Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 3:40 pm

Sta nas briga za tu grupu hoce li doci ili ne. Igramo najbitniju utakmicu u ovoj sezonu. Pripremite grla i dlanove, a sjever i istok pogotovo, jer su jos u zimskom snu. Sutra se trznimo svi.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 3:41 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 18, 2023 3:38 pm
Dobili su dozvolu za 80 navijača
Kako , a oni najavili 200
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 4:08 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
uto apr 18, 2023 3:41 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 18, 2023 3:38 pm
Dobili su dozvolu za 80 navijača
Kako , a oni najavili 200
Ma kakvih 200 ni na domacoj ih nema toliko.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 4:18 pm

Možda da se opet organizuje dobrodošlica kao Lešinarima pa da nam lijepo suspenduju i stadion, a zna se kako smo takvim pritiskom "pomogli" ekipi protiv Borca i kako se rezultatski završilo.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 4:25 pm

Bezveze smo ovo i izvodili.

Na kraju ispali glupi.
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 4:33 pm

Samo ću reći da su trebali ostati dosljedni,makar nas izbacili sa zabranom za navujače! Kontate da će vam za ovo sudije navući? Što ispadate glupani?! 🤐🤬🤬🤬
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 6:34 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 7:03 pm

Sutra uletit sa još jednim saopštenjem, počeli radovi, raštelovano sve, nema gostujućih navijača. Ako hoćete 5%, može na Jugu, ali vam niko ne garantuje sigurnost.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 7:18 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
uto apr 18, 2023 7:03 pm
Sutra uletit sa još jednim saopštenjem, počeli radovi, raštelovano sve, nema gostujućih navijača. Ako hoćete 5%, može na Jugu, ali vam niko ne garantuje sigurnost.
Hajmo se na teren fokusirati, Stilic spreman trenira to je odlicno, sto se tice navijaca znalo se da ce morati doci cim se savez umijesao. Napisano je 100 puta da je to veci motiv za nas da nas dođe sto vise.
Bender
Galic Kosoric Cocalic Jasarevic
Drina Beca
Drljo Stilic Santos
Amoah
Ja bi probao ovako, ali mislim da hajdar pocinje sa becom u sredini.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 8:22 pm

Uprava od pokušaja da ispadnu mangupi, svedoše sebe (a samim tim i Klub) u sportsko-političko blato N/FSBiH. Jednostavno, ako nemate kapacitet da to iznesete, nemojte se ni *urciti. Ne ponižavajte Klub!
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 8:49 pm

Nismo ispali ovako smiješni još od onih majica sa Severinom poslije 5:2.

Podržavam upravu, ali ne moraju se uvijek truditi da idu niz dlaku navijačima.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 9:15 pm

Hajde malo da spustimo loptu na zemlju.Nemocni smo ovdje.Komitet za takmicenje je donio tu odluku i mi je moramo sprovesti.Ovdje nema hocu-necu.Na zalost je tako.
Vecina vas zna da sam ja kriticar svega sto nije u redu i ne libim se da to javno iznesem.Ovdje zaista ima.minimalne krivice uprave.
Daljim prkosenjem izlazemo se stetii po klub koja nam zaista u ovoj situaciji nije potrebna.
Ovim su saopstenjem skinuli svu odgovornost sa kluba,a stavili dodatni pritisak na MUP kantona Sarajevo,koji jedini u ovoj situaciji moze zabraniti dolazak navijaca jer im ne mogu usljed svega organizovati bezbjedan dolazak i odlazak.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 9:23 pm

Stvarno se kod nas ne zna ni ko pije ni ko placa.

Zadnja slamka spasa za ovu sezonu, iako ni to ne možemo reći sa sigurnosti jer nama ciljevi kluba nisu poznati, ali smo uspjeli dodati jos jednu nepotrebnu situaciju.

Svako ko ima gram mozga i poznavanje okolnosti u ovoj drzavi je mogao ocekivati ovakvu odluku saveza. Po ko zna koji put idemo u bitke koje znamo da necemo dobiti.

Ovo sto se trenutno radi je samo dokaz da mi nemamo nikakav dugorocan plan. OP je u padu, nestrucnost i talovi dolaze na naplatu. Stadion doslovno propada. Rasvjete na sjeveru nema, led reklame ne rade, teren je po svemu sudeci unisten jer ono “ciscenje” ne mogu rijesiti, o ugovorima sa igracima da ne pricam.

Ponovno nemamo nikakve informacije sta je s dugom prema PU, niti sta je s novcem od Amira. O planu i viziji poslovanja da ne pricamo, nama clanovi UO koji imaju svoje firme nisu sponzori kluba, a cinjenica da osim navijaca nemamo ni novih sponzora a o strateskom partneru ne treba ni pomisljati jer tu je famozna komisija.

Da li ce neko u zenitu ove vec prezaljene sezone reci da li FK Zeljeznicar ima neki plan za buducnost ili nastavljamo da poslujemo i funkcionisemo dan za dan.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 9:31 pm

Ma hebo vise njih i hoce ili nece doci! Ne zanimaju me! Pokazali su svoje pravo lice u prvoj utakmici i tu se prica zavrsava! Sad se i oni peru kako ce na postojecim tribinama omoguciti 5 posto gostujucim. Nama je sad najbitniji teren i prolaz sutra, akobogda. Nazalost, dolazak vrapcica ce nam uzeti dosta mjesta i to me jako ljuti, al uprava je vec odavno obecala kavez za gostujuce na sjeveru pa nista! Da su sposobni, ima ljudi koji su sponzori kluba i koji bi to donirali Klubu, al treba zasukati rukave, a ne samo obecavati. Gledao sam trening. Atmosfera je odlicna i dobro se radi! Necu otkrivati detalje radi padobranaca, al optimista sam uz nas huk svih 90 minuta da cemo proci. Znam cak i ako dodje do penala ko ce ih pucati. Vjezbalo se zlu ne trebalo. Sve je Bogi zapisao u svoj tefter. Sef je dobro prihvacen i to me raduje. Idemo Zeljo, a nama koji cemo doci na Grbavicu, u pamet, da se ne ponovi Borac! Ne smijemo to sebi dozvoliti, a bice napeto, poput te tekme, samo se nadam da nas ko tad sudija nece hinjski unistavati. :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 9:54 pm

Ma nije uopće trebalo praviti tenziju i priču oko ovog svega.

Skroz nebitna stvar. Ima mnogo bitnijih stvari kojim se treba baviti.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 9:56 pm

A sta je to jos uprava mogla uraditi? Evo jos jednom su objavili da ne postoje uslovi i da je komitet to izignorisao i donio odluku. Jedini sljedeci korak koji mogu uraditi je da ih uprkos odluci saveza ne puste a u tom slucaju bi nam klosari garant otkazali utakmicu i ko zna sta jos.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 10:01 pm

Sutra podrska citav stadion 90 +... pa da nas ode deset hiljada u maju u Zenicu. Sve ovo je nebitno i prije i poslije. Samo da prodjemo.
Ja volim Zelju. Za njega sve.
Grande Miske 💪
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 10:08 pm

https://youtu.be/879lwMsVgSs
Jao, kakav snimak, i Fata mlada...
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 10:11 pm

Zasluzili smo pohod na Zenicu kao prije 12 godina. Malo euforije i fudbalskog stimunga. Zato sutra svi skupa. Ne znam sto, ali sam optimista.
Grande Miske 💪
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 18, 2023 10:27 pm

slika
Morbidnih postova kod Velezovaca

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 101 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija