Moderator/ica: storm_raider

 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 26, 2022 10:42 pm

Valjda smo se ispuhali i istresli sve što treba na Edisove izjave, Bekrićevu spremu, Sedadovo nesnalaženje na 9ci, Hamzino bespotrebno petljanje i Resićevu federalno nivo igru...elem neise 877/10 000 karata koje smo MI ne klub nego MI Željini navijači dali u zadatak je za sad onako nit li nit la...Neko će od po mom skromnom mišljenju zlobnika reći eto opet sergija ( pitarska metafora za nešto nepoznato a to je privrženost i ljubav prema klubu kakvu niko nema ), a mi ko mi, bacimo se lako u razmišljanje poturene kosti iliti buhe i počnemo razmišljati " pa jel to tako". Ne ,nije niti će biti tako jer porodica mora u tugi i veselju biti uvijek tu na fonu, na raspolaganju, na najnormalnijoj gesti koja se u svakoj pravoj normalnoj porodici radi i dešava. Mislim da je vrijeme za još jedan taj pomak i iskorak u kojem mi kreiramo budućnost, a koja će u istoriji ostati vjećno zapisana kada budu čitale generacije koju će naša djeca stvarati. Sve je uvijek hvala Bogu bilo do nas. I sada je do nas. Nema tu puno kalkulacija, nema tu navika da se pojavi neko i dekretom otme od drugog da dobije nešto, nema tu podstanarskih svojatanja, nema jer mi imamo svoje. Mi smo Željini Željo je naš. Dakle do nas je, znamo šta je učiniti, hajmo je napuniti u inat svima koji bi da nas ne bude, hajmo je ispunit iz ljubavi prema tradiciji, onoma što ih nema i onima kome je ostavljamo. Željezničar za život cijeli!
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 26, 2022 10:57 pm

Ndare je napisao/la:
sub feb 26, 2022 10:42 pm
Valjda smo se ispuhali i istresli sve što treba na Edisove izjave, Bekrićevu spremu, Sedadovo nesnalaženje na 9ci, Hamzino bespotrebno petljanje i Resićevu federalno nivo igru...elem neise 877/10 000 karata koje smo MI ne klub nego MI Željini navijači dali u zadatak je za sad onako nit li nit la...Neko će od po mom skromnom mišljenju zlobnika reći eto opet sergija ( pitarska metafora za nešto nepoznato a to je privrženost i ljubav prema klubu kakvu niko nema ), a mi ko mi, bacimo se lako u razmišljanje poturene kosti iliti buhe i počnemo razmišljati " pa jel to tako". Ne ,nije niti će biti tako jer porodica mora u tugi i veselju biti uvijek tu na fonu, na raspolaganju, na najnormalnijoj gesti koja se u svakoj pravoj normalnoj porodici radi i dešava. Mislim da je vrijeme za još jedan taj pomak i iskorak u kojem mi kreiramo budućnost, a koja će u istoriji ostati vjećno zapisana kada budu čitale generacije koju će naša djeca stvarati. Sve je uvijek hvala Bogu bilo do nas. I sada je do nas. Nema tu puno kalkulacija, nema tu navika da se pojavi neko i dekretom otme od drugog da dobije nešto, nema tu podstanarskih svojatanja, nema jer mi imamo svoje. Mi smo Željini Željo je naš. Dakle do nas je, znamo šta je učiniti, hajmo je napuniti u inat svima koji bi da nas ne bude, hajmo je ispunit iz ljubavi prema tradiciji, onoma što ih nema i onima kome je ostavljamo. Željezničar za život cijeli!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

ned feb 27, 2022 10:52 am

Decki jedno pitanje, jel za ovaj novi dres Macronov sa prugama treba naruciti istu velicinu kao Umbro, ili broj vecu? Ako neko ima oba da mi provjeri, hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 5:12 pm

amar92 je napisao/la:
ned feb 27, 2022 10:52 am
Decki jedno pitanje, jel za ovaj novi dres Macronov sa prugama treba naruciti istu velicinu kao Umbro, ili broj vecu? Ako neko ima oba da mi provjeri, hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni su iste veličine. Cak mi je ovaj Macron za nijansu komotniji.
Ja govorim o plavo bijelom umbro dresu od prosle sezone. Ne ovom zadnjem.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 7:14 pm

Armin Hodzic po TM-U se vodi od 24.02.2022 kao nas igrač.Nadam se da ce igrati za derbi u napadu iako mu je primarna pozicija veznjak.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 8:59 pm

Top za Hodžića, ima pravo za derbi. Odlično igra prema naprijed a jak.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 9:39 pm

Gdje zeko brat
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 10:38 pm

AdmirA je napisao/la:
ned feb 27, 2022 8:59 pm
Top za Hodžića, ima pravo za derbi. Odlično igra prema naprijed a jak.
Momak je zadnji vezni po vokaciji i veliki potencijal ali silom prilika na pripremama je odigrao na poziciji napadaca vise nego korektno i mislim da je trenutno najbolja opcija sa njim u derbiju krenuti ali vremenom aBd ako dodje napadaca treba ga vratiti na njegovu primarnu poziciju.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 11:01 pm

Zna li neko kada Zecu ističe ugovor? Ovo je stvarno više prevršilo svaku mjeru, frajer nije 3 utakmice spojio. Nadam se da ističe ovo ljeto i da ćemo mu konačno leđa vidjeti
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 27, 2022 11:04 pm

Čak mislim da i folira povrede, da ne igra iz nekog drugog razloga. zadnje golove je postigao prije gotovo godinu i godinu ipo dana. i ne bi sve bilo toliko frustrirajuće da jednostavno sad kad je najpotrebniji njega yebeno nema
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 4:52 am

Sreća pa mu ne dugujemo puno, par stotina hiljada KM :rofl:
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 10:29 am

Jeste li kupili kartu, jeste li rezervisali mjesto u Dolini cupova, jeste li ŽELJEZNIČAR.

Napunimo Grbavicu pokazimo nasu ljubav
Alea iacta est!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 11:44 am

Dogovoreni su sporazumi sa Mileticom i Sinisom.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 1:25 pm

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 1:50 pm

Dobrodosao.
Ove sezone ne objavljujemo duzinu ugovora na koji su igraci potpisali. Sta nam to znaci :kafa:

Izgleda slabo karte idu.
Ne znam sta je razlog, ali sa pobjedom u Mostaru bi vec sada bio hajp, ali nije islo.
Steta. Trebali smo jos ovu akciju izgurat maksimalno pa onda nek bude sto biti mora.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 1:55 pm

Dokle se doslo s Fataiem kada bi on trebao potpisati??
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 1:58 pm

Imam osjećaj da će ovaj hodžić biti top igrač
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 3:48 pm

Dado otpisan u Poljskoj
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 28, 2022 4:38 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 28, 2022 1:50 pm
Dobrodosao.
Ove sezone ne objavljujemo duzinu ugovora na koji su igraci potpisali. Sta nam to znaci :kafa:

Izgleda slabo karte idu.
Ne znam sta je razlog, ali sa pobjedom u Mostaru bi vec sada bio hajp, ali nije islo.
Steta. Trebali smo jos ovu akciju izgurat maksimalno pa onda nek bude sto biti mora.
I ja se to pitam, sta bi mogao biti razlog, očekivao sam da će, bar polovina onih koji su se učlanili podržati i ovu drugu akciju, a to nije slučaj očito. Nadati se da će se rasprodati na dan utakmice.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kontranogama i 119 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija