Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 5:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto avg 09, 2022 4:16 pm
cipiripi je napisao/la:
uto avg 09, 2022 1:55 pm
Kada se vec rade neke akcije koliko bi kostalo da se na krov istocne tribine stave neonska slova i neki natpis.
Stadion Grbavica.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas ili nesto slicno, neko to bude nas doprinos i da mi to isfinansiramo
:palacgore:
Samo veliki svijetleci grb, mislim da to ne bi bilo preskupo
https://www.juventus.com/en/allianz-stadium/our-home
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:24 pm

Saopštenje za javnost Tima za pregovore sa strateškim partnerom 🔵⚪

Obavještavamo članove Kluba, navijače i javnost o posljednjim aktivnostima Tima za pregovore na uspostavljanju strateškog partnerstva sa potencijalnim partnerima.

Tim za pregovore do roka utvrđenog na posljednjoj sjednici Skupštine zbog objektivnih razloga nije finalizirao saradnju koja je tom prilikom komunicirana delegatima. Uprkos tome, Tim za pregovore će i u narednom periodu nastaviti aktivnosti i razgovore sa zainteresiranim subjektima za uspostavu strateškog partnerstva sa našim Klubom.

Napominjemo da informacije koje su u procesu pregovaranja sa potencijalnim strateškim partnerima, sukladno potpisanom ugovoru o povjerljivosti, označene kao povjerljive, ne možemo podijeliti s javnošću. Međutim, o svim posljednjim aktivnostima Tima na ovom planu upoznati su relevantni organi Kluba.

Klub ovim putem također želi demantovati posljednje medijske objave i nagađanja o statusu dosadašnjih aktivnosti na uspostavi strateškog partnerstva te usput podsjeća javnost da su pouzdane i tačne informacije dostupne isključivo na službenim kanalima komunikacije Kluba.

Pozivamo sve navijače na razumijevanje i strpljenje u vezi sa implementacijom ovog historijskog procesa. Mnogobrojne su administrativne i vanjske prepreke sa kojima se Klub suočava na putu uspostavljanja strateškog partnerstva, no potpuno smo sigurni da će nas isti na kraju dovesti do željenog ishoda, a to je stabilna i uspješna budućnost FK Željezničar.

Mi smo Željini, Željo je naš!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:25 pm

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:26 pm

pa mi smo navili sve na tezi nacin ostvariti....
Država Željo
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:31 pm

Znaci kurcina
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:31 pm

Meni ovo nikako ne zvuci dobro, barem kad je Diglisic u pitanju.

A kakve su druge opcije (i kakva bi nam bila pozicija u pregovorima s njima ako bi Diglisic i zvanicno propao) Bog dragi zna.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:31 pm

Traze strpljenje, a na nama je da to ispostujemo.
Meni ovo dobro izgleda...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:33 pm

Nema većeg novinarskog smeća pored Begana sa gg od ovog Šišića sa inforadaraa...koliki dusman ove Uprave i casnih momaka, proziva ih a dok mu je jaran Osim vodio Klub u ova dugovanja šutio je i nije slova napisao o kriminalu
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:34 pm

A navode da pojedini medij sire dezinformacije. Bog sami zna. Ukratko novinaru su ovdje obicna talasika
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:37 pm

fcz je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:31 pm
Meni ovo nikako ne zvuci dobro, barem kad je Diglisic u pitanju.

A kakve su druge opcije (i kakva bi nam bila pozicija u pregovorima s njima ako bi Diglisic i zvanicno propao) Bog dragi zna.
Iznenadili bi se. Brat od jednog Amerikanca vama dobro poznatog. Licno nisam za njega
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:38 pm

Uprkos tome, Tim za pregovore će i u narednom periodu nastaviti aktivnosti i razgovore sa zainteresiranim subjektima za uspostavu strateškog partnerstva sa našim Klubom.

Puno toga napisano a nista receno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:39 pm

Ovo je izbaceno cisto da se zadovolji onih “pet-deset” dana. Napisao sam neki dan da je to ofrlje receno i niko nema pojma kad ce se Diglisic oglasiti. Nije jos poslao to so treba potpisati, ali isto tako njje rekao ni da nece.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:40 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:37 pm
fcz je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:31 pm
Meni ovo nikako ne zvuci dobro, barem kad je Diglisic u pitanju.

A kakve su druge opcije (i kakva bi nam bila pozicija u pregovorima s njima ako bi Diglisic i zvanicno propao) Bog dragi zna.
Iznenadili bi se. Brat od jednog Amerikanca vama dobro poznatog. Licno nisam za njega
A da li to znaci da je Diglisic propao, ili je ovaj samo rezerva?
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:40 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:37 pm
fcz je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:31 pm
Meni ovo nikako ne zvuci dobro, barem kad je Diglisic u pitanju.

A kakve su druge opcije (i kakva bi nam bila pozicija u pregovorima s njima ako bi Diglisic i zvanicno propao) Bog dragi zna.
Iznenadili bi se. Brat od jednog Amerikanca vama dobro poznatog. Licno nisam za njega
Koliko znam brat botoksiranog gurbeta mirvica je odbijen odmah.Eldinom se jos dogovara samo strpljenja kako je napisano .
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:42 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:37 pm
fcz je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:31 pm
Meni ovo nikako ne zvuci dobro, barem kad je Diglisic u pitanju.

A kakve su druge opcije (i kakva bi nam bila pozicija u pregovorima s njima ako bi Diglisic i zvanicno propao) Bog dragi zna.
Iznenadili bi se. Brat od jednog Amerikanca vama dobro poznatog. Licno nisam za njega
Ma sto bi se iznenadili, pa o tom Mirvicevom bratu se vec dugo prica. A naravno da niko ne bi bio za to.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:43 pm

Ovo meni saopštenje izgleda kao reda radi da se oglase. Očito niko ništa ne zna. Međutim, treba se strpiti u velikim go.nima smo mi. Nije nimalo jednostavno spašavati naš klub. Nadati se da znaju šta rade. Međutim i ako je odustao Eldin, nije smak svijeta, treba i to objaviti dok ima vremena da se reaguje.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:45 pm

Ne znam odakle info za Mirvica, on uopste nije bio jedna od zvanicnih ponuda (osim ako je to doslo u zadnjih nekoliko dana). Nema potrebe da se to spinuje kad je obicna laz.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:45 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:40 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:37 pm
fcz je napisao/la:
uto avg 09, 2022 7:31 pm
Meni ovo nikako ne zvuci dobro, barem kad je Diglisic u pitanju.

A kakve su druge opcije (i kakva bi nam bila pozicija u pregovorima s njima ako bi Diglisic i zvanicno propao) Bog dragi zna.
Iznenadili bi se. Brat od jednog Amerikanca vama dobro poznatog. Licno nisam za njega
Koliko znam brat botoksiranog gurbeta mirvica je odbijen odmah.Eldinom se jos dogovara samo strpljenja kako je napisano .
Eldin nije propao, pregovori su malo usporili. Procitajte bar obavjestenje do kraja.
Trenutno je odgovornost na Eldinu da se privede proces kraju, kako sam razgovarao sa nekim ljudima. Morati ce dati malo truda da dovrsi model prema kojem bi bio cist i prema svojoj drzavi, a s druge strane ispunio zacrtano prema nama.

Iskreno znam da je puno vas nestrpljivo, ali se nema sta dodati puno. Sjediti i zvanicnu cekati sa novim obavjestenjima.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:51 pm

Hajd morate li ovdje o detaljima. Ako vec fakat znate pouzdane info, napisite "bez brige" ili tako nesto. Bez ljutnje, majke mi samo dobronamjerno govorim. Nemojte hraniti ove pacove novinarske, i ovako je previse konstrukcija i traceva.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 7:52 pm

"Tim za pregovore do roka utvrđenog na posljednjoj sjednici Skupštine zbog objektivnih razloga nije finalizirao saradnju koja je tom prilikom komunicirana delegatima. Uprkos tome, Tim za pregovore će i u narednom periodu nastaviti aktivnosti i razgovore sa zainteresiranim subjektima za uspostavu strateškog partnerstva sa našim Klubom."

Ovaj dio mi govori da je ovo sa Diglišićem propalo i da se okrećemo drugim opcijama ili da pokušavamo njega da ubrzamo jer kao imamo i drugih opcija.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u uto avg 09, 2022 8:07 pm, ukupno mijenjano 2 puta.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija