr 20, 2023 12:30 pm
Preciznije, navijaci su problem.
E jbg
Fakat...jbg
Mislim ono slažem se da bi za (prekomjerno) psovanje trebalo dijeliti i ćuske, ali sad da su navijači problem što smo na svim poljima haman pa amateri...ne mogu se nikako složiti.
Nema kluba u državi, na Balkanu je samo jedan ispred nas, a da navijači guraju odvajaju od porodica da se popravi stanje makar 1%.
A za uzvrat šta dobiju? Na terenu 10 yebenih utakmica bez smislene akcije, pa ti pomoćnik prepričava i ubjeđuje te da je to bilo dobro.
Stadion se čisti traktorom, električni brojači ne rade, led ne radi, svakim danom sve više i više se ono oku vidljivo kotrlja ka dnu. E ono što ne vidimo tu treba da vjerujemo da je kao dobro, ok vjerovaćemo ali sve ima svoje granice. Ne bi niko riječ rekao da postoji ta kohezija, transparentnost. Ali jok, kad je nešto dobro odma se objavi a kad je loše čeka se mjesecima objašnjenje i opet ga nema.
Da ne bih previše srao, nisam od onih koji bi tjerao ali MORAJU se mnoge stvari popraviti jer mogu a ne da nas se ubjeđuje kako ne može bolje od trenutnog. Primjer jedan čišćenje terena onako, primjer drugi kako to gotovo samo ma Grbavici gostujući navijači ostaju do kraja pa ih se čeka dok se nakane otići, dok drugdje većinom se iz kantona upute prije nego što meč bude gotov...da ne idem dalje eto
Sve to stoji, ne krivim navijace, ali smo uzasni postali u nekim segmentima..
Pitarluk.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 7:46 am

Bajrambarecula .Sutra naveče pobjeda Insha Allah.Mi za bajram pobjeđujemo.Ne valja adet kvariti
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 8:10 am

Bajram mubarek olsun svima koji slave💙
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 8:18 am

Bajrambarecula forumasima islamske vjeroispovjesti.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 8:26 am

Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 21, 2023 9:37 am

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

Bit će Željo opet šampion...
Sa Željom do groba, života mi moga!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija