Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 2:49 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 2:44 pm
To sto ne pisem godinu moze biti samo znak da se ovdje nema sta pisati. Rukopisi su ovdje jasni ko radi u cijem interesu. Senad zna da ne moze u Zelji nista vise biti ne sto on ne zeli vec zato sto to nije moguce. Ovo je klub navijaca i navijaci su ti koji odlucuju sta moze a sta ne. Njegova armija je slabasna pitaju se ko i ja sto se pitam, znaci nikoliko. Hvala mu za sve ali napustio je klub samovoljno tako je barem prije nekoliko mjeseci sam rekao, ostavio je klub na cjedilu u tom momentu na vjetrometini. Ako klub odluci da bude DD mozda moze biti dionicar ali se pitat ne moze vise i njemu se treba zabraniti da bude vecinski dionicar jer doci sad i biti kao spasioc je neukusno. On je zavrsena pricao kao i Amar. Vi se morate pomiriti sa tim. Ja se iskreno nadam da ce se uskoro zavrsiti ova saga i da klub konacno dahne dusom a vi se okrenete onom klubu kantonalcu sto ga je on pokrenuo. Znam da cete opet lutvo bla bla, smijesni smajliji i tako te djetinjarije ali to me dotice ko lanjski snijeg. Željezničar za zivot cijeli.
Ti zivis u svom filmu i svega ti se nakupilo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 2:49 pm

Ali meni je najjaca prica o bahatosti Senada i CO, ne znam je li do mene, ja to nigdje nisam vidio, bar u intervjuima koje sam gledao..
Ili famozna da je Senad podjelio navijace :rofl: :rofl: ..
Bas me zanima je li svjestan ovaj BudiZeljo i ovakvi kao on da su pakasi od ljudi ili takvi sebe ne vide sa strane
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:09 pm

Boze sacuvaj....Kakve su ovo paranoje sunce ti poljubim...
Nije bolest sve sto boli....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:17 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet avg 12, 2022 3:09 pm
Boze sacuvaj....Kakve su ovo paranoje sunce ti poljubim...
Nije bolest sve sto boli....
nisu paranoje ovo nikakve. Vase su paranoje bile najprisutnije i za sve neuspjehe krivili ste druge, pitare, savez, amara, lutvu, poreznu, nacelnika. A nikad priznali niste da ste ribi spiskove za pojacanje vi sastavljali htjeli da se pitate i budete pitani jer vam je to on omogucio. Sad toga vise nema niti ce biti a vi mozete pisat ovdje svaki dan kilometarske postove i vintat istu matricu ali nista to nece biti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:25 pm

Daj banujte ovog bota
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:35 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 2:44 pm
To sto ne pisem godinu moze biti samo znak da se ovdje nema sta pisati. Rukopisi su ovdje jasni ko radi u cijem interesu. Senad zna da ne moze u Zelji nista vise biti ne sto on ne zeli vec zato sto to nije moguce. Ovo je klub navijaca i navijaci su ti koji odlucuju sta moze a sta ne. Njegova armija je slabasna pitaju se ko i ja sto se pitam, znaci nikoliko. Hvala mu za sve ali napustio je klub samovoljno tako je barem prije nekoliko mjeseci sam rekao, ostavio je klub na cjedilu u tom momentu na vjetrometini. Ako klub odluci da bude DD mozda moze biti dionicar ali se pitat ne moze vise i njemu se treba zabraniti da bude vecinski dionicar jer doci sad i biti kao spasioc je neukusno. On je zavrsena pricao kao i Amar. Vi se morate pomiriti sa tim. Ja se iskreno nadam da ce se uskoro zavrsiti ova saga i da klub konacno dahne dusom a vi se okrenete onom klubu kantonalcu sto ga je on pokrenuo. Znam da cete opet lutvo bla bla, smijesni smajliji i tako te djetinjarije ali to me dotice ko lanjski snijeg. Željezničar za zivot cijeli.
Pa što si se sad javio?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:36 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 3:17 pm
Dzezvar je napisao/la:
pet avg 12, 2022 3:09 pm
Boze sacuvaj....Kakve su ovo paranoje sunce ti poljubim...
Nije bolest sve sto boli....
nisu paranoje ovo nikakve. Vase su paranoje bile najprisutnije i za sve neuspjehe krivili ste druge, pitare, savez, amara, lutvu, poreznu, nacelnika. A nikad priznali niste da ste ribi spiskove za pojacanje vi sastavljali htjeli da se pitate i budete pitani jer vam je to on omogucio. Sad toga vise nema niti ce biti a vi mozete pisat ovdje svaki dan kilometarske postove i vintat istu matricu ali nista to nece biti.
Majstore terapiju si fulio sviju mi....
Žute su tablete danas...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:37 pm

[POZIV ZA POMOĆ NA PROJEKTU NOVO RUHO GRBAVICE]

Pozivamo sve vas ovdje na koji želite podržati narednu akciju da se odazovete i dođete u nedjelju, 14.08.2022., u 11h na Stadion Grbavica ispred kapije kod Fan Shopa.
Tamo će vas dočekati ostatak momaka i bit ćete upućeni direktno i podijeljeni u timove koji će raditi različite zadatke.
Plan za ovu sada nedjelju je rad na završetku uređenja sjeverne tribine, farbanje ograda i određenih metalnih konstrukcija na sjevernoj i istočnoj tribini, rad na osvježavanju stolica kod slova G, R i B na istočnoj tribini, jer su stolice na ta tri slova izblijedile i potrebno ih je uraditi, dok je ostatak istoka u odličnom stanju. Uz to će biti još neke popratne aktivnosti.
Sva oprema za rad će biti obezbijeđena, kupljena i pripremljena, a vaše je samo da dođete i pomognete.

Za Želju sve, od Želje ništa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:48 pm

Manite se suplje, vrijeme je svjedok svemu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 3:59 pm

Kako čirevi pucaju, kad se skupi prava ekipa da pomogne Želji! Nema više pipe zvane FKŽ! Presušila, al dala izvor na drugom mjestu, koje će za vas biti nedostupno, zbog onog do čega ste trenutno (na svu sreću) stogodišnjeg Gospodina doveli! Daleko vam kuća od Grbavice bila! Zamolio bih Storma i Asharaka da spuste malo lopticu, i da zamole sve na ovom forumu da se manu prepucavanja i da pričamo samo o predstojećoj utakmici, očekivanjima i sl. Svi na Grbavicu! Jednom Željo, vazda Željo!
 
neroazzuro
Postovi: 1919
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 4:09 pm

Burazera tuđa mišljenja zanimaju kao lanjski snijeg ali nekako i dalje ima potrebu da nas ubijedi da smo u krivu.
Zanimljivo.
Nisam za verbalni delikt ali ako se nastavi ponavljat onda je admin koji ga nastavi tolerisati saučesnik.
Jesu se braća uznemirila...
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 4:10 pm

Pustalo se i onu "plavu porodicu" da orgija po forumu, kao necemo jednoumlja i slicne gluposti.
Banovat ovo treba bez ikakvog razmisljanja, nek na nekom drugom forumu prosipaju svoje suplje price.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 4:15 pm

neroazzuro je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:09 pm
Burazera tuđa mišljenja zanimaju kao lanjski snijeg ali nekako i dalje ima potrebu da nas ubijedi da smo u krivu.
Zanimljivo.
Nisam za verbalni delikt ali ako se nastavi ponavljat onda je admin koji ga nastavi tolerisati saučesnik.
Jesu se braća uznemirila...
Ma nikakvo spinovanje se nece tolerisati, ni razvlacenje pameti Zeljovcima. Barem ovdje i tu je nulta tolerancija, dok god se nesto pitam.
Ali, sad za sad, covjek je napisao svoje misljenje i njegovo demokratsko pravo je da ima pravo na isto, iako je, po meni, u debeloj manjini.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 4:16 pm

tm87alem je napisao/la:
pet avg 12, 2022 10:54 am
Sky1 je napisao/la:
čet avg 11, 2022 10:21 pm
ShabaniNonda je napisao/la:
čet avg 11, 2022 9:57 pm


Iskreno druze mislim da to oko "prepreka" za Eldinovo ulaganje zvuci kao poprilicna izvlakusa sa njegove strane. Ja imam osjecaj da on od pocetka nije bio ozbiljno zainteresovan, te kad su ga ovi nasi pritisnuli, poceo je da izmislja neke "razloge" sto ne moze uloziti. Posto sam u toj bransi vezano za transakcije ove vrste, onaj ko ima volje i zelje da investira u odredjenu kompaniju, sigurno ce naci nacin koji ce biti prihvatljiv sa pravne, porezne, i bilo koje druge strane. Sa druge strane, neko ko ne zeli da ulozi naci ce 1000 razloga za odustajanje. Narodski, hrdjavom k**** i dlake smetaju.
Druže, u pravu si i ja dolazim iz slične branše. On može samo da dobije preporuku i to, ako se raspituje, niko ne može da mu zabrani da on investira svoje vlastite pare gdje on želi. Ima načina koliko hoceš, a da nisu pozajmice. S obzirom da on ima i ovdje firme, još mu je lakše. I još jedna jako bitna činjenica državljanin je BiH, nema on apsolutno nikakvih prepreka, pitanje je samo vidi li on u svemu tome interes ili ne.
Plava braćo, hvala vam na pojašnjenju! Meni je to dosta strano, ali i meni je bilo čudno, kako svoje pare ne može da usmjeri gdje god to on želi, pa naravno i u našeg Želju, bez obzira što nije d.d.
Odsaburaćemo i ovo, do nekih boljih dana, a dok se tu vrte Vukotić i Senad, neće biti loše po nas, sigurno! Naći će se već neki model po kojem će Željo isplivati u vrh, kako u našoj ligi, tako i u regionu.
Tako je brate, aBd. Kao sto neko spomenu, izgleda da Eldin nije jedini zainteresovani investitor, pa se nadam da ce valjda taj novi biti konkretniji i efikasniji u odlucivanju. Porezna nam je za vratom i ovo moramo rijesiti do decembra, inace... Helem, nase je da se nadamo i u medjuvremenu sto vise bodrimo ekipu i dolazimo na utakmice. Izdobrit ce ovo aBd...
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 4:31 pm

storm_raider je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:15 pm
neroazzuro je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:09 pm
Burazera tuđa mišljenja zanimaju kao lanjski snijeg ali nekako i dalje ima potrebu da nas ubijedi da smo u krivu.
Zanimljivo.
Nisam za verbalni delikt ali ako se nastavi ponavljat onda je admin koji ga nastavi tolerisati saučesnik.
Jesu se braća uznemirila...
Ma nikakvo spinovanje se nece tolerisati, ni razvlacenje pameti Zeljovcima. Barem ovdje i tu je nulta tolerancija, dok god se nesto pitam.
Ali, sad za sad, covjek je napisao svoje misljenje i njegovo demokratsko pravo je da ima pravo na isto, iako je, po meni, u debeloj manjini.
Mene samo ljuti sto skacete odmah za vrat, onaj neki mi salje poruke psuje dijecu i slicno. Da me licno iko poznaje vjerovatno bi se zacrvenio od stida sta pise, ali ok. Ti si Storme uvijek bio uz jednu stranu price i to postujem, zna covjek makar na cemu je sa tobom. Forum je javan znaci svako bi trebao da iznese svoje misljenje i mislim da nista necete uraditi sa tim sto ce mene neko banovati tako se ne rjesava nista, a mogu reci da nas je upravo to i dovelo do toga sto je klub sad u banani. Jer boze bice tako i nikako drugacije. Dogovor gradi sve u zivotu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 4:45 pm

Oni što su klub zvali građevinskom firmom, prizivali da dođe Jehova sa svojim ljudima, pričali kako je zadužen i Mančester, zvali ljude s fakultetskim diplomama i visokim zvanjima štreberima, ne bi trebali imati nikakvo pravo glasa u odlučivanju za naredni period.

Sve su djela pokazala.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 5:10 pm

igla je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:45 pm
Oni što su klub zvali građevinskom firmom, prizivali da dođe Jehova sa svojim ljudima, pričali kako je zadužen i Mančester, zvali ljude s fakultetskim diplomama i visokim zvanjima štreberima, ne bi trebali imati nikakvo pravo glasa u odlučivanju za naredni period.

Sve su djela pokazala.
A stadion bio hrpa betona.
Fear of the Maniacs!
 
Diverzant
Postovi: 1779
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 5:11 pm

Kad bi nam svima jedini ideal bio Željezničar, sve bi puno bolje bilo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 5:20 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:31 pm
storm_raider je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:15 pm
neroazzuro je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:09 pm
Burazera tuđa mišljenja zanimaju kao lanjski snijeg ali nekako i dalje ima potrebu da nas ubijedi da smo u krivu.
Zanimljivo.
Nisam za verbalni delikt ali ako se nastavi ponavljat onda je admin koji ga nastavi tolerisati saučesnik.
Jesu se braća uznemirila...
Ma nikakvo spinovanje se nece tolerisati, ni razvlacenje pameti Zeljovcima. Barem ovdje i tu je nulta tolerancija, dok god se nesto pitam.
Ali, sad za sad, covjek je napisao svoje misljenje i njegovo demokratsko pravo je da ima pravo na isto, iako je, po meni, u debeloj manjini.
Mene samo ljuti sto skacete odmah za vrat, onaj neki mi salje poruke psuje dijecu i slicno. Da me licno iko poznaje vjerovatno bi se zacrvenio od stida sta pise, ali ok. Ti si Storme uvijek bio uz jednu stranu price i to postujem, zna covjek makar na cemu je sa tobom. Forum je javan znaci svako bi trebao da iznese svoje misljenje i mislim da nista necete uraditi sa tim sto ce mene neko banovati tako se ne rjesava nista, a mogu reci da nas je upravo to i dovelo do toga sto je klub sad u banani. Jer boze bice tako i nikako drugacije. Dogovor gradi sve u zivotu.
Ma ja sam samo na Zeljinoj strani moj prijatelju, mene zanimaju imena samo u kontekstu toga da bude dobro za Zelju. Ukoliko bih mislio da je na primjer Zujo bolji izbor, isto bih pisao. Nemam licnih preferenci prema nikome, osim svog uvjerenja i nekog zivotnog iskustva. Pojedinci su se jako ogrijesili, svjesno ili nesvjesno - nebitno, ali jesu. Barem se zna koliko je ovaj forum uradio za Zelju i nasu Grbavicu, pa ukoliko mozemo da budemo servis Zelji i Zeljinim navijacima, onda jedino i ima smisla da postojimo. Sve mimo toga je, po meni, kratkorocno i vodi u dubiozu. Na kraju krajeva, treba znati svoje domete, a obicnog navijaca nece niko nesto ni pitati. To nas proslost takodjer uci, a pouke tu trebamo traziti ako smo pametni i mislimo dobro sebi i Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 5:24 pm

storm_raider je napisao/la:
pet avg 12, 2022 5:20 pm
Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:31 pm
storm_raider je napisao/la:
pet avg 12, 2022 4:15 pm


Ma nikakvo spinovanje se nece tolerisati, ni razvlacenje pameti Zeljovcima. Barem ovdje i tu je nulta tolerancija, dok god se nesto pitam.
Ali, sad za sad, covjek je napisao svoje misljenje i njegovo demokratsko pravo je da ima pravo na isto, iako je, po meni, u debeloj manjini.
Mene samo ljuti sto skacete odmah za vrat, onaj neki mi salje poruke psuje dijecu i slicno. Da me licno iko poznaje vjerovatno bi se zacrvenio od stida sta pise, ali ok. Ti si Storme uvijek bio uz jednu stranu price i to postujem, zna covjek makar na cemu je sa tobom. Forum je javan znaci svako bi trebao da iznese svoje misljenje i mislim da nista necete uraditi sa tim sto ce mene neko banovati tako se ne rjesava nista, a mogu reci da nas je upravo to i dovelo do toga sto je klub sad u banani. Jer boze bice tako i nikako drugacije. Dogovor gradi sve u zivotu.
Ma ja sam samo na Zeljinoj strani moj prijatelju, mene zanimaju imena samo u kontekstu toga da bude dobro za Zelju. Ukoliko bih mislio da je na primjer Zujo bolji izbor, isto bih pisao. Nemam licnih preferenci prema nikome, osim svog uvjerenja i nekog zivotnog iskustva. Pojedinci su se jako ogrijesili, svjesno ili nesvjesno - nebitno, ali jesu. Barem se zna koliko je ovaj forum uradio za Zelju i nasu Grbavicu, pa ukoliko mozemo da budemo servis Zelji i Zeljinim navijacima, onda jedino i ima smisla da postojimo. Sve mimo toga je, po meni, kratkorocno i vodi u dubiozu. Na kraju krajeva, treba znati svoje domete, a obicnog navijaca nece niko nesto ni pitati. To nas proslost takodjer uci, a pouke tu trebamo traziti ako smo pametni i mislimo dobro sebi i Zelji.
Ključna razlika idolopoklonika trenera Veleža i ostalih.

Sutra da dođe opcija koja će reći da će dati više para za Želju, riješiti probleme i uvesti sistem u klub, bio bih protiv svakog ko stane na put tom čovjeku/ljudima/bilo čemu.
Ne zanima me prezime te osobe.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija