Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 10, 2022 11:40 pm

storm_raider je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:17 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:09 pm
blueboy je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:04 pm


Druže nisu ga napadali Alves i Messi iz najboljih dana. Napadao ga je jedan Mujakić koji je igrao beka prvi put.
Nisu, ali bukvalno lik ima najvecu krampu ikad ispred sebe. Kazem od svih problematicnih igraca, najmanji krivac za bilo sta.
P.s
Mujakic je igrao beka u Hajduka
Mujakic je na vecem nivou igrao beka, nije mu prvi put. Vezano za Galica, iako ga jeste Suljic unistio, Gasal je bio uzasan. Nije centra presao da se vrati i pomogne, stalno negdje naprijed i ceka loptu u for. Pa jedan Nani to nije radio. Kada je kasnije Stilic preuzeo tu poziciju, bolje je izgledalo, iako je daleko od Stiline prirodne pozicije. Gasal mi nije jasan nikako, u mladjim kategorijama je cuda pravio. Trzni se decko dragi.
Drug kod nas omladinske kategorije su nula. Vjeruj, sa 17.sam otisao vani, tehnicki i kondicijom bio ravnopravan ali neke osnovne stvari o kretnjama veze nisam imao. Pogledaj Duljevica. Decko je strasan s loptom, prodoran, stabilan na lopti ima solidan sut, ali kretnje i igra bez lopte nula poena. Pogledaj nekad Zeca ili Stilica kako se otvaraju, kako nedostatak brzine i kondicije nadoknaduju kretnjama. Stilic kad ima dvojicu na sebi opet uspije primiti loptu i zadrzati je. I svima im od ovih sad omladinaca to fali. Sedad je to popravio malo i odmah je proigrao. Igra puno pametnije u zadnje vrijeme.

Tako da Gasal ako ovo ne savlada ce zavrsiti kao Mehic.

P.s jedna od dvije stvari koje je Lazar Popovic znao uraditi su to. Ali je jako dobro to radio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 10, 2022 11:55 pm

Hajde Lazare
Hajde Lazare
Hajde Laaazaareee
🤣🤣🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:01 am

Zalosno je na sta je spao sarajevski fudbal, oni grozni mi jos gori i srecom uzesmo bod.
Nejasno mi je da ovi momci zive od fudbala, cast izuzecima.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:02 am

Ja gledao neku drugu tekmu jer mi je ovo bilo mučno gledati. Nakon pet minuta pojavi se bol u zeludcu zbog toga sto vise licimo na veteransko-juniorsku ekipu nego na neku solidnu profesionalnu koja ce iole djelovati ozbiljno. Po meni je trenutno suvisno pricati o nekoj igri ili igracima jer to jednostavno nije vrijedno toga. Hvala njima svima sto smo ostali u ligi ali za nadati se nekim boljim i sretnijim vremenima.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:11 am

Ma ljudi, ovo je ekipa napravljena bukvalno na vrat na nos, koliko kratko su ljudi zajedno i koliko su pojedini od njih limitirani i kvalitetom i fizicki ovo je super. Edis pokusava iz njih da izvuce maksimum, imamo sta imamo sad za sad i to je to, srce hoce dusa ne moze ..
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:51 am

Ja sve mogu shvatiti, gledam tekmu u snimci i pitam se po ko zna koji put u sezoni, Hamza sine smatraš li ti da ovo stvarno vrijedi s tvoje strane da se baviš profesionalnim fudbalom i pokušaš na osnovu ovog' prikazanog doći do zapaženijeg nivoa. Ovo što pokazuješ kako si dobio priliku totalno potvrđuje konstataciju mnogih da ćeš poslije Želje završiti sa ozbiljnom karijerom, a jedini krivac ćeš biti sam ti sebi.

Nadam se ostanku Bendera i naredne sezone, podsjeća me na Adnana Hadžića kojeg se nažalost otjeralo...

I, da, Harise Alihodžiću, živimo za dan kada ćeš i ti i sva mahala iz kluba biti iskorijenjeni...gori si od Halida Genjca u parlamentu, žohari isti.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 2:06 am

Noć obilježili odlični manijaci i par orangutana na istoku što je psovalo na istoku Ivicu za vrijeme minuta šutnje, o igri ne treba pričati dok je ovakva situacija u klubu
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 7:28 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:40 pm
storm_raider je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:17 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:09 pm


Nisu, ali bukvalno lik ima najvecu krampu ikad ispred sebe. Kazem od svih problematicnih igraca, najmanji krivac za bilo sta.
P.s
Mujakic je igrao beka u Hajduka
Mujakic je na vecem nivou igrao beka, nije mu prvi put. Vezano za Galica, iako ga jeste Suljic unistio, Gasal je bio uzasan. Nije centra presao da se vrati i pomogne, stalno negdje naprijed i ceka loptu u for. Pa jedan Nani to nije radio. Kada je kasnije Stilic preuzeo tu poziciju, bolje je izgledalo, iako je daleko od Stiline prirodne pozicije. Gasal mi nije jasan nikako, u mladjim kategorijama je cuda pravio. Trzni se decko dragi.
Drug kod nas omladinske kategorije su nula. Vjeruj, sa 17.sam otisao vani, tehnicki i kondicijom bio ravnopravan ali neke osnovne stvari o kretnjama veze nisam imao. Pogledaj Duljevica. Decko je strasan s loptom, prodoran, stabilan na lopti ima solidan sut, ali kretnje i igra bez lopte nula poena. Pogledaj nekad Zeca ili Stilica kako se otvaraju, kako nedostatak brzine i kondicije nadoknaduju kretnjama. Stilic kad ima dvojicu na sebi opet uspije primiti loptu i zadrzati je. I svima im od ovih sad omladinaca to fali. Sedad je to popravio malo i odmah je proigrao. Igra puno pametnije u zadnje vrijeme.

Tako da Gasal ako ovo ne savlada ce zavrsiti kao Mehic.

P.s jedna od dvije stvari koje je Lazar Popovic znao uraditi su to. Ali je jako dobro to radio.
Trenirao sam u Zelji, doduse nakon rata odmah, kod Hadzije. Nekada je to malo drugacije bilo. :)

Slazem sa sa ovim sto si napisao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 8:19 am

Nadam se da ćemo uskoro imati bolju situaciju u klubu. U odnosu na to utakmica, pa makar ona bila i derbi je nevažna...a dalo bi se mnogo toga napisati. Moj osjećaj da sam se obradovao ulasku Bekrića, u smislu da će neko trčati na terenu dovoljno govori o svemu. Zbog situacije u klubu, moramo trpiti i biti zahvalni ljudima koji vode klub u ovakvim vremenima.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 8:42 am

Sa normalnim krilima umjesto Gasala i Resića ova ekipa je skroz druga priča. Jako bezopasni su juče bili i ne mogu da vjerujem da jednog momka od 20tak godina koji igra krilo štoper stigne u dva koraka sa centra.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 9:11 am

Ja sam konto da sam ja nepokretan kad igram termin, ali brat Zec je prekuco igricu.
Pa covjek nije 10 metara sprinta imo za to vrijeme dok je igro. A "profesionalni" fudbaler.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 9:31 am

Jučer tokom dana je išao u Zenicu da primi inekcije.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 10:36 am

Grbavica je napisao/la:
sri maj 11, 2022 9:11 am
Ja sam konto da sam ja nepokretan kad igram termin, ali brat Zec je prekuco igricu.
Pa covjek nije 10 metara sprinta imo za to vrijeme dok je igro. A "profesionalni" fudbaler.
Totalno beskoristan lik
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 10:45 am

Nakon derbija na Koševu na društvenim mrežama oglasio se Nedim Lipa, član Željine uprave.
Kako nema trenersku licencu, nije se bavio strukom, već je u jednoj rečenici rekao surovu istinu. I o svom i o komšijskom klubu.
Prenosimo status objavljen na Facebooku člana Uprave kluba s Grbavice.

“Klub koji je, da se odmah razumijemo, frontalni kokuz i kojeg grupa entuzijasta (stručni štab, igrači i administracija kojima plate kasne, upravljačke strukture koje volontiraju) drži bogdu iznad ponora, ode na Koševo, uzme rasipnim komšijama bod i do ludila dovede njihovog vlasnika, milionera iz Amerike, koji u napadu bijesa nakon utakmice ode i instantno otpusti preplaćenog trenera, koji uz sve te resurse nije isporučio rezultat, komotno se može nazvati pobjednikom jučerašnjeg derbija i šampionom BiH za 2022. godinuVTŽ “- napisao je Nedim Lipa.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 10:54 am

Diverzant je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:38 pm
Edis je bruka i sramota ovog kluba
Bar je redovan na treningu, za razliku od Amara Osima koji je znao ''propustiti i zakasniti'' pokoji trening.
Manite se Edisa, neka odradi svoje do kraja sezone.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 10:59 am

Eric Cantona je napisao/la:
sri maj 11, 2022 10:54 am
Diverzant je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:38 pm
Edis je bruka i sramota ovog kluba
Bar je redovan na treningu, za razliku od Amara Osima koji je znao ''propustiti i zakasniti'' pokoji trening.
Manite se Edisa, neka odradi svoje do kraja sezone.
E tu se slazem, nek odradi svoje DO KRAJA sezone
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:13 am

Kada se sagledaju sve okolnosti, prelimitirani roster i kako smo usli u utakmicu, ovo je odlicno. Da ne nabrajam pojedinacno igrace, ovo je po meni jedna od losijih odigranih utakmica ove polusezone. Oni takodjer tanki. Derbi los.

Idemo dalje :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:13 am

Tuga me obuzme i ljutnja velika kad junior Kocevic ne dobije priliku u ovim utakmicama gdje nemamo sta izgubiti a mozemo mnogo dobiti sa njim.100%garantujem da je bolji od Gasala i Resica.Subasic je dozvao i na svojoj poziciji bi mogli u budućnosti dosta dobiti.Ukoliko Hodzic ostane obavezno ga u vezu vratiti.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:26 am

Amar927 je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:13 am
Tuga me obuzme i ljutnja velika kad junior Kocevic ne dobije priliku u ovim utakmicama gdje nemamo sta izgubiti a mozemo mnogo dobiti sa njim.100%garantujem da je bolji od Gasala i Resica.Subasic je dozvao i na svojoj poziciji bi mogli u budućnosti dosta dobiti.Ukoliko Hodzic ostane obavezno ga u vezu vratiti.
Hodzic je meni beton igrač, volio bih ga vidjet u sredini mislim da bi pokidao
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:37 am

Ima materijala ova ekipa samo sto smo na nekim pozicijama bas dobri a na nekim uzas. Npr krila i napad katastrofa na nivou nicega, bekovi toplo hladno, golman, stoperi i vezni na visokom nivou gotovo uvijek.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija