Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2022 9:49 pm

Ima li išta novo, je li Eldin još u gradu, ostaje li na utakmici u subotu, zna li se šta majku mu
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2022 11:39 pm

bianco blu je napisao/la:
čet okt 20, 2022 3:11 pm
Lopta je napisao/la:
čet okt 20, 2022 2:25 pm
A sto se muftica tice nemojte puno napadati momka, na pocetku karijere je jeste njegov gol apsolutno ocajna reakcija ali imao je i par finih intervencija a ostatak utakmice pored tog gola je bio bez greske u svim segmentima. Ne treba suditi samo po tom videu bio sam ja i kazem vam iz prve ruke
U skoro svakoj utakmici u kojoj je branio je napravio grešku zbog koje smo primili gol.
20 godina za golmane koji igraju puno duze od ostalih igraca je nista. Golmani koji imaju 25 godina se tretiraju kao igraci koji imaju 20. Pa uzmi za primjer Bendera koji do prelaska kod nas nije nikakvu karijeru i nikakav cv imao pa prosle sezone bio najbolji golman lige. Realno imao je i Bender ove sezone par losih reakcija, sjetimo se samo gola Muse u derbiju. Mufta ima dosta vremena da uz rad trud i dobrog trenera kojeg znamo da ima popravi svoju igru i da brani duplo bolje nego sada. Ne moze se usporedjivati on i Bender koji ima 7 godina vise iskustva. Logicno da je Bender trenutno bolji golman ali uz par godina iskustva mislim da Mufta moze biti solidna opcija.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 12:05 am

Lopta je napisao/la:
čet okt 20, 2022 11:39 pm
bianco blu je napisao/la:
čet okt 20, 2022 3:11 pm
Lopta je napisao/la:
čet okt 20, 2022 2:25 pm
A sto se muftica tice nemojte puno napadati momka, na pocetku karijere je jeste njegov gol apsolutno ocajna reakcija ali imao je i par finih intervencija a ostatak utakmice pored tog gola je bio bez greske u svim segmentima. Ne treba suditi samo po tom videu bio sam ja i kazem vam iz prve ruke
U skoro svakoj utakmici u kojoj je branio je napravio grešku zbog koje smo primili gol.
20 godina za golmane koji igraju puno duze od ostalih igraca je nista. Golmani koji imaju 25 godina se tretiraju kao igraci koji imaju 20. Pa uzmi za primjer Bendera koji do prelaska kod nas nije nikakvu karijeru i nikakav cv imao pa prosle sezone bio najbolji golman lige. Realno imao je i Bender ove sezone par losih reakcija, sjetimo se samo gola Muse u derbiju. Mufta ima dosta vremena da uz rad trud i dobrog trenera kojeg znamo da ima popravi svoju igru i da brani duplo bolje nego sada. Ne moze se usporedjivati on i Bender koji ima 7 godina vise iskustva. Logicno da je Bender trenutno bolji golman ali uz par godina iskustva mislim da Mufta moze biti solidna opcija.
Ne znam kako ce ikada biti solidna opcija kad je kratak ko fišek
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 12:11 am

Godine apsolutno nebitne, dobio je do sada i vise nego dovoljno prilike i jedino u cemu je konstantan je da ima minimalno jedan ogroman kiks svaku utakmicu i da ne zna osnove hvatanja lopte jer ono kako njemu lopta ispada tesko se moze i u juniorima vidjeti.
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 12:26 am

Diverzant je napisao/la:
pet okt 21, 2022 12:05 am
Lopta je napisao/la:
čet okt 20, 2022 11:39 pm
bianco blu je napisao/la:
čet okt 20, 2022 3:11 pm


U skoro svakoj utakmici u kojoj je branio je napravio grešku zbog koje smo primili gol.
20 godina za golmane koji igraju puno duze od ostalih igraca je nista. Golmani koji imaju 25 godina se tretiraju kao igraci koji imaju 20. Pa uzmi za primjer Bendera koji do prelaska kod nas nije nikakvu karijeru i nikakav cv imao pa prosle sezone bio najbolji golman lige. Realno imao je i Bender ove sezone par losih reakcija, sjetimo se samo gola Muse u derbiju. Mufta ima dosta vremena da uz rad trud i dobrog trenera kojeg znamo da ima popravi svoju igru i da brani duplo bolje nego sada. Ne moze se usporedjivati on i Bender koji ima 7 godina vise iskustva. Logicno da je Bender trenutno bolji golman ali uz par godina iskustva mislim da Mufta moze biti solidna opcija.
Ne znam kako ce ikada biti solidna opcija kad je kratak ko fišek
Pa i navas je za golmane kratak pa je jedan od najboljih na svijetu. Visina ne mora uvijek biti presudni faktor i ja kao osoba koja je gledala Nikolu Milicevica kako brani vam mogu potvrditi da sigurno nije nista bolji od mufte. Posto vidim da ga priziva raja kao da bi mogao biti solidna opcija. To je golman koji je u zadnjoj utakmici Bratstva zamijenjen na poluvremenu nakon sto je primio 3 gola a nije odbranio nista kako treba. Ja kazem da je normalno kod mladih golmana greske da se desavaju ne mozes ti ocekivati od golmana koji 20 godina ima da brani kao buffon sa 33. Za to treba iskustvo i hladna glava. Fazon je u tome sto golman kad pogrijesi to je katastrofa i svi to pamte a kad mlad igrac tipa amoah beca santos nebitno ko pogrijese nije toliki problem jer ne utice toliko na igru i zato je nezahvalno biti golman. Ja samo kazem da trebamo malo da imamo razumijrvanja za te igrace i to je to. Ne bi ni ja volio da vidim Muftu protiv veleza jer smatram da nije spreman jos za taj nivo ali isto tako smatram da za nekoliko godina moze biti spreman ako bude redovno radio i to je to.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 12:35 am

Golman kitara 2003 godiste a drugi 2001, Sirokog 2001, Brajlovic u TC 2002, i da ne nabrajam dalje. Svi su po godistu tu negdje sa Mufticem a djeluju miljama bolje i ozbiljnije od njega.
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 9:53 am

ubaceni element je napisao/la:
pet okt 21, 2022 12:35 am
Golman kitara 2003 godiste a drugi 2001, Sirokog 2001, Brajlovic u TC 2002, i da ne nabrajam dalje. Svi su po godistu tu negdje sa Mufticem a djeluju miljama bolje i ozbiljnije od njega.
Hahahahahahah iskreno si smijesan golman sirokog Josipovic nije uopste na nekom ozbiljnom nivou samo ti ne pratis a pricas u prazno. Golman Citya Brajlovic ne brani u prvoj ekipi bas zbog toga sto Fejzic ima vise iskustva i manje je sklon greskama. Sahinovic je stvarno odlican golman i on je jedini izuzetak ovdje i mislim da ce pitari fine pare da mlatnu za njega a mogao bi momak i zavrsiti u reprezentaciji za 7 8 godina. Pa takvi kao ti su jednog Filipa Dujmovica otjerali jer Boze moj nije bio na vrhunskom nivou tako mlad a sada bi se svi nogom u guzicu udarali da nam se vrati.
Kad smo vec kod toga ne znam jel zanima nekoga ali evo vam zadnji cv Filipa Dujmovica
https://youtu.be/YHUgOVlz-j4
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 10:29 am

Pitari nažalost imaju tri baš dobra mlada golmana trenutno. Mi smo uvijek imali makar golmane dobre iz naše škole, ne znam kako nam se desila ovakva rupa bez dobrog golmana nakon Ibre Šehića. Moram priznat da mi je Ćeman uvijek djelovao ko solidan i siguran golman a nije dobio šansu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 10:45 am

Tanki smo s golmanima haos.
Valjda šta bude od ovog malog što je išao u Manchester.
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 12:36 pm

milanribar je napisao/la:
pet okt 21, 2022 10:29 am
Pitari nažalost imaju tri baš dobra mlada golmana trenutno. Mi smo uvijek imali makar golmane dobre iz naše škole, ne znam kako nam se desila ovakva rupa bez dobrog golmana nakon Ibre Šehića. Moram priznat da mi je Ćeman uvijek djelovao ko solidan i siguran golman a nije dobio šansu.
Lose poslovanje, nismo imali para i ne mozemo tako da zadrzimo igrace. Imali smo Filipa Dujmovica ali smo ga pustili da ide i momak sada gradi finu karijeru. Ne kazem da je u rangu svjetskih golmana ili u rangu Vladana Kovacevica koji je bio na kosevu ali sigurno je tip top golman za nasu ligu a biti ce jos bolji kako godine prolaze.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 1:05 pm

Lopta je napisao/la:
pet okt 21, 2022 9:53 am
ubaceni element je napisao/la:
pet okt 21, 2022 12:35 am
Golman kitara 2003 godiste a drugi 2001, Sirokog 2001, Brajlovic u TC 2002, i da ne nabrajam dalje. Svi su po godistu tu negdje sa Mufticem a djeluju miljama bolje i ozbiljnije od njega.
Hahahahahahah iskreno si smijesan golman sirokog Josipovic nije uopste na nekom ozbiljnom nivou samo ti ne pratis a pricas u prazno. Golman Citya Brajlovic ne brani u prvoj ekipi bas zbog toga sto Fejzic ima vise iskustva i manje je sklon greskama. Sahinovic je stvarno odlican golman i on je jedini izuzetak ovdje i mislim da ce pitari fine pare da mlatnu za njega a mogao bi momak i zavrsiti u reprezentaciji za 7 8 godina. Pa takvi kao ti su jednog Filipa Dujmovica otjerali jer Boze moj nije bio na vrhunskom nivou tako mlad a sada bi se svi nogom u guzicu udarali da nam se vrati.
Kad smo vec kod toga ne znam jel zanima nekoga ali evo vam zadnji cv Filipa Dujmovica
https://youtu.be/YHUgOVlz-j4
Vedade, jesi to ti?
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 1:20 pm

nama kako je Eso prestao raditi sa golmanima, mi golmana nismo izbacili
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:21 pm

Imas sta imas...
Bgm, kao da vodi Radnik iz Bijeljine....

ja sam otjerao Kocevica, i ja sam prosle sezone kada je sve izgubljeno forsirao Acu, Bekrica, Vucenovica i ostale botove od kojih nismo imali koristi....
I sada kukaj kako nemas U21... jel on stvarno misli da smo mi maloumni ili sta? jel ima iko od novirana da ga pita KOLIKO JE PROSTORA DAO U21 igracima prosle godine?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:34 pm

Kakva kretenska izjava.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:36 pm

Nije meni problem sto je edis glup, preko toga bih i presao, meni je problem sto je lik bezobrazan
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:37 pm

E ne mogu da vjerujem , kukaj, kukaj i samo kukaj... A glavu dajem da na svakoj poziciji imamo boljeg igraca nego sto ga velez ima
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:39 pm

Diverzant je napisao/la:
pet okt 21, 2022 4:36 pm
Nije meni problem sto je edis glup, preko toga bih i presao, meni je problem sto je lik bezobrazan
Glup i neobrazovan nije isto. Papak na pijaci nema dva zuba u glavi i preznoji se kad se u opstini mora potpisati ali te u sekundi smunta i zajebe na vagi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:45 pm

Sta je pogrijesio sto je rekao? Nemamo nikakvu sirinu.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:48 pm

Edis ne smije biti naš trener nakon zimske pauze i tačka. Lik je limitiran sa trenerskim znanjem, a što je bezobrazan malo je reći.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 21, 2022 4:50 pm

abuzenze je napisao/la:
pet okt 21, 2022 4:45 pm
Sta je pogrijesio sto je rekao? Nemamo nikakvu sirinu.
Nemamo sirinu legendo to se ponavlja ovdje svaki dan , al on je otjerao Kocevica koji je talentovan mladic u21 i sad naso srat za u21.
Nas trener je debil teskih razmjera jedva cekam ledja da mu vidim.
Pola igraca sto su tu zaduzan Bekric za njih, sreca eto pa je on djelovao jer bi ih ovaj odbio garant. Hodzic npr i oba krila.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija