Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:21 pm

Ovo je najgori moguci potez, zna se ko je prosli put odradio upravu, koja stranka preko navijaca, ko je u sd... Ko je dopustio ovom stranackom poltronu da se mota oko kluba..... SRAMOTA
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:21 pm

Ankora čiji je vlasnik ima cca 100 zaposlenih. Prosječna plata je oko 2k maraka. Sve i jedan radnik je prijavljen na minimalac, niti jednom poreska nije ušla u tu firmu i prečešljala je.

Sabotirao je dolazak Diglišića na svaki mogući način, lagajući da je njegova firma platila reviziju. Ustvari je preko sestrine agencije uradio kako bi prikrio djelovanje određenih ljudi.

Mali smrad. I onda treba ovo. Da svaki put kad udjem na Grbavicu osjetim sramotu.

Bolje da de ugasimo nego što će ovo biti podržano. Nek bar ima opomena za neke buduće generacije šta smo uspjeli uraditi. Kako i sa državom tako i sa klubom.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:22 pm

Pomozi.ba
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:22 pm

Ujko je napisao/la:
pet dec 16, 2022 7:11 pm
Da se malo svi smirimo i uhvatimo telefona, koliko ko moze ? Nije ovo prvi
put da su navijaci Generalni sponzor, u sezoni 2015 /2016, imali smo Joma
dresove, na kojima je pisalo " Mi smo Zeljini, Zeljo je nas ". Ne mogu da
okacim sliku, ali vjerujem da ima jos onih koji se toga sjecaju... Tada smo bili
svi ponosni sto taj logo nasi imaju na dresovima...
Sjecamo se kako da ne. Pisalo je "Budi Željo" isto bilo ovako teško vrijeme pred gašenje.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:37 pm

Ljudi kad nemamo dugoročno rješenje trenutno, moramo imati više kratkoročnih, izmisliti kako znamo, pare nam trebaju.

Na ovaj ili onaj način. Neko bi se prodo kaže, daj investitora nalazi, nek proda pomoćni da platimo tako je lakše. Jest lakše al nije bolje za klub dugoročno, prodaja je zadnja opcija, nema prodaje dok ima ikakva mogućnost, ijedno rješenje. Dosta je tu filozofa, moralista ali nema vas na terenu ljudi. Kažete ja sam pomago, ja sam zvao neće da se jave.
E pa ja znam ljude koji su tu stalno od kad znam za sebe volonterski oko kluba u klubu, nikad riječi nisu rekli sve s osmijehom, bez napisanog slova igdje, plus što im radi kluba trpi privatni život, plaćaju se kazne...Malo poštovanja za tu manjinu koja je tu i danas, nešto pokušava da klub opstane. Najlakše moralisat i pisat iza profila teške riječi i kvalifikacije neke davati, kao vi znate nekog ko bi to bolje, ovo je nesposobno, dno dna itd. Razmislite malo...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:42 pm

Mene zanima da li neko u klubu sabotira ideje.
Zaista je bezbroj ideja od visegodisnjih karti, od donatorskih vecera itd itd, da li neko u klubu sabotira ove ideje kao i mnoge koje raja predlaze.
Ok okrenuli smo broj uplatili 2 KM, ide sada obnova clanskih, ali mene zanima sta rade clanovi Skupstine.
Volio bih jednom vidjeti neki izvjestaj o njihovim radu.
54 osobe pa da je svaka donijela u klub 10 000 za godinu dana je iznos za generalnog sponzora
Alea iacta est!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:50 pm

Kao sto napisah sinoc, kad vidimo ko je generalni nece nam biti fo smijeha. Sta ovo znaci? Znaci da je voda dosla do grla, da u klubu nemaju nikakav plan i da nije navijaca ne bi cak bilo ni ovog poteza ocajnika. Pitanje je cak i da se ovo skupi sta dalje? I da dobijemo odgodu od PU, sta dalje? Opet stezanje omce na vratu za 6 mjeseci?
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:55 pm

Prodati je.beni pomocni. Vratiti dug i kupiti livadu u hrasnici....

Je.bo ga pomocni vise... teret nam je godinama...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:57 pm

ubaceni element je napisao/la:
pet dec 16, 2022 7:50 pm
Kao sto napisah sinoc, kad vidimo ko je generalni nece nam biti fo smijeha. Sta ovo znaci? Znaci da je voda dosla do grla, da u klubu nemaju nikakav plan i da nije navijaca ne bi cak bilo ni ovog poteza ocajnika. Pitanje je cak i da se ovo skupi sta dalje? I da dobijemo odgodu od PU, sta dalje? Opet stezanje omce na vratu za 6 mjeseci?
To i jest problem. Na pressu nisu rekli kako misle vratiti ako i odgode tu isplatu. Niko od novinara to nije pitao.
Ali sudeći po ovome sada, očito da i nema plan, nego odgađaj dok možeš i nadaj se da šta padne s neba.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 7:59 pm

ubaceni element je napisao/la:
pet dec 16, 2022 7:50 pm
Kao sto napisah sinoc, kad vidimo ko je generalni nece nam biti fo smijeha. Sta ovo znaci? Znaci da je voda dosla do grla, da u klubu nemaju nikakav plan i da nije navijaca ne bi cak bilo ni ovog poteza ocajnika. Pitanje je cak i da se ovo skupi sta dalje? I da dobijemo odgodu od PU, sta dalje? Opet stezanje omce na vratu za 6 mjeseci?
Znači kupovanje vremena dok se ne nađe dugoročno rješenje.
Zimu treba preživit jer sad nema prihoda. Svi hoće rješenje preko noći, svima je dosta ovoga al ovo je naša realnost trenutno. Prvi bi volio da ima grupa ljudi koja ima neku bolju ideju i koja može ovu situaciju da riješi, ali bojim se i mislim da ih nema nažalost.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:01 pm

cala je napisao/la:
pet dec 16, 2022 6:40 pm
Nisam cuo na pressu, ali znate li hoce li biti neki racun? Necu brate 50 puta da zovem, hocu da rijesim jednom uplatom.
Imas na zvanicnoj racun kluba,i uplatis.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:02 pm

Durgo je napisao/la:
pet dec 16, 2022 7:55 pm
Prodati je.beni pomocni. Vratiti dug i kupiti livadu u hrasnici....

Je.bo ga pomocni vise... teret nam je godinama...

Greska, sve je bilo zavresno da koristimo terene od Igmana (Hrasnica ili sta vec) oni kod kruznog u Koloniji. Oni bi se priklonili nasoj skoli fudbala, mi koncesiju na neki veliki period. Ali, nasim u klubu to nije odgovaralo, neko je namjerno sabotirao. Upce ti livade ne bi ni trebale, vec bi ih dobio. Cak je bilo ponudjeno jos neka dva tereba u Koloniji sa dodatnom zemljom, nedaleko od ovih terena.
Nece ljudi da rade i to je to. Vecih uhljeba i neradnika nisam vidio odavno, a za kokuzluk da ne govorim.
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:03 pm

Upalite se na provokacije navijace kojima ovakvi likovi vode klub.....



slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:06 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet dec 16, 2022 8:03 pm
Upalite se na provokacije navijace kojima ovakvi likovi vode klub.....



slika
Vala bas
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:07 pm

Senad1921 je napisao/la:
pet dec 16, 2022 8:02 pm
Durgo je napisao/la:
pet dec 16, 2022 7:55 pm
Prodati je.beni pomocni. Vratiti dug i kupiti livadu u hrasnici....

Je.bo ga pomocni vise... teret nam je godinama...

Greska, sve je bilo zavresno da koristimo terene od Igmana (Hrasnica ili sta vec) oni kod kruznog u Koloniji. Oni bi se priklonili nasoj skoli fudbala, mi koncesiju na neki veliki period. Ali, nasim u klubu to nije odgovaralo, neko je namjerno sabotirao. Upce ti livade ne bi ni trebale, vec bi ih dobio. Cak je bilo ponudjeno jos neka dva tereba u Koloniji sa dodatnom zemljom, nedaleko od ovih terena.
Nece ljudi da rade i to je to. Vecih uhljeba i neradnika nisam vidio odavno, a za kokuzluk da ne govorim.
Ako imaš sigurne i tačne informacije za to pošalji meni poruku i iznijet ću im to na skupštini, da vidimo šta je problem i zašto se odustalo. Naravno ako je tačno to što ti kažeš-.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:08 pm

Što reče neko, nemoguće ovoliko ne znati. Meni ovo sve liči na namjerno sabotiranje koje godinama se gleda u državi kad se nešto želi dovesti do toga da se "proda za 1 KM".
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:15 pm

milanribar je napisao/la:
pet dec 16, 2022 8:07 pm
Senad1921 je napisao/la:
pet dec 16, 2022 8:02 pm
Durgo je napisao/la:
pet dec 16, 2022 7:55 pm
Prodati je.beni pomocni. Vratiti dug i kupiti livadu u hrasnici....

Je.bo ga pomocni vise... teret nam je godinama...

Greska, sve je bilo zavresno da koristimo terene od Igmana (Hrasnica ili sta vec) oni kod kruznog u Koloniji. Oni bi se priklonili nasoj skoli fudbala, mi koncesiju na neki veliki period. Ali, nasim u klubu to nije odgovaralo, neko je namjerno sabotirao. Upce ti livade ne bi ni trebale, vec bi ih dobio. Cak je bilo ponudjeno jos neka dva tereba u Koloniji sa dodatnom zemljom, nedaleko od ovih terena.
Nece ljudi da rade i to je to. Vecih uhljeba i neradnika nisam vidio odavno, a za kokuzluk da ne govorim.
Ako imaš sigurne i tačne informacije za to pošalji meni poruku i iznijet ću im to na skupštini, da vidimo šta je problem i zašto se odustalo. Naravno ako je tačno to što ti kažeš-.


Moj druze, informacije su ti 100% tacne, neces vjerovati cak je jedan skupstinar ovo i zavrsio... Preozbiljan sam ti ja da bih pisao lazi i sarene laze...
Krivina Jug
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:17 pm

Stvarno ne znam više šta da kažem, bijesan sam, razočaran. Osjećam se osramoćeno.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:22 pm

Koji vam je k.... više sa stalnim nipodaštavanjem svega što se u klubu uradi ako je ovo jedno od rješenja da se ne ugasimo podržavam i uvijek ću podržavati.
Boli me uho što će se uhljupi sprdati svakako spominju sergiju već od stolica za evropsku Grbavicu. Ko hoće nek nazove ko neće nemora ali nemojte više crnjačiti. Molim vas.
"MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ"
To nije bez veze rečeno i napisano u himni.
Poz svim Željovcima širom svijeta.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 16, 2022 8:29 pm

Mene zanima samo jedno,neka izađu koliko im treba para da uđe neutralna agencija za provjeru Željine imovine,pa i tog pomoćnog. Evo mi navijači ćemo pokrenuti akciju i skupit će se pare za tu reviziju da se odredi TAČNA vrijednost pomoćnog stadiona,da se na skupštini stavi na prodaju,i da se počne djelovati kao ozbiljan klub/firma i da svako pravda marku! Ljudi ba,luksuz je imati teren pored stadiona i tu trenirati! Pa to nemaju klubovi koji vrijede 186x više od Želje. Napraviš strategiju, vratiš odmah porez,dugove odugovlači k'o im grebe mater neka čekaju,pokušaš da uzmeš neki dobar komad i napravi kamp,ne mora biti Real Madrid,ali da ima dobro podlogu za trening ,ogradu i da se imaju ljudi gdje presvući i oprati. Kraj! Dajte nam neki plan da smo ozbiljni! Pa obolit ćemo od vas! 😓
Zadnja izmjena: Cedva, dana/u pet dec 16, 2022 8:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Haklapuc i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija