Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:24 pm

Mulalic Edis manijak do kraja! Hvala za sve!

Previse smo poletili za klub kojem su navijaci jedva skupili 200 hiljada za generalnog sponzora ako se to tako moze i nazvati s obzirom da je cifra mizerna.

O clanskim, marketingu i upravi da ne govorim. O igracima koji su potpisali ugovore na pola godine, i tako dalje i tako dalje. Mogo bi ovo do sabaha nabrajati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:27 pm

Basicev zadnji angazman u Sloveniji bas totalni fail
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:27 pm

Ljudi dragi kakav Dudić, šta vam je?
Pa njega je ovaj naš ublehaš nadigrao svaku utakmicu, još ona bruka kod pitara.
Da se nije onako izblamiro kod pitara, ja bih dovio da dođe kod nas, nakon onoga...
A i taj njegov stručni štab, smiješni su realno. Znam da su se pitari žalili da nikad nisu imali više povrijedjenih igrača nego kod dudića
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:31 pm

Tryg je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:24 pm
Mulalic Edis manijak do kraja! Hvala za sve!

Previse smo poletili za klub kojem su navijaci jedva skupili 200 hiljada za generalnog sponzora ako se to tako moze i nazvati s obzirom da je cifra mizerna.

O clanskim, marketingu i upravi da ne govorim. O igracima koji su potpisali ugovore na pola godine, i tako dalje i tako dalje. Mogo bi ovo do sabaha nabrajati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jah, i to je razlog da na klupi sjedti prepotentni papak?
Nemojte sad pravit neku svetu osobu od edisa bgt, smiješan frajer. Lik za svo vrijeme provedeno na klupi nije rekao ovaj poraz meni na dušu, ja sam kriv. Nego vazda svaljuje na igrače i pitu od tri marke
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:37 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:10 pm
Nemoj ni tog Basica musafa vam ... Upgrade 0
Marenci isto...

Da je iskopati gdje kakvog Jakirovica
A sta ako je Basic taj jakirovic...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:37 pm

Ovo je trebalo uraditi jos prije 20 dana, za vrijeme pauze, tako bi novi trener imao vremena da snimi ekipu i da ih uigra koliko toliko.

Nama treba trener koji poznaje ligu i igrace, jer do kraja prvenstva nema vise pauza i bice tesko uigravati ekipu kroz takmicarske utakmice.

Od svih imena sto se spominju Dudic je nekako najpriblizniji opisanom.

Samire zeznuta je odluka nadam se da ces izabrani nekog PRAVOG.

Edise hvala puno, ali ovo je tvoj trenerski maksimum, jednostavno nismo smjeli dopustiti da dva puta prozivljavamo isto
Alea iacta est!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:37 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:05 pm
LARSSON je napisao/la:
čet apr 06, 2023 11:54 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 06, 2023 11:52 am


E ja bih se ranio sad evo, kad vidim ova imena.

Basicu bih mozda dao sansu. Ali ovo sto se godinama vrti u nasoj ligi, ma bjezi, nema smisla.

Dugorocno nikakve koristi. A tako ce i uraditi, dovest ce novog "Edisa".
Forumski puk zadovoljan, otjeran jos jedan trener. Sad idu 2,3 tekme fine igre, pa po starom. Ponovo u krug.
Znači tvoje mišljenje je da je Edis trebao ostati?
Po cemu si ti to zakljucio hljeba ti tvog.

Replicirao sam post gdje se pominju moguci treneri. I nisam zadovoljan sa imenima. Uvijek isti treneri.
Musa 2015. vodio Siroki, ovo ostalo pad u karijeri i smijesne epizode. Dakle isto Amar Osim, zastario trener.
Marenzi nema nikakvo posebno iskustvo.
Dudic ima najgori niz u Sarajevu sa dosta jacom ekipom i sa vise para. Plus je imao tako glupe izgovore, isto kao Edis, nikad nije on kriv.
Basic mi ono jedino se cini kao da bi mogla se dati sansa. Ali bio je u Tuzli i nije se nesto proslavio. Onda i ovo zadnje u Radomlju nije nesto za pohvalu.

Ja sam pisao i prije, meni Edis nije trener koji ima filozofiju za promjenu, za ozdravljenje kluba i u tom segmentu. ***** ga igramo isto godinama unazad, nesto se mora promijeniti, uvijek hrkljus igramo. Vidjelo se da vec sada padamo i da Edisa ne treba do ljeta drzati. Treba sad pametnu odluku donijeti oko trenera, a ne opet samo malo gasiti pozar.

Evo ruku dajem, dovedi ova 3, 4 trenera, ako sljedece godine u ova doba ne bude ista prica, sijeci je. Cak mozda i prije.
E tu ja vidim problem. A sve mi ukazuje da se opet nece pametno birati.

@Asharak, razumijem, slazem se, moralo se. A evo gore sam obrazlozio sta mene brine i "nervira".
Rekao sam nekidan Dudića iz Veleža odmah bih uzeo, Dudića iz Sarajeva ne. Iako on i u Sarajevu pored svih taktičkih promašaja realno nije imao ni sreće, ekipa mu je uvijek stvarala enorman broj prilika, da su ih pola iskoristili pitanje je gdje bi sad bili i oni i on.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:39 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:37 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:10 pm
Nemoj ni tog Basica musafa vam ... Upgrade 0
Marenci isto...

Da je iskopati gdje kakvog Jakirovica
A sta ako je Basic taj jakirovic...
Dugo se njegovo ime smuca po svim komentarima forumima, a on u međuvremenu ništa, pa ništa...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:39 pm

blueboy je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:37 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:05 pm
LARSSON je napisao/la:
čet apr 06, 2023 11:54 am


Znači tvoje mišljenje je da je Edis trebao ostati?
Po cemu si ti to zakljucio hljeba ti tvog.

Replicirao sam post gdje se pominju moguci treneri. I nisam zadovoljan sa imenima. Uvijek isti treneri.
Musa 2015. vodio Siroki, ovo ostalo pad u karijeri i smijesne epizode. Dakle isto Amar Osim, zastario trener.
Marenzi nema nikakvo posebno iskustvo.
Dudic ima najgori niz u Sarajevu sa dosta jacom ekipom i sa vise para. Plus je imao tako glupe izgovore, isto kao Edis, nikad nije on kriv.
Basic mi ono jedino se cini kao da bi mogla se dati sansa. Ali bio je u Tuzli i nije se nesto proslavio. Onda i ovo zadnje u Radomlju nije nesto za pohvalu.

Ja sam pisao i prije, meni Edis nije trener koji ima filozofiju za promjenu, za ozdravljenje kluba i u tom segmentu. ***** ga igramo isto godinama unazad, nesto se mora promijeniti, uvijek hrkljus igramo. Vidjelo se da vec sada padamo i da Edisa ne treba do ljeta drzati. Treba sad pametnu odluku donijeti oko trenera, a ne opet samo malo gasiti pozar.

Evo ruku dajem, dovedi ova 3, 4 trenera, ako sljedece godine u ova doba ne bude ista prica, sijeci je. Cak mozda i prije.
E tu ja vidim problem. A sve mi ukazuje da se opet nece pametno birati.

@Asharak, razumijem, slazem se, moralo se. A evo gore sam obrazlozio sta mene brine i "nervira".
Rekao sam nekidan Dudića iz Veleža odmah bih uzeo, Dudića iz Sarajeva ne. Iako on i u Sarajevu pored svih taktičkih promašaja realno nije imao ni sreće, ekipa mu je uvijek stvarala enorman broj prilika, da su ih pola iskoristili pitanje je gdje bi sad bili i oni i on.
Bolje sarajevo igralo sa dudicem u onakvom raspadu, nego sto mi igramo sad.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:41 pm

Kada poredimo, Dudić je imao igru ali nije imao rezultate, Edis je imao donekle rezultate ali ne i igru.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:43 pm

Ljudi treba bit realan, Sarajevo je pod Dudicem izgledalo odlicno u polju, ali su covjeku prodali Mujakica, a dva dovedena stopera se povrijedila. Ponovit cu jos jednom, negdje je zapisano da se ovo sve ovako desi i da nas on preuzme, jer se poklopilo milion stvari.
Željezničar ante portas !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:45 pm

AsharaK je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:43 pm
Ljudi treba bit realan, Sarajevo je pod Dudicem izgledalo odlicno u polju, ali su covjeku prodali Mujakica, a dva dovedena stopera se povrijedila. Ponovit cu jos jednom, negdje je zapisano da se ovo sve ovako desi i da nas on preuzme, jer se poklopilo milion stvari.
Mnogi lupaju, dok je Velez vodio i Sarajevo imali su lijepu igru, u sarajevu u tom trenutku ne bi Pep Guardiola uspio radi svih desavanja. Upgrade na mulalica u svakom smislu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:45 pm

Evo prilke Mesi da pomogne klubu...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:46 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:45 pm
Evo prilke Mesi da pomogne klubu...
Oprostite kolega, al mislim da jos nije vrijeme. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:47 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:39 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:37 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:10 pm
Nemoj ni tog Basica musafa vam ... Upgrade 0
Marenci isto...

Da je iskopati gdje kakvog Jakirovica
A sta ako je Basic taj jakirovic...
Dugo se njegovo ime smuca po svim komentarima forumima, a on u međuvremenu ništa, pa ništa...
Dobro al mozda je on bas novi Jakirovic....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:48 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet apr 06, 2023 12:45 pm
Evo prilke Mesi da pomogne klubu...
Realno, sad ili nikad, ekipa je dobra, finansije nisu loše, u igri je na oba fronta, imao bi ogromnu podršku navijača, e ako mu to nije dovoljno, ne znam šta je.
Fear of the Maniacs!
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:53 pm

Analitički gledajuci nama bi više odgovarao trener koji ce primiriti igrače i oporaviti mentalno. Motivatori su bolji za reprezentaciju jer igrači nisu konstantno skupa u trenaznom procesu (ne postaju psihicki ispraznjeni). Trenutno su moguce minimalne korekcije u igri ali po meni i to je dovoljno da napravimo pomak. Ovo sa sabljom nije islo više, fudbaleri su insani ne možeš držati konstantno isti nivo pritiska bez taktčke potkovanosti. Ko god bira trenera nek mu je sa srećom bukvalno je moguce ocekivat veci broj navijaca sad protiv Tuzle samim tim i u kup utakmici ako taj novi starta sa pobjedom.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:55 pm

Nije moguće kako nije iskočio ni jedan članak o mogućem nasljedniku.
Fear of the Maniacs!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 12:56 pm

Trebate bit pošteni i reći da sva imena koja se spominju imaju jači rezime i trenerske uspjeh od Edisa. Dudić ima kup, Musa ima kup i dosta iskustva, Bašić je mlad i radio je vani dosta, cijenjen je u Sloveniji pogotovo za rad sa mladim igračima, uz to igra neke formacije koje kod nas još nisu popularne u ligi.
Kako god težak je izbor i biće puno nezadovoljnih šta god izaberu jer smo teški ko publika generalno.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 06, 2023 1:00 pm

Ma ova priča o Edisu heroju, suzne oči, pravdanja je nešto tipa nemojte Asima, tri puta ranjen.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel, Qooler, SamoNapad i 139 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija