Moderator/ica: storm_raider

 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:00 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub feb 05, 2022 9:54 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 9:51 pm
Pokusat cu da budem kratak, pa da zavrsim na ovu temu...

Mi smo doslovno na rubu. Slamka spasa je ovaj Amer, on ako ne dodje nama ode imovina. Osim ako neko drugi (citaj Hadzija) ne uleti. Jer mi MORAMO dati 2.5 Miliona PU i to u citavom iznosu u aprilu/maju.
Nas **** nije tim i ulaganje u isti, vec kako da spasimo imovinu i klub.

Zvog svega navedenog NIKO u klubu se ne bavi sportskim dijelom (ako smijem tako reci). Edis je tu da proba uraditi nesto. Stvarno nema potrebe da pricamo o njegovim mogucnostima, to svi znamo. Ali je smijesno pricati o igracima kada nisi u stanju zadrzati 2 od 3 fudbalera koja si imao (bojo i vrhovac). Znaci uzalud je pricati o tome. Mi nemamo pare i tu cinjenicu niko ne moze promjeniti sta god napisali na forumu.

I ono najvaznije lahko je napisati NACI sponzora za 3 igraca. Ako je tako, zasto ne kontaktiras radnu skupinu i pokusas naci nekog da placa 3 igraca? Nije to lahko, kao sto se cini. Pogotovo kada nam je prece da te pare odu na poslovanje i cupanje iz dugova. I opet dodjemo do toga da tim nije prioritet....

Ne trazi niko alibi, vec da se pogleda realno sta mozemo, sta ne. Edis je trenutno tu, ko ga je izabrao imao je razlog... da li ima bolji? Ima. Mozemo li platiti bolje? NE.

Mi nemamo Amira, Viscu, Bajica da ih stavis u izlog. Rezlog je los radi OP vec godinama... ne mozes staviti nekog iz juniora koji su tanki i u svojoj ligi.

Sve zahtjeva veliki restart. I klub. I prvi tim. I OP. Al ne moze preko noci.

Ja se nadam "sigurnom" proljecu, pa cemo onda znati nakon njega, gdje smo i STA JE REALNI CILJ OPET... mozda i narednu sezonu prvi tim ne bude focus, pa opet sezona kao ova.... ali cemo barem znati na cemu smo i sta je cilj, bez da pricamo o nekim igracima u izlogu, pomladjivanju ekipe, itd.

Mislim da sam objsnio sta sam htio reci. Do drugih i boljih tema....
Opet govoris bez ikakve logike, s pogresnim informacijama

E sta da mu covjek sad napise...
Sto rece Asharak, ne smijes reci vise nista 😁
Krivina Jug
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:01 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 9:51 pm
Pokusat cu da budem kratak, pa da zavrsim na ovu temu...

Mi smo doslovno na rubu. Slamka spasa je ovaj Amer, on ako ne dodje nama ode imovina. Osim ako neko drugi (citaj Hadzija) ne uleti. Jer mi MORAMO dati 2.5 Miliona PU i to u citavom iznosu u aprilu/maju.
Nas **** nije tim i ulaganje u isti, vec kako da spasimo imovinu i klub.

Zvog svega navedenog NIKO u klubu se ne bavi sportskim dijelom (ako smijem tako reci). Edis je tu da proba uraditi nesto. Stvarno nema potrebe da pricamo o njegovim mogucnostima, to svi znamo. Ali je smijesno pricati o igracima kada nisi u stanju zadrzati 2 od 3 fudbalera koja si imao (bojo i vrhovac). Znaci uzalud je pricati o tome. Mi nemamo pare i tu cinjenicu niko ne moze promjeniti sta god napisali na forumu.

I ono najvaznije lahko je napisati NACI sponzora za 3 igraca. Ako je tako, zasto ne kontaktiras radnu skupinu i pokusas naci nekog da placa 3 igraca? Nije to lahko, kao sto se cini. Pogotovo kada nam je prece da te pare odu na poslovanje i cupanje iz dugova. I opet dodjemo do toga da tim nije prioritet....

Ne trazi niko alibi, vec da se pogleda realno sta mozemo, sta ne. Edis je trenutno tu, ko ga je izabrao imao je razlog... da li ima bolji? Ima. Mozemo li platiti bolje? NE.

Mi nemamo Amira, Viscu, Bajica da ih stavis u izlog. Rezlog je los radi OP vec godinama... ne mozes staviti nekog iz juniora koji su tanki i u svojoj ligi.

Sve zahtjeva veliki restart. I klub. I prvi tim. I OP. Al ne moze preko noci.

Ja se nadam "sigurnom" proljecu, pa cemo onda znati nakon njega, gdje smo i STA JE REALNI CILJ OPET... mozda i narednu sezonu prvi tim ne bude focus, pa opet sezona kao ova.... ali cemo barem znati na cemu smo i sta je cilj, bez da pricamo o nekim igracima u izlogu, pomladjivanju ekipe, itd.

Mislim da sam objsnio sta sam htio reci. Do drugih i boljih tema....
To je to, potpisujem svaku rijec. Kakav teren i **** na to, **** je na spasavanju kluba i imovine. Spasimo li se, opet ce se traziti titula pod moranje i to prve sezone, yebo ti nas ovakve.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:20 pm
Kone su se fino pojačali.

Mi smo tanki haos. I igrački i u ss.
Slažem se da je idealna situacija praviti tim za sljedeću godinu, gurati mlade (iako su naši omladinci smiješni, al haj možda neko se popravi. Smiješni su i ovi stariji.)
Ali ne treba ni halabuku pravit jer se nema plan. Pola godine nije mnogo, a ko zna šta će biti na ljeto. Tad treba ganjati plan i strategiju.
Sad je bolje trpiti i saburiti. Pravio je i Tomo greške pa je imao veću podršku i svašta je i mlatio.

Ove akcije moramo okončati do prvenstva. Ne dao Bog poraza, rasuli bismo se. Kad nas ovako pogodi prijateljska, kako li bi poraz od Veleža i poraz na derbiju. Pu pu pu
Ja bi isto pricao i da smo danas dobili 6:0. Rezultat na pripremama nema nikakve veze. Edis je tu u pravu. Jako se treniralo to mu vjerujem. Kraj prvog dijela priorema, koncentracija losa, presli dva pita centar zabili dva gola. I da su nas nadigral ok bi mi bilo vjeruj. Ja pricam o logici nekoj. I prosle godine zadnjih deset kola kad je sve propalo igrali nam Aiispahic i sl koji su otisli kasnije umjesto da je igrao Beca, Drina i da se imjesto Bake doveo covjek koji ce biti od pocetka sezone, ali hajde tada se nije znalo ni hocemo li poceti narednu sezonu. Sad jeste lose stanje ali ako nista imamo ljude normalne koji su tu. Evo i Miske sad. Vjeruj ako je dosao vidio je da su fini momci tu i pomoci ce ako bide trebalo i lovom mozdq isto ko i navijaci. Prepoznalo se da su fini momci tu. Zato je mnogo bolje po meni
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:05 pm

Kad bi veceras krenuli, nama trebaju minimalno 3 godine za stabilizaciju i tek onda mozemo razmisljati o nekim rezultatima. Kako znamo i umijemo moramo reorganozovati i posloziti OP. To je jedan od 4 stuba koji nam moze donositi ogroman novac ali to treba iz temelja posloziti.
Sto se tice ekipe i rezultata, kao sto sam i prije pocetka sezone rekao, nama u ovim okolnostima rezultat i trener su najmanje bitni, bitka za opstanak Zelje se vodi na drugim terenima. Nemojte da mi jos vise otezavamo ionako tesku situaciju.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:08 pm

Fudbal je u Zelji sporedna stvar otkad je ciko u rozom dzemperu na sve moguce nacine odlucio da dovede futbol u klub, a otjera strebere, pa evo tako sve do danas. Pomirio sam se sa tim, nece mi tesko pasti ni ova sezona, kako god da zavrsi na zelenom terenu. Bitan mi je neki drugi teren, tamo gdje se odlucuje o egzistencijalnom pitanju za Zelju. To ako prodje kako se nadam da hoce, onda cu se sekirati za tu misticnu anglosaksonsku rijec - futbol.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Analitičar1921
Postovi: 296
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:12 pm

Kada gledam Đelu Muharemovića i vidim i kakavoj je spremi i liniji, komotno može zadužiti desetku ponovo i zaigrati sa ovim našim.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:20 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 05, 2022 10:08 pm
Fudbal je u Zelji sporedna stvar otkad je ciko u rozom dzemperu na sve moguce nacine odlucio da dovede futbol u klub, a otjera strebere, pa evo tako sve do danas. Pomirio sam se sa tim, nece mi tesko pasti ni ova sezona, kako god da zavrsi na zelenom terenu. Bitan mi je neki drugi teren, tamo gdje se odlucuje o egzistencijalnom pitanju za Zelju. To ako prodje kako se nadam da hoce, onda cu se sekirati za tu misticnu anglosaksonsku rijec - futbol.
👏👏👏
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:24 pm

Trenutak je idealan da jednu polusezonu guras i trpis omladince, ali hajmo realno, tanak nam je i materijal trenutno.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:25 pm

Nevjerovatna je razlika u atmosferi prije i poslije jedne trening utakmice. To sebi, jednostavno, ne smijemo
dozvoliti. Za sutra je najavljena udarna akcija u vezi sa uclanjenjem, imamo i vrlo, vrlo vaznu Skupstinu, tako
da su nam to trenutno najvazniji prioriteti. Da li ce Coca i Aco igrati u paru, koliko ce minuta dobiti Bekric, da
li ce Edis tokom intervjua gurati prste u nos ili u uho, to su sve, u ovom trenutku, totalno marginalne stvari.
Moramo se fokusirati na ono od cega nam, bukvalno, zavisi opstanak u zivotu, a, do sada smo dokazali da
mi to mozemo, kada smo slozni kao jedan. Idemo nastaviti dalje u tom pravcu, kao smo poceli, nema razvodnjavanja...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:28 pm

Poslije poraza danas se učlanilo ne više od 150 ljudi...
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:40 pm

Samo nek ne puca....
Krivina Jug
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:47 pm

Jbg, ne znam sta da vam kazem onda....
Itekako je povezano sve... pojednostavljeno da ne moze jednostavnije...

Evo imate X postova koji pisu o istom, pa mozete i te procitati....

Jedino da vas citiram recenicu po recenicu i odgovaram na sve....

Ukratko "zavoravite futboool i mane koje vidite. To vidimo svi, ali izlaza NEMA dok se ne sredi KLAB"

PS
Kakve pogresne informacije?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:56 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 10:47 pm
Jbg, ne znam sta da vam kazem onda....
Itekako je povezano sve... pojednostavljeno da ne moze jednostavnije...

Evo imate X postova koji pisu o istom, pa mozete i te procitati....

Jedino da vas citiram recenicu po recenicu i odgovaram na sve....

Ukratko "zavoravite futboool i mane koje vidite. To vidimo svi, ali izlaza NEMA dok se ne sredi KLAB"

PS
Kakve pogresne informacije?
Ma buraz, forum je. Bezveze ste se upalili sto je neko prokomentariso sastave. Valjda i treba komentarisat da bi se ukazale greske.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 10:59 pm

exbabilon je napisao/la:
sub feb 05, 2022 10:24 pm
Trenutak je idealan da jednu polusezonu guras i trpis omladince, ali hajmo realno, tanak nam je i materijal trenutno.
Očajan materijal.
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 11:00 pm

možemo li do ponoći na 7500 a onda već sutra možda i do 10000
sutra u 12.00 bi trebali i ovi što su se učlanili svratiti i podržati ovu akciju,tj Želju
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 11:05 pm

Uopste nije problem poraz, pogotovo ne u prijateljskoj. Nece biti problem ni porazi u ligi, ni 6. mjesto ako ga uspijemo izboriti. Problem je sto nema logike da su gura Bekric, Aco, pa i Stilic i Zec. Vidim vecina spominje kako nemamo koga gurati od omladinaca, jer su losi. Istina je da ih nemamo puno, ali Drina i Beca moraju igrati. Jos jedan momak, kojeg svi zaboravljaju bi trebao biti prva opcija na ofanzivnom veznom - Kocevic. Kad cemo ga gurati ako ne u ovoj situaciji? On je jedini momak od kojeg mozemo zraditi ozbiljne pare z godinu dvije, ali samo ako igra. Eh sad, problem je sto igra na poziciji gdje nas trener gura Bekric i Stilica.

To boli, a ne poraz(i).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 11:15 pm

Sutra bi se trebala znati sudbina 5 igraca na probi(Fatai,Resic,Cerimagic,Hodzic,Zeric).
 
Manipulator
Postovi: 175
Pridružen/a: čet nov 18, 2021 7:18 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 11:26 pm

A nekad smo imali strategiju u "sportskom segmentu"?
Para je uvijek vise biloo.
Zadnja izmjena: Manipulator, dana/u sub feb 05, 2022 11:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 11:26 pm

Sky1 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 10:01 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 9:51 pm
Pokusat cu da budem kratak, pa da zavrsim na ovu temu...

Mi smo doslovno na rubu. Slamka spasa je ovaj Amer, on ako ne dodje nama ode imovina. Osim ako neko drugi (citaj Hadzija) ne uleti. Jer mi MORAMO dati 2.5 Miliona PU i to u citavom iznosu u aprilu/maju.
Nas **** nije tim i ulaganje u isti, vec kako da spasimo imovinu i klub.

Zvog svega navedenog NIKO u klubu se ne bavi sportskim dijelom (ako smijem tako reci). Edis je tu da proba uraditi nesto. Stvarno nema potrebe da pricamo o njegovim mogucnostima, to svi znamo. Ali je smijesno pricati o igracima kada nisi u stanju zadrzati 2 od 3 fudbalera koja si imao (bojo i vrhovac). Znaci uzalud je pricati o tome. Mi nemamo pare i tu cinjenicu niko ne moze promjeniti sta god napisali na forumu.

I ono najvaznije lahko je napisati NACI sponzora za 3 igraca. Ako je tako, zasto ne kontaktiras radnu skupinu i pokusas naci nekog da placa 3 igraca? Nije to lahko, kao sto se cini. Pogotovo kada nam je prece da te pare odu na poslovanje i cupanje iz dugova. I opet dodjemo do toga da tim nije prioritet....

Ne trazi niko alibi, vec da se pogleda realno sta mozemo, sta ne. Edis je trenutno tu, ko ga je izabrao imao je razlog... da li ima bolji? Ima. Mozemo li platiti bolje? NE.

Mi nemamo Amira, Viscu, Bajica da ih stavis u izlog. Rezlog je los radi OP vec godinama... ne mozes staviti nekog iz juniora koji su tanki i u svojoj ligi.

Sve zahtjeva veliki restart. I klub. I prvi tim. I OP. Al ne moze preko noci.

Ja se nadam "sigurnom" proljecu, pa cemo onda znati nakon njega, gdje smo i STA JE REALNI CILJ OPET... mozda i narednu sezonu prvi tim ne bude focus, pa opet sezona kao ova.... ali cemo barem znati na cemu smo i sta je cilj, bez da pricamo o nekim igracima u izlogu, pomladjivanju ekipe, itd.

Mislim da sam objsnio sta sam htio reci. Do drugih i boljih tema....
To je to, potpisujem svaku rijec. Kakav teren i **** na to, **** je na spasavanju kluba i imovine. Spasimo li se, opet ce se traziti titula pod moranje i to prve sezone, yebo ti nas ovakve.
100% sve tačno, naš uspjeh će se mjeriti ako opstanemo . Velež će nam vratiti za onaj penal što im je sviran ovdje za 100 godina, one binde a i pola lige je realno bolje od nas tako da ne treba uopšte očekivati ništa. Ovo ostalo će ovisiti o sreći i Bogu da dođe Amerikanac. Realno sami nećemo uspjeti. Naša pobjeda je pun stadion i da zagrmimo , pitari nisu čuli Grbavicu i Sanju sa krovom na Istoku. I najjača je da im je džaba ulaz, od njih nam ništa ne treba.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 11:27 pm

Danas sam gledao utakmicu i naše drugo poluvrijeme je puno bolje bilo. Na prvu Vučenović greška, jedino ima solidnu igru glavom. Fatai u drugom dosta agilniji, brži i opasniji. Gasal je mnogima živce vadio svojim stalnim bubicama, isti dribling, isti pokret i ništa korisno. Galić po meni jako dobar, Cocalić svaku loptu pokupi, svaki duel uzme. Hrelja kod gola predribla Malića i asistira i još 2 puta ga izbacuje kao amatera.
Bekrić spor, Beća nezainteresovan, Hajdarević borben kao i uvijek i ništa više od toga.
Ćerimagić za 15ak minuta najviše pokazao od svih krila, Resić je agilan, ali dosta nekonkretan.
Mekić, Štilić i još jedan mladi veznjak to bi trebali uigravati kad se oporave.

Ovo je čisto komentar utakmice, najvažnija je naša borba van terena, ali ipak volimo Želju i volimo fudbal.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija