Moderator/ica: storm_raider

 
milanribar
Postovi: 672
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 10:44 am

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 10:39 am
Koliki egomanijak moras biti da kao dodjes u klub da pomognes savjetima i zoves pitarskog kera Sumara novinara da te slucajno uslika kako bahato ulazi autom u krug kluba i pride zovnes tv stanicu da dajes izjave iza. U jeku borbe da prevazidjemo torove i podjele. Neces Senade neces dzaba ti sva ova brigada!
Bahtao je dovest svoju upravu koja ce ti dati najveci ugovor za jednog trenera ikad u Zelji i njegov strucni stab i to ugovor koji se ne moze raskinuti i onda nakon nevidjene serije poraza ne ponuditi ostavku jer hoces da ti klub do kraja isplati ogromni ugovor koji si sam sebi dao i to u najtezoj finansijskoj situaciji za klub mozda ikad... Evo ne znam...
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 10:54 am

Sky1 je napisao/la:
čet avg 11, 2022 10:21 pm
ShabaniNonda je napisao/la:
čet avg 11, 2022 9:57 pm
tm87alem je napisao/la:
čet avg 11, 2022 3:17 pm
Malo sam se raspitivao i Imam info da je zaštopalo sa Eldinom u USA, jer nije dobio zeleno svjetlo za ulaganje, tačnije njihovo ministarstvo finansija ne dozvoljava investicije u sport ukoliko nije 1/1 privatno vlasništvo, a Željo je još uvijek "staromodno" U.G. Kod uhljupa je drugačije, jer su oni prodali (čitaj: predali) Tanu sva upravljačka prava osim grba i simbola kluba, e tu je izgleda i kvaka. Oni su imali u vlasništvu 0 nekretnina, a Željo cca. 25 milki vrijednosti (ako nije u međuvremenu pala). Sad vjerovatno sa idejom i uspješnim Senadovim projektom Fan shopa koji je d.o.o. moguće je nešto napraviti za klub da se izvuče iz ovih vanago! Model dioničara ili nešto slično, čut će se, što reče Stormy. Bingo, nije valjda da ćemo biti bh. Bayern po modelu poslovanja! Nekoliko većinskih dioničara i mnogo više manjih i eto ti dobitne kombinacije. Navijači su veliki kapital Želje, i to moramo iskoristiti! Naravno na jedan lijep način i sa jednom finom pričom. U zdravlju da to akobogda i dočekamo! Jedan i jedini - F.K. ŽELJEZNIČAR!
:zeljeznicar1:
Iskreno druze mislim da to oko "prepreka" za Eldinovo ulaganje zvuci kao poprilicna izvlakusa sa njegove strane. Ja imam osjecaj da on od pocetka nije bio ozbiljno zainteresovan, te kad su ga ovi nasi pritisnuli, poceo je da izmislja neke "razloge" sto ne moze uloziti. Posto sam u toj bransi vezano za transakcije ove vrste, onaj ko ima volje i zelje da investira u odredjenu kompaniju, sigurno ce naci nacin koji ce biti prihvatljiv sa pravne, porezne, i bilo koje druge strane. Sa druge strane, neko ko ne zeli da ulozi naci ce 1000 razloga za odustajanje. Narodski, hrdjavom k**** i dlake smetaju.
Druže, u pravu si i ja dolazim iz slične branše. On može samo da dobije preporuku i to, ako se raspituje, niko ne može da mu zabrani da on investira svoje vlastite pare gdje on želi. Ima načina koliko hoceš, a da nisu pozajmice. S obzirom da on ima i ovdje firme, još mu je lakše. I još jedna jako bitna činjenica državljanin je BiH, nema on apsolutno nikakvih prepreka, pitanje je samo vidi li on u svemu tome interes ili ne.
Plava braćo, hvala vam na pojašnjenju! Meni je to dosta strano, ali i meni je bilo čudno, kako svoje pare ne može da usmjeri gdje god to on želi, pa naravno i u našeg Želju, bez obzira što nije d.d.
Odsaburaćemo i ovo, do nekih boljih dana, a dok se tu vrte Vukotić i Senad, neće biti loše po nas, sigurno! Naći će se već neki model po kojem će Željo isplivati u vrh, kako u našoj ligi, tako i u regionu.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 10:59 am

Fićo je napisao/la:
čet avg 11, 2022 10:47 pm
Veliku ulogu igra to što smo mi UG (ali kao što reče Storm i to će se uskoro promijeniti) tako kada se to promijeni i mi postanemo DD puno ćemo lakše doći do tih ulagača ili dioničara nego na ovaj način preko strateškog partnerstva. Tako će ti koji su zainteresovani za ulaganje (bio to Diglisić, Mirvić ili neko treći) imati priliku da postanu manji ili većinski dioničari i ulagači.

Uostalom dok su Senad i Vedran tu ja nemam razloga za brigu, kao što sam im vjerovao dok su bili u klubu tako vjerujem i sada. Uvjeren sam da imaju već spremna rješenja kako u što kraćem roku vratiti klub na pravi kolosijek i nastaviti tj. završiti ono što je bilo započeto prije nekoliko godina.

Samo strpljenja i biće to sve dobro!

Forza Željo!
:palacgore:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 11:20 am

Budi Željo je napisao/la:Koliki egomanijak moras biti da kao dodjes u klub da pomognes savjetima i zoves pitarskog kera Sumara novinara da te slucajno uslika kako bahato ulazi autom u krug kluba i pride zovnes tv stanicu da dajes izjave iza. U jeku borbe da prevazidjemo torove i podjele. Neces Senade neces dzaba ti sva ova brigada!
U seharu slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 11:40 am

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 10:39 am
Koliki egomanijak moras biti da kao dodjes u klub da pomognes savjetima i zoves pitarskog kera Sumara novinara da te slucajno uslika kako bahato ulazi autom u krug kluba i pride zovnes tv stanicu da dajes izjave iza. U jeku borbe da prevazidjemo torove i podjele. Neces Senade neces dzaba ti sva ova brigada!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 11:44 am

Stop bahatim ulascima u krug kluba!
I pride UPRAVA NAPOLJE!
🤣🤣🤣
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 11:45 am

Leon_Professional je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pet avg 12, 2022 9:49 am
Norsborg je napisao/la:Evo došao sin sa treninga, kaže uigrava postavu za 5.
Bender na golu, desno Šehić, lijevo Vego. Stoperi Drina i Coca, defanzivni vezni Beca i Hajdar i naprijed Štila, Gasal, Haracic i Santos. Neće Sablja da zaostajemo za Sarajevom.
To Edis samo da kasnije moze reci „vidite da nije do Ace“. Sreca pa nece jos dugo.

Bazdarevic, Marinovic, Kodro, Krunic, Karacic, Rahimic, Nalic, Skender, Buric, Klafuric, Sablic.

Svaki je bolji od Edisa, samo treba vidjeti koji se uklapa u budzet. Dodao bih i Basica, ali sumnjam da on ima namjeru napustiti Sloveniju.
Kodro je san. Po meni prva opcija.

Ma Nalić po meni prevara. Ono što je igrao, više mi je bilo zatvoreno i krkanski kao što i trenutno igramo.
Rahimić je brzo dobio otkaz u Veležu. Mislim da ni on nije neko rješenje.
Manje vise se slazem, Leone. Kod Kodre je mozda najvise upitno da li bi htio doci zbog pritiska anamo onih. Po meni dobre i realne opcije su Simo Krunic, Karacic i Marinovic. Od stranaca Klafuric, Sablic i Skender. Nalic i Rahimic su tu cisto jer su bolji od Edisa, ali slazem se da nisu neke sjajne opcije.

Naravno, prva opcija bi bio Mesa. Medjutim, svi znamo da je to nerealno bar dok se ne rijesi ova situacija u klubu. Ne treba zaboraviti da je Mesa bio u pregovorima sa Senadom u vrijeme kada je Senad bio predsjednik kluba.
 
proha
Postovi: 39
Pridružen/a: ned maj 21, 2017 3:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:08 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet avg 12, 2022 11:40 am
Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 10:39 am
Koliki egomanijak moras biti da kao dodjes u klub da pomognes savjetima i zoves pitarskog kera Sumara novinara da te slucajno uslika kako bahato ulazi autom u krug kluba i pride zovnes tv stanicu da dajes izjave iza. U jeku borbe da prevazidjemo torove i podjele. Neces Senade neces dzaba ti sva ova brigada!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sramota za Misimovica, umjesto da je doveo cuku da trci na pomocnom, on se bahato pojavljuje.

Nece kamatar dugo ni u Velezu i dole je napravio klanove u svlacionici. On ce u opet u Dzivur (Trebinje) , a Miske nazad da nastavimo gdje smo stali prije par godina.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2022
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Lokacija: Brighton.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:17 pm

Počelo je ...
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:22 pm

"Jednom baka ide u drenjke..." jednom smo se opekli i nikad vise upamtite to.

Odj.ebite od kluba, mozete pokusavati koliko god zelite ali vjerujte da smo sada pametniji i da se vise nikad necemo dovest u situaciju u koju nas je doveo Veliki poglavica sa svojim pajdasima
Alea iacta est!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:31 pm

Nek vas ne cudi.. nije ih malo koliko sam prvi ja mislio pa svi ostali jbg ..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:45 pm

Najjače 😂😂😂

Bolje bahato u Mečki, nego bahato sa Lutvom.

Godinu dana lik nije pisao i evo sad je tu. Što li Bože.
Meni više nade daju ovakvi uleti nego bilo šta drugo.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pet avg 12, 2022 12:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 564
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:45 pm

Na gg forumu botovi debele ublehe su već uveliko počeli kampanju spinovanja i rušenja bilo kakvog ulaska kapitala u klub,naravno tamo pojedinci ne dobijaju banove jer je i sam portal pitarski,ja sam ga dobio jer sam trazio da se pitari uklone sa teme.
Ja se samo nadam da smo pametni! Da nećemo nasjesti na ova podbadanja botova debele ublehe,a tu najvise brinem za ove navijace koji nisu bas dobro i upuceni....
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 12:57 pm

Jbg, nezgodno je kad se pipa zvana FKŽ zatvori, a ti navikao na guzovaču.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 1:04 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
pet avg 12, 2022 12:45 pm
Na gg forumu botovi debele ublehe su već uveliko počeli kampanju spinovanja i rušenja bilo kakvog ulaska kapitala u klub,naravno tamo pojedinci ne dobijaju banove jer je i sam portal pitarski,ja sam ga dobio jer sam trazio da se pitari uklone sa teme.
Ja se samo nadam da smo pametni! Da nećemo nasjesti na ova podbadanja botova debele ublehe,a tu najvise brinem za ove navijace koji nisu bas dobro i upuceni....
Tamo ne pisem al uletim kakvu glupost da procitam. Ubleha godine onaj halahupka. Lik je blago receno retardiran.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 1:40 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pon jun 27, 2022 9:25 pm
slika

Vrijeme je.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 1:44 pm

Dajte ljudi malo ozbiljnosti.Baš nekoga u klubu zanima šta pišu na jednom forumu i ako se skupi više profila sa jednim prijedlogom i mišljenjem da će se usvojito.
Bespotrebno pišemo o onom na što nemamo utjecaja barem većina ovdje.
Treba nam zajedništvo kao nikada.Povedite ženu,sina,kćerku,brata,komšiju i pravo na stadion Grbavicu 21:00h subota,to nam je dužnost.
Željezničar iznad svih!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 451
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 1:45 pm

Ima li ko da se razumije u ove dionice? (Može i u pp) Kako se misli UG pretvoriti u DD? Ako se ulazi preko DOO, kako se misli utvrditi vrijednost dionice, obzirom da DOO nema neku veliku vrijednost? Fakat se nerazumijem u ovo pa ako moze pojasnjenje
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 2:00 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet avg 12, 2022 10:39 am
Koliki egomanijak moras biti da kao dodjes u klub da pomognes savjetima i zoves pitarskog kera Sumara novinara da te slucajno uslika kako bahato ulazi autom u krug kluba i pride zovnes tv stanicu da dajes izjave iza. U jeku borbe da prevazidjemo torove i podjele. Neces Senade neces dzaba ti sva ova brigada!
Amarov Litvo ovaj put vam nece proci, mala ste manjina , a sad odj... u skokovima
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2022 2:44 pm

To sto ne pisem godinu moze biti samo znak da se ovdje nema sta pisati. Rukopisi su ovdje jasni ko radi u cijem interesu. Senad zna da ne moze u Zelji nista vise biti ne sto on ne zeli vec zato sto to nije moguce. Ovo je klub navijaca i navijaci su ti koji odlucuju sta moze a sta ne. Njegova armija je slabasna pitaju se ko i ja sto se pitam, znaci nikoliko. Hvala mu za sve ali napustio je klub samovoljno tako je barem prije nekoliko mjeseci sam rekao, ostavio je klub na cjedilu u tom momentu na vjetrometini. Ako klub odluci da bude DD mozda moze biti dionicar ali se pitat ne moze vise i njemu se treba zabraniti da bude vecinski dionicar jer doci sad i biti kao spasioc je neukusno. On je zavrsena pricao kao i Amar. Vi se morate pomiriti sa tim. Ja se iskreno nadam da ce se uskoro zavrsiti ova saga i da klub konacno dahne dusom a vi se okrenete onom klubu kantonalcu sto ga je on pokrenuo. Znam da cete opet lutvo bla bla, smijesni smajliji i tako te djetinjarije ali to me dotice ko lanjski snijeg. Željezničar za zivot cijeli.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], SIMA_SIMAU i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija