Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 10:48 pm

Pa onaj njihov lik je skakuco cijelo vrijeme, medicinski tim njihov trazi izmjenu i mase rukama al ga neko natjero da mali igra
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 10:50 pm

Fićo je napisao/la:
pet avg 26, 2022 10:46 pm
Edis da je znao mi bi imali minimalno od 4 do 6 bodova više. Očigledno je da on ne zna i nema se tu šta više pričati. Sad mu opet treba postaviti neki ultimatum, organizovati sastanak da se njemu zaprijeti da u narednih x utakmica mora uzeti y bodova pa će ostati. Treba mu dati još koju utakmicu da dodatno usere situaciju pa onda da se traži dežurni vatrogasac da te čupa i da gasi požar, da se njemu onda stvara pritisak i tako.

Liga je ove sezone odron, što pokazuju utakmice, eno danas Leotar dobi Borca, konkurenti obične karine a mi loši a ne vidim da će sa Edisom biti bolje. A da je malo samo znanja bilo sad smo mogli biti i prvi bez pola muke ali ...

Hvala mu što je preuzeo kada vjerovatno niko nije htio ali dalje ne ide, ovo je samo produžavanje agonije a mi bi sa iole kvalitetnijim trenerom imali ozbiljne šanse za Evropu a svi znamo šta to znači za nas, taj novac iako sportski segment ne bi trebao biti prioritet trenutno, žalosno je da ne iskoristimo potencijal koji imamo. Ponuditi mu juniore i fer i korektno se rastati.
@Fićo odlično napisano, konkretno i argumentovano!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 10:52 pm

Mulalić svjesno daje ovakve izjave, populistički i hinjski, da kada dobije otkaz to će izazvati takve podjele i pritisak na narednog trenera i Upravu. Zapamtite!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 10:54 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet avg 26, 2022 10:40 pm
Ne brisite komentare. KERIM BALIC MORA OTICI IZ OVOG KLUBA.
Sta je sa njim sto je doveo Sebiju hahahhq
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 10:56 pm

Haracic i Amoah moraju igrati, Vego tanak skroz.
Beganovic nije za Zelje, hvala mu ali eno Igmana pa ih pojacaj.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:00 pm

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:01 pm

Zdule je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:00 pm
https://postimg.cc/tn7ZLK27
Ma brate on mora imati rezultate inace leti...jbg kupio samo 2 stana u proslom mandatu valja barem sada dobru vikendicu.

**** ga Fedja je trazio ovog Bugara, Fedja ga licno gledao hahahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:05 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:01 pm
Zdule je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:00 pm
https://postimg.cc/tn7ZLK27
Ma brate on mora imati rezultate inace leti...jbg kupio samo 2 stana u proslom mandatu valja barem sada dobru vikendicu.

**** ga Fedja je trazio ovog Bugara, Fedja ga licno gledao hahahaha
Koliko odvratn glavurda uz Dala i Suljića najodrvatniji iako je Suljić gospoda za onog malog Mirzinom kopila.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:01 pm
Zdule je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:00 pm
https://postimg.cc/tn7ZLK27
Ma brate on mora imati rezultate inace leti...jbg kupio samo 2 stana u proslom mandatu valja barem sada dobru vikendicu.

**** ga Fedja je trazio ovog Bugara, Fedja ga licno gledao hahahaha
On je zadnji derbi sjedio kraj terena kad im je Brko uvalio peticu. Po odlasku sa Stadiona, autobus se zaustavio u Hrasnom, jer je 10-15 nasih navijaca provociralo bas Emira. Lik je bio spreman pobiti se.
Drzi ga to jos uvijek i ponadao se...
Jedino sto ne konta je razlog nase mrznje. Kod nas je igrao 3 sezone i lansirali smo ga vani. Po povratku je otisao kod uhljupa i pokazao nam guzicu.
Ne volimo nepristojne likove...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:06 pm

**** li te Dženis u usta Edise više..Frajer jedno 3-4 puta gura loptu u for i umjesto da nastavi trčati debil svaki put traži neki faul i nijednom ga nije dobio..Pada ko da ga snajperom neko skida..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:08 pm

Idemo dalje.
Volim te Zeljo
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:09 pm

phpBB [video]


Ne znam jel neko pitao, ali evo tekma.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:09 pm

Grbavica je napisao/la:
pet avg 26, 2022 10:14 pm
Imal iko da umije i da se razumije :D da vrati ovaj arenin snimak utakmice na sami kraj kad onaj pitar na terenu lezi, place i drzi se za glavu dok ispred na ekranu stoji rezultat i da uradi Screenshot? Placam suhim zlatom za tu sliku slika

slika
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:09 pm

Fanzi je napisao/la:
pet avg 26, 2022 10:37 pm
Derbi koji cu pamtiti do kraja zivota, posto je bio prvi za moje curice.
Prije mjesec dana sam sreo Samira Bekrica u Mercatoru. Kratko smo se ispricali, prvi put od 2011. godine kada smo se i cesce vidjali. Rekapitulirali smo i pobjedu protiv Zrinjskog.
Iskreno sam mu se zahvalio na svemu sto je uradio za Zelju. Imao je dvije odlicne sezone, i rekao sam mu da mi je drago sto je tu, djeci da pokaze kako igrati lopte.
Ako ste trenirali fudbal, kad postavite loptu za slobodnjak, znate da donosite odluku unaprijed. Pravi majstori je donose u milisekundama. Samir je vidio kretanje zivog i umjesto centarsuta, opalio je po golu.

Dugo nisam pisao, ne pise mi se... Al veceras sam pravo sretan.

Prvo poluvrijeme standardna derbijska. Ne kontam bas cemu frust na bilo kakav derbi u kojem bude golova. Mene i sad boli ispod rebara zbog onih 5 redom 0:0. Mlake inicijative i crveni karton pred kraj. Kada protivnik dobije crveni karton pred kraj prvog, jasno je da trener na pauzi prije drugog zeli to iskoristiti.
U takvim situacijama, najgore je primiti gol odmah na pocetku plana. Mi smo nesretno poceli gubiti. Vrlo nesretno, jer generalno vlada atmosfera apatije i nemoci. Blizu smo ambisa, hodamo po rubu. Po primljenom golu, umrle su tribine, a cesto su donosile prevagu. Borimo se da postanemo nesto, ali nam ne ide... Ne znam samo sto nam je mrzak istinski identitet kojeg gajimo.
I onda drugi gol, jos veca nesreca kod kojeg golmanu koji je kao nasa najveca uzdanica, lopta prolazi ispod ruke kod suta skoro iz mrtvog ugla. Bendera bih hladno klupirao.
Osim naseg muka, vrlo nam je karakteristicna i zlovolja. Suze se ne hinje. Edis je uvijek bio emotivac. Nije mozda znalac, ali jeste covjek kojeg je Zeljo zaduzio i on istinski voli. Nema tu zlih namjera. Nije Edis pismen, elokventan, ali kad ga ogolite, ostaje srce koje voli Zelju.
Presretan zbog Haracica. Hodzic me jako podsjeca na Zolu i od srca mu zelim mnogo uspjeha, kao i Gasalu. Zaskripilo nam je s bekovima, ali najlakse je bekove popraviti.
Cekamo Stilica da zablista ponekad kao Bekric, ali ga debelo kosta ona jedna sezona sto nije htio igrati. Nadam se kao i svi da ce Semir samo sut popravit, a on kad hoda, i kao takav opasniji je od protivnika.

Zivimo neka uvrijezena misljenja. Stvori se fama, neko rodi neku ideju, drugi je podrzi, treci je prenese i vrlo brzo postane opsteprihvacena kod svih.

Dzenis Beganovic.
Zabio je gol Ferencu i imao sjajan prelaz iz juniora u seniore. Al morate znati da je Dzenisov otac rudar, mama domacica. Da je Dzenis igrao za 300 maraka, a Riki Bajic za 800 kad su se momci penjali stazama slave.
Riki je imao srecu da zivi u Sa i mogao se sverati trolom. Njemu je tada Radovac dolazio i govorio u kakvoj bijedi igra, prozivajuci iz Audi Q7.
Riki se uspio probit. Dzenis nazalost nije. Dzenis je pozurio za novcem, naglo mu se popravio budzet i zapostavio je profesiju.
Ali zbog onog gola Ferencu, i mladalacke greske vrlo karakteristicne za fudbalere, zasluzuje novu zivotnu i igracku sansu, pa gdje drugo nego kod svoje raje.

Podrzite Zelju. Moze nas biti i 15 hiljada, ali se navijati mora. Jako, najjace kada ne ide dobro.
Zato su Grbavicu nazvali Dolinom cupova. Dovoljno je pratiti sta jug radi, da ne bude dolina mukova.

Hvala svim momcima koji su pustili moje kcerke i mene da udjemo preko reda na jug. U coporu ljudi, naslo se bruku plave brace da smo prosli kao po autoputu.
Jednom neko napisa ovdje, volim i ja Želju ali se bavim drugim poslom, nisam ni trener ni igrač. Tako je i sa mulalicem i beganovicem, voli oni Želju niko to ne spori ali jednostavno nisu kvalitetom za ovaj klub i to je to.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:10 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:09 pm
Grbavica je napisao/la:
pet avg 26, 2022 10:14 pm
Imal iko da umije i da se razumije :D da vrati ovaj arenin snimak utakmice na sami kraj kad onaj pitar na terenu lezi, place i drzi se za glavu dok ispred na ekranu stoji rezultat i da uradi Screenshot? Placam suhim zlatom za tu sliku slika

slika
Ako je ovo onaj mali sto mu je pukla noga onda definitvno nije za sprdancije
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:16 pm

 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:18 pm

Maksimalno se trudim da ne psujem ali nabijem na ***** više ovo kukanje i plakanje.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:19 pm

blueboy je napisao/la:
pet avg 26, 2022 11:16 pm
https://youtu.be/cfksFb-i-dU

@Leon evo ga 😀
To brate :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:21 pm

@Diverzant

Evo sljedece ce godine biti ravno 10 godina kako u receptu mijenjate trenere, ali nikako da dobijete kvalitet.
Oko nekih trenerskih imena su se manje koplja lomila, nego Edisa, ali su i oni smaknuti.

Koga umjesto Edisa? Nema nekog, neko nesto, pupa hava. Koga?

Za dobar iskorak ovoj ekipi ne treba uzeti nijednog igraca. Nego nekako uciniti da zadrzimo Santosa, Hodzica i Gasala.
Iskustvo kaze da taj scenario necemo gledati.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2022 11:29 pm

Fanzi je napisao/la:
pet avg 26, 2022 10:37 pm
Derbi koji cu pamtiti do kraja zivota, posto je bio prvi za moje curice.
Prije mjesec dana sam sreo Samira Bekrica u Mercatoru. Kratko smo se ispricali, prvi put od 2011. godine kada smo se i cesce vidjali. Rekapitulirali smo i pobjedu protiv Zrinjskog.
Iskreno sam mu se zahvalio na svemu sto je uradio za Zelju. Imao je dvije odlicne sezone, i rekao sam mu da mi je drago sto je tu, djeci da pokaze kako igrati lopte.
Ako ste trenirali fudbal, kad postavite loptu za slobodnjak, znate da donosite odluku unaprijed. Pravi majstori je donose u milisekundama. Samir je vidio kretanje zivog i umjesto centarsuta, opalio je po golu.

Dugo nisam pisao, ne pise mi se... Al veceras sam pravo sretan.

Prvo poluvrijeme standardna derbijska. Ne kontam bas cemu frust na bilo kakav derbi u kojem bude golova. Mene i sad boli ispod rebara zbog onih 5 redom 0:0. Mlake inicijative i crveni karton pred kraj. Kada protivnik dobije crveni karton pred kraj prvog, jasno je da trener na pauzi prije drugog zeli to iskoristiti.
U takvim situacijama, najgore je primiti gol odmah na pocetku plana. Mi smo nesretno poceli gubiti. Vrlo nesretno, jer generalno vlada atmosfera apatije i nemoci. Blizu smo ambisa, hodamo po rubu. Po primljenom golu, umrle su tribine, a cesto su donosile prevagu. Borimo se da postanemo nesto, ali nam ne ide... Ne znam samo sto nam je mrzak istinski identitet kojeg gajimo.
I onda drugi gol, jos veca nesreca kod kojeg golmanu koji je kao nasa najveca uzdanica, lopta prolazi ispod ruke kod suta skoro iz mrtvog ugla. Bendera bih hladno klupirao.
Osim naseg muka, vrlo nam je karakteristicna i zlovolja. Suze se ne hinje. Edis je uvijek bio emotivac. Nije mozda znalac, ali jeste covjek kojeg je Zeljo zaduzio i on istinski voli. Nema tu zlih namjera. Nije Edis pismen, elokventan, ali kad ga ogolite, ostaje srce koje voli Zelju.
Presretan zbog Haracica. Hodzic me jako podsjeca na Zolu i od srca mu zelim mnogo uspjeha, kao i Gasalu. Zaskripilo nam je s bekovima, ali najlakse je bekove popraviti.
Cekamo Stilica da zablista ponekad kao Bekric, ali ga debelo kosta ona jedna sezona sto nije htio igrati. Nadam se kao i svi da ce Semir samo sut popravit, a on kad hoda, i kao takav opasniji je od protivnika.

Zivimo neka uvrijezena misljenja. Stvori se fama, neko rodi neku ideju, drugi je podrzi, treci je prenese i vrlo brzo postane opsteprihvacena kod svih.

Dzenis Beganovic.
Zabio je gol Ferencu i imao sjajan prelaz iz juniora u seniore. Al morate znati da je Dzenisov otac rudar, mama domacica. Da je Dzenis igrao za 300 maraka, a Riki Bajic za 800 kad su se momci penjali stazama slave.
Riki je imao srecu da zivi u Sa i mogao se sverati trolom. Njemu je tada Radovac dolazio i govorio u kakvoj bijedi igra, prozivajuci iz Audi Q7.
Riki se uspio probit. Dzenis nazalost nije. Dzenis je pozurio za novcem, naglo mu se popravio budzet i zapostavio je profesiju.
Ali zbog onog gola Ferencu, i mladalacke greske vrlo karakteristicne za fudbalere, zasluzuje novu zivotnu i igracku sansu, pa gdje drugo nego kod svoje raje.

Podrzite Zelju. Moze nas biti i 15 hiljada, ali se navijati mora. Jako, najjace kada ne ide dobro.
Zato su Grbavicu nazvali Dolinom cupova. Dovoljno je pratiti sta jug radi, da ne bude dolina mukova.

Hvala svim momcima koji su pustili moje kcerke i mene da udjemo preko reda na jug. U coporu ljudi, naslo se bruku plave brace da smo prosli kao po autoputu.
Znaci, u sustini, trebamo biti jedna velika, pasivna raja koja ce se medjusobno tapsati po ramenu, bez nekog stremljenja prema napretku i uspjehu.

Kazes da je Edis "emotivac", "nije pismen" i "Zeljo ga je zaduzio"... Tacno, od rijeci do rijeci, ali ne vidim sta bi tacno od toga trebalo da mu daje ovoliko kredita?? U kontekstu stanja u kojem se Zeljo s njim nalazi (uzasan omjer pobjeda i poraza i itekako vidljivi znaci potpunog amaterizma) to su sve sami kontra-argumenti. Po svim mogucim parametrima je davno trebao dobiti otkaz a da zaista voli (ili barem samo postuje) Zelju i da osjeca da ga je Zeljo zaduzio, trebao se povuci sam. Ovako je, uz sve svoje mane, jos i bezobrazni egoista.

Podrzavati Edisa jer je nemusti emotivac ili Dzenisa jer je 26-godisnjak koji je propustio sanse da postane iole ozbiljan igrac moze samo osoba (ili grupa ljudi) koja je lisena svake ambicije. "Haj'mo mi 'nako, rekreativno, 'ta's se lomit'. Cuj ucit'? Kak'a ba kritika, djesi Gvardiola, nisam te prepozn'o. Nije ti ovo engleska liga 'arane. Samo opusteno, haverski. I nema napucave, nasi smo. S'a profesionalizam? Ma jok to. Samo raja. Mahala je najjaca na svijetu."

Nismo mnogo toga postigli kao narod ali jedno smo doveli do savrsenstva - niko tako romanticno ne zna vlastitu ucmalost i inertnost predstaviti kao emociju, zajednistvo i merhamet. Mozda samo jos zatucani Dalmatinci.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 92 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija