Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 1:21 pm

Nije Protasova, nego prostor. Zna to najbolje Nikola Nikić :placeodsmijeha:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 1:30 pm

Ovaj Begić iz Borca je dobar veznjak. Sjećam se da je u Mladosti zajedno sa Hirošem bio jedan od najboljih njihovih igrača. Mada nam ne škripi vezni,ali eto...
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 2:15 pm

Fićo je napisao/la:
pet nov 25, 2022 10:56 am
Ma pustimo to, prepucavanje ne vodi nigdje.

Nek’ skupština odluči šta je najbolje za klub. Mi moramo apsolutno stati iza te odluke i podržati, ma ko to bio, bio to Eldin, Sanin ili Senad.

Uostalom, ljudi u klubu treba da imaju podatke o svemu. Pa i o financijskom stanju zainteresovanih.

Idemo mi napuniti kasu, svi na Konyaspor!
Ne ide to baš tako lahko. Naš najveći problem i jeste što vazda podržimo nešto pa nam ga šuknu.
Ima ona krilatica "nije me zajebo samo ko me nije upozno"...e to ti ga je to otprilike
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 2:21 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pet nov 25, 2022 10:59 am
Pise za te farmere na toj str. kao novi clan tima Irina Protasova, odes na LinkedIn zena nikad dodira nije imala sa bilo čim sličnim...
Moze se o njemu svasta saznati na internetu, neki podaci se placaju, neki ne. Otvorio je i zatvorio dosta kompanija, neki biznisi rade uspjesno, neki ne, ali to je obrazac kod vecine poduzetnika na Zapadu, narocito u Americi. To ne mora biti nikakva crvena lampica. Dovoljno je da jedna uspije. Mogu napisati vise ukoliko nekoga zanima.

Iz vremena zajednickog biznisa sa bratom, 2000-tih godina. Kompanija se zvala Ferdinand Furniture i bavila se uvozom namjestaja.

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 2:24 pm

Napiši nam Storme jel tebi sumnjiv il ne.

Pa da te možemo razapet poslije. :kafa:
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 2:30 pm

Ovaj Begic nije los igrac. Mlad je, dobar za rotacije, al nikad se ne zna. Nek Bekrija procijeni.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 2:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet nov 25, 2022 2:24 pm
Napiši nam Storme jel tebi sumnjiv il ne.

Pa da te možemo razapet poslije. :kafa:
Ja ne mogu znati njegove namjere, ali da je prosao i prolazi put vecine ljudi koji se u Americi nesto napraviti, jeste. Obicno prve kompanije propadnu, ali americki mindset vodjen trial and error metodologijom ili fake it 'till you make it je klasicno prikazan u njegovom profilu. Nekada 2014. godine je upisao post-diplomski studij - http://www.phed.uoa.gr/ na nekom grckom fakultetu sporta (http://www.phed.uoa.gr/fileadmin/pspa.u ... 4-2015.pdf). Biznisi su mu pretezno bazirani oko organske ishrane (Grassland Naturals Inc, Meadows Organics Inc, MeatHub, FoodHub i sl.) Taj FoodHub je JV (ima vise vlasnika i Mirvic je jedan od njih) i po rekordima posluju dosta dobro i to je jako stabilan biznis koji se prostire na vise zemalja. Kompanije koje je imao sa bratom su zatvorene.

Neko je spominjao tuzbe, pa ima i o tome. Primjer jedne, pa kome se da: https://trellis.law/doc/13915975/affida ... t-judgment

Sveukupno, gledajuci profil i put karijere, ovo je standardni put dosta biznismena u Americi. Dok nesto ne prodje, pokusavaj. Ima toga dosta, ali eto nesto na brzinu. Kao sto sam napisao, ne mogu znati njegove namjere, niti motive. Je li inat bratu, je li vidi Zelju kao dobar biznis sa ulaganje, je li Zeljin bolesnik, je li sve troje od ovoga, ili je nesto deseto, ne znam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 3:14 pm

Jeftine karte pravo
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 3:44 pm

storm_raider je napisao/la:
pet nov 25, 2022 2:50 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet nov 25, 2022 2:24 pm
Napiši nam Storme jel tebi sumnjiv il ne.

Pa da te možemo razapet poslije. :kafa:
Ja ne mogu znati njegove namjere, ali da je prosao i prolazi put vecine ljudi koji se u Americi nesto napraviti, jeste. Obicno prve kompanije propadnu, ali americki mindset vodjen trial and error metodologijom ili fake it 'till you make it je klasicno prikazan u njegovom profilu. Nekada 2014. godine je upisao post-diplomski studij - http://www.phed.uoa.gr/ na nekom grckom fakultetu sporta (http://www.phed.uoa.gr/fileadmin/pspa.u ... 4-2015.pdf). Biznisi su mu pretezno bazirani oko organske ishrane (Grassland Naturals Inc, Meadows Organics Inc, MeatHub, FoodHub i sl.) Taj FoodHub je JV (ima vise vlasnika i Mirvic je jedan od njih) i po rekordima posluju dosta dobro i to je jako stabilan biznis koji se prostire na vise zemalja. Kompanije koje je imao sa bratom su zatvorene.

Neko je spominjao tuzbe, pa ima i o tome. Primjer jedne, pa kome se da: https://trellis.law/doc/13915975/affida ... t-judgment

Sveukupno, gledajuci profil i put karijere, ovo je standardni put dosta biznismena u Americi. Dok nesto ne prodje, pokusavaj. Ima toga dosta, ali eto nesto na brzinu. Kao sto sam napisao, ne mogu znati njegove namjere, niti motive. Je li inat bratu, je li vidi Zelju kao dobar biznis sa ulaganje, je li Zeljin bolesnik, je li sve troje od ovoga, ili je nesto deseto, ne znam.
Naravno. Hvala ti.

Mada eto svakako kažu da je odustao.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 3:46 pm

tm87alem je napisao/la:
pet nov 25, 2022 2:30 pm
Ovaj Begic nije los igrac. Mlad je, dobar za rotacije, al nikad se ne zna. Nek Bekrija procijeni.
Nije neka pljačka realno. Jedino što je mlad.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 3:54 pm

Vezano za Adu Adzema, uvijek sam ga podrzavao i nikada necu preboliti sta smo mogli sa Adzemom napraviti, da smo bili malo normalniji i imali vise strpljenja, pa i ljubavi prema Zelji. Ako ista zamjeram bivsoj Upravi, zamjeram sto su ga se olako rijesili. Trebalo je isprazniti tada Zapadnu Tribinu, zastiti Adzema, samim tim i Zelju.

Pogledao sam na fejsu neke njegove video-e i nemam pojma o cemu pricate, ovo sto sam pogledao nista covjek pogresno nije rekao. Nisam sve pregledao naravno.

Velika je ovo ljubav prema Zelji... Ako ga nismo uspjeli zastititi onda od raznih neandertalaca, valjda danas imamo vise mozga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 4:13 pm

Što se tice gosp. Mirivića momak možda ima najbolje namjere, vjerovatno je procijenio da je dobro investirati u Želju i da mu to može donijeti dobru dobit i naravno da investiranje u Želju će se sigurno isplatiti, ne njemu, nego svakom potencijalnom strateškom partneru. Ono što je pogrešno urađeno konkretno kod gosp. Mirvića je okupljanje tkzv njegove ekipe, čuj ja ulazim sa mojom ekipom. Ne može to tako, klub je dao oglas za strateškog partnera. Javiš se, pošalješ reference i Skupština kad odluči ko je najbolje rješenje za klub tek tada okupljaš ljude sa kojima ćeš raditi. Mislim da je on napravio tu grešku u startu.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 4:35 pm

Naš je Mirvić manji papak nego vaš
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 5:17 pm

Al se umorih dok procita ovih 10 stranica

Na kraju sam dos'o do zakljucka da ZAPRAVO NIKO NISTA NE ZNA
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 5:46 pm

 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 6:22 pm

Admir Adžem 💙
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 6:26 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
pet nov 25, 2022 6:22 pm
Admir Adžem 💙
Hvala brate
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 6:30 pm

Kao sto napisah, velika je to ljubav. Adzem je Zeljo od glave do pete.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 6:33 pm

Prvi konkretan prijedlog koji je izasao u javnost. Ako POSUDI pare treba mu spomenik dici ispred sjevera. Kapa dole...treba reci da ima hiljadu Zeljovaca koji imaju vise od Adzema, a nisu se uclaniti u stanju...
Grande Miske 💪
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2022 6:41 pm

400000razloga je napisao/la:
pet nov 25, 2022 5:46 pm
Djeluje mapo napušeno, ali vidi se da voli klub. :ganja:

Meni iskreno jedan od dražih trenera, sa skromnom ekipom koja je imala možda tri-ćetiri igrača koja su se izdvajala s kvalitetom je napravio odličan rezultat, i opet dobio otkaz.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija