Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 4:52 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jan 13, 2022 3:55 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet jan 13, 2022 1:24 pm
I.M
Da, da...
Ide Mustafa? :D

Vraca se Ivan Milicevic ili je nesto bolje...? :)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Manipulator
Postovi: 175
Pridružen/a: čet nov 18, 2021 7:18 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 4:59 pm

Napisite puno ime, ne hajcajte nas 😂
Ne svidja mi se ovo sto ostajemo bez vise od pola ekipe, pisu da idu Bojo, Juricic, Vrhovac, Blazevic,a vec otisli Crncevic i Zdunic..
Nadam se da ce na dobro izaci..

Sadikovic Damir jel moguce da se vraca?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:02 pm

Manipulator je napisao/la:
čet jan 13, 2022 4:59 pm
Napisite puno ime, ne hajcajte nas 😂
Ne svidja mi se ovo sto ostajemo bez vise od pola ekipe, pisu da idu Bojo, Juricic, Vrhovac, Blazevic,a vec otisli Crncevic i Zdunic..
Nadam se da ce na dobro izaci..

Sadikovic Damir jel moguce da se vraca?
Nije, momak igra redovno u Poljskoj
Željezničar ante portas !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:07 pm

Manipulator je napisao/la:
čet jan 13, 2022 4:59 pm
Napisite puno ime, ne hajcajte nas 😂
Ne svidja mi se ovo sto ostajemo bez vise od pola ekipe, pisu da idu Bojo, Juricic, Vrhovac, Blazevic,a vec otisli Crncevic i Zdunic..
Nadam se da ce na dobro izaci..

Sadikovic Damir jel moguce da se vraca?
Pa nije to nista cudno vecina tih momaka je cinila okosnicu ekipe prosle godine i niste ni svjesni koliko im se puta lagalo, muljalo za pare, pa sad ce pa za 5-10 dana...nikome to nije drago da trpi i ja razumijem sviju..to sto edis kaze 99% opet nemaju garanciju da nece bit kriza u klubu. E sad o njihovim kvalitetima i tuzenju kluba to je vec druga prica jbg..
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:43 pm

Malo me Edis zbunjuje sa pricom. Po njegovoj prici investitor je gotovo pa zavrsnes sto znaci da ce biti para, a u drugoj prici spominje kako Stila, Coca, Buba hoce da pomognu i igraju za manje para, i kao da bi se drugi malo mogli ugledati na to. To me iskreno buni sta tacno hoce da kaze
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:46 pm

Citam isto za Boju da ode. A kao veliki Zeljovac??? Jasno bi mi bilo da ide vani negdje pa covjek bi shvatio, al brate u Zrinjski, al jbg dok ovo pisem na um mi padne Memija i onda bi ovo naj radije obrisao.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:47 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jan 13, 2022 5:43 pm
Malo me Edis zbunjuje sa pricom. Po njegovoj prici investitor je gotovo pa zavrsnes sto znaci da ce biti para, a u drugoj prici spominje kako Stila, Coca, Buba hoce da pomognu i igraju za manje para, i kao da bi se drugi malo mogli ugledati na to. To me iskreno buni sta tacno hoce da kaze
Pa dolazak investitora ne znaci da cemo mi sve finansijske probleme rijesiti preko noci i da cemo moci davati neke ogromne cifre igracima.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:52 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jan 13, 2022 5:46 pm
Citam isto za Boju da ode. A kao veliki Zeljovac??? Jasno bi mi bilo da ide vani negdje pa covjek bi shvatio, al brate u Zrinjski, al jbg dok ovo pisem na um mi padne Memija i onda bi ovo naj radije obrisao.
Do juče je neki pisao ovdje da Bojo i Mekić ostaju, da se trebaju svi ugledati na njih i da su zavolili klub... Tesko da ce u Zrinjskom imati minutazu kao u Želji, i da ce dobiti poziv za repku
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:53 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jan 13, 2022 5:46 pm
Citam isto za Boju da ode. A kao veliki Zeljovac??? Jasno bi mi bilo da ide vani negdje pa covjek bi shvatio, al brate u Zrinjski, al jbg dok ovo pisem na um mi padne Memija i onda bi ovo naj radije obrisao.
Bojo je veliki Zeljovac i opet je htio ostat kao i mnogo puta do sad, njegov odlazak su neke druge stvari.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:55 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jan 13, 2022 5:43 pm
Malo me Edis zbunjuje sa pricom. Po njegovoj prici investitor je gotovo pa zavrsnes sto znaci da ce biti para, a u drugoj prici spominje kako Stila, Coca, Buba hoce da pomognu i igraju za manje para, i kao da bi se drugi malo mogli ugledati na to. To me iskreno buni sta tacno hoce da kaze
Bez ljutnje ali investitor još nije tu. Kao što je Edis rekao on nam nije garancija dok i definitivno/zvanično ne uđe u klub. A do tada moramo nekako tavoriti. Nije on džabe potezao priču o onim ugovorima i ciframa koje ostanu ako igrač ne ispuni očekivanja. Ne očekujte da ćemo preko noći dobiti mogućnosti da dovodimo igrače poput Mire, Graovca, Zakarića i ostalih. Oni imaju za cilj da zaokruže svoje karijere tamo gdje je sve počelo i ne samo oni već još neki igrači koji su se ponudili i uzeti su u razmatranje.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 5:57 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
čet jan 13, 2022 5:52 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
čet jan 13, 2022 5:46 pm
Citam isto za Boju da ode. A kao veliki Zeljovac??? Jasno bi mi bilo da ide vani negdje pa covjek bi shvatio, al brate u Zrinjski, al jbg dok ovo pisem na um mi padne Memija i onda bi ovo naj radije obrisao.
Do juče je neki pisao ovdje da Bojo i Mekić ostaju, da se trebaju svi ugledati na njih i da su zavolili klub... Tesko da ce u Zrinjskom imati minutazu kao u Želji, i da ce dobiti poziv za repku
Ja sam pisao o tome, bio je odlučan i pun samopouzdanja da ostane čak je i pričao o tome sa nekim momcima odakle je ta informacija i došla do mene, šta se u međuvremenu desilo pa je preko noći promijenio mišljenje nisam upoznat.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:01 pm

Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:02 pm

Fino sto su dosli i skoro svi juniori ali logika po kojoj je Jolda rekao ko ce doci je Boze ti mene sacuvaj. Uglavnom dovro je da su svi najbolji tu ali nisam sigiran da bi tako bilo da sa njima nije Tomo potpisao. Po meni Tomo je samo Krizevca fulio potpisati od ovih 2003.

Livancic i Cerimagic nisu top neki level ali sam ih u njihov vakat obojicu prozivao da dodju. Obojica igraju pametno sto je najbimtije i po meni ako se dobro spreme bolji su od Mujezinovica i Blazevica. Problem je sto Cerimagic nije bio na svom nivou ni prije ovih pola godine pauze al eto vijdet cemo. Uglsvnom ja kad bi birao izbrao bi Livanica i Cerimagica po igrackim kvalitetima cak i ovakve bez utakmica ali bit ce tu jos i dolazaka i odlazaka. Pitanje je gdje je i Kovacevic onaj na prozivci.
Uglavno mod ovih sto odlaze Vedrana i Boje mi je samo zao ali jasno mi je da su i oni izlagani ko zna koliko puta pa ni Ori ne vjeruju . Ostalim hvala na svemu i sretno
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:04 pm

Bojo je momak koji je mnogo puta ostajao u Zelji uprkos problemima, sutio je i radio uvijek, pravi profesionalac. Problem kod tih momaka sto im se bas mnogo duguje, i oni nisu ko Bekric da su u proslosti zaradili mnoge pare pa mogu igrati iz ljubavi. Svi ovi igraci koji odlaze su dugo tu, pretrpili sve i svasta, jednostavno ljudi moraju od neceg da zive i to je to. Hvala im sto su ostali kad je bilo najteze i sto su davali maksimum na svakoj utakmici. Svu srecu im zelim u buducnosti.
Željezničar ante portas !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:12 pm

Bojo je trebao ostati i htio ostati usprkos strasnoj ponudi Zrinje..al do njega nije, druge stvari su u upitanju tacnije Edisove..
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:18 pm

Premier je napisao/la:
čet jan 13, 2022 6:12 pm
Bojo je trebao ostati i htio ostati usprkos strasnoj ponudi Zrinje..al do njega nije, druge stvari su u upitanju tacnije Edisove..
Mozda Bojina plata koja je po Edisu previsoka??
Srcu draga, boja PLAVA !
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:28 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Malo me Edis zbunjuje sa pricom. Po njegovoj prici investitor je gotovo pa zavrsnes sto znaci da ce biti para, a u drugoj prici spominje kako Stila, Coca, Buba hoce da pomognu i igraju za manje para, i kao da bi se drugi malo mogli ugledati na to. To me iskreno buni sta tacno hoce da kaze
Pa investitor sutra da udje u klub sasvim sigurno nece doci sa koferom para i dijeliti okolo. Kad i ako se to sve realizuje ide jedan period konsolidacije, barem godinu dana da covjek vidi gdje je i s cim raspolaze. Da rijesi pitanje zatvaranja tekucih obaveza, prioritetnih dugovanja. Tek nakon toga se moze pricati o nekom ulaganju u ekipu

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
gavran
Postovi: 7556
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:37 pm

Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:42 pm

gavran je napisao/la:
čet jan 13, 2022 6:37 pm
😅😅😅😅
Baco im dzabalabne asocijacije, levat nije skontao pa ga hadzao ccc
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 13, 2022 6:46 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jan 13, 2022 6:18 pm
Premier je napisao/la:
čet jan 13, 2022 6:12 pm
Bojo je trebao ostati i htio ostati usprkos strasnoj ponudi Zrinje..al do njega nije, druge stvari su u upitanju tacnije Edisove..
Mozda Bojina plata koja je po Edisu previsoka??
A kad je amar odredjivao plaate nije valjao hahah

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija