Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:00 am

Najbezbolnije rijesenje ako dodje do neke eskalacije odnosa struka-igraci,je ostaviti alihodzica radi licence a dati Bekricu da vodi ekipu do kraja prvenstva.
Igraci mu vjeruju i ne sumnjam da ga nece ispostovati.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:12 am

Z_1921 je napisao/la:
pet mar 10, 2023 10:24 am
Senad1921 je napisao/la:
pet mar 10, 2023 8:16 am
Tacno je ovo sto kaze @Milan, Ara pravi i probleme u svlacionici. Ali realno, reko je treneru ono sto svi misle a sute...
Pa nek ide pic.ka u Arsenal onda da mu Arteta trener bude ako mu ovaj ne odgovara.
Ovaj ne odgovara nikom. Svi bi onda trebali u Arsenal.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:14 am

Drljo i Drina u reprezentaciji.
Fear of the Maniacs!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:17 am

Hodzic se na instagramu ogradio od statusa na FB.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:19 am

Dzezvar je napisao/la:
pet mar 10, 2023 11:00 am
Najbezbolnije rijesenje ako dodje do neke eskalacije odnosa struka-igraci,je ostaviti alihodzica radi licence a dati Bekricu da vodi ekipu do kraja prvenstva.
Igraci mu vjeruju i ne sumnjam da ga nece ispostovati.
Realno to bi bilo najbezbolnije rješenje a i ujedno i najpovoljnije, samo bih ja radije da Ćurić bude u zapisniku radi licence nego Haris.
Fear of the Maniacs!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:20 am

lako je nama svima reci "treba edisa otjerati" ili "treba edis ostati". ali glavno je pitanje po meni, ko bi umjesto njega dosao sad u ovoj vrucoj fazi prvenstva?
kad je dosao baka da vodi zelju prije dvije godine, obecao je da ce odvesti zelju u evropu, i sta je uradio? bas nista... novi trener znaci novo navikavanje na novi sistem igre a nama treba stabilnost sada. uostalom pitanje je da li mozemo naci u ovoj situaciji i ovom momentu boljeg trenera koji ce dovesti evropu zelji?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:21 am

Moram da se oglasim zaista ne znam ko pise na mom facebook profilu. :rofl:
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:29 am

Fićo je napisao/la:
pet mar 10, 2023 11:19 am
Dzezvar je napisao/la:
pet mar 10, 2023 11:00 am
Najbezbolnije rijesenje ako dodje do neke eskalacije odnosa struka-igraci,je ostaviti alihodzica radi licence a dati Bekricu da vodi ekipu do kraja prvenstva.
Igraci mu vjeruju i ne sumnjam da ga nece ispostovati.
Realno to bi bilo najbezbolnije rješenje a i ujedno i najpovoljnije, samo bih ja radije da Ćurić bude u zapisniku radi licence nego Haris.
Svjedno,neko mora 😀
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:30 am

Fićo je napisao/la:
pet mar 10, 2023 10:50 am
Kako se uvijek vrati na svoje, kako je trener radio pokojnom Odi iza leđa, tako sad pojedini igrači rade njemu.

Baš kako je Zoka (Kokot) napisao na zvaničnoj nakon utakmice u Zenici, trebao si slušati Odu sine. :palacgore:
Nikad nećemo znati šta je tačno to sa Odom bilo ali Edis ima svojih mana a to je da svaki savjet prima k srcu i ne smije mu se ništa prigovorit, inače se smrtno naljuti.
Ljudi su pokušavali da mu skrenu pažnju da se malo više daje šansa našim mladim igračima talentovanim ali teško to ide. Sa njim se mora pričati ko sa curom, svaku riječ vagati da se ne uvrijedi.

Koliko sam ga volio ko igrača, toliko mi je čudan kao trener...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:30 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
pet mar 10, 2023 11:20 am
lako je nama svima reci "treba edisa otjerati" ili "treba edis ostati". ali glavno je pitanje po meni, ko bi umjesto njega dosao sad u ovoj vrucoj fazi prvenstva?
kad je dosao baka da vodi zelju prije dvije godine, obecao je da ce odvesti zelju u evropu, i sta je uradio? bas nista... novi trener znaci novo navikavanje na novi sistem igre a nama treba stabilnost sada. uostalom pitanje je da li mozemo naci u ovoj situaciji i ovom momentu boljeg trenera koji ce dovesti evropu zelji?
Bekric.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:43 am

Fićo je napisao/la:
pet mar 10, 2023 9:08 am
Na stranu ponašanje Armina, ali nije ništa slagao, nije on jedini u ekipi koji misli da trener nema pojma, samo je on to rekao a ostali rade i šute.

Ako se ne pronađe neko rješenje do rep. pauze riješiti se i jednog i drugog i unormaliti situaciju u ekipi.

Bojim se samo da se taj sukob ne odrazi na utakmice u Modriči i Gradačcu a moglo bi itekako. Na hajr.
Naravno da igraci vide i znaju da Edis nema pojma, pa nisu slijepi ni gluhi.

Od njih se ocito ocekuje da klimaju glavom, sute i poslusaju svaku glupost koju im naredi. Institucija trenera svakako mora biti postovana ali ima jedna "mala" caka - i trener mora biti dostojan tog polozaja. Tesko je postovati lika koji je totalni dundjer a jos k tomu vrlo tast i drzak. Edis je ogroman auto-gol a mi smo ga sebi vec drugi put zabili.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 11:51 am

Šta je ono on radio Odi? I ima li gdje izjava ona dva da znaju ostali da smetaju? To je bilo na jednoj presskonferenciji nakon neke od njegovih prvih pobjeda.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 12:01 pm

Mozel neko za nas neupućene reći šta je edis radio pokojnom Odi
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 1:06 pm

Radio ili ne radio..ali da pokojnom Odi, Edis bude pomocnik,...ako je to Oda trazio, onda je sam sebi skocio u stomak, ako je neko drugi to uradio, taj neko je bio potpuni idiot.
Da dva covjeka kakav je bio pokojni Oda i Edis koegzistiraju na duzi vremenski period, jos pritom da Oda bude taj ko vodi glavnu rijec, jenostavno ne ide, nije moguce
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 1:47 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet mar 10, 2023 8:50 am
Pisalo se o tome pisalo.....
:palacgore:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 1:57 pm

milanribar je napisao/la:
pet mar 10, 2023 10:06 am
Kad ih se pitalo prošle poslusezone niko od igrača nije protiv Edisa bio čak su stali iza njega. Bio je problem zbog njegovih istupa na konferencijama i još nekih odluka. Tad su igrači rekli da je sve super i da im pomaže sa svojom energijom i podrškom. Po meni su tad trebali da kažu ako nešto ima, jer počet iznosit neke stvari kad zaredamo par loših utakmica je kasno.
A mogli su preko Bekrića iznijet sve što imaju, na kraju krajeva on je tu svaki trening.

Fudbaleri su posebna sorta makar kod nas ovo što sam upoznao, ne smijemo se vezati za njih jer nas ponese brzo, zaboravimo interes kluba gledati zbog nekih simpatičnih igrača i zvijezda.
Ko god da je trener, treba da je iznad igraca.
Imao si finu atmosferu jesenas. Eto i to je dokaz, ljudi se nisu zalili.
I sad dovedes sarlatana (Nabijem i njeg i Nedu Turkovica) i razjebes sve. Nije bitno kakvo je bilo i koliko dobro, razjebao si sa takvim igracem.

Sad moze biti samo veca steta. Edis kakav god je, dobro je hendlao jesenas. Nek prica ko sta hoce.
Sta sad. Otjerat trenera i dat igracu/igracima do znanja da mogu karati koga hoce.
Mislim, nije da do sada nismo tako radili.

Dan te **** ko nama tjera trenere. Likovi koji imaju IQ manji od broja cipela, likovi koji nisu normalni. I prije i sad, sjetite se Staninih komentara, pa sta jos nije bilo.
A sve se to moglo znati i vidjeti s onim cirkuzanjem iz Dubaija.

Nikad mi nismo bili ozbiljni, a sada jos manje.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 2:02 pm

Fićo je napisao/la:
pet mar 10, 2023 11:21 am
Moram da se oglasim zaista ne znam ko pise na mom facebook profilu. :rofl:
Jasta, ni guzni haver Nedo ne zna kome odgovara i s kim sprda navijace.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 2:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 10, 2023 1:57 pm
milanribar je napisao/la:
pet mar 10, 2023 10:06 am
Kad ih se pitalo prošle poslusezone niko od igrača nije protiv Edisa bio čak su stali iza njega. Bio je problem zbog njegovih istupa na konferencijama i još nekih odluka. Tad su igrači rekli da je sve super i da im pomaže sa svojom energijom i podrškom. Po meni su tad trebali da kažu ako nešto ima, jer počet iznosit neke stvari kad zaredamo par loših utakmica je kasno.
A mogli su preko Bekrića iznijet sve što imaju, na kraju krajeva on je tu svaki trening.

Fudbaleri su posebna sorta makar kod nas ovo što sam upoznao, ne smijemo se vezati za njih jer nas ponese brzo, zaboravimo interes kluba gledati zbog nekih simpatičnih igrača i zvijezda.
Ko god da je trener, treba da je iznad igraca.
Imao si finu atmosferu jesenas. Eto i to je dokaz, ljudi se nisu zalili.
I sad dovedes sarlatana (Nabijem i njeg i Nedu Turkovica) i razjebes sve. Nije bitno kakvo je bilo i koliko dobro, razjebao si sa takvim igracem.

Sad moze biti samo veca steta. Edis kakav god je, dobro je hendlao jesenas. Nek prica ko sta hoce.
Sta sad. Otjerat trenera i dat igracu/igracima do znanja da mogu karati koga hoce.
Mislim, nije da do sada nismo tako radili.

Dan te **** ko nama tjera trenere. Likovi koji imaju IQ manji od broja cipela, likovi koji nisu normalni. I prije i sad, sjetite se Staninih komentara, pa sta jos nije bilo.
A sve se to moglo znati i vidjeti s onim cirkuzanjem iz Dubaija.

Nikad mi nismo bili ozbiljni, a sada jos manje.

slika
Uz tvoj post treba samo dodati ovu sliku kao prilog :klanjase2:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 2:16 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pet mar 10, 2023 2:06 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 10, 2023 1:57 pm
milanribar je napisao/la:
pet mar 10, 2023 10:06 am
Kad ih se pitalo prošle poslusezone niko od igrača nije protiv Edisa bio čak su stali iza njega. Bio je problem zbog njegovih istupa na konferencijama i još nekih odluka. Tad su igrači rekli da je sve super i da im pomaže sa svojom energijom i podrškom. Po meni su tad trebali da kažu ako nešto ima, jer počet iznosit neke stvari kad zaredamo par loših utakmica je kasno.
A mogli su preko Bekrića iznijet sve što imaju, na kraju krajeva on je tu svaki trening.

Fudbaleri su posebna sorta makar kod nas ovo što sam upoznao, ne smijemo se vezati za njih jer nas ponese brzo, zaboravimo interes kluba gledati zbog nekih simpatičnih igrača i zvijezda.
Ko god da je trener, treba da je iznad igraca.
Imao si finu atmosferu jesenas. Eto i to je dokaz, ljudi se nisu zalili.
I sad dovedes sarlatana (Nabijem i njeg i Nedu Turkovica) i razjebes sve. Nije bitno kakvo je bilo i koliko dobro, razjebao si sa takvim igracem.

Sad moze biti samo veca steta. Edis kakav god je, dobro je hendlao jesenas. Nek prica ko sta hoce.
Sta sad. Otjerat trenera i dat igracu/igracima do znanja da mogu karati koga hoce.
Mislim, nije da do sada nismo tako radili.

Dan te **** ko nama tjera trenere. Likovi koji imaju IQ manji od broja cipela, likovi koji nisu normalni. I prije i sad, sjetite se Staninih komentara, pa sta jos nije bilo.
A sve se to moglo znati i vidjeti s onim cirkuzanjem iz Dubaija.

Nikad mi nismo bili ozbiljni, a sada jos manje.

slika
Uz tvoj post treba samo dodati ovu sliku kao prilog :klanjase2:
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

Evo peru se po Instagramu. Jasta, niste vi nista sad.
Vidim i po fb su se izbrisali svi komentari, postovi.

:zid: :zid: :zid:
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 10, 2023 2:21 pm

Ledžero od 1:50:20 :D

phpBB [video]

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija