Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 6:48 pm

Fićo je napisao/la:
ned apr 02, 2023 6:01 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 02, 2023 5:38 pm
Kakav ba Tuce, po čemu je Tuce kompetentan da bude trener, eto hljeba ti.
Po čemu nije? Neće biti gori od ublehe kako god da okreneš. Pa kako se bojimo ozbiljnije promjene i ishitrenog izbora trenera, najbezbolnija i najlogičnija opcija je Tuce, šta nije jasno? Tu je, poznaje ekipu, ima dobar odnos sa igračima, poštuju ga, slušaju ga, zar treba još nešto? Normalno, ako ima ambiciju i želju, da radi kao trener.
Da, treba.
Pričate o smislenim akcijama a Tucetovi kvaliteti to što poznaje ekipu i što ima odnos dobar. Iz tog ćemo dobiti akcije i bolju igru?

I još dati nekom da se uči na Želji, bez dana iskustva ni u omladinskoj školi, ni bilo gdje.
Ne znam je li se i školovao za trenera, a sumnjam, igrao je fudbal do sada, nije imao kad.

Eto vaših želja i ambicija. Pa ako ćemo tako mijenjati, onda stvarno i ne zaslužujemo nešto dobro i više
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 6:50 pm

SamoNapad je napisao/la:
ned apr 02, 2023 6:27 pm
Pranjic ako ovako bude radio sa Slobodom bit ce kvalitetan trener. Neke stvari koje on danas pokazao za kratak period i sa limitiranim igracima su bas vidljive. Ovo su pitari dobili na suhi kvalitet igraca, iskoristili sto ocigledno Pranjic forsira izgradnju napada bez nabijanja lopte. Eto primjera sta trebamo trazit od trenera.
Ali kup u srijedu nam je život!
Prosli trener je dobio Sarajevo 2:0.
I tad je Sarajevo bilo kvalitetnije od Slobode, ali tri boda ostala u Tuzli.
Istina Sloboda je igrala lijepo za oko, ali bolje im je da su igralo njihov fudbal i izvukli bod. Dugorocno, ako ne izbori opstanak noga mu je iz Slobode.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 6:55 pm

Ma X u srijedu ce biti jako dobar i tk ce bas biti tesko jer imaju imperativ da pobjede, jer kuci igraju. Tako cemo se i postaviti vjerovatno da branimo nulu, ne znamo bolje.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 7:13 pm


LARSSON je napisao/la:
Juznatribina je napisao/la:
ned apr 02, 2023 6:21 pm
Niste realni, da je bilo para u klubu, Edis se ne bi vratio. Nije bilo para, neko je morao. A nisu se baš nešto gurali treneri da nas preuzmu, cist primjer Bake, pobjegao glavom bez obzira.
Hvala ti Edise!

Doživotni mandat za Edisa.
Treba mu spomenik podici
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 7:19 pm

Ko je gledao današnju utakmicu Veleža, jasno mu je kakvog smo golmana na zimu odbili.

Školovan golman, zaustavio par izglednih šansi Sloge, odbranio penal te odbijenu loptu nakon penala, sjajan na refleksu.

Imat ćemo težak zadatak protiv Veleža kada odbranom komanduje ovako siguran golman, Velež sve bolji i bolji od proljetnog dijela, a nije slučajno jer im je na golu baš ovaj golman i par novih igrača u rosteru.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 7:44 pm

igla je napisao/la:
ned apr 02, 2023 6:40 pm
Sve se može dogovoriti. Ponudiš mu isto ko Edisu do kraja sezone, ako ostvari ciljeve naravno daš mu novi ugovor i imaš trenera za naresnu sezonu.

Ovako ako ne izboriš evropu, nemaš trenera, nemaš pare, a treba ti novi koji će tražiti pare ko da si izborio evropu.
Normalno da može, obećaš mu produženje i bonus ili veću platu ako uradi posao i nema tu puno filozofije. I eto sad ponudi tom Musi, garantujem da bi sutra ujutro bio na treningu.
Fear of the Maniacs!
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 7:47 pm

Ma i ovaj Velež nista specijalno, vise srece nego pameti, i golman koji skida zicere. Ali nas ce raskovati konda gledam
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 7:56 pm

Masinovodja je napisao/la:
ned apr 02, 2023 4:29 pm
igla je napisao/la:
ned apr 02, 2023 4:23 pm
@masinovodja
Jbg, po tebi majstore treneri i ne trebaju.
Ma najprecjenjeniji posao na svijetu. Daj mi tog najboljeg trenera nek dodje i osvoji nesto Laciom, Romom, ali bez da ulozi milijardu. Sta taj guardiola kad bi nas preuzeo, mi bi tika-taku igrali sa ovim uhljupima u ekipi?
Sto ne dodje sad taj Zidan i ne povede neke jadnike do titule koju nisu vidjeli 30 god. Ono opet ceka Francusku repku ili Psg da prosipa pamet.
🤣🤣🤣
Brate moj, baš ti hvala što si me nasmijao ovako
Kažu osmijeh je sadaka, ti za ovo si haman jednom nogom u Džennetu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 8:12 pm


Juznatribina je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned apr 02, 2023 7:13 pm
LARSSON je napisao/la: Hvala ti Edise!

Doživotni mandat za Edisa.
Treba mu spomenik podici
Ne treba mu spomenik podići, ali vi ste tako zaostali isto kao Edisova taktika.
Cemu uvrede prijatelju?
Da bi njegova taktika bila zaostala, mora je imati. Ovako je to cista improvizacija. Ako sta uradimo dobro i jest, ako ne onda su svi drugi krivi osim trenera. Logicno.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 8:17 pm

Fino, bas, onda kad izvisimo Evropu generalni sponzor nek namakne tu razliku opet, ali ovaj put bez nas zaostalih.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 8:20 pm

Juznatribina je napisao/la:
ned apr 02, 2023 6:00 pm
LARSSON je napisao/la:
ned apr 02, 2023 5:37 pm
Neka Edisa, ko ce drugi doci, ko bi radio za platu, niko, samo Edis sablja nas.
Niko neće da radi trenerski posao za manje od 8k. A mi toliko nemamo da ponudimo. Mislim da Edis ima najmanja primanja od svih trenera.
Kako ga radi ne zasluzuje nikakva primanja nego oduzimanja.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 8:22 pm

Neka ga otjeraju Bekric i igraci, to mogu za deset minuta.
Vala se ogrijesio nad Mekicem. Bolji je u ovoj polusezoni od sveijednog naseg veznjaka. I kad on igra konkretniji smo naprijed. Vise zna od ostalih. Znam da voli Beganovica, ali nije ni blizu Mekicu. Hodzic nista specijalno, takodjer.
Mogu slobodno reci nakon desetak utakmica da je Jasarevic limitiran, a Galic u losoj formi. Sehic je trenutno bolji od obojice s tim sto treba igrati lijevo, a Galic desno, valjda se dozove malo.
U Mostaru ce biti svega, nesto sam optimista ako ne budemo igrali bunker s Dzenisom i Hodzom kao stoperima. Nismo mi bolji od ostalih, ali imamo igrace sa kojima trebas pokusati nesto odigrati. Gol u gostima je ukinut, vraca ti se Santos. Sudari se i kreni da pobijedis.
Grande Miske 💪
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 9:09 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
ned apr 02, 2023 8:22 pm
Neka ga otjeraju Bekric i igraci, to mogu za deset minuta.
Vala se ogrijesio nad Mekicem. Bolji je u ovoj polusezoni od sveijednog naseg veznjaka. I kad on igra konkretniji smo naprijed. Vise zna od ostalih. Znam da voli Beganovica, ali nije ni blizu Mekicu. Hodzic nista specijalno, takodjer.
Mogu slobodno reci nakon desetak utakmica da je Jasarevic limitiran, a Galic u losoj formi. Sehic je trenutno bolji od obojice s tim sto treba igrati lijevo, a Galic desno, valjda se dozove malo.
U Mostaru ce biti svega, nesto sam optimista ako ne budemo igrali bunker s Dzenisom i Hodzom kao stoperima. Nismo mi bolji od ostalih, ali imamo igrace sa kojima trebas pokusati nesto odigrati. Gol u gostima je ukinut, vraca ti se Santos. Sudari se i kreni da pobijedis.
Ne može i ne treba tako. Uprava ga je dovela, i odgovorna je za njegova ostvarenja i rezultate, i ako treba da ide, oni su ti koji sve trebaju dogovoriti sa Edisom. U svim ostalim varijantama smo pijaca prava i rang Vrbanjuše.
Rekao sam, u slučaju lošeg rezultata u Mostaru da treba da ide, međutim svi zaboravljamo (nije opravdanje) da smo jedini premijerligaš koji je pripreme odradio na plastičnoj travi. I svi znamo iz kojih razloga.
Takođe gledam golmana Veleža danas, mi smo tog momka odbili zimus, što je pokazatelj gdje smo mi i strateški, kako smo tanki. Nama je golman najlošija pozicija u timu već godinu dana, a niko ne obraća pažnju na to. Mnogo bodova su nas golmani koštali, a uz to unose i nesigurnost kompletnoj odbrani, pa i ekipi, jer od golmana sve počinje.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 9:21 pm

Ja ne znam zasto postavljati taj uslov Mostar? Nama je utakmica protiv Veleza u kupu apsolutno nebitna rezultatski, potpuno je svejedno hocemo li igrati finale kupa ako izgubimo 4 mjesto na tabeli. Zrinjski 1000% nece ispustiti priliku da uzme jedini trofej koji mu nedostaje tj. duplu krunu, tako da 4 mjesto sigurno vodi u Evropu a finale kupa je samo jedan stepenik do konacnog razocarenja.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 9:35 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
ned apr 02, 2023 8:22 pm
Neka ga otjeraju Bekric i igraci, to mogu za deset minuta.
Vala se ogrijesio nad Mekicem. Bolji je u ovoj polusezoni od sveijednog naseg veznjaka. I kad on igra konkretniji smo naprijed. Vise zna od ostalih. Znam da voli Beganovica, ali nije ni blizu Mekicu. Hodzic nista specijalno, takodjer.
Mogu slobodno reci nakon desetak utakmica da je Jasarevic limitiran, a Galic u losoj formi. Sehic je trenutno bolji od obojice s tim sto treba igrati lijevo, a Galic desno, valjda se dozove malo.
U Mostaru ce biti svega, nesto sam optimista ako ne budemo igrali bunker s Dzenisom i Hodzom kao stoperima. Nismo mi bolji od ostalih, ali imamo igrace sa kojima trebas pokusati nesto odigrati. Gol u gostima je ukinut, vraca ti se Santos. Sudari se i kreni da pobijedis.
Galić je limitiran koliko i Jašarević, samo je malo borbeniji pa donekle nadoknadi neznanje. Jako tanki su nam bekovi ali na to smo i navikli zadnjih godina.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 10:27 pm

Ma Galić kad usitni, ništa ga ne razdvaja od Siniše.

Jašarević je očito glup. U Krupi je moguće bio spremniji i naložen, pa je prolazio s onim svojim prodorima unutra. Sada to ne radi ni kad ima prostora. Vjerovatno je i to do spreme, nije spreman i siguran u sebe, pa ne pokušava.

Ja sam očekivao od njeg da će se popravljati, istina, popravio se donekle, ali nije to zadovoljavajući nivo. Treba vidjeti poslije ljetnih priprema. Ima on taj dugi korak, može on to raditi sigurno.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 10:38 pm

Imamo li kapaciteta da uključimo više Maria Stanića u klub i procese? Sviđa mi se ova njegova emocija.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 10:44 pm

Dudica zaganjati...
Bez zaj.ebancije...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 10:56 pm

Dudic je idealan za zelju trenutno.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 02, 2023 10:57 pm

TheBlue je napisao/la:
ned apr 02, 2023 10:44 pm
Dudica zaganjati...
Bez zaj.ebancije...
Kakav crni Dudić, lupa neke cifre, umislio se, glumi zvijezdu. Ne možemo ga platiti svakako.
Ako se već razmišlja o Dudiću, ja bih onda radije da vratimo Adžema. Dudić osvojio kup sa Veležom i to mu je najveće dostignuće, u nikad goroj ligi, protiv nikad goreg i poljuljanijeg Sarajeva. Adžem ima osvojen Kup i diobu prvog mjesta, gdje nam je titula oteta, znamo već kako. Znamo da pare sa njim neće biti problem. Dok smo bili stabilni, sa onom upravom, radio je za manju platu od ove koju sad ima Mulalić. Ima znanje, ima ljubav prema Klubu, zašto da ne?! Nek opet osvoji Kup, ovaj bismo proslavili.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija