Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:01 pm

Ujko je napisao/la:
sri feb 08, 2023 10:47 pm
Valter je napisao/la:
sri feb 08, 2023 9:17 pm
blueboy je napisao/la:
sri feb 08, 2023 8:53 pm


Pripreme nisu idealne naravno, ali je moj naglasak na protivnicima za prijateljske utakmice. Da smo imali tri utakmice sa protivnicima tipa Šahtara, prošli bi kao Sarajevo i ovdje se ne bi moglo pisati koliko bi bila negativna atmosfera.
Bez kvalitetnih protivnika u prijateljskim utakmicama ti ustvari ne znaš ni šta trebaš ispravljati u svojoj igri. Iole kvalitetnija pripremna utakmica protiv Širokog nam je pokazala koliko imamo problema, Da se završila realno a to je pobjeda Širokog možda bi ovdje dijelom i vladala negativna atmosfera. Ali samo protiv takvih protivnika možeš dizati nivo svoje igre.
Što li Barsa ne igra pripremne sa Željom, Čelikom ... i pred prvenstvo se napuca samopouzdanjem.
Igrali smo ne tako davno, pripremne protiv Olimpije
Ili Zornye, ali je pitanje jesmo li mogli u tim utakmicama ista uigrati, jer smo protiv Zmajceka
Igrali 20 minuta, a protiv Ukrajinaca ni toliko..Sve
Samo da dodam...I Barcelona igra pripremne sa sebi ravnima :D :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:10 pm

Zdule je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:00 pm
Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 10:29 pm
6.6 miliona duga bez kamata i mi se čudimo sto ne mozemo da nahvatamo investitora. Pa ne bi niko normalan
Ne trebamo ni pretjerivati. Šta je 7 miliona za ozbiljnog biznismena, evo ti primjer Diglisića preko 100 miliona dolara godišnje ako me sjećanje dobro služi. Sigurno nisu dugovi najveći problem to želim reći već način ulaska određenog ulagaca/investitora/partnera.
Jeste brate iz naše perspektive, sta je 7M u odnosu na 100, ali kako gledaju osobe koje posjeduju taj novac, ne znamo nismo milioneri.

Slusam ovaj drugi dio, nama su ukradeni grijači terena!?!?!?!
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:12 pm

amar92 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:01 pm
Z_1921 je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
čet jan 12, 2023 2:24 pm
Samo skontajte sa cim se mi borimo....

Borac politicki projekat, 2 M dobiti samo onako, jer im skripi.... a nama se svi natovare na grbacu....
Zrinjski, sta tek reci o njima... toliko dugovanja imaju prema drzavi, a sve papire dobijaju uredno, repgorame i sta sve ne... koliko para od partije i jakih firmi...
Kone, privatni klub, gdje se ogromne pare ubacuju u njega....
Velez, sve vec ispricano o ljudima koji vode klub i koliko je bilo politickih lobija....
Tuzla City, sta reci a ne zaplakati....
Siroki, prava sekta, pravo jakih firmi ih gura....


Mi smo doslovno prepusteni navijacima i dobroj volji... i onaj jedan period kada smo bili dobri i stali na noge, nasli su se "domaci" da nas sje.bu...

I zato sada vise nego ikad trebamo podrzati ovu akciju uclanjivanja i DEFINITIVNO ODRZATI SJEDNICU DA NADJEMO TAJ MODEL, PREKO KOJEG CEMO UBACITI KAPITAL U KLUB.... I IMATI TE NEKE LJUDE KOJI CE VODITI GLAVNU RIJEC... DA LI JE TO DD, ILI NEKI DRUGI MODEL, ALI NESTO SE PROMJENITI MORA.... ne mozemo ovako vjecno.... jednostavno ne mozemo....
Dionicko drustvo odmah otpada kao opcija, jednostavno nije moguce.
Moguce je.
Vracamo se opet na istu temu, amar92 i gavran rekose da je moguce, dok predsjednik Kovacevic kaze da nije zakonski moguce... Neko grijesi, ili forumasi ili predsjednik.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:14 pm

Z_1921 je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:12 pm
amar92 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:01 pm
Z_1921 je napisao/la:
Dionicko drustvo odmah otpada kao opcija, jednostavno nije moguce.
Moguce je.
Vracamo se opet na istu temu, amar92 i gavran rekose da je moguce, dok predsjednik Kovacevic kaze da nije zakonski moguce... Neko grijesi, ili forumasi ili predsjednik.
Moguce je, ne znam zasto nije sve rekao. Receno mu je i kako je moguce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:18 pm

storm_raider je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:14 pm
Z_1921 je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:12 pm
amar92 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:01 pm

Moguce je.
Vracamo se opet na istu temu, amar92 i gavran rekose da je moguce, dok predsjednik Kovacevic kaze da nije zakonski moguce... Neko grijesi, ili forumasi ili predsjednik.
Moguce je, ne znam zasto nije sve rekao. Receno mu je i kako je moguce.
Mozes li mi pribliziti, na koji nacin, ko je predstavio, sta je receno? Stvarno nista nemam ni ja, ni ostali forumasi od poluinformacija. Moze i na PP ako nije za javnost.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:19 pm

Izgleda da cemo tužiti caizcoin, zna li neko koliku nam cifru plivaju?
Idućih dana Edis je najavio da ce biti sastanak oko marketinga. Evo jedna ideja, osnovati podcast. Svakako su rekli da ce uskoro klubu pridruzivati i praktikante. Pa sto ne bi nekog studneta, lupam novinarsta zaduzili za podcast. Osposobiti neki manji studio, pa dovoditi bivse igrače, trenere koji su ostavili neki trag u klubu. Trenutne igrace, Edina Džeku ne znam da je ikad gostovao u nekom podcastu. Ne moraju uvijek ni biti ljudi usko vezani za klub
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:23 pm

Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:19 pm
Izgleda da cemo tužiti caizcoin, zna li neko koliku nam cifru plivaju?
Idućih dana Edis je najavio da ce biti sastanak oko marketinga. Evo jedna ideja, osnovati podcast. Svakako su rekli da ce uskoro klubu pridruzivati i praktikante. Pa sto ne bi nekog studneta, lupam novinarsta zaduzili za podcast. Osposobiti neki manji studio, pa dovoditi bivse igrače, trenere koji su ostavili neki trag u klubu. Trenutne igrace, Edina Džeku ne znam da je ikad gostovao u nekom podcastu. Ne moraju uvijek ni biti ljudi usko vezani za klub
Bravo za ideju, ako moze neko da prenese vjerovatno bi valjalo uz to neki od challange sa fudbalerima ili trening sa nekim igračem, q/a sa igračima i sl.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:24 pm

Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:10 pm
Zdule je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:00 pm
Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 10:29 pm
6.6 miliona duga bez kamata i mi se čudimo sto ne mozemo da nahvatamo investitora. Pa ne bi niko normalan
Ne trebamo ni pretjerivati. Šta je 7 miliona za ozbiljnog biznismena, evo ti primjer Diglisića preko 100 miliona dolara godišnje ako me sjećanje dobro služi. Sigurno nisu dugovi najveći problem to želim reći već način ulaska određenog ulagaca/investitora/partnera.
Jeste brate iz naše perspektive, sta je 7M u odnosu na 100, ali kako gledaju osobe koje posjeduju taj novac, ne znamo nismo milioneri.

Slusam ovaj drugi dio, nama su ukradeni grijači terena!?!?!?!
Hahaha cuj ukradeni grijaci hahaha pa kako :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:35 pm

Išlo se na pripreme par godina a nije se plaćalo, o čemu se radi može li neko konkretno?
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:42 pm

Zdule je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:23 pm
Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:19 pm
Izgleda da cemo tužiti caizcoin, zna li neko koliku nam cifru plivaju?
Idućih dana Edis je najavio da ce biti sastanak oko marketinga. Evo jedna ideja, osnovati podcast. Svakako su rekli da ce uskoro klubu pridruzivati i praktikante. Pa sto ne bi nekog studneta, lupam novinarsta zaduzili za podcast. Osposobiti neki manji studio, pa dovoditi bivse igrače, trenere koji su ostavili neki trag u klubu. Trenutne igrace, Edina Džeku ne znam da je ikad gostovao u nekom podcastu. Ne moraju uvijek ni biti ljudi usko vezani za klub
Bravo za ideju, ako moze neko da prenese vjerovatno bi valjalo uz to neki od challange sa fudbalerima ili trening sa nekim igračem, q/a sa igračima i sl.
Ljudi mala bogatstva okrenuše na yt kanalima, nama stoji sa 5k pretplatnika nismo od njega uzeli za paket trzalica. Mora se nesto po tom pitanju uraditi. Kao sto sam u jednom proslom postu rekao, danas se SVE vrti oko drustvenih mreza i popularnosti
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:52 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:24 pm
Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:10 pm
Zdule je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:00 pm


Ne trebamo ni pretjerivati. Šta je 7 miliona za ozbiljnog biznismena, evo ti primjer Diglisića preko 100 miliona dolara godišnje ako me sjećanje dobro služi. Sigurno nisu dugovi najveći problem to želim reći već način ulaska određenog ulagaca/investitora/partnera.
Jeste brate iz naše perspektive, sta je 7M u odnosu na 100, ali kako gledaju osobe koje posjeduju taj novac, ne znamo nismo milioneri.

Slusam ovaj drugi dio, nama su ukradeni grijači terena!?!?!?!
Hahaha cuj ukradeni grijaci hahaha pa kako :)
Vjerovatno misli na kablove i instalacije (kako već) što se već ovdje pisalo. Znam da se pominjala krađa kablova, i pominjala se ogromna šteta.
Sumnjam da su ukradeni grijaci u zemlji. :D
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:56 pm

pa nije problem iole ozbiljnom investitoru dati, uloziti 10ak mil.... problem je kad covjek vidi koliki se dug napravio i da niko nikada nije odgovarao za to, samo budala ili kakav krimos u takvim okolnostima moze uloziti ozbiljan novac a da nema ozbiljnu garanciju i zastitu svog interesa....
Država Željo
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 08, 2023 11:58 pm

Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:42 pm
Zdule je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:23 pm
Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:19 pm
Izgleda da cemo tužiti caizcoin, zna li neko koliku nam cifru plivaju?
Idućih dana Edis je najavio da ce biti sastanak oko marketinga. Evo jedna ideja, osnovati podcast. Svakako su rekli da ce uskoro klubu pridruzivati i praktikante. Pa sto ne bi nekog studneta, lupam novinarsta zaduzili za podcast. Osposobiti neki manji studio, pa dovoditi bivse igrače, trenere koji su ostavili neki trag u klubu. Trenutne igrace, Edina Džeku ne znam da je ikad gostovao u nekom podcastu. Ne moraju uvijek ni biti ljudi usko vezani za klub
Bravo za ideju, ako moze neko da prenese vjerovatno bi valjalo uz to neki od challange sa fudbalerima ili trening sa nekim igračem, q/a sa igračima i sl.
Ljudi mala bogatstva okrenuše na yt kanalima, nama stoji sa 5k pretplatnika nismo od njega uzeli za paket trzalica. Mora se nesto po tom pitanju uraditi. Kao sto sam u jednom proslom postu rekao, danas se SVE vrti oko drustvenih mreza i popularnosti
https://www.tsz.com.np/2021/07/youtube- ... untry.html

Vodeći se po ovome u Bosni na hiljadu pregleda imaš 1.25$ zarade, pa ti sad izračunaj koliki nama broj pregleda treba da bi hiljadu dolara iz toga izvukli mjesečno, a sjeti se da klub ima 3k aktivnih članova.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 12:12 am

CrazySouth1987 je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:35 pm
Išlo se na pripreme par godina a nije se plaćalo, o čemu se radi može li neko konkretno?
Ma Niki Dodigu se duguje, sportski tereni u Medjugorju. Traje to jako dugo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 12:13 am

Majkel je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:58 pm
Diverzant je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:42 pm
Zdule je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:23 pm


Bravo za ideju, ako moze neko da prenese vjerovatno bi valjalo uz to neki od challange sa fudbalerima ili trening sa nekim igračem, q/a sa igračima i sl.
Ljudi mala bogatstva okrenuše na yt kanalima, nama stoji sa 5k pretplatnika nismo od njega uzeli za paket trzalica. Mora se nesto po tom pitanju uraditi. Kao sto sam u jednom proslom postu rekao, danas se SVE vrti oko drustvenih mreza i popularnosti
https://www.tsz.com.np/2021/07/youtube- ... untry.html

Vodeći se po ovome u Bosni na hiljadu pregleda imaš 1.25$ zarade, pa ti sad izračunaj koliki nama broj pregleda treba da bi hiljadu dolara iz toga izvukli mjesečno, a sjeti se da klub ima 3k aktivnih članova.
Buraz ne pricam ja o parama koje debili na preglede, nego o parama koje bi dobili od raznih sponzora kako bi rasli pregledi i sve.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 1:03 am

storm_raider je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:14 pm
Z_1921 je napisao/la:
sri feb 08, 2023 11:12 pm
amar92 je napisao/la:
čet jan 12, 2023 3:01 pm

Moguce je.
Vracamo se opet na istu temu, amar92 i gavran rekose da je moguce, dok predsjednik Kovacevic kaze da nije zakonski moguce... Neko grijesi, ili forumasi ili predsjednik.
Moguce je, ne znam zasto nije sve rekao. Receno mu je i kako je moguce.
Moguće je, ali plešeš na ivici zakona, a ne znam da nam je to najpametnije. Transformišeš d.o.o. u d.d. hajde to je poprilično jednostavno. Možeš sve prebaciti, imovinu i sve ostalo, na d.d. a da ti samo fudbalski klub, kao prazna ljuštura, ostane udruženje građana. Kad to uradiš, onda postoji x načina da urediš međusobne odnose između d.d. i udruženja građana. Ovo je pojednostavljeno kako ja to shvatam, možda i griješim, ali ne vidim način da može drugačije. Pri tome, plešeš na ivici zakona, znam o čemu govorim. Jedino ako nije drugačije zamišljeno, a volio bih čuti kako je otprilike to zamišljeno...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 2:02 am

A na koji način su pitari kupljeni? Kako oni mogu plesati izvan zakona evo godinama? Do kad?
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 7:03 am

Ne znam zasto se uopste raspravlja o kavezu za gostujuce navijace ako imamo stavove koje imamo.Ocigledno da nema potrebe za istim.
Moj bi prijedlog bio da se svim gostujucim navijacima da pola sjevera pa neka se osjecaju komotno i neka rade sta im volja.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 8:13 am

CrazySouth1987 je napisao/la:
čet feb 09, 2023 2:02 am
A na koji način su pitari kupljeni? Kako oni mogu plesati izvan zakona evo godinama? Do kad?
Eh to je i odgovor na pitanje, do kad? ...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 09, 2023 8:17 am

Evo godinama to rade i ide to OK.
Ne kontam šta se može desiti posebno. Ne treba to tako gledati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija