Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 12:47 am

AsharaK je napisao/la:
ned apr 09, 2023 12:06 am
Diverzant je napisao/la:
ned apr 09, 2023 12:05 am
slika
Na današnji dan prije 6 godina
Cemu ovo :D
Ne osjećam ništa, samo se sjećam
Vjeruj, nema života od sjećanja
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 12:50 am

Nema se momcima sta zamjeriti. Volja i zelja puno veca nego u prethodnim utakmicama. Stilic se nikad vise nije borio. Jednostavno, ponovo primamo naivan gol i pored toga sto smo bolji nemamo dovoljno kvalitete da to rijesimo. Nekoliko igraca totalno van forme.
Odlazak Edisa i dolazak nekog novog moze donijeti pozitivan sok, malo vise samopouzdanja i to je to. Nece se Galic pretvoriti u Alvesa, niti Bender u Nojera. Imamo, to sto imamo. Do kraja skupa, pa sta bude. Odlican govor na jugu, motivirajuci bez vrijedjanja.
Ide paklen raspored, a mozda i mi pozitivno iznenadimo. Ne treba odustajati od lige, mada preko kupa su nam vece sanse. Volim te Zeljo !!!
Grande Miske 💪
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:01 am

Nešto kontam da ih najbolje budi
Igrajte pichke ili
Igrajte za slavu il' za živu glavu
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:18 am

Sretan Uskrs svima koji slave
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:25 am

AsharaK je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:42 pm
Al buraz ne kontam, kako mislis ogrijesili se od covjeka. Pa ko ih trenira godinu ipo dana da se igraci sudaraju na terenu, nemaju automatizam ni jedan, ni jedna uigrana taktika, fakat ne razumijem... Kod tranzicija napadamo sa jednim krilom i jednim napadacem, prilikom svakog auta gubimo po pola minuta na izvodjenje, svaki nas korner zavrsi na prvoj stativi, bekovi ne razvlace u sirinu, napadac kada dodje po loptu i zagradi se nema je kome ostavit, krila nam šire sto bi trebali bekovi radit, ne ulaze uopste u sredinu terena i kamaru drugih situacija. Ne kontam fakat kako neko moze reci da se ogrijesio, fudbal je biznis, a tribine su za ljubav i navijace.
Ja se fakat nadam tom novom ŠSŠ koji prati eto kakav se nogomet igra "vani", koji ako ništa ima viziju da se nešto uradi a ne samo "eto vam lopta i ho-ruk".
Nemoguće je, ali fakat nemoguće svaku utakmicu dobiti na mišiće. Moraš imati nekakav nekakvu viziju, prepoznativ stil, nešto što igraš i onda iz toga se i rađaju prilike, zabijaju golovi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:27 am

Veteran1965 je napisao/la:
ned apr 09, 2023 12:00 am
Upravo!!!! Svi na forum ovdje!!!! I obavezno da se napravi on što forumaši ovdje pišu!!! Ako ne napravite tako, ima da letite!!! Samo da se zna....
Ma jok, treba pustiti klub "na autopilotu" , yebo Europu i pare od iste. Kad zatreba daćemo mi navijači, da se ne ugasimo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:28 am

storm_raider je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:49 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:44 pm
Ma nas je izgleda pojeo pritisak i očekivanja ove polusezone. Čim su Krpić i Ara došli, očekivanja navijača su otišla u nebesa. Uz to u najmanju ruku veoma loše, da ne kažem katastrofalne pripreme, po zimi, ledu i plastici. Više faktora je utjecalo na ovo sve, na kraju nas je poklopilo.
Pa vidi, nesto oko tih ocekivanja je kriv i Klub koji je doveo takve igrace. Mislim da je realno ocekivati neku borbu za Europu.
Ma brate.. Jeste Klub kriv, al i mi navijači smo kumovali svemu tome. Prilično sam siguran da Evropa nije bila cilj na početku sezone, a kamo li trofej.. Krenulo nas, otvorilo nam se, neke stvari nam se poklopile u prvoj polusezoni, dobro igrali i imali fine rezultate. Klub je tek nedavno počeo govoriti da je cilj Evropa, do tad nismo znali šta nam je cilj..
I ti transferi su prilično isforsirani bili od strane navijača. Pričalo se kako moramo dovesti kapitalca ako hoćemo u Evropu, moramo dovesti ovog, onog. Iako do tad niko iz Kluba nije zvanično rekao da je Evropa uopšte cilj. Sjeti se kakva je priča bila, stvarali šansi hejbet, nije imao ko da da gol, "joj da nam je jedan "killer" poput Sulje", "joj da nam je Krpić, on bi ovo riješio sve" itd, itd... Na kraju on dobi slobodne papire, i diže se frka da ga moramo dovesti, i dovedosmo ga. O onom cirkusu sa Arom i društvenim mrežama ne treba trošiti riječi. Molilo ga se i kumilo da dođe, spamovala se zvanična maksimalno da se dovede. Dovedosmo i njega. Eh onda je počela priča kako nema izgovora, Evropa se mora izboriti, to je minumum, hoćemo Kup i šta ja znam više. Pred ekipu koja je godinu dana igrala bez ikakvog pritiska se onda stavio cilj da je pod moranje da se izbori Evropa ili osvoji Kup, i stvorio se pritisak. Digla se euforija, očekivanja porasla, i ja mislim da su u tome izgorili i da ih je taj pritisak pojeo.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:34 am

Što se Sulje tiče, identičan primjer kao i Haskić, dok je AO bio na klupi, on je bio katastrofa, kako je Feja preuzeo ekipu, trpa nemilice a pritome i radi jako puno za ekipu i kad nije strijelac. Nadam se da će tako i Sulju pročepiti i da će trener znati kako da prilagodi i podredi igru kako bi imali koristi od njega.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:36 am

Ako Cocalić, Štilića, Krpića, Hodžića pojede pritisak...nek okače kopačke o klin onda.
Jok eto, trebamo ko Sloboda igrati godinu za godinom eto onako, šta će nam europa
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:38 am

Mislim da će trener morati uraditi neke promjene po pitanju nekih igrača, čak ih i klupirati, kako bi malo došli do sebe.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 1:56 am

Fićo je napisao/la:
ned apr 09, 2023 1:34 am
Što se Sulje tiče, identičan primjer kao i Haskić, dok je AO bio na klupi, on je bio katastrofa, kako je Feja preuzeo ekipu, trpa nemilice a pritome i radi jako puno za ekipu i kad nije strijelac. Nadam se da će tako i Sulju pročepiti i da će trener znati kako da prilagodi i podredi igru kako bi imali koristi od njega.
Slažem se. Mada, sa Haskićem je malo drugačije, on je kod njih glavni igrač. Kod Osima se puno trošio, izvlačio na centar, i većinom ga nije bilo tamo gdje treba da bude da zabije gol. Feja je o tome govorio kad je došao dole, da će na tome raditi, da njegove kvalitete dođu do izražaja. Kod nas je još uvijek glavni igrač Santos, uz Štilu, i primarno se ide na krila, pa ako se probije, probije. A i ako se probije, ne dođu lopte do njega. Novi šef ako bude mogao to da uklopi i prilagodi, da nam u napadu Krpić bude glavni, "target man", i da ekipa radi za njega i bude podređena njemu, moglo bi biti dobro. Imamo primjer toga u Zrinjskom sa Bilbijom, Igmanu sa Ramićem, Leotaru sa Handžićem, i eto Veležu sa Haskićem.. Ovako on ispada pogubljen i nepotreban, troši se bezveze, krila troše lopte, ili šutaju, ili ulaze u driblinge pa je gube i otvaraju kontre protivniku.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 2:12 am

Svaka čast momku iz Bugojna koji je dosao taksijem na utakmicu i popisan se vratio istim.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 4:01 am

salle86 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:54 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub apr 08, 2023 10:49 pm
Najbolja nasa tekma u ovom dijelu sezone, nece pa nece, vraca nam se sto se mulalic provlacio utakmicama. Samo zajedno do konacnog cilja, ne zasluzujemo bolje sa ovakvom posjetom, volim te Zeljo!
A kakvom to posjetom, ko to ima bolje u najgoroj ligi europe. Jeste eto navijači su krivi.
Kontam ne može me ništa ispizditi više i onda ovo tvoje pročitam.
Spominjem da je dosta opalo u odnosu na prosli dio sezone, a sad nam najvise treba.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 7:08 am

Borac u dva kola osvoji bod i poveca razliku nad nama :zid:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 8:43 am

Uspjeli smo citavu sezonu sjebati u 20 dana drugog dijela.
Opet kazem ne treba nikako dovoditi za trenera cisto onako da bude eto doveli smo. Ako treba cekati kraj sezone pa onda da vidimo pa neka tako bude.

Moramo vidjeti sta su nam ciljeva, mislimo li ozbiljno ili opet sezona kukanja i krpljenja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 8:56 am

jeste ona sjebana u zadnjih 20 dana, ali je evo vec nekoliko godina od pocetka u nekoj neizvjesnosti i sve stoji na klimavim nogama.... i bilo ko da dodje za trenera, ako ne bude para za ozbiljniji tim uzalud nam je.... opet, ako mislimo graditi neki mladi tim i u tom slucaju kasnimo jer skola jako lose stoji s kvalitetnim igracima.... malo nam fali do europe i s obzirom sta je klub predeverao zadnjih godina zasluzio je izlazak u europu pa makar i na nekakvu srecu
Država Željo
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 9:05 am

Z_1921 je napisao/la:
ned apr 09, 2023 12:44 am
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:45 pm
BHDragons je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:39 pm
Ne kontam pljuvačinu po Drini na socijalnim mrežama. Ali izgleda nakon Beće mora se nova golobrada žrtva naći, gdje će se šta Coci, Štili i ostalim reći.
Hajmo biti realni...Drina, Beća, Drljo, i ko je već U21 a dobio je priliku da igra nije pokazao ama baš ništa. Uozbiljimo se. Jedno su naše želje, a drugo je realnost. Iskreno i realno, oni nemaju nikakakv kvalitet za ozbiljnu priču. Možemo se mi tješiti, očekivati, ali kada ogolimo, nema tu kvaliteta za ono što mi očekujemo, a to je konf. liga. Budimo iskreni prema sebi, mi taj kvalitet ni u jednom segmentu kluba nemamo...
Ima i toga, ali je cinjenica da na proljece Cocalic igra duplo losije od Drine i Kosorica, da Hodzic mladji ne pokazuje nista vise od Bece i da Bender ne brani nista bolje od Muftica. To sve pokazuje da smo mi otprilike bezveze ekipa izuzev par igraca i da uopste nismo jaci od ekipa sa kojima se borimo za Europu.
Odavno pričam da smo mi neizbalansirana ekipa, i kako imamo odlične igrače na nekim pozicijama, tako smo na drugim baš tanki. Da su nam U 21 igrači ispod nivoa (da li formom ili kvalitetom, nije bitno). I meni ovo nije ništa iznenađujuće. Vratimo se na očekivanja na početku sezone. Vratimo se na finansijsku situaciju. Prisjetimo se priprema i plastične trave u Konjicu zimus. Sve su to neke stvari koje su uticale i koje utiču da smo tu gdje smo.
Izgleda da ćemo ostati bez odgovora može li ova ekipa više, i da li je sve do trenera(većina jeste svakako) ili je malo i do igrača i kvaliteta, ili ima i malo odgovornosti upravljačkih struktura, koja se i ne spominje baš prečesto.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 9:09 am

blueheart je napisao/la:
ned apr 09, 2023 8:56 am
jeste ona sjebana u zadnjih 20 dana, ali je evo vec nekoliko godina od pocetka u nekoj neizvjesnosti i sve stoji na klimavim nogama.... i bilo ko da dodje za trenera, ako ne bude para za ozbiljniji tim uzalud nam je.... opet, ako mislimo graditi neki mladi tim i u tom slucaju kasnimo jer skola jako lose stoji s kvalitetnim igracima.... malo nam fali do europe i s obzirom sta je klub predeverao zadnjih godina zasluzio je izlazak u europu pa makar i na nekakvu srecu
Mi smo navukli na sebe neki luzerski mentalitet, kad nam je najpotrebnije mi kiksamo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 10:13 am

Veteran1965 je napisao/la:
Z_1921 je napisao/la:
ned apr 09, 2023 12:44 am
Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 08, 2023 11:45 pm
Hajmo biti realni...Drina, Beća, Drljo, i ko je već U21 a dobio je priliku da igra nije pokazao ama baš ništa. Uozbiljimo se. Jedno su naše želje, a drugo je realnost. Iskreno i realno, oni nemaju nikakakv kvalitet za ozbiljnu priču. Možemo se mi tješiti, očekivati, ali kada ogolimo, nema tu kvaliteta za ono što mi očekujemo, a to je konf. liga. Budimo iskreni prema sebi, mi taj kvalitet ni u jednom segmentu kluba nemamo...
Ima i toga, ali je cinjenica da na proljece Cocalic igra duplo losije od Drine i Kosorica, da Hodzic mladji ne pokazuje nista vise od Bece i da Bender ne brani nista bolje od Muftica. To sve pokazuje da smo mi otprilike bezveze ekipa izuzev par igraca i da uopste nismo jaci od ekipa sa kojima se borimo za Europu.
Odavno pričam da smo mi neizbalansirana ekipa, i kako imamo odlične igrače na nekim pozicijama, tako smo na drugim baš tanki. Da su nam U 21 igrači ispod nivoa (da li formom ili kvalitetom, nije bitno). I meni ovo nije ništa iznenađujuće. Vratimo se na očekivanja na početku sezone. Vratimo se na finansijsku situaciju. Prisjetimo se priprema i plastične trave u Konjicu zimus. Sve su to neke stvari koje su uticale i koje utiču da smo tu gdje smo.
Izgleda da ćemo ostati bez odgovora može li ova ekipa više, i da li je sve do trenera(većina jeste svakako) ili je malo i do igrača i kvaliteta, ili ima i malo odgovornosti upravljačkih struktura, koja se i ne spominje baš prečesto.
Ne bih se bas slozio s tim. Sto se tice U21 igraca, imamo dosta dobre opcije. Ne vidim da neko ima bolje, nozda jedino kone. Cak ni Zrinjski nema bolje U21 igrace. Drina jedan od boljih stopera lige, a mozda jedini U21 od tih stopera. Drljo dosta dobro krilo, kao i Gasal koji je eto ozljedjen. Beca je po meni ok igrac, samo ga je Edis ugasio, kao i sve ostale igrace koji su dosta opali pod njih ili u najboljem slucaju stagnirali.

Isto tako i ekipa, ako cemo je porediti sa ostalim ekipama ne vidim da npr. Borac, Velez, Siroki imaju bolje ekipe. To sto su nam igraci u losoj formi, sto ne pruzaju ono sto mogu i znaju je do trenera. Mi imamo tanke bekove i losog golmana, ostalo je sve odlicno za nasu ligu.

Sto neko rece ovdje, ove igrace iz Zrinjskog da stavis u druge ekipe ove lige bili bi ku*ac obicni. Samo je Jakirovic slozio sistem dole i ljudi igraju top.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2023 10:28 am

Idemo se pobit do kraja, ima jos dosta da se igra, nista nije gotovo
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Google [Bot] i 101 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija